סערת mofi

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
עדיין לא הובנתי.
אני מנסה לומר שאנשים קנו תקליטים יקרים לפטיפון יקר ולא שמו לב שהם לא שומעים AAA או פשוט לא הרגישו בהבדל. אז כנראה שזה מעיד משהו על שומעי האנלוג ועל ציודם.
לא גוטה, הפוך
הכי קל לשמוע הבדלים בין תקליטים (הדפסות) דווקא בציוד אנלוגי משובח

מי אמר שרק תקליטים שתהליך הייצור היה AAA נשמעים טוב?
יש גם המון אחרים שנשמעים מעולה, כולל ה ONE STEP של MOFI (המנוולים :) ) המושמצים

ברוב הגדול של המקרים תקליטים איכותיים הם יותר יקרים ונשמעים הרבה טוב יותר מאשר הדפסות פשוטות
זה לא אומר שתקליטים זולים לא יישמעו טוב, יש גם כאלה לשמחתנו ומזלנו

קח לדוגמה תקליט של MUSIC MATTERS מול אותו תקליט בהדפסה "פושטית" ותבין על מה אנחנו מדברים
אי אפשר לפספס

בדוק ב 100%
ולא רק ע"י האוזניים הזקנות שלי

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עדיין לא הובנתי.
אני מנסה לומר שאנשים קנו תקליטים יקרים לפטיפון יקר ולא שמו לב שהם לא שומעים AAA או פשוט לא הרגישו בהבדל. אז כנראה שזה מעיד משהו על שומעי האנלוג ועל ציודם.
הובנת אבל אתה זה שמסרב להבין, אין שום בעיה להבחין באיכות ההקלטה בין תקליט טוב או רע.

מי קבע שהדפסות AAA הן הכי טובות?

הדפסות AAA מבוקשות בשל התהליך "הפיוריסטי" בהשוואה להדפסות ממקור אחר.
למקור AAA או דיגיטלי אין קשר איכות התוצר המוגמר - כפי שהוכיחו MOFI בהדפסות ה One Steps.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בתחילת שנות ה90 הייתה עליה מאסיבית מבריה"מ שנתנה בוסט עצום לתעשיית הזנות. היה היצע גדול של יפהפיות ועקב אותו היצע גדול המחירים היו שווים לכל נפש, היה אפשר לז.... מישהי שנראית כמו סגנית מלכת היופי של אוקראינה במחיר שלא השפיע ממשית על חשבון הבנק של האדם הממוצע.
עם הזמן המשטרה החלה לטפל בנושא וראשונות נעלמו השוהות הבלתי חוקיות, כאלו עם מסמכים מזויפים והאזרחיות הישראליות חלקן עשו הסבה מקצועית או ירדו למחתרת.
מה שנותר זה מכוערות או שמנות, וסגניות מלכת היופי של אוקראינה הבינו את ערכן החדש והמחירים שילשו וריבעו את עצמם. מה שקרה שחלק גדול מהגברים שהשתמשו בשירותי הזנות פשוט לא יכלו להרשות לעצמם את המובחרות יותר, התבשלו במיציהם, צברו תסכולים, צרכו פורנו באופן אובססיבי והטרידו מינית בחורות.
אז תחשוב שאני מטריד אודיופילית, הסיבות דומות.

אני מבין שאתה כוסס ציפורניים בציפייה לגל פליטות מאוקרינה שיוריד מהתסכול שלך.

תכלס גדי, התגובה שרשמת אינה מחמיאה לך או לפורום.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בתחילת שנות ה90 הייתה עליה מאסיבית מבריה"מ שנתנה בוסט עצום לתעשיית הזנות. היה היצע גדול של יפהפיות ועקב אותו היצע גדול המחירים היו שווים לכל נפש, היה אפשר לז.... מישהי שנראית כמו סגנית מלכת היופי של אוקראינה במחיר שלא השפיע ממשית על חשבון הבנק של האדם הממוצע.
עם הזמן המשטרה החלה לטפל בנושא וראשונות נעלמו השוהות הבלתי חוקיות, כאלו עם מסמכים מזויפים והאזרחיות הישראליות חלקן עשו הסבה מקצועית או ירדו למחתרת.
מה שנותר זה מכוערות או שמנות, וסגניות מלכת היופי של אוקראינה הבינו את ערכן החדש והמחירים שילשו וריבעו את עצמם. מה שקרה שחלק גדול מהגברים שהשתמשו בשירותי הזנות פשוט לא יכלו להרשות לעצמם את המובחרות יותר, התבשלו במיציהם, צברו תסכולים, צרכו פורנו באופן אובססיבי והטרידו מינית בחורות.
אז תחשוב שאני מטריד אודיופילית, הסיבות דומות.
מה שאני חושב בעקבות מה שרשמתה...שכנראה לך זה מדגדג יותר מאשר לנו.
אנחנו עוברים הלאה...אין לנו שום בעיה עם מה ששומעים,איך ששומעים ,מה שרכשנו,ומה שנרכוש בעתיד.
ההנאה והחיוך ימשיכו איתנו.
פייר,זה מעניין ברמת גילוי האמת מאחורי החברה...ההצגה נמשכת.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
תמיד יהיו פיוריסטים שיזעקו חמס אם מטמאים להם את האנלוג בדיגיטל.

לא בטוח שהמעבר דרך hi-res digital מוריד משהו מהאיכות. מה שנותן לוויניל את הצליל המיוחד שלו אינו ההקלטה, שיכולה להיות אנלוגית או דיגיטלית, אלא הוויניל עצמו. אני לגמרי לא בטוח שאם היו משמיעים לזועקי החמס השוואה בין תקליט שעבר תהליך דיגיטלי ראוי לבין תקליט Pure Analog, השני יהיה עדיף לדעתם, אם בכלל הם ישמעו הבדל.

דוגמה נהדרת לזה היא ה-reissues שיצאו לאחרונה של תקליטי Mercury Living Presence, ביניהם ציפור האש של סטראווינסקי בניצוח דוראטי.

התקליטים המקוריים הוקלטו ע"י חברת Mercury האגדית, עם המפיקה Wilma Cozart Fine והטכנאי (בעלה) Robert Fine, ואת הרימאסטרים של ה-reissues עשה בנם המשותף, Tom Fine, עבור חברת Decca.

כל reissue כזה התחיל בהמרת מאסטר דור ראשון ל-24/96 או 24/192, ומסתיים ב-Half Speed Mastering ל-180 גרם ויניל שבוצע ב-Abbey Road Studios ע"י Miles Showell.

יש לי את המקור של ציפור האש, reissue קודם של Decca ואת ה-reissue החדש, שנשמע הרבה יותר טוב משני קודמיו, הרבה יותר טוב.

====================

לגבי Mo-Fi, או MFSL, אכן מן הראוי היה לכתוב במפורש שיש תהליך דיגיטלי בדרך, לא משנה אם הוא עדיף או לא. יושר בסיסי.

רוב התקליטים יוצאים במהדורות מוגבלות, עם מספר קטן יחסית של עותקים, ללא הדפסות חוזרות, כך שאחרי זמן קצר יחסית, כבר אי אפשר להשיג עותקים חדשים מהחברה, ואז המחירים קופצים, למספרים מטורפים, ללא קשר למחיר הראשוני שהחברה דרשה, שלא היה נמוך, אבל גם לא מפוצץ.

לכן בהכללה, אין מה להאשים את החברה באופן ישיר במחירים, אלא לכל היותר באי-הדפסה מחדש, שזה עניין שונה לגמרי.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113

פרסמו התנצלות, לדעתי אם הם רוצים לשרוד הם יצטרכו לפצות את הלקוחות באופן כלשהו

נערך לאחרונה ב:

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113

לא בטוח שהמעבר דרך hi-res digital מוריד משהו מהאיכות. מה שנותן לוויניל את הצליל המיוחד שלו אינו ההקלטה, שיכולה להיות אנלוגית או דיגיטלית, אלא הוויניל עצמו. אני לגמרי לא בטוח שאם היו משמיעים לזועקי החמס השוואה בין תקליט שעבר תהליך דיגיטלי ראוי לבין תקליט Pure Analog, השני יהיה עדיף לדעתם, אם בכלל הם ישמעו הבדל.

דוגמה נהדרת לזה היא ה-reissues שיצאו לאחרונה של תקליטי Mercury Living Presence, ביניהם ציפור האש של סטראווינסקי בניצוח דוראטי.

התקליטים המקוריים הוקלטו ע"י חברת Mercury האגדית, עם המפיקה Wilma Cozart Fine והטכנאי (בעלה) Robert Fine, ואת הרימאסטרים של ה-reissues עשה בנם המשותף, Tom Fine, עבור חברת Decca.

כל reissue כזה התחיל בהמרת מאסטר דור ראשון ל-24/96 או 24/192, ומסתיים ב-Half Speed Mastering ל-180 גרם ויניל שבוצע ב-Abbey Road Studios ע"י Miles Showell.

יש לי את המקור של ציפור האש, reissue קודם של Decca ואת ה-reissue החדש, שנשמע הרבה יותר טוב משני קודמיו, הרבה יותר טוב.

====================

לגבי Mo-Fi, או MFSL, אכן מן הראוי היה לכתוב במפורש שיש תהליך דיגיטלי בדרך, לא משנה אם הוא עדיף או לא. יושר בסיסי.

רוב התקליטים יוצאים במהדורות מוגבלות, עם מספר קטן יחסית של עותקים, ללא הדפסות חוזרות, כך שאחרי זמן קצר יחסית, כבר אי אפשר להשיג עותקים חדשים מהחברה, ואז המחירים קופצים, למספרים מטורפים, ללא קשר למחיר הראשוני שהחברה דרשה, שלא היה נמוך, אבל גם לא מפוצץ.

לכן בהכללה, אין מה להאשים את החברה באופן ישיר במחירים, אלא לכל היותר באי-הדפסה מחדש, שזה עניין שונה לגמרי.

הם מתמחרים one step ב 125 דולר!!
מייצרים מספר עותקים מוגבל בכוונה כדי ליצור ביקושים ולחזק את הברנד!
זה מכוון, לטעמי הם לא תמימים כמו שאתה מציג את זה.
אינפלצית המחירים טובה להם כי זה מגביר ביקושים להוצאות חדשות.
ז״א לאי הדפסה מחדש יש קשר הדוק לאינפלצית המחירים. הם שולטים על ההיצע, ובהנתן ביקוש יחסית קשיח (נניח לא קשיח אבל ידוע) הם שולטים על המחיר.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הם מתמחרים one step ב 125 דולר!!
מייצרים מספר עותקים מוגבל בכוונה כדי ליצור ביקושים ולחזק את הברנד!
זה מכוון, לטעמי הם לא תמימים כמו שאתה מציג את זה.
אינפלצית המחירים טובה להם כי זה מגביר ביקושים להוצאות חדשות.
ז״א לאי הדפסה מחדש יש קשר הדוק לאינפלצית המחירים. הם שולטים על ההיצע, ובהנתן ביקוש יחסית קשיח (נניח לא קשיח אבל ידוע) הם שולטים על המחיר.
לא חשבתי שהם "תמימים", ו-$125 זה אכן יקר הרבה יותר משחשבתי, אבל עדיין לא הכי גבוה שיש.

יש למשל לייבל בשם "The Electric Recording Company", שמוציאים מהדורות מוגבלות במחיר ראשוני של £300 או £500, לא זוכר, והן נמכרות מהר מאוד. למחירים של אלה שניתן להשיג ראה כאן.

Acoustic Sounds מוכרים טייפים ב-$450.

עם זאת, כשמספר העותקים מוגבל, זה גם מגביל להם את הריווחיות. הם לא מרוויחים מכל העסקאות יד שניה (חדשים ומשומשים) ומהקפיצה המטאורית של המחירים מעבר למחיר הראשוני, ועל זה אין להם שליטה.

אחרי שנגמר המלאי הראשוני של מהדורה מסויימת, והמחירים קופצים לשמיים, הם היו יכולים למשל להוציא second edition ב-$250, ועדיין למכור את כולם: אודיופילים שאינם אספני מהדורות ראשונות יעדיפו לשלם $250 על תקליט חדש במקום $1000 ויותר על מהדורה ראשונה יד שניה.

וכשיש קפיצה גדולה על מהדורות ראשונות ב-$125, הם היו יכולים להעלות מחירים עוד יותר.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני מבין שאתה כוסס ציפורניים בציפייה לגל פליטות מאוקרינה שיוריד מהתסכול שלך.

תכלס גדי, התגובה שרשמת אינה מחמיאה לך או לפורום.
אתה ממש לא מבין מה לא בסדר עם מה שאתה כותב ואח"כ מתפלא על תשובותי שבהתאם.
קורא לי נזיר, מזוכיסט וצרכן זנות. כתבתי לך פעם שהתדמית הגבוהה שבנית פה אינה תואמת את אופן התבטאויותיך, הפוסל במומו פוסל.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

לא בטוח שהמעבר דרך hi-res digital מוריד משהו מהאיכות. מה שנותן לוויניל את הצליל המיוחד שלו אינו ההקלטה, שיכולה להיות אנלוגית או דיגיטלית, אלא הוויניל עצמו.
נתפסת חביבי.
הפיוריסטים שמטמאים להם הם טמבלים, אבל אלו שמעמידים ריג אנלוגי באלפים רבים רק כי האפקט של העיגול הפלסטי השחור עושה להם את זה הם לא. אם הם רוצים אפקט כזה אפשר לחבר אפקט פשוט וזול שיכניס דימוי של כרעכצנים ו-ואוו אנד פלאטר ,כי את זה הם לא יקבלו בדיגיטל ולכן דיגיטל נשמע חרא, שזה נכון, אך לא מהסיבות שהוזכרו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
נתפסת חביבי.
הפיוריסטים שמטמאים להם הם טמבלים, אבל אלו שמעמידים ריג אנלוגי באלפים רבים רק כי האפקט של העיגול הפלסטי השחור עושה להם את זה הם לא. אם הם רוצים אפקט כזה אפשר לחבר אפקט פשוט וזול שיכניס דימוי של כרעכצנים ו-ואוו אנד פלאטר ,כי את זה הם לא יקבלו בדיגיטל ולכן דיגיטל נשמע חרא, שזה נכון, אך לא מהסיבות שהוזכרו.
מה אתה מקשקש?

נראה שאתה צריך קצת פורקן מהסוד שדיברת עליו. מקווה שתמצא איזו יפהפיה בזול.

כנראה שאין פה עוד אנשים שמכירים את התנהלות שוק הזונות בארץ חוץ ממך, ועוד כותבים על זה בפורום אודיו, ואתה מתפלא שכותבים לך -- בצדק גמור -- "התגובה שרשמת אינה מחמיאה לך או לפורום", ומנסה להעביר את הדברים אל הכותב.

נתפסת, חביבי.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מה אתה מקשקש?

נראה שאתה צריך קצת פורקן מהסוד שדיברת עליו. מקווה שתמצא איזו יפהפיה בזול.

כנראה שאין פה עוד אנשים שמכירים את התנהלות שוק הזונות בארץ חוץ ממך, ועוד כותבים על זה בפורום אודיו, ואתה מתפלא שכותבים לך -- בצדק גמור -- "התגובה שרשמת אינה מחמיאה לך או לפורום", ומנסה להעביר את הדברים אל הכותב.

נתפסת, חביבי.
לי מתוך בחירה וחיים עם בת זוג שומרת מצוות אין אפילו סמארטפון והמחשב בביתנו חסום לפורנו, מתי פעם אחרונה שצפית בכזה ? חטיאר בודד ומתוסכל.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לי מתוך בחירה וחיים עם בת זוג שומרת מצוות אין אפילו סמארטפון והמחשב בביתנו חסום לפורנו, מתי פעם אחרונה שצפית בכזה ?
אין לי פורנו וזונות אפילו במודעות. מעולם לא צפיתי בפורנו, והיו מעט מאוד פעמים שבכלל אפילו ראיתי זונות במהלך חיי. מעולם לא נזקקתי לשירותיהן, מעולם לא היה צורך לחסום פורנו -- מי חשב על זה בכלל?? -- ואני לא חושב שיש לנושא הזה מקום בפורום אודיו.

אני לא חושב שמישהו יטרח להאמין לך שלא נזקקת לזונות ולפורנו, בהווה ו/או בעבר. נתפסת, ואבוד לך.

אבל, כאמור, מספיק עם זה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אין לי פורנו וזונות אפילו במודעות. מעולם לא צפיתי בפורנו,
ברכות, האדם היחיד בעולם, (חוץ מגדולי התורה, ועיוורים) מניח שבתור ילד לא הצצת בחשאי במגזין פלייבוי וחושב שיאמינו לך?
אך אקבל את ידך המושטת והצעתך ונסיים עם זה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ברכות, האדם היחיד בעולם, (חוץ מגדולי התורה, ועיוורים) מניח שבתור ילד לא הצצת בחשאי במגזין פלייבוי וחושב שיאמינו לך?
אך אקבל את ידך המושטת והצעתך ונסיים עם זה.
אני כבר לא זוכר מה היה כשהייתי ילד -- אני לא חושב שבכלל הייתה לי גישה למגזינים תוצרת חוץ, ולא ידעתי מה זה פלייבוי -- ולא חושב שיש לזה רלוונטיות לעולם הבוגרים. לי נדמה שיש הרבה יותר אנשים שלא נזקקים לפורנו וזונות מאשר כאלה שכן, אבל אולי זה בגלל חוסר מודעות.

כנראה שכל אחד משליך מהעולם שלו על החוץ -- אצלך זה נכלל ולכן אתה חושב שכולם כך, ואצלי זה להיפך.
בקיצור, נתפסת בגדול וגם הרשעת את עצמך במו ידיך.

וכן, אנא סיים עם זה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני כבר לא זוכר מה היה כשהייתי ילד -- אני לא חושב שבכלל הייתה לי גישה למגזינים תוצרת חוץ, ולא ידעתי מה זה פלייבוי -- ולא חושב שיש לזה רלוונטיות לעולם הבוגרים. לי נדמה שיש הרבה יותר אנשים שלא נזקקים לפורנו וזונות מאשר כאלה שכן, אבל אולי זה בגלל חוסר מודעות.

כנראה שכל אחד משליך מהעולם שלו על החוץ -- אצלך זה נכלל ולכן אתה חושב שכולם כך, ואצלי זה להיפך.
בקיצור, נתפסת בגדול וגם הרשעת את עצמך במו ידיך.

וכן, אנא סיים עם זה.
אתה חושב שמישהו מאמין לשקרים שלך, אתה גם עוצם עיניים שמתפשטים על המסך בסרט או סידרה? למדתי עם השנים שמי שמכחיש בצורה אבסולוטית שהוא צורך מין בכל צורה שהיא ההיפך הוא.
בתחילת שנות התשעים עם בוסט הזנות המיובאת הייתי מתנדב במדים ביחידת הסיור של המשטרה במרחב ירקון, נקראנו כמעט בכל משמרת לטפל בארוע במכון\דירת ליווי (זנות) ונחשפתי לעולם הזה שבו לא רק סרסורים וזונות אלא גם צרכנים שאפילו אתה תזהה מהציבוריות הישראלית, אל תטיף לי מוסר, המיוחד לא דרך שקרים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אתה חושב שמישהו מאמין לשקרים שלך, אתה גם עוצם עיניים שמתפשטים על המסך בסרט או סידרה? למדתי עם השנים שמי שמכחיש בצורה אבסולוטית שהוא צורך מין בכל צורה שהיא ההיפך הוא.
בתחילת שנות התשעים עם בוסט הזנות המיובאת הייתי מתנדב במדים ביחידת הסיור של המשטרה במרחב ירקון, נקראנו כמעט בכל משמרת לטפל בארוע במכון\דירת ליווי (זנות) ונחשפתי לעולם הזה שבו לא רק סרסורים וזונות אלא גם צרכנים שאפילו אתה תזהה מהציבוריות הישראלית, אל תטיף לי מוסר, המיוחד לא דרך שקרים.
אני לא מטיף לך מוסר, לא מעניין אותי מה אתה עושה עם עצמך בחייך הפרטיים, רק אל תביא את זה לפורום אודיו.

אני ממש לא עוצם עיניים, אבל לא מושך אותי להתסכל על אחרים עושים סקס. בכל מקרה, אני לא צופה בטמבליזיה כבר שנים, ולא הייתי בסרט כבר עשרות שנים, והדרך שלך להסיק מסקנות שגוייה לא רק בהקשר הזה.

די כבר!!

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
זה אתה כתבת והעדת על עצמך, לא אני :)
בקיצור, את הסטיות שלך תשאיר מחוץ לפורום אודיו.
אני כתבתי שאני נזיר, מזוכיסט, צרכן זנות ? אתה מוציא לשון הרע ואם היית שווה את הטרחה הייתי נוקט בהליכים. לא פעם ראשונה שמישהו לא מהלל את הציוד שלך ואתה הופך למיסטר הייד.
עצה מ'חבר' אם מישהו חותך אותך בכביש או נדחף לפניך בתור ספור עד עשר לפני שתפתח עליו את הפה כי חיים ומוות ביד הלשון ואתה לא ממיטיבי ההגב.
חו"ח אל תסלף את דברי אלה, אני מעולם לא איימתי ולא אאיים באלימות, אשכרה כתבתי זאת לטובתך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור