Dartzeel CTH-8550 - זהב של מגבר, ביקורת

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כאשר מישהו באמת רוצה להתרשם ממערכת שמע, או מרכיב למערכת שמע, הוא מטריח את עצמו ובא אל היבואן לשמוע, בין אם לבד ובין אם עם חברים.

הוא שאמרתי, לכמה אנשים עלה נוזל מסוים לראש.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
כאשר מישהו באמת רוצה להתרשם ממערכת שמע, או מרכיב למערכת שמע, הוא מטריח את עצמו ובא אל היבואן לשמוע, בין אם לבד ובין אם עם חברים.

הוא שאמרתי, לכמה אנשים עלה נוזל מסוים לראש.

מעניין למה אמיר ארמה בא עד אליך הביתה עם הפרה? אם אני במקומו ארטיק לא היית מוכר לך.
קונה פרה, טוען שזה הדבר הטוב ביותר ששמע עד היום. פותח אותו רואה חלקים בשווי 300$ ומחליט למכור לטובת איטגרייטד סיני שמניע שתיים וחצי רמקולים בשוק. המערכת שלך רחוקה מלמצות את הפרה הזה.

מי שיש לו עקיצות בראש שלא ילך בלי קובע:cool:

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
להבנתי מגבר טוב אמור להיות מינימליסטי מבחינת ה-features . הרבה פעמים שמעתי וקראתי שצריך להיות בו בורר ווליום , ובקרי טרבל ובאס (שגם עליהם רצוי לוותר) בלבד , בכדי שיהיו כמה שפחות אלמנטים ומעגלים שישפיעו על איכות הצליל . אז איך התפיסה הזו מסתדרת עם העובדה שלמגבר בכתבה יש USB, צג דיגיטלי , שלט רחוק ומגוון כפתורים ?
כל הכבודה הזו לא תורמת משהו להנחתה מסויימת באיכות? האם היה ניתן לשפר את התוצאה אם המגבר היה מינימליסטי יותר?

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
קודם אתוודא <אתוודע> ---> "אתוודה"

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
להבנתי מגבר טוב אמור להיות מינימליסטי מבחינת ה-features . הרבה פעמים שמעתי וקראתי שצריך להיות בו בורר ווליום , ובקרי טרבל ובאס (שגם עליהם רצוי לוותר) בלבד , בכדי שיהיו כמה שפחות אלמנטים ומעגלים שישפיעו על איכות הצליל . אז איך התפיסה הזו מסתדרת עם העובדה שלמגבר בכתבה יש USB, צג דיגיטלי , שלט רחוק ומגוון כפתורים ?
כל הכבודה הזו לא תורמת משהו להנחתה מסויימת באיכות? האם היה ניתן לשפר את התוצאה אם המגבר היה מינימליסטי יותר?

במקרה המדובר אין קשר בין יחידת המחשב הפנימית למסלול הסיגנל, להבדיל מהמקרה של בקרי טונים הנמצאים במסלול הסיגנל. אתה יכול לקרוא לזה Over Engineering ופה אני נוטה להסכים.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
משהו שצריך להיות ברור

לא יכול להיות מצב שכמה חבר'ה ייקחו מכשיר יקר ביותר ויעשו עליו "סיבוב בשכונה"
רק בשביל להוכיח שהוא באמת ראוי/טוב.

מי שרוצה לרכוש מוצרים בעלות כזו? יבדוק את
זה לבד ולא יסתמך על שום ביקרות, כולל שלך,שלי,וגם לא של הכתבה כאן.
מה בדיוק צריך להוכיח כאן? נניח שתצאו במחולות של רקדנית בטן מהביצועים העיליים
של המגבר? האם זה ישפיע על מישהו שמייעד לרכוש אותו? אין צורך לענות התשובה הרי ברורה.
לכן צריך עזות מצח בכדאי להציע להצעה כזו. כמובן שתרומה כזו לפורום היא אפסית.

גם אני לא "נפלתי" מהרמקולים של דבור בתערוכה, במיוחד שהם היוו מבחינתי
איזה אידיאל לעתיד -אז מה? אני פשוט מודע למגבלות בתערוכות, לכן לוקח את זה בפרספקטיבה נכונה/מתאימה.
למרות כל זאת עדיין הרגשתי (בריכוז גובה) שמדובר ברמקולים באיכות גבוה, כפי שציפיתי (מהיכרות עם אחיהם הקטנים) ולכן לא אפסח עליהם במידה ואחליט על תקציב זהה בעתיד.

כל שאר העקיצות בין החברים כאן -לא מדברים אלי, מכוון שהם תמיד באות מאותו כיוון של חברים
שארסיות הוא מנהג רגיל אצליהם,חבל.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אפילו אם אין קשר ישיר בין רכיבים ומעגלים אלקטרוניים כלשהם למסלול האות , עדיין יכול להיות מצב של השראה/קרינה אלקטרומגנטית , מכיוון שהכל ארוז בתוך קופסה אחת , נכון ? חייב להודות שממש הופתעתי לגלות את כל התוספות האלה במגבר שאמור להיות סופר איכותי , אם לשפוט לפי תג המחיר והביקורת החיובית.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43

חברת Cyrus מתגאה במוצרים נטולי מעגלים / כפתורים מיותרים
ומארז Diecast למניעת השפעות אלקטרומגנטיות וקירור בעת ובעונה אחת .

http://www.cyrusaudio.com/products/dacs

http://www.cyrusaudio.com/products/pre-amplifiers

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
כמעט כל המגברים היקרים מגיעים היום עם יחידת מחשב מובנית שמטפלת בנושאים כמו שלט רחוק, לחצני פנל קדמי ומצב Protection.
לדוגמה, אם תפתח מגבר הספק של KRELL מ-10 השנים האחרונות כמו FPB למיניהם, תמצא שם יחידת מחשב שבין השאר שולטת על אופן פעולת המעגל (למשל שינוי BIAS בזמן אמת וכו') - זה בכלל לא מפריע למגבר להשמע נפלא, אלא מאפשר לחסוך אנרגייה ועדיין לשמור על התכונות החיוביות של Class A.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אפילו אם אין קשר ישיר בין רכיבים ומעגלים אלקטרוניים כלשהם למסלול האות , עדיין יכול להיות מצב של השראה/קרינה אלקטרומגנטית , מכיוון שהכל ארוז בתוך קופסה אחת , נכון ? חייב להודות שממש הופתעתי לגלות את כל התוספות האלה במגבר שאמור להיות סופר איכותי , אם לשפוט לפי תג המחיר והביקורת החיובית.

ולכן המגבר עולה ככה .
הוא פותר לך את כל הבעיות עליהן אתה מדבר ועדיין נותן את הנוחות.
אחת הסיבות למחירו.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אם למגברים של Cyrus יש שלט רחוק ולחצנים "רכים" בפנל הקדמי, אתה תמצא בפנים יחידת מחשב קטנה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
לא יכול להיות מצב שכמה חבר'ה ייקחו מכשיר יקר ביותר ויעשו עליו "סיבוב בשכונה"רק בשביל להוכיח שהוא באמת ראוי/טוב.

אתה יכול להיות בטוח שעשינו סיבובים על חלקי אודיו טובים יותר וטובים פחות. אין קשר למחירו בעניין הזה. ניל לא בא אליי עם מגבר שעלותו 11אלף$ שלוש פעמים? אמיר ארמה לא היה אצלי עם רמקול שנמכר ב 14אלף$ פעמיים? ערן אודיופריק לא הביא לי וואדיה שעלותו כחדש 10אלף$ לבית? אחד מהדברים הכי נחמדים בתחביב הזה הוא לנסות דברים שטרם שמעת ועוד על המערכת שלך בבית. מנסיון אני יכול לומר לך שהמגבר הכי יקר שהיה בביתי עד היום גם הכי איכזב אותי אז ככה שהמחיר ממש לא מדבר אליי כמו התוצאה נטו.

מי שרוצה לרכוש מוצרים בעלות כזו? יבדוק את
זה לבד ולא יסתמך על שום ביקרות, כולל שלך,שלי,וגם לא של הכתבה כאן.
מה בדיוק צריך להוכיח כאן? נניח שתצאו במחולות של רקדנית בטן מהביצועים העיליים
של המגבר? האם זה ישפיע על מישהו שמייעד לרכוש אותו? אין צורך לענות התשובה הרי ברורה.
הבדיקה אצלי הייתה יותר מהכל אמורה לתת לנו המאזינים פרספקטיבה יותר טובה מאשר איך שהוא נשמע בתערוכה. הביקורת בחול והדברים שכתב נמר אינם מסתדרים כל כך טוב לכן החלטנו לבדוק את מוצר הקצה הזה באופן יותר מעמיק אצלי מה הביג דיל? זו שאלה של חיים ומוות? כולה מכשיר אודיו.

גם אני לא "נפלתי" מהרמקולים של דבור בתערוכה, במיוחד שהם היוו מבחינתי
איזה אידיאל לעתיד -אז מה? אני פשוט מודע למגבלות בתערוכות, לכן לוקח את זה בפרספקטיבה נכונה/מתאימה.
למרות כל זאת עדיין הרגשתי (בריכוז גובה) שמדובר ברמקולים באיכות גבוה, כפי שציפיתי (מהיכרות עם אחיהם הקטנים) ולכן לא אפסח עליהם במידה ואחליט על תקציב זהה בעתיד.
אני לא מתבייש לומר שנהנתי מה nine של דבור אצל אפי מסטריאו טיפ בשילוב אלקטרוניקה של מארק לוינסון וכבילה טובה של קימבר מודה היה מצויין. בקשר לסילברבק דעותי ידועות אפשר לחסוך את זה ממני.

נערך לאחרונה ב:

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר, איך לא קיבלת קריז על הUSB לא ברור לי. ;).

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
אם למגברים של Cyrus יש שלט רחוק ולחצנים "רכים" בפנל הקדמי, אתה תמצא בפנים יחידת מחשב קטנה.

אכן !

אך לא קיימת כל אפשרות לשנות את גוון הצליל ממה שנוצר בביה"ח ,

רוצה לומר : אין כפתורי באס / טרבל / מיד / לאודנס וכו '

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
שבת שלום לכולם

שבת שלום לכולם - עזבו,חלאס לכו לשמוע מוסיקה - הדיון יכול להמשך לנצח, מבטיח שלא ייצא מיזה כלום.

כל אחד כאן מהמגיבים בצורה כזו או אחרת ניסה להוכיח משהו - צריכים פה כולם פסיכיאטר.:D

שבת שלום

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אהה ...
שבת שלום גם לך.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
יש לי הצעה יותר טובה:
איל ישחרר את המגבר לכמה קבוצות משתמשים שיתארגנו כאן, וכל קבוצה תבחן אותו ככה כמה ימים, כל יום בסט אפ אחר של כל אחד מחברי הקבוצה. כל טריבונל כזה יקבע ניקוד מסכם למגבר ובסוף נעשה ממוצע של ניקוד כל מששתפי הפורום.
בשלב הבא איל יעביר את המגבר לכמה קבוצות שיתרגנו בפורום השכן (רובם הרי לא באו לתערוכה) וגם הם יעשו סבב וכל טריבונל ינקד.
בסוף נעביר לפורום הכתום, שם יעשו אותו דבר, אבל יחברו אותו ל DVD פיוניר פצצה לגבות.
בסוף בסוף בסוף, נעשה ממוצע של 3 הפורמים ונראה לנמר הזה מאיפה משתין הדג.שילמד לעשות מבחנים כמו שצריך.

:D:D
קרעת אותי מצחוק...

ארז

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אתה יכול להיות בטוח שעשינו סיבובים על חלקי אודיו טובים יותר וטובים פחות. אין קשר למחירו בעניין הזה. ניל לא בא אליי עם מגבר שעלותו 11אלף$ שלוש פעמים? אמיר ארמה לא היה אצלי עם רמקול שנמכר ב 14אלף$ פעמיים? ערן אודיופריק לא הביא לי וואדיה שעלותו כחדש 10אלף$ לבית? אחד מהדברים הכי נחמדים בתחביב הזה הוא לנסות דברים שטרם שמעת ועוד על המערכת שלך בבית. מנסיון אני יכול לומר לך שהמגבר הכי יקר שהיה בביתי עד היום גם הכי איכזב אותי אז ככה שהמחיר ממש לא מדבר אליי כמו התוצאה נטו.

האם הזמנת את אותם סוחרים אליך משום ששקלת לרכוש את אותם מוצרים, או רק לשם ההנאה של שמיעת אותם מוצרים, כאשר ברור לך מראש שלא תרכוש אותם?

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מעניין כמה תגובות היו בשירשור הזה אם המגבר היה עולה 1,000 $ ...???

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור