Dartzeel CTH-8550 - זהב של מגבר, ביקורת

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מעניין כמה תגובות היו בשירשור הזה אם המגבר היה עולה 1,000 $ ...???

נכון אפס, זה בדיוק כל הפוינט, למעטים שהיה פוינט מלכתחילה.
אבל זהו, שזה לא מגבר של 1000$, ולא כל יום נסקר מוצר כזה, ומעלה שאלות מעבר למגבר של $1000, ולמרות המראה שלו, זה לא עגל הזהב, ובפורום אודיו אם אי אפשר לדבר לבקר לשאול ולתהות על קנקנו, בלי שכל חכמולוג יתמלא חרדת האל וחילול הקודש, איפה כן?

שים לב, יש פה איזה מן הרגשה מכמה חכמים, שצריך לשבת ולאכול את לחם הקודש וללעוס בנימוס על המוצר הזה או אחר כי הוא נסקר פה, מה זה ?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שלמה , התשובה זה בדיוק על למשל המגבר שאני סקרתי, הארקם.
אין מה לעשות, ברור שזה יקבל פחות תגובות ממגבר של 20K .

כמו כן, לצערי, בזמן האחרון יש יותר מדיי אנשים שרואים מוצר של יבואן X או Y או Z וישר עטים לייצר ויכוח על הנושא שמושך את הדיון (שהיה בהתחלה דיון פורה והפך לויכוח) למקומות שלא קשורים למוצר באמת ומי הוא.

מה יוצא מזה?
מי שנכנס לאתר קורא, ואז נכנס לפורום, רואה את ההודעות האחרונות ,של הוויכוחים , ואומר לעצמו :
"אוי , שוב אלו רבים, דכאון, בוא נראה מה חדש בפייסבוק" .

ככה הם יוצרים בצורה דיי נוראית התעלמות ממוצרים כאלו ומיאוס מהענף.

חבל.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי, אם תרשה לי להוסיף על דבריך עוד כמה דברים
שיוצרים מיאוס הענף, עוד הרבה הרבה לפני מה שציינת, ובלי קשר לשרשור ולמוצר הזה כלל.

מה עם אי קבלת ביקורת, אי רצון לגילוי נאות של תכונות המוצר הטכניות הבסיסיות , ואף אי רצון ללמוד או לדעת אותם אצל חלק, אי רצון להקשיב ולדון בכך, עידוד להעמדת המוצרים על מזבח וסגידה עוורת מצד האודיופילים עצמם אפילו, שמוביל לתמחור שערוריתי, ולסימון האודיופילים כאנשים פסיכוטיים, ועובדי אלילים.
ראית מה שאבנר כתב "בצחוק"? זו תדמית האודיופילים ידידי, לא רק בעיניו.

כמו כן, לצערי, בזמן האחרון יש יותר מדיי אנשים שרואים מוצר של יבואן X או Y או Z וישר עטים לייצר ויכוח על הנושא שמושך את הדיון (שהיה בהתחלה דיון פורה והפך לויכוח) למקומות שלא קשורים למוצר באמת ומי הוא.
אישית לפחות, לא יודע על מה אתה מדבר.
זה מידע פנימי שיש רק לחלק בביצה הפנימית, לא כל אחד מבין את זה.
וגם במידה וזה קורה, אז מה?
יתערב היבואן, שהוא ילד גדול, כמו שקרה פה ויבהיר שיש חשבון קודם, וסמוך על הקוראים שהדברים ילקחו בפרופורציה.

מה,יותר טובה לך האלטרנטיבה של חלק פה לשבת ולאכול במבה כמו ילד טוב, מחשש שזה או ההוא יעלב, או על איזה מוקש ואינטריגה תדרוך? תסתכל מה קורה פה, אפילו שניצל שפתח את כל העניין פה הלך לטמון ראשו בפירורי הלחם.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
Triton, הדיון מבורך, בתנאי אחד, שלא מדברים כאן מתוך אינטרסים כאלו ואחרים.
למשל, תעקוב אחר ההודעות של panter ותראה שכל מה שקשור ליבואן אייל פור מאוד מקפיץ אותו, האם יש לזה קשר לעובדה שהוא "צמוד" של היבואן המתחרה אמיר ארמה?....
הוא אמנם מנסה לעטוף את הדברים בנימוקים כאלו ואחרים, אבל אנחנו מכירים כבר את "הסחורה".

אני לא מוכן להמקום כאן ישמש זירת התגוששות בין יבואנים, הצלחנו לסנן בצורה יעילה את ה"חיילים" של מספר יבואנים בעבר, panter היה פעמים מספר על הגבול, אנחנו עוקבים.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
יש לי הצעה יותר טובה:
איל ישחרר את המגבר לכמה קבוצות משתמשים שיתארגנו כאן, וכל קבוצה תבחן אותו ככה כמה ימים, כל יום בסט אפ אחר של כל אחד מחברי הקבוצה. כל טריבונל כזה יקבע ניקוד מסכם למגבר ובסוף נעשה ממוצע של ניקוד כל מששתפי הפורום.
בשלב הבא איל יעביר את המגבר לכמה קבוצות שיתרגנו בפורום השכן (רובם הרי לא באו לתערוכה) וגם הם יעשו סבב וכל טריבונל ינקד.
בסוף נעביר לפורום הכתום, שם יעשו אותו דבר, אבל יחברו אותו ל DVD פיוניר פצצה לגבות.
בסוף בסוף בסוף, נעשה ממוצע של 3 הפורמים ונראה לנמר הזה מאיפה משתין הדג.שילמד לעשות מבחנים כמו שצריך.

אני מרים את הכפפה ונאלץ לבקש כי המגבר יהיה אצלי לכמה ימי סבל ;)

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למשל, תעקוב אחר ההודעות של panter ותראה שכל מה שקשור ליבואן אייל פור מאוד מקפיץ אותו, האם יש לזה קשר לעובדה שהוא "צמוד" של היבואן המתחרה אמיר ארמה?....
הוא אמנם מנסה לעטוף את הדברים בנימוקים כאלו ואחרים, אבל אנחנו מכירים כבר את "הסחורה".

אני לא מוכן להמקום כאן ישמש זירת התגוששות בין יבואנים, הצלחנו לסנן בצורה יעילה את ה"חיילים" של מספר יבואנים בעבר, panter היה פעמים מספר על הגבול, אנחנו עוקבים.

ליאור, מצער מאוד לשמוע, שזה מה שקורה פה.
לא מבין בדיוק מה פשר הפניה הזו אליי, והקשר לדבריי, אבל
מרתק לאן השיחה הגיעה, שצריך לדבר על "יבואנים וחיילים" עכשיו.

ועוד יותר להבין שיש פה תפיסה מסוימת בעניין, אבל עדיין, מה לעשות, לי אין מושג על מה אתה מדבר, וכדי לדעת אאלץ לשמוע עוד גרסאות, ולא רוצה לדעת!

לא מענייני, אבל מכיוון שמשום מה פנית אליי בנושא, לפי מה שראיתי, למרות שלא הבנתי למה, טענותיו נשארו שלו, ולא אומצו ע"י השאר, ואז בא אייל הבהיר שיש היסטוריה ביניהם, והבהיר כל שיש ונחוץ להבהיר.

כל התפיסה הזו של חיילים של יבואנים, מלחמות, אינטרסים מסחריים בשושו, מצטער, זרה לי, ואם חייבים להתמודד אתם, עדיף על השולחן מאשר מתחתיו, כמו שאייל בחר בחוכמה לעשות ולהבהיר,או כל יבואן, שיכול להגיב ולהבהיר בעניין זה או אחר במקרה הצורך, או שגם פה עליתי על מוקש?

אם כבר העלית את זה, המטרה פה לא מקדשת את האמצעים, גם אם נדמה לך שכן, ואני אומר לך את זה, מהסתכלות מבחוץ, בלי לדעת את קורות העבר כאן.

ואיפה האודיו בכל זה, השד יודע, אבל הספיק לי, שבת שלום לכם.

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

תסלח לי ליאור אבל דבריך לא רק שאינם נכונים הם גם מקוממים.
לפני שאתה מאשים אותי כדאי שאנשים ידעו את האמת ולא יקשיבו לדברים שאין להם שחר.
אני לא צמוד של אמיר ארמה, אני לא מרוויח ממנו גרוש אחד שחוק וגם לא מניל.
המערכת שלי מורכבת מרכיבים של חמישה יבואנים.
המלחמות שאתה מדבר עליהם אינם קימות מאז השעיתו של אמיר, למה להאחז במשהוא שאינו קיים במציאות כתירוץ להשעייתי?

זה לא סוד שאת חלק ממרכולתו של אייל אינני מחבב, וזו זכותי המלאה להביע את דעתי
על מה שאני חושב גם אם זה לא מצאה חן בעיני מישהו.
אני לא צריך לתת דין וחשבון את איזה מוצרים לאהוב ואת איזה לא.
אם אתה כמנהל הפורום חושב שכתבתי משהו לא נכון אתה מוזמן לומר את דעתך והענה לך על כל שאלה.
אם אתה חושב אחרת זו זכותך ואני חושב שאתה טועה .

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
האם הזמנת את אותם סוחרים אליך משום ששקלת לרכוש את אותם מוצרים, או רק לשם ההנאה של שמיעת אותם מוצרים, כאשר ברור לך מראש שלא תרכוש אותם?

בחיים כלום לא ברור במיוחד כשזה קשור לאודיו.
את המגבר שהביא ניל רכשתי כנל גם את הרמקול שהביא אמיר.
את הנגן שהביא ערן לא רכשתי בגלל חוסר התאמה. באופן כללי היו אצלי בבית לא מעט מוצרי קצה
ומרובם הגדול נהנתי אף על פי שלא את כולם רכשתי. עצם ההקשבה למגוון רחב יותר של מוצרים
נותנת לך מושג לא קטן על מה שאתה אוהב יותר ועל מה שאתה אוהב פחות, איזה מוצר מצדיק את מחירו ואיזה מוצר שווה לת...סליחה על הבוטות יש גם מוצרים כאלו לצערי.
מעולם לא תיזזתי יבואן סתם כך אם לא היית לי כוונה לקנות ממנו מוצר, פרט למגבר הנסקר של אייל שבאמת אין ולא היית לי כוונה לרכוש אותו אבל אם היה אצלי בבית תאמין לי שהיו נחשפים אליו לא מעט אודיופילים שאין להם כל בעיה לרכוש אחד כזה.
אגב אם היה נשמע מדהים לא היית מהסס לכתוב על כך.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
panter, מעניין שהזכרת גם את ניל בצמוד לארמה... בהחלט מעניין.
בכל מקרה, כפי שציינתי, אני עוקב.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
בחיים כלום לא ברור במיוחד כשזה קשור לאודיו.
את המגבר שהביא ניל רכשתי כנל גם את הרמקול שהביא אמיר.
את הנגן שהביא ערן לא רכשתי בגלל חוסר התאמה. באופן כללי היו אצלי בבית לא מעט מוצרי קצה
ומרובם הגדול נהנתי אף על פי שלא את כולם רכשתי. עצם ההקשבה למגוון רחב יותר של מוצרים
נותנת לך מושג לא קטן על מה שאתה אוהב יותר ועל מה שאתה אוהב פחות, איזה מוצר מצדיק את מחירו ואיזה מוצר שווה לת...סליחה על הבוטות יש גם מוצרים כאלו לצערי.
מעולם לא תיזזתי יבואן סתם כך אם לא היית לי כוונה לקנות ממנו מוצר, פרט למגבר הנסקר של אייל שבאמת אין ולא היית לי כוונה לרכוש אותו אבל אם היה אצלי בבית תאמין לי שהיו נחשפים אליו לא מעט אודיופילים שאין להם כל בעיה לרכוש אחד כזה.
אגב אם היה נשמע מדהים לא היית מהסס לכתוב על כך.

האם רצית שאיל פור יביא אליך את המגבר המדובר משום שאתה שוקל לרכוש אותו?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אורי, אם תרשה לי להוסיף על דבריך עוד כמה דברים
שיוצרים מיאוס הענף, עוד הרבה הרבה לפני מה שציינת, ובלי קשר לשרשור ולמוצר הזה כלל.

מה עם אי קבלת ביקורת, אי רצון לגילוי נאות של תכונות המוצר הטכניות הבסיסיות , ואף אי רצון ללמוד או לדעת אותם אצל חלק, אי רצון להקשיב ולדון בכך, עידוד להעמדת המוצרים על מזבח וסגידה עוורת מצד האודיופילים עצמם אפילו, שמוביל לתמחור שערוריתי, ולסימון האודיופילים כאנשים פסיכוטיים, ועובדי אלילים.
ראית מה שאבנר כתב "בצחוק"? זו תדמית האודיופילים ידידי, לא רק בעיניו.

זה נכון, אבל זה לא שייך למשהו שקרה בשרשור הזה – מתקפת עליהום במקהלה מדברת כנגד הביקורת על המגבר הזה, כנגד כותב הביקורת, נגד המגבר וכנגד היבואן שלו.

כמה אנשים, אשר לכל אחד מהם יש "גרזן משלו לחדד", בהצטברות של בודדים, כל אחד עם המטען שלו, יצרו מקהלה מדברת של מתקפת עליהום.

ברור לי שיש משהו שהקפיץ את כל אחד מהמתלהמים, יתכן שמשהו שונה הקפיץ כל אחד מהם.
שאלתי פעמיים בשרשור הזה מה הקפיץ את כל אחד מהקופצים – אף אחד לא הגיב לזה ולא השיב לזה.

אני לא קונה באופן עיוור שום דבר – לא ביקורות כתובות, בארץ ובחו"ל ולא חוות דעת של אודיופילים אחרים, כולל כאלה שאני מעריך מאד כאודיופילים וכבני אדם. גם נוכחתי לדעת, על בשרי ובמו אוזניי, שאי אפשר להתרשם באופן נכון ומלא מאיכותם של מוצרים המוצגים בתערוכה. הרמקולים שיש לי נשמעים נהדר בביתי ובמקומות אחרים, בתנאי האזנה מתאימים. בתערוכה, לעומת זאת, הם נשמעו לי לא טוב. – אבל מכאן ועד עליהום המרחק גדול.

לא נראה לי שזה מה שיוצר דיון פורה בין אודיופילים – זאת תופעה שונה לחלוטין.
אגב, תופעה דומה חוויתי על בשרי, בפורום אודיו אחר, כאשר דיווחתי על החלפת מגבר הספק וכאשר דיווחתי על רכישת הרמקולים הנוכחיים שלי. זכיתי למתקפת עליהום במקהלה מדברת על כך שהחלפתי מגבר ושהחלפתי רמקולים. לכן, אולי, משום שחוויתי את זה על בשרי, יש לי רגישות יתר למה שקרה בשרשור הזה. יש אנשים הממהרים להקיש על מקשי המקלדת, בעוד הם שוכחים שמהצד השני נמצאים בני אדם, בשר ודם ורגשות והזכות לכבוד אדם בסיסית.

אישית לפחות, לא יודע על מה אתה מדבר.
זה מידע פנימי שיש רק לחלק בביצה הפנימית, לא כל אחד מבין את זה.
וגם במידה וזה קורה, אז מה?
יתערב היבואן, שהוא ילד גדול, כמו שקרה פה ויבהיר שיש חשבון קודם, וסמוך על הקוראים שהדברים ילקחו בפרופורציה.

מה,יותר טובה לך האלטרנטיבה של חלק פה לשבת ולאכול במבה כמו ילד טוב, מחשש שזה או ההוא יעלב, או על איזה מוקש ואינטריגה תדרוך? תסתכל מה קורה פה, אפילו שניצל שפתח את כל העניין פה הלך לטמון ראשו בפירורי הלחם.

גם אני לא בקיא בנבכי האינטריגות השונות.
עם זה, ברור לי לחלוטין מהכתיבה של כמה אנשים, גם בשרשור הזה וגם באחרים, שבין דברים לעניין שהם כותבים משתרבבים גם דברים אחרים – אהבות עזות ליבואנים מסוימים ושנאות עזות ליבואנים מסוימים.

מאחר ואני בן אדם, בדרך הטבע, גם אני אוהב אנשים מסוימים יותר, בעוד אנשים אחרים אני אוהב פחות, או אפילו סולד מהם. אבל, ההתרשמות שלי מאיכותם של מוצרים אלה ואחרים, כמו גם מה שאני כותב על מוצרים אלה ואחרים, לא מושפעים כהוא זה מהתחושות שלי כלפי היבואן שלהם בישראל. אני משוכנע שאף אחד מהיבואנים לא יודע מה אני חש כלפיו, משום שאני לא מבטא את זה בשום אופן, לא בפורום ולא במגעים אישיים עם היבואנים. אני מפריד לחלוטין בין יחסים מסחריים לבין תחושות אישיות.

אתה שואל: אז מה אם זה קורה?
תשובתי: זה מבלבל את המשתתפים שאינם מודעים לעניין, זה מעכיר את האווירה, זה יוצר חשדנות מראש למה שכותבים אנשים מסוימים. זה מכוער וזה מכעיר את הפורום.

לא, התשובה היא לא לאכול במבה ולא לפצח פיסטוקים.
לגישתי, התשובה היא להציף את התופעה – כאשר ברור שזה מה שקורה.

אשר להצעתך שהיבואנים יגיבו – זה הדבר האחרון שהייתי רוצה לראות בפורום – התנגחויות אישיות. זה מותיר טעם רע. זה נכון לכל ההתנגחויות האישיות, גם בין משתתפים למשתתפים, גם בין משתתפים לכותבי ביקורת ולמנהלי הפורום וגם בין משתתפים ליבואנים.

שבת שלום.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מחשבות פרנואידיות...

ומוגזמות מעט,לא?

שים לב שיש פה משתמש אחר, שמשבח בוקר וערב ובכל הזדמנות גם ללא קשר
את אחד היבואנים שהזכרת (שאינו חביב עליך...) ואף אחד לא בא אליו בטענות כל כך
כבדות. (לא באופן שהצגת)

אני דווקא חושב שבחור הנ"ל כותב בצורה (יחסית לכמה אחרים כאן) עניינית
ולא מתלהמת (למרות היציאה האחרונה שלו) וזה דבר שלא ניתן להתעלם ממנו
וצריך לדעת להציג גם את הצד הזה. נכון יש לו נטייה ליבואן מסוים -נו אז מה?
מי כאן אין לו את זה? גם אם זה מופיע בין המילים... באופן לא גלוי,לכאורה.

לטעמי סתם "סערה בכוס מים" (broken)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
למה להתבייש?

אני לא מתבייש לומר שנהנתי מה nine של דבור אצל אפי מסטריאו טיפ בשילוב אלקטרוניקה של מארק לוינסון וכבילה טובה של קימבר מודה היה מצויין. בקשר לסילברבק דעותי ידועות אפשר לחסוך את זה ממני.

אחת התוצאות היותר טובות שיש הם אצל אפי: מרק לוינסון & דבור. אני לא רואה סיבה למה הסילברבק
לא יהיה טוב יותר באותו חדר/אלקטרוניקה.

לקחת מוצרי אודיו מיבואנים עקב רצון לשדרג, זה טוב ומקובל.
אבל לא בשביל להעביר אותו "בין החבר'ה" סתם לשם שעשוע. (אלא אם אתה כתב אודיו)
נכון חלק מהיבואנים מביאים לחברי פורום מוצרי אודיו גם בלי שנבקש...
אבל רק אל תהיה לי תמים שאתה לא יודע מאיזו סיבה!? :rolleyes:

למה יבואן צריך להטריח את עצמו אליך רק בכדאי שתיתן לו אישור שהמוצר שלו טוב? זה לא מובן.
שכחת אולי שהם צריכים גם להתפרנס מהעסק? תגיד לאותם חברים שלך שאם יש להם את הממון
בכיס?הם יודעים טוב למי לפנות. (למה הם צריכים את השידוך שלך? לא ברור)
מקווה שהנקודה ברורה לך.

בנימה אישית,הפוסט הנ"ל חרג מעט מהטעם הטוב. יש כאן סקירה של נמר שמשקיע מזמנו
האישי בכדאי להביא לנו את מוצרי האודיו הטובים ביותר שיש בארץ -למה תמיד צריך לקלקל?
למה לא לפרגן? במיוחד שמדובר באדם הגון שלא מפחד לכתוב גם קטילות (בניגוד לאתר אחר שלא כותב סקירות שאינם טובות, אלא רק מפרגנות, כמדיניות) מה שאחרים לא עושים מכל מיני טעמים.
נכון לא חייבים להסכים תמיד עם נמר (גם אני לא תמיד שותף לדעתו/טעמו) אבל לפחות לדעת
להעריך את הזמן שהוא נותן כאן- והיכולות שלו לכתוב סקירות ברמה אחת מעל כולם. (ורד)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

אני מבין שאתה לא אוהב את ניל ואמיר מפני שלא הסתדרתם מבחינה עסקית, או כל דבר אחר
אבל בין זה לבין לכתוב לי הודעה כל כך לא מכובדת יש הבדל גדול.
שאלה לי אליך - לא ראית את שמו של ערן אודיופריק בין השורות או שפשוט בחרת לא להתיחס אליו?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא הייתה לנו שום בעיה "עסקית" עם אמיר או עם ניל.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין ענין עסקי ביננו לבין ארמה או ניל ולא היתה שום בעיה כזו, אני מקווה שזה לא התירוץ שהם אמרו לך.
ארמה, בזמנו דרש מאיתנו להסיר סקירה של נמר שלדעתו לא החמיאה למוצר שהוא מייבא ועל הרקע הזה הפסקנו כל קשר איתו.

התייחסתי למשפט הזה שלך:
אני לא צמוד של אמיר ארמה, אני לא מרוויח ממנו גרוש אחד שחוק וגם לא מניל.

ערן לא מוזכר כאן, אלא רק ניל, שפעל בצמוד לארמה במשך זמן רב (את זה מכירים רק מאחורי הקלעים) ולכן מעניין מאוד שדווקא אותו הזכרת בצמוד לאמיר.

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דעתי האישית היא לנסות ללבן יחסים , מלחמות לא מובילות לשום מקום.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יהושע, לא אסכים אתך על הרוב, אך מכיוון שאתה פונה אליי ומעלה הרבה נקודות, ברשותך אגיב לעיקרם, ואיש בדרכו ואמונתו ילך.

זה נכון, אבל זה לא שייך למשהו שקרה בשרשור הזה – מתקפת עליהום במקהלה מדברת כנגד הביקורת על המגבר הזה, כנגד כותב הביקורת, נגד המגבר וכנגד היבואן שלו.

כמה אנשים, אשר לכל אחד מהם יש "גרזן משלו לחדד", בהצטברות של בודדים, כל אחד עם המטען שלו, יצרו מקהלה מדברת של מתקפת עליהום.

ברור לי שיש משהו שהקפיץ את כל אחד מהמתלהמים, יתכן שמשהו שונה הקפיץ כל אחד מהם.
שאלתי פעמיים בשרשור הזה מה הקפיץ את כל אחד מהקופצים – אף אחד לא הגיב לזה ולא השיב לזה.

סלח לי, פה בדיוק הבעיה שלך, ושל כל מי שחושב ככה פה, וזה לא שלא הבנתי שיש כוונות טובות בדבריך אלו.

הפרשנות הזו, שכל סתירה, או ערעור, או שאלה, או אי הסכמה, שבאה יותר מאיש אחד, לגבי חפץ דומם למען השם, היא התלהמות, ותקיפה, ולכן היא רק אחת מתוך שתי אופציות:
עליהום אישי, או כפרשנות אחרים, עליהום מסחרי, היא גורפת ומקוממת.

אלה שני האופציות היחידות שראיה כזו מציבה, וזה מה שהולך פה.

באותה מידה יכולת לומר שאת אף אחד לא מעניין אודיו או המוצר, זו רק דרך לנגח את זה, ולהיות "חייל" של השני.
מצטער, לא קונה את זה.

וכשאלה שני האופציות, אז תגיד לי שיש לך מקום לדבר על אודיו.
מה שמשאיר לך את האופציה לשבת כמו טמבל, ולמחוא כפיים, ולברור כל מילה מחשש פן השד יודע מי יפגע בתהייתך על קנקנו של מוצר חשמלי.

אני לא קונה באופן עיוור שום דבר – לא ביקורות כתובות, בארץ ובחו"ל ולא חוות דעת של אודיופילים אחרים, כולל כאלה שאני מעריך מאד כאודיופילים וכבני אדם. גם נוכחתי לדעת, על בשרי ובמו אוזניי, שאי אפשר להתרשם באופן נכון ומלא מאיכותם של מוצרים המוצגים בתערוכה. הרמקולים שיש לי נשמעים נהדר בביתי ובמקומות אחרים, בתנאי האזנה מתאימים. בתערוכה, לעומת זאת, הם נשמעו לי לא טוב. – אבל מכאן ועד עליהום המרחק גדול.
אם אתה לא קונה באופן עוור ביקורות מהארץ ומח"ול, לא הבנתי את ההגיון, הרי הנך יושב וכותב פה בשרשור ומלין על ביקורת, על ביקורת של מוצר, של חלק מאלו שגם שותפים לתפיסתך.
וד"א, אם היית קורא ביקורות מח"ול, היית מבין יותר את הסקרנות שעורר המוצר הזה.

לא נראה לי שזה מה שיוצר דיון פורה בין אודיופילים – זאת תופעה שונה לחלוטין.
אגב, תופעה דומה חוויתי על בשרי, בפורום אודיו אחר, כאשר דיווחתי על החלפת מגבר הספק וכאשר דיווחתי על רכישת הרמקולים הנוכחיים שלי. זכיתי למתקפת עליהום במקהלה מדברת על כך שהחלפתי מגבר ושהחלפתי רמקולים. לכן, אולי, משום שחוויתי את זה על בשרי, יש לי רגישות יתר למה שקרה בשרשור הזה. יש אנשים הממהרים להקיש על מקשי המקלדת, בעוד הם שוכחים שמהצד השני נמצאים בני אדם, בשר ודם ורגשות והזכות לכבוד אדם בסיסית.
מסכים אתך במאה אחוז על זה, ראיתי דברים כאלה והתרעמתי כמוך, ויותר ממסכים מסכים עם קביעתך שלך לגבי רגישות יתר שלך למה שקרה בשרשור הזה.

אבל - לפחות בעיניי, אין בין המקרים שום קשר, והמרחק ביניהם כשמיים וארץ.
לא מדובר פה באיזה שיקולים סנטימנטליים לרכישה שאדם ביצע במיטב כספו והתחשבות בכך, מדובר במגבר שעבר בביתו של אדם ונסקר, דווח לציבור, ובאופן יזום נפתח לדיון ותגובות.

גם אני לא בקיא בנבכי האינטריגות השונות.
עם זה, ברור לי לחלוטין מהכתיבה של כמה אנשים, גם בשרשור הזה וגם באחרים, שבין דברים לעניין שהם כותבים משתרבבים גם דברים אחרים – אהבות עזות ליבואנים מסוימים ושנאות עזות ליבואנים מסוימים.

לא, התשובה היא לא לאכול במבה ולא לפצח פיסטוקים.
לגישתי, התשובה היא להציף את התופעה – כאשר ברור שזה מה שקורה.

אשר להצעתך שהיבואנים יגיבו – זה הדבר האחרון שהייתי רוצה לראות בפורום – התנגחויות אישיות. זה מותיר טעם רע. זה נכון לכל ההתנגחויות האישיות, גם בין משתתפים למשתתפים, גם בין משתתפים לכותבי ביקורת ולמנהלי הפורום וגם בין משתתפים ליבואנים.
טוב, בלית ברירה אם שוב מדברים על זה, נסה לשקול את העמדה הבאה:

בדיוק ההפך, מרגע שאייל ציין שיש עבר, מיד הדברים נלקחו בפרופורציה הראויה, וחבל מאוד שלא עשה זאת עוד קודם לכן.
וגם אם קרה מצב וירטואלי, שיבואן אחד התנגח והתבטא באופן לא הולם, הרי שישלם בכיסו, אף אחד לא רוצה לקנות מוצרי היי אנד מאדם שאין לו כבוד אליו בכל מקרה.

במאה אחוז, מה שבטוח, שזה לא מענייננו כקוראים, או חובתנו, להתחשב בזה, ובטח שלא לחשבן לזה, על חשבון הפיכת מה שהיה אמור להיות דיון על מוצר, לא בני אדם, לקרב של רמיזות לא ברורות, ותיעול של התגובות של המגיבים, לדום שתיקה, על ידיך ואחרים.

אתה שואל: אז מה אם זה קורה?
תשובתי: זה מבלבל את המשתתפים שאינם מודעים לעניין, זה מעכיר את האווירה, זה יוצר חשדנות מראש למה שכותבים אנשים מסוימים. זה מכוער וזה מכעיר את הפורום.
הדבר הכי יפה באידיליות, זה שלהם ופרקטיקה יש אפס במשותף.
יש פה מדבקות עוסק מסחרי, אנשים יודעים לקרוא.
חבל שאתה וכל מי שנושא על כפיו את גישתך לעניין, לא רואה את האלטרנטיבה, שהיא יצירת חשדנות כלפי כל יושבי הפורום, ויצירת חשדנות כלפי העדפות מסחריות שנובעות מהפורום עצמו.
תגיד לי אתה מה אתה מעדיף.

אני אומר לך ולכל מי שדבריך משקפים את תפישתו דבר פשוט,
רוצה שאני אראה ירוק? שתול עצים חביבי, אל תגיד לי לשים משקפי שמש.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור