סערת mofi

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
נתקלתי בזה בפייסבוק, בקבוצה "SACD Super Audio Compact Disc Enthusiasts". אין לי דרך לדעת אם זה מפוברק או לא

index.jpg

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני כתבתי שאני נזיר, מזוכיסט, צרכן זנות ? אתה מוציא לשון הרע ואם היית שווה את הטרחה הייתי נוקט בהליכים. לא פעם ראשונה שמישהו לא מהלל את הציוד שלך ואתה הופך למיסטר הייד.
עצה מ'חבר' אם מישהו חותך אותך בכביש או נדחף לפניך בתור ספור עד עשר לפני שתפתח עליו את הפה כי חיים ומוות ביד הלשון ואתה לא ממיטיבי ההגב.
חו"ח אל תסלף את דברי אלה, אני מעולם לא איימתי ולא אאיים באלימות, אשכרה כתבתי זאת לטובתך.
שמור את העצות שלך לעצמך, אתה לא מפחיד אף אחד.

איני פסיכולוג, אבל לדעתי לתגובות שלך בפורום יש הרבה קשר לאישיותך.

לבסוף, איני צריך את האישור שלך או של אחר לגבי ציוד שאני רוכש.
יש לי מספיק ביטחון לקבל ביקורת ולהגיב אליה עניינית - ללא צורך בדימויים מעולם הזנות.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
שמור את העצות שלך לעצמך, אתה לא מפחיד אף אחד.

איני פסיכולוג, אבל לדעתי לתגובות שלך בפורום יש הרבה קשר לאישיותך.

לבסוף, איני צריך את האישור שלך או של אחר לגבי ציוד שאני רוכש.
יש לי מספיק ביטחון לקבל ביקורת ולהגיב אליה עניינית - ללא צורך בדימויים מעולם הזנות.
שוב מסלף את דברי!

הדימויים מעולם הזנות באו לאחר שכינית אותי נזיר ומזוכיסט, תוכן ההודעה הוא אנלוגיה לעולם האודיו ותו לא, הרבה פעמים שמעתי מחובבים שתחום הכבילה, או היד שניה זה בית-זונות, נראה אם כך שגם הם נמנים על צרכני זנות.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בתחילת שנות ה90 הייתה עליה מאסיבית מבריה"מ שנתנה בוסט עצום לתעשיית הזנות. היה היצע גדול של יפהפיות ועקב אותו היצע גדול המחירים היו שווים לכל נפש, היה אפשר לז.... מישהי שנראית כמו סגנית מלכת היופי של אוקראינה במחיר שלא השפיע ממשית על חשבון הבנק של האדם הממוצע.
עם הזמן המשטרה החלה לטפל בנושא וראשונות נעלמו השוהות הבלתי חוקיות, כאלו עם מסמכים מזויפים והאזרחיות הישראליות חלקן עשו הסבה מקצועית או ירדו למחתרת.
מה שנותר זה מכוערות או שמנות, וסגניות מלכת היופי של אוקראינה הבינו את ערכן החדש והמחירים שילשו וריבעו את עצמם. מה שקרה שחלק גדול מהגברים שהשתמשו בשירותי הזנות פשוט לא יכלו להרשות לעצמם את המובחרות יותר, התבשלו במיציהם, צברו תסכולים, צרכו פורנו באופן אובססיבי והטרידו מינית בחורות.
אז תחשוב שאני מטריד אודיופילית, הסיבות דומות.

שוב מסלף את דברי!

הדימויים מעולם הזנות באו לאחר שכינית אותי נזיר ומזוכיסט, תוכן ההודעה הוא אנלוגיה לעולם האודיו ותו לא, הרבה פעמים שמעתי מחובבים שתחום הכבילה, או היד שניה זה בית-זונות, נראה אם כך שגם הם נמנים על צרכני זנות.

תגיד גדי,
אתה קורא את ההודעות של עצמך, הרי רשמת את כל פרטי הפרטים על זונות וצרכנות פורנו (בתגובות לעמיר), לא אחרים כתבו על הנושא אלה אתה עצמך.

טרם נפגשתי בכזה חוסר מודעות והכחשה עצמית.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
155
נקודות
43

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
95
נקודות
28
GDS התגובה שלך בהקשר לזונות ורוסיות איננה לעיניין . גם החפצה וגם גזענות .
מקווה שלא תכעס -אבל קח את זה לתשומת לבך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
עניין גביית סכומים גבוהים על מה שחושבים שהוא הטופ של Pure Analog מזכיר גביית סכומים גבוהים על מה שחושבים שהוא הטופ של Pure Digital: ה-SACDs של חברת Esoteric:

הדיסקים המאוד-יקרים של חברת Esoteric הם ממש תעלומה, במיוחד כשחלקם מגיעים מהקלטה מקורית דיגיטלית 16/44.1 PCM.

עקרונית, הקלטת 16/44.1 לא ניתן לשפר ע"י העברה לפורמאט אחר. אי אפשר להוסיף אינפורמציה/רזולוציה שאין. אפשר לחשב נקודות ביניים בין הדגימות ע"י אינטרפולציות, שזה מה שחלק מהנגנים עושה, ובכל מקרה כדאי לעשות את ההמרה לאנלוג בתדר רחוק יותר מגבול השמע, מה שממילא רוב הנגנים המודרניים עושים.

קוראי יפנית טוענים שהקסמים שאזוטריק טוענים שהם עושים מבוצעים בתחום האנלוגי ולא הדיגיטלי: הם ממירים את ההקלטה לאנלוג, מפעילים עליה איזשהם אלגוריתמים ומניפולציות, וממירים חזרה לדיגיטלי. כל זה ישירות, בלי לעבור דרך טייפ או אמצעי איחסון אנלוגי בדרך. זה יותר קרוב לשערורייה של Mo-Fi מאשר ל-SHM -- אנשים חושבים שהם מקבלים את הטופ ש-Pure Digital יכול לתת, ובעצם יש אנלוגי בדרך...

יש המתלהבים מהדיסקים שלהם. אני קניתי כמה ולא שמעתי שיפור גדול, אם בכלל, יחסית לוורסיות קודמות בדיסקים, ובמקרה אחד או שניים, SACDs יפניים "רגילים" נשמעו לי עדיפים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
MOFI החלו לשחרר את רשימת המקורות של התקליטים שהדפיסו, הנה תקציר המידע הקיים היום, עדיין לא כל האלבומים מפורטים:

לני

חבר משקיען
מעורבות
268
נקודות
63
בתחילת שנות ה90 הייתה עליה מאסיבית מבריה"מ שנתנה בוסט עצום לתעשיית הזנות. היה היצע גדול של יפהפיות ועקב אותו היצע גדול המחירים היו שווים לכל נפש, היה אפשר לז.... מישהי שנראית כמו סגנית מלכת היופי של אוקראינה במחיר שלא השפיע ממשית על חשבון הבנק של האדם הממוצע.
עם הזמן המשטרה החלה לטפל בנושא וראשונות נעלמו השוהות הבלתי חוקיות, כאלו עם מסמכים מזויפים והאזרחיות הישראליות חלקן עשו הסבה מקצועית או ירדו למחתרת.
מה שנותר זה מכוערות או שמנות, וסגניות מלכת היופי של אוקראינה הבינו את ערכן החדש והמחירים שילשו וריבעו את עצמם. מה שקרה שחלק גדול מהגברים שהשתמשו בשירותי הזנות פשוט לא יכלו להרשות לעצמם את המובחרות יותר, התבשלו במיציהם, צברו תסכולים, צרכו פורנו באופן אובססיבי והטרידו מינית בחורות.
אז תחשוב שאני מטריד אודיופילית, הסיבות דומות.

תגידו מנהלים
למה לא חוסמים אותו על פוסטים כאלה שהוא כותב?

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
95
נקודות
28

אבל אילו שקנו תקליטים מהם- לא יקבלו החזר על הקניה .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור