Dartzeel CTH-8550 - זהב של מגבר, ביקורת

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לידיעתך

בחייאאאאאאאת דינאק, באיזה גן אנחנו? חובה או טרום חובה?

אם פנתר בא אליך מחר עם 90 אלף ש"ח בשטרות כתומים, ורוצה את הדרטצל, אתה משלח אותו לדרכו? גיב מי א פאקינג ברייק...
או שאולי כמות האודיופילים בארץ היא כל-כך גדולה שצריך לסנן קצת כי היבואנים פשוט לא עומדים בעומס?

אנשים פה מאבדים את הצפון, בחיי

לידיעתך:

היה כבר מישהוא שרצה מאוד לסגור איתי האזנה מתוך כוונה לקניה של מכשיר שעולה מעל 20,000 ש"ח - ואמרתי לו שאני לא מעוניין בו כלקוח.

אני נמצא בעיסוק הזה במקום בהיי-טק כדי שאוכל להחליט מי הבוס שלי ומי לא. יש לי הרבה מאוד בוסים (כל הלקוחות שלי) אבל אם לא בא לי על מישהוא - לא אתייחס אליו בשום צורה.

אולי זה ילדותי, אבל ככה זה.

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
מזמן לא נהניתי כל כך מסקירה של מוצר אודיו נחשב!, יכולתי להרגיש בלבי איך הצלילים פורצים החוצה וממלאים את חלל האוויר בסערת נשיפות, רקיעות, מצילות, ושאר ירקות!. אולם כאן נכס האלמנט שהכי חסר כאן לטעמי: הרי מוזיקה בסופו של דבר היא טעם אישי, ויהיה המגבר יקר ככול שיהיה יהיו כאלו שיחשבו שצליליו טובים אולם אינם משקפים באמת את מחירו.

כבר נתקלתי בהרבה סיפורים מאין אלו של אנשים שרכשו מוצרים במאות אלפי שקלים ויתחרטו על כך או שלא אהבו את מה ששמעו!.

הטענה המרכזית שלי בכל התגובה הזו הנה: שבסופו של דבר לא השם קובע אלה רק האוזן והטעם האישי של המאזין וכי גם הסקירה המקצועית ביותר לא תועיל כל עוד לא שמע הרוכש המזדמן או הקורא הממוצע את המוצר כך שיוכל לחוות עליו דעה, וגם אם כן שמע אותו לא בכל מקום ישמע המוצר אותו דבר.

לפיכך הריני מזכיר לכם כי הכל עניין של טעם אישי!  

Roman

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
עוד הצעה לשמיעה של המגבר

יהיה יותר מעניין ליבחון מגבר כזה על רמקולים מבית היוקרה של WILSON AUDIO
או DYNAUDIO או FOCAL JM LAB

בישביל להגיע לשלמות טוטלית
אפשר גם להוסיף את קדם מגבר של חברת הענק Kell n מדגם EVOLUTION 2

את זה הייתי רוצה לישמוע..........

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נחמד רומן.

האם אתה יודע איזה רמקולים יש לי? {איזה שאיתם הם נבחנו?}

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
אבל "רמקולים מבית היוקרה של WILSON AUDIO" זה לא רמקולי החימר שלך

ירון

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מזמן לא נהניתי כל כך מסקירה של מוצר אודיו נחשב!, יכולתי להרגיש בלבי איך הצלילים פורצים החוצה וממלאים את חלל האוויר בסערת נשיפות, רקיעות, מצילות, ושאר ירקות!. אולם כאן נכס האלמנט שהכי חסר כאן לטעמי: הרי מוזיקה בסופו של דבר היא טעם אישי, ויהיה המגבר יקר ככול שיהיה יהיו כאלו שיחשבו שצליליו טובים אולם אינם משקפים באמת את מחירו.

כבר נתקלתי בהרבה סיפורים מאין אלו של אנשים שרכשו מוצרים במאות אלפי שקלים ויתחרטו על כך או שלא אהבו את מה ששמעו!.

הטענה המרכזית שלי בכל התגובה הזו הנה: שבסופו של דבר לא השם קובע אלה רק האוזן והטעם האישי של המאזין וכי גם הסקירה המקצועית ביותר לא תועיל כל עוד לא שמע הרוכש המזדמן או הקורא הממוצע את המוצר כך שיוכל לחוות עליו דעה, וגם אם כן שמע אותו לא בכל מקום ישמע המוצר אותו דבר.

ואני מכיר אנשים שהטעם שלהם rotel ,גם טרבוקה מפח חמוצים בפארק נשמע לא רע, לא?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

טעם אישי ......יכול להיות,
אבל אל תגיד לי שאם הטעם האישי שלך
הוא פיאט 127 ,אז היא טובה יותר ממזארטי(אדומה כזו).
וגם אם תגיד לי שה-127 בישבילך יותר טובה.
אני אומר לך שאתה לא יודע מזה טוב.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
ואני מכיר אנשים שהטעם שלהם rotel ,גם טרבוקה מפח חמוצים בפארק נשמע לא רע, לא?

ממרומי האולימפוס האודיופילי ,
כדאי לנסות ולהאזין לאומן פח חמוצים מקצוען ואיכותי ,מבטיח לך שהמערכת שלך ושלי לא יצליחו לשחזר.
שלא נדבר אם הוא לוקח דרבוקה איכותית יותר ב50 ש"ח מכלי זמר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ממרומי האולימפוס האודיופילי ,
כדאי לנסות ולהאזין לאומן פח חמוצים מקצוען ואיכותי ,מבטיח לך שהמערכת שלך ושלי לא יצליחו לשחזר.
שלא נדבר אם הוא לוקח דרבוקה איכותית יותר ב50 ש"ח מכלי זמר.

:D

הכי קשה לשחזר פח חמוצים. במיוחד של מלפפונים.:)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
[YOUTUBE]PgJG5uvOvV4[/YOUTUBE]
פח של חמוצים :D:D

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור