Dartzeel CTH-8550 - זהב של מגבר, ביקורת

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איפה אתה רואה כאן שאני מגן על היבואן? אני לא מגן על היבואן. אני מגן על הדיאגנוזה שלי ועל הביקורת שלי. היא יותר חשובה לי מהיבואן, ממך ומכל יושבי הפורום גם יחד!

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
איפה אתה רואה כאן שאני מגן על היבואן? אני לא מגן על היבואן. אני מגן על הדיאגנוזה שלי ועל הביקורת שלי. היא יותר חשובה לי מהיבואן, ממך ומכל יושבי הפורום גם יחד!

אהבתי את המילה "דיאגנוזה". השלב הבא יהיה "סטטוסקופ"?

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
באנה, עשית פה וואחד סלט אחד גדול......

כולה לקחתי את מה ששניצל כתב על עצמו, - "שניצל אוהב הרבה צבע,צליל גדול ודינמי,בטן גדולה במיד ובעיקר במיד בס,וככה הוא אוהב למרות שזה לא היי פידליטי,שניצל אוהב צליל שפופרתי,ואפילו אוהב סונוס פבר"- וכתבתי שאם זה הטעם שלו, עבורי או מבחינתי הוא לא רפרנס. כלומר - יש לנו טעם שונה. אני לא אוהב צליל צבוע עם קולורציה ואפילו לא סונוס פאבר :), לא כתבתי שרפרנס לגרסתי זו הגישה הרווחת ולא מבין מה הקשר של יתר הדברים שכתבת, אבל ניחא.

TAKEONE ידידי, אם אוכל להבהיר את עמדתי, בפנייתי אליך, שום סלט מצידי, ההפך.
פשוט זה מתסכל לראות איך שוב ושוב, שום דיון לא יכול להיות ענייני, בלי שאינטריגות אישיות יוזכרו, יכנסו באמצע, ויאפילו על הכל, במיוחד למישהו כמוני שאין מושג על איזה אינטריגה מדבר מי (לכל הרוחות).

לגבי הסנגוריה, אמרת אין שום טעם, אך בודאי לא באופן חד צדדי כן?
שמעון לא צריך לסנגר על שניצל? OK, על אותו משקל, בטח ובטח שלא צריך לסנגר על מגבר של 20,000$, תוך כדי התחשבנות עם שניצל על "הפניתך לרופא", מסכים או לא?
וגם אייל פור שמייבא הרבה דברים איכותיים, לבטח לא צריך את הסנגוריה של אף אחד, נכון או לא?

וענייני ה"לא רפרנס", תבין,
באותה מידה, בוא תגיד לכל השאר שגם חוויתיהם שלהם אינם רפרנס, ודעתם שווה כקליפת השום, אתה חוזר וטוען דבר שלא נטען אפילו ע"י אייל היבואן ולא נמר הכתב:
זה לא שאני חושב אחרת ממך לגבי התוצאה בתערוכה, גם אני לא נפלתי ממנה וכאחד שמכיר את הסט הזה {שמעתי אותו אצל אייל} ויודע שמדובר בסטאפ מעולה הייתי מאוד מופתע.

אז מה דעתך במקרה הזה? מה, גם חוויתו לא רפרנס?

לפיכך שום דבר, ואף אחד, הוא לא רפרנס לשום דבר.

ואולי הצדק אתך, ואז בכלל מה הטעם בדיון על כתבות, שלא נדבר על הכתבות עצמן, הרי גם אלו אישיים וספציפיים, מוטי טעם אישי, ושלל מחלות, שכבר עדיף מדידות בלבד ומעבר לכך, איש כעקום באזניו יעשה.

נערך לאחרונה ב:

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
יאללה נמר תביא את המגבר אלייך שוב אני רוצה לבוא לקפה ולשמוע ולהתרשם....
מצד שני יכול להיות שלא תעמוד בפיתוי ידידי, ואז אייל לא יקבל אותו חזרה (lol)(lol)(lol)
איך שלא יהיה גם אני התרשמתי מתוצאה שקופה, לא מתובלת כמו שאמרת, אני מעדיף באופן אישי קצת יותר "טוויסט" קשה לי להסביר למה הכוונה, זה אפילו לא "צבע" אבל בכל זאת...
אבל הכל מסתכם פה בעניין של טעם, אין נכון לא נכון
יאללה תעמיס אני בהיכון

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
רק עם האודיופילים החופר, מסוגל למלא 20 עמודים על ויכוח שסופו ידוע מראש.

מפתיע אתכם שהמגבר נשמע שונה ןבחללים שונים עם אקוסטיקה ואלקטרוניקה שונים?
בוקר טוב...

נמר אהב את המגבר? כנראה שהוא איכותי, אם כי כנראה לא יתן תוצאה "אידאלית" בכל סט-אפ.
מבולבלים?

שוב בוקר טוב...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כן, באמת, מפאת כבוד הפורום, בוא נפסיק כאן את השטות הזאת, ונכבד את האינטליגנציה של הקוראים. צעד ראשון לכך, בוא נשתדל לכתוב "מפאת" ולא "מפעת", כי קורא אינטליגנטי מניח לעזים לפעות, והולך להקשיב למוזיקה טובה.

העיזים אינם פועות,זה שמור לגדיים.(lol)

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
TAKEONE ידידי, אם אוכל להבהיר את עמדתי, בפנייתי אליך, שום סלט מצידי, ההפך.
פשוט זה מתסכל לראות איך שוב ושוב, שום דיון לא יכול להיות ענייני, בלי שאינטריגות אישיות יוזכרו, יכנסו באמצע, ויאפילו על הכל, במיוחד למישהו כמוני שאין מושג על איזה אינטריגה מדבר מי (לכל הרוחות).

לגבי הסנגוריה, אמרת אין שום טעם, אך בודאי לא באופן חד צדדי כן?
שמעון לא צריך לסנגר על שניצל? OK, על אותו משקל, בטח ובטח שלא צריך לסנגר על מגבר של 20,000$, תוך כדי התחשבנות עם שניצל על "הפניתך לרופא", מסכים או לא?
וגם אייל פור שמייבא הרבה דברים איכותיים, לבטח לא צריך את הסנגוריה של אף אחד, נכון או לא?

וענייני ה"לא רפרנס", תבין,
באותה מידה, בוא תגיד לכל השאר שגם חוויתיהם שלהם אינם רפרנס, ודעתם שווה כקליפת השום, אתה חוזר וטוען דבר שלא נטען אפילו ע"י אייל היבואן ולא נמר הכתב:

אז מה דעתך במקרה הזה? מה, גם חוויתו לא רפרנס?

לפיכך שום דבר, ואף אחד, הוא לא רפרנס לשום דבר.

ואולי הצדק אתך, ואז בכלל מה הטעם בדיון על כתבות, שלא נדבר על הכתבות עצמן, הרי גם אלו אישיים וספציפיים, מוטי טעם אישי, ושלל מחלות, שכבר עדיף מדידות בלבד ומעבר לכך, איש כעקום באזניו יעשה.
מה הקשר לחשיבותו או אף קיומו של מישהו כרפרנס למישהו או משהו. העובדה המזדקרת כאן לעין כל, היא ש"נמר" שמע את המגבר הזה כנראה למשך זמן ארוך יותר מכל אחד אחר שמגיב לו כאן, בתנאים שהוא מכיר כמו גם במערכת שהוא מכיר. זה לבדו מעניק לו יתרון הן בחוויה והן בהסקת מסקנות ממנה על כל המגיבים כאן, עם כל נסיונם ארוך השנים ואוזנם המעודנת.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה יש לכם?סתם בבדיחה שלחתי את טייק אחד לרופא,כן רפרנס,לא רפרנס, כבר כתבתי שזו דעתי הפרטית,ששויה כקליפת השום,אנא שחררו אותי מנטל זה, כולנו שווים ולאף אחד אין GOLDEN EAR או מונופול על איך משהו צריך להשמע,
השרשור הזה נהיה חפירתי למדי ולדעתי מיצה עצמו למוות.
נ.ב
אהבתי את המילה דיאגנוזה אצל נמר,ימשיך ככה ואז הפרוגנוזה לא משהו.

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לא רק שמיצה את עצמו

בנוסף חבר'ה נבונים כותבים הרי מילים בלי ששמעו בכלל את המגבר אצלם בבית
שזה בפני עצמו תמוהה.

גם אני שמעתי אותו בתערוכה וזה לא מהווה מבחינתי שום אינדיקציה לאיכותו,או לאי איכותו/יכולתו
מפני שאין לי יכולת לבודד אותו משאר המערכת שם. (גם אם יש לי אוזן/שמיעה סופר מושחזת נניח)

אבל בא בחור נחמד (נמר) ומעביר את רשמיו/תחושותיו מניסיון שמעתי אצלו בבית על המערכת שהוא מכיר
כל ניואנס שהיא מוציאה,ומה קורה? מנסים לערער על תחושותיו/חוות דעתו על פי ביקור קצר בתערוכה.
מה נהיה איתכם אנשים.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אייל היקר
שכח מההצעה החברים צודקים לא הוגן להתנסח בצורה כזו, נקבל את הסקירה של נמר כמו שהיא.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אייל היקר
הינה באה לך הזדמנות שנייה ומאד הוגנת.

מה אתה אומר? יש קליק ביננו?

הקליק הזה ששמעת,היה רעש של עצם נישברת,
תגיד ? נגנבת לגמרי? מה אתה נותן לאייל הזדמנות חוזרת? יעני צאנס אחרון?
אני חושב שאתה לא קולט את יחסך במרחב.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
שניצל מה נסגר איתך? לא כל יום מקבלים כזו הזדמנות. לדעתי זה שווה!

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
מצחיק

אייל היקר
קודם אתוודא שהרעיון לא בא ממני אלה מכמה מחברי האודיופילים שנחכו בתערוכה והתעכזבו כמוני וכמו עוד אחרים כאן בפורום כולל בוזאגלו ואלדר מהתוצאה הלא מחמיאה.
הבא את המגבר שלך אליי לביתי, אני אבחן אותו על הסט שלי בנוכחות חבריי שמאד חפצים לדעת על מה נמר מדבר בכתבה.
למען ההגינות אני אכתוב קודם את דעתם בלבד ורק לאחר מכן את דעתי כדי שלא תחשוב שאני בעל אינטרס כלשהו.

הרמקול שנמצא ברשותי יותר נציל וקל לדחיפה, יותר מהיר, והרבה פחות בררן מהרמקול של נמר, ולכן אני לא חושב שתהיה לו בעיה לעבוד עם ה dartzeel.
מה אתה אומר? יש קליק ביננו?

ממני, אף פעם, לא תקבל כלום - אפילו לא אם תרצה לקנות.

לא רוצה אותך, לא כלקוח ולא כשום דבר. מבחינתי אתה שרוף כבר מזמן.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
יש לי הצעה יותר טובה:
איל ישחרר את המגבר לכמה קבוצות משתמשים שיתארגנו כאן, וכל קבוצה תבחן אותו ככה כמה ימים, כל יום בסט אפ אחר של כל אחד מחברי הקבוצה. כל טריבונל כזה יקבע ניקוד מסכם למגבר ובסוף נעשה ממוצע של ניקוד כל מששתפי הפורום.
בשלב הבא איל יעביר את המגבר לכמה קבוצות שיתרגנו בפורום השכן (רובם הרי לא באו לתערוכה) וגם הם יעשו סבב וכל טריבונל ינקד.
בסוף נעביר לפורום הכתום, שם יעשו אותו דבר, אבל יחברו אותו ל DVD פיוניר פצצה לגבות.
בסוף בסוף בסוף, נעשה ממוצע של 3 הפורמים ונראה לנמר הזה מאיפה משתין הדג.שילמד לעשות מבחנים כמו שצריך.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אתה רציני?

אייל היקר
קודם אתוודא שהרעיון לא בא ממני אלה מכמה מחברי האודיופילים שנחכו בתערוכה והתעכזבו כמוני וכמו עוד אחרים כאן בפורום כולל בוזאגלו ואלדר מהתוצאה הלא מחמיאה.
הבא את המגבר שלך אליי לביתי, אני אבחן אותו על הסט שלי בנוכחות חבריי שמאד חפצים לדעת על מה נמר מדבר בכתבה.

איזה אוטוריטה יש לך בדיוק לקבוע אם המגבר טוב או לא?
ולמה אתה חושב שזה ישנה לנו משהו?
ואתה באמת מאמין שאייל צריך את האישור שלך לאיכות המוצר?

לא יודע מה איתכם -אבל זה אחד הדברים הכי הזויים שקראתי לאחרונה.

נערך לאחרונה ב:

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
עדיין אף אחד מהמתלהמים לא אמר מה עקץ אותו ומה הקפיץ אותו.
מה שכן, לכמה אנשים עלה נוזל מסוים לראש.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
ממני, אף פעם, לא תקבל כלום - אפילו לא אם תרצה לקנות.

לא רוצה אותך, לא כלקוח ולא כשום דבר. מבחינתי אתה שרוף כבר מזמן.

למרות שידעתי את התשובה הסכמתי לעשות ג'סטה לחברים ולשאול אותך. עכשיו כמו שאתה בטח מנחש הדיעה של חבריי היתה יכולה להיות מענינת כשלעצמה , אבל אותי עניין יותר לבדוק מה הוציא את נמר משלותו בעת הסקירה, ואם להיות כנה רק יבואן ללא היגיון ובעל אגו כשלך היה כותב לי תשובה כזו.
אם היית מכיר את ידידי היית מבין שאין להם שום אינטרס להכפיש את שמך ההפך הוא הנכון.

על כל פנים שיהיה לך סוף שבוע נעים וקל.(ורד)

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
:), "הזדמנות שניה" למה, אתה שוקל לרכוש?
נסחפת משהו.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
שיניתי את פני ההודעה אתם יכולים להיות רגועים.
כוונתי היתה באמת ובתמים לשמוע אותו עם חבריי, והזדמנות שנייה לקבל פרספקטיבה שונה מהתוצאה שהיית בתערוכה.
מקווה שעניתי גם לך עופר.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור