רוחות שנוי נושבות מסין-יש מה לשמוע.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
הטוויטר לא דומה איתי? התאורה לא דומה? (יש לך כבר משקפיי ראייה בגילך המופלג?)

אז יש את אפסילון שהם רמקולי-על שנראים אותו דבר - נו ו...? מזעזע באותה מידה.
בשורה התחתונה, מיסטרלים - רמקולים שלא ניתן להתגאות בהם.
גם אם הם נשמעים טוב - הייתי מתבייש לרכוש חיקוי ובכלל לתת יד לחיקוי חסר בושה שכזה.
VFM? אם לרכוש סחורה כזו באלפי שקלים עושה לכם טוב - לבריאות.

* שימו לב שבעלי מיסטרל (קבועים בדרך כלל) ינסו רק לחפש הזדמנויות לפאר ולהכניס את הרמקולים המופלאים הללו בכל הזדמנות - ע"ע דיסוננס קוגנטיבי.

1+
וכמו נמר גם אני לא מצאתי היכן בעולם ובאיזה מגזין רציני הם זכו לביקורות טובות....בקיצור מי שיש לו כאלה רמקולים לא צריך לעשות מזה עניין לכותרות....זה חיקוי אסייתי למוצרים איכותיים מהמערב,ותו לא....זה שרובנו לא יכולים או לא מוכנים לשנות סדרי עדיפויות בצורה חריפה,כדי לרכוש את המקור,או יש לנו רמקול איכותי שמתאים לטעמנו יותר,לא אומר שיש סיבה טובה להתגאות בחיקוי....ברור שהחלקים הפנימיים יהיו שונים,כי מה שלא רואים בעין ,שם שמים חלקים זולים יותר.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
מסכים ב100% ,שמעתי מרשת חניות יוקרתית שרוב הסחורה שלהם מיובאת מסין באיכות מעולה אך הבעיה היא אם הישראלים שמגעים ליצרן סיני ו"מורדים להם את המכנסים" קרי הסיני מבקש דולר והישראלי אומר לו תעשה לי ברבע דולר והוא בכדי לא להפסיד את העיסקה מזייף בחומרים ,רוב המזגנים בארץ מגעים מסין ,יש לי מכונת מיצים חשמלית שלא האמנתי שתחזיק יותר מכמה חודשים והיא איתי בשימוש מסיבי מספר שנים. רמקולים ודבקים משובחים עדין נעלם גדול אבל קשה מאד להעתיק מסורת של יצרנים ותיקים .בכל תחום.

מיקי....לא הייתי מאמין שאתה תכתוב דבר כזה...
א.ביום שבו חברה כמו Naim תעביר קו הייצור שלה לסין(אני לא מאמין שזה יקרה אם לא קרה עד היום),אני אקרע קריעה ,ואקבל דיכאון עמוק.
ב.כשתבוא חברה סינית ותעשה חיקויים למוצרים של Naim או של חברה אירופית איכותית ובעלת שם טוב,האם תלך ותרכוש אותם ,ומי יתן לכך אחריות ושרות עליהם ?
ג.לא הבנתי כיצד דומה המשל לנמשל....במה דומה מכונה לריסוק פירות,למוצר אודיו מאיכות ייצור גבוהה,וכולנו יודעים שחלק ניכר מהרמקולים והיי אנד אודיו ניתן להמשילם ליצרות אמנות....ואתה משווה עיזים לסוסי מירוץ אצילים....

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
בשורה התחתונה, מיסטרלים - רמקולים שלא ניתן להתגאות בהם.
גם אם הם נשמעים טוב - הייתי מתבייש לרכוש חיקוי ובכלל לתת יד לחיקוי חסר בושה שכזה.
VFM? אם לרכוש סחורה כזו באלפי שקלים עושה לכם טוב - לבריאות.

קצת קשה לי לקבל הטפת מוסר מאחד שקונה כבלים מזויפים ב ebay...

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
קצת קשה לי לקבל הטפת מוסר מאחד שקונה כבלים מזויפים ב ebay...
פחחחחח, איפה בדיוק רכשתי כבלים מזויפים? תן הוכחה במקום להשמיץ, ליצן.
כל מוצר שקניתי ומכרתי היה מקורי והוכח כבר בשרשורים עתירי עמודים.

שלא נדבר על כך, שערך של 2 כבלים במערכת שלי עולה כמו המיסטרלים המבריקים שלך.

להבא, בדוק את מקורותיך.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
ועוד אומר לי שבעלי מיסטרלים לא אקסהביציוניסטים, תראה כמה מהם "התעוררו" בשרשור זה. ותראה בכלל איך וממי עלה נושא המיסטרלים.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
קנית שני כבלים מזוייפים בערך של המיסטרל שלי? ליצן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים. נא להרגע!

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
עניין קטן שהייתי רוצה להזכיר פה - הרמקולים של B&W הם ממש זולים (!) - ואני לא מתלוצץ.

רמקול באיכות הסאונד, איכות הגימור, וכמות הR&D שהושקע בו כמו ה 800D - במחיר של 12,000 פאונד ? ? הלווו ... כאילו - יש כבלים שנמכרים ביותר מהסכום הזה ...

זה שיש פה יבואן שחוגג על חשבוננו רק משכיח מאתנו את העובדה ש B&W עצמם הם VFM פנטסטי בעולם התרבותי. כמה רמקולים פלצנים שעולים פי 5 אנחנו מכירים, ושלא נותנים אותה תמורה ? נכון שיש אנשים שמחברים ל B&W רסיבר ק"ב ומתפלאים למה התוצאה עלובה - אלה רמקולים שדורשים תשומת לב בשידוך אלקטרוניקה. אבל יש פה אנשים בארץ שהצליחו בכך, ובגדול.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
כמה עולה ה 800D בארץ הקודש ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
עניין קטן שהייתי רוצה להזכיר פה - הרמקולים של B&W הם ממש זולים (!) - ואני לא מתלוצץ.

רמקול באיכות הסאונד, איכות הגימור, וכמות הR&D שהושקע בו כמו ה 800D - במחיר של 12,000 פאונד ? ? הלווו ... כאילו - יש כבלים שנמכרים ביותר מהסכום הזה ...

זה שיש פה יבואן שחוגג על חשבוננו רק משכיח מאתנו את העובדה ש B&W עצמם הם VFM פנטסטי בעולם התרבותי. כמה רמקולים פלצנים שעולים פי 5 אנחנו מכירים, ושלא נותנים אותה תמורה ? נכון שיש אנשים שמחברים ל B&W רסיבר ק"ב ומתפלאים למה התוצאה עלובה - אלה רמקולים שדורשים תשומת לב בשידוך אלקטרוניקה. אבל יש פה אנשים בארץ שהצליחו בכך, ובגדול.
הנה ביקורת רצינית שזה בעצם מה שהיא אומרת בפיסקה הראשונה שלה.

המבקר, אלווין גולד (שכותב גם ב-Stereophile), אומר שכיוון של-B&W יש נתח שוק אדיר, היא יכולה לנצל את הייתרון הכלכלי הזה לקינאת הייצרנים האחרים.

כדוגמה לאיך זה מתבטא בפועל, הוא נותן זוג רמקולים גדולים שיישבו אצלו, עם טוויטרי ספיר, שמחירם הייה £32,000, ואז הגיע זוג ה-800D לסקירה, שייש להם טוויטרים אפילו יותר אקזוטיים, שבכל אספקט משמעותי יש להם specs ואייכות בנייה בפירוש טובים יותר, שייש להם רוחב-פס שימושי גדול יותר, ושעולים £13,000. אפילו בהתחשב בכל המשתנים הבלתי-תלויים האחרים, זוהי הצעה שונה באופן "מאסיבי".

הוא אינו מאמין שקיים ייצרן אחר כלשהו, עם אמינות ועוצמה כמו של B&W מאחוריו, שייכול הייה להציע רמקולים כאלה במחיר כזה, וזה כנראה בעיקר בגלל הסכומים ש-B&W יכולים לגלגל.

לפני כמה שנים (כשהיו לי רמקולים אחרים של B&W משייש עכשיו) ביקרו אצלי אלון וולף ויאיר תמם מ-Magico. אלון וולף בחן את הרמקולים, ואמר: "אני לא מבין איך הם יכולים למכור רמקולים כאלה במחיר כזה!"

ואז באים החארות האלה, מיסטראל, גונבים טכנולוגייה ועיצוב, מסתמכים על המוניטין, ומוכרים בפחות מחצי מחיר.

לך תבנה תעשיית הי-אנד כשייש כאלה שמעודדים ותומכים בגניבה כזו.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
אני תומך VFM נלהב, אוהב לקבל תמורה לכסף.
ואת זה ניתן לראות מהמערכת שלי, שרובה המוחלט נרכש בייבוא אישי מחו"ל או ביד שניה בארץ (מלבד הREL).
כמובן שלהרבה כאן (בייחוד ליבואנים עצמם ולצרי העין) קשה לקבל את זה שניתן למצוא מוצרים איכותיים, מקוריים במחיר טוב פי כמה מהארץ - לא נורא.

אבל בנוגע למיסטרל זה אפילו לא קשור ל-VFM, לא מבין איך ניתן לחיות עם חיקוי ששוקל כמעט 100 ק"ג בסלון,
"וואו... איזה רמקולים יפים... B&W...?? לא, זה.......... מיסטרל" :משתומם:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
למה אלרגיה אלדר?
האם לדעתך אדם עם תקציב נמוך אינו צריך לרכוש את המוצר שנותן את התמורה המקסימלית לכסף?

נמר,
זה נכון שכל אחד, ומיוחד מי שמשאביו מוגבלים (כולנו), כדאי לו להשוות ולרכוש את המוצר שנותן לו הכי הרבה תמורה לכסף.
אבל מי אמר שהמיסטראל הללו נותנים את זה?
אין לנו סקירות, אין לנו השוואות לרמקולים בסביבת מחיר דומה, אין לנו בעצם כלום, למעט מה שהחברים הנחמדים שרכשו אותם כאן כותבים. אני לא מעלה על דעתי שיכתבו משהו אחר, בטח שלא במקרה המיוחד הזה. הם בכל מקרה ימשיכו להלל את הרמקולים ועוד מעט גם יפרטו כאן למה השוו אותם, מן הסתם אף פעם לא ראש בראש. גם אני אולי הייתי עושה את זה במקומם.
אם וכאשר הרמקולים האלה ייבחנו על ידי בעלי נסיון בעולם, יושוו בצורה רצינית (לא על ידי היבואן) מול רמקולים מוכרים לנו בסביבת מחיר דומה, אולי יהיה אפשר להתייחס אליהם כאל כקנייה חכמה, או לא. עד אז אין לנו שום אפשרות להגדיר אותם כתמורה הכי טובה לכסף.
מה שיש לנו כרגע זה חברים שרכשו כי המחיר היה אטרקטיבי (ולי לפחות אין מושג איזה נסיון יש להם, ואיזה מערכות שמעו לפני בארץ ובחו"ל) רמקול שנראה "כמו" אבל מגיע מבית לא מוכר וסובל מעיצוב שהוא חיקוי בוטה למקור. וזהו.
וכל זה בלי להיכנס לטיעון החשוב שעמיר מביא לגבי גניבה בוטה של עיצוב חיצוני, שזה לבד מוציא את כל החשק ללכת לשמוע אותם. קצת מזכיר לי את הדלתא שהביאו לארץ מרומניה בזמנו. הזקנים כאן בטח זוכרים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
1+
וכמו נמר גם אני לא מצאתי היכן בעולם ובאיזה מגזין רציני הם זכו לביקורות טובות....בקיצור מי שיש לו כאלה רמקולים לא צריך לעשות מזה עניין לכותרות....זה חיקוי אסייתי למוצרים איכותיים מהמערב,ותו לא....זה שרובנו לא יכולים או לא מוכנים לשנות סדרי עדיפויות בצורה חריפה,כדי לרכוש את המקור,או יש לנו רמקול איכותי שמתאים לטעמנו יותר,לא אומר שיש סיבה טובה להתגאות בחיקוי....ברור שהחלקים הפנימיים יהיו שונים,כי מה שלא רואים בעין ,שם שמים חלקים זולים יותר.

במיוחד בשבילך אדוני.

http://translate.google.co.il/trans...&sa=X&ei=I_c2UZ7rEILFPZGUgdAD&ved=0CFcQ7gEwBQ

http://hometheaterreview.com/mistral-bow-a2-speaker-reviewed/

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
למה אלרגיה אלדר?
האם לדעתך אדם עם תקציב נמוך אינו צריך לרכוש את המוצר שנותן את התמורה המקסימלית לכסף?

נמר
אני באמת שלא יודע איפה אנשים חיים, כבר עשור אנחנו חיים בתקופת מיתון של פיטורים וקיצוצים ועליית מחירים אסטרונומיים, ב-פחד עם מקומות עבודה "מפוקפקים" ואני מדבר על חברות העסקה מהגדולים בשוק (לפחות במקצוע שלי שזה אדריכלות),
אני גמרתי בהצטיינות יתרה לימודי תואר אקדמאי ב-אדריכלות פנים במכללה יוקרתית לפני כ-6 שנים (עם ממוצע של 97) יש לי רפרטואר ארוך תווך של עבודות משמעותיות באדריכלות ועיצוב, עוד בלימודים תיכננתי שני וילות, הייתי הבולט בתחומי, ועדיין אאני מתקשה עם כל הרצון הטוב לסגור את החודש, אני אב לשתי בנות מדהימות וגר בשכירות
נכון אני לא מליונר וגם לא מתקרב אפילו לפנטז על זה, יחד עם זאת מאז ומתמיד (קרוב ל-20 שנה בתחום), הבחירות שלי שעשיתי עשיתי ב-לאחר שהאזנתי, פירקתי, הבחנתי, נתתי את כל תשומת ליבי הנשמה ווהיכולת שיכלתי.
היה לי ציוד מ-500$ ועד ל-20,000$. (למוצר)
אני לא ילד ועברתי המון בחיים.

התגובה של מר אלדר (שניצל) שלראשונה פגשתי בביתו במפגש התגלה כאדם לבבי, נחמד מאוד ומקסים(ורד)
אני קצת בהלם מגישתו - no effens
ומבחירת משפטיו.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113

ברקצ,
B&W עושים רמקולים מעוררי כבוד והערכה.
יש להם LEGASY של קרוב ל-50 שנה של פיתוח.

נכון הם לא ULTRA HI END (כמה משתמשים כאילו יש בארץ)...אבל בהחלט מיוחדים.

כמובן שפה היבואן חוגג על חשבוננו, אבל זה גם פלח השוק שהוא מכוון עליהם.
אנשים עם הרבה כסף שלא בהכרך גם מבינים משהו בסאונד!

Bg-Sound

עוסק בתחום
מעורבות
9
נקודות
18
שלום רב!

האמת היא שהתלבטתי רבות אם להגיב לשרשור.
מכיוון שאינני מכיר נושא או מוצר שטחנו אותו כל כך בפורומים
ותמיד עולים אותם הטיעונים שחוזרים על עצמם.
אז אחזור גם אני! על מה שאמרתי בעבר, בלי לפגוע חלילה ובלי
לכוון לאף אחד באופן אישי, אלה דברים כללים בלבד.

אז כך - כפי שכתבתי בפורומים האחרים על נושא נדוש ונטחן זה כדלקמן:

מיסטרל הינה חברה שמיועדת לאנשים שמעניין אותם אך ורק איכות הצליל!!!
מי שמעניין אותו וזה בסדר גמור מבחינתי,
ארצות יצור, מחירים, כתבות וכדו'
כנראה,סליחה לא כנראה ,בטוח שמיסטרל לא בשבילו
וישנם דברים איכותיים אחרים שקיימים בשוק ואפילו אף אצלי. (הנכם מוזמנים מכל הלב).

אבל !!! ופה האבל הגדול מאוד!
מי שמעניין אותו דבר אחד בלבד ולא שום דבר אחר מלבד
איכות הצליל! פה אותו אדם עושה עוול אם הוא פוסל מראש
ולא בא לבחון, להשוות, להאזין ולראות במו עיניו ואוזניו.
מי שעשה כן ועשו כך המון ,שרובם אגב! באו עם דעות קדומות
הרווויח ובגדול.

שימו לב!
פותח השרשור רענן היה גם הוא ממתנגדי מיסטרל כמו רובם
רצה הגורל ויצא לו לשמוע אותם בלי שהוא התכוון לעשות כן
מכאן והלאה הכל כבר היסטוריה.

לכן אני ממליץ! מי שמעניין אותו איכות הצליל בלבד,
מומלץ לו מאוד לבוא ולהאזין לרמקולים הללו,
מומלץ מאוד להשוות אותם גם לרמקולים יקרים יותר באופן משמעותי
אגב! אפשר וניתן לבצע זאת גם אצלי בחדר ההדגמה ולאחר שתאזינו, תחליטו!

מי שעדיין דבק ונהנה ממוצר בעל Retail גבוה
ואו ארצות יצור אחרות ששמן לא סין - אז שיפנה לחברות אחרות.
ישנם כאן בארץ לא מעט כאלו ואפילו אצלי קיימות
חברות רמקולים ידועות שם: כגון:

1. סילברליין אודיו מארה"ב
2. ART מאנגליה
3. German Maestro מגרמניה.

מקווה שנפסיק לדוש בעניין החיקוי והמראה הדומה
כי דנו בזה לא מעט בכל האתרים האפשריים.
בסה"כ פותח השרשור שהיה מתנגד נחרץ למיסטרל
רצה לשתף מרשמיו החיובים.

לגבי כתבה על מיסטרל ניתן לקרוא בקישור הבא
על רמקול מסדרת ה- A דגם: A2 אשר הכתב משווה אותו
לרמקולים ידועי שם ואף לרמקול הפרטי שלו שעלותו 18,000$
לבסוף מחליט הכתב לרכוש זוג רמקולים של Mistral.

קריאה נעימה:
http://hometheaterreview.com/mistral-bow-a2-speaker-reviewed/

בברכה והמון אהבה,
ברוך
ומי יתן וישרור השלום והאחווה באזורנו.

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
אומנם אני בעלים של מיסטרל, אבל ממש לא אחד מאלה שמפתח סימפתיית יתר או נקשר לציוד שלי, לראיה העפתי כבר ציוד יקר יותר מהמיסטרל.

יחד עם זאת קצת חורה לי פה הצדקנים המזויפים שדופקים לי פה נאומים חוצבי להבות, על החיקוי ועל הגניבה ועל כך שהם "לעולם לא ייתנו יד להעתקה" (אוי, אוי, אוי) אבל בנשימה אחת מחזקים ביד סמארטפון של סמסונג ומערכת הפעלה של אנדרואיד, שמפרים שניהם לא מעט זכויות יוצרים של מספר חברות גדולות (זה לפי בית המשפט).
אז מה קרה צדקנים, בסמארטפונים מותר ובאודיו אסור? למה כי זה לא נוח לכם?
פתאום כולם שותפים לדבר עבירה.

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
partner ידידי
עזוב אותך, העיוורון פה חוגג במיוחד בארץ הקודש הזו.
ואני מדבר על כל דבר שסובב אותנו.

אנשים צדקניים ו"נגד" גניבות, אבל מה, "גונבים" על ימין ועל שמאל סרטי קולנוע, מוזיקה, חחחח
אנשים מעתיקים סרטים מספריות, אנשים מורידים מהרשת כל דבר שזז ולא משלמים אגורה.

הבנו את הרעיון.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור