סערת mofi

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
אני לא מבין מה הכעס?
כמו הרבה דברים באודיו משלמים בשביל האמונה שזה אמור להשמע טוב ולא באמת כי בדקו וזה נשמע טוב
קודם כל בודקים
שנית כמו ששי כתב וגם אני הם נשמעים טוב יותר (לפחות לאוזניינו)

שלישית והכי חשוב כפי שנכתב
כתבו / נתנו להבין שמדובר על הדפסה ממקור אנלוגי טהור AAA
והיה שם מעבר דיגיטלי DSD

הכעס הוא על חוסר שקיפות / חוסר אמינות
וזה יעלה סימני שאלה לא רק אצלם אלא גם בחברות אחרות
מה שזה טוב לצרכנים

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
והמחיר של המארזים כנראה ירד, למה?
כי מופי מייצרים מחסור מדומה בתקליטי one step מסיבות שווקיות נטו, המחיר שלהם בשוק החופשי משתולל (ביל אוונס 2000 דולר) בזמן שיש להם את ה די אס די, ויכולים עקרונית להוציא עוד 80000 עותקים ולמכור במחיר שוה לכל נפש את אותו המוצר עם אריזה קצת יותר פשוטה נניח.
ובתכלס הסידי דיאסדי של אותו האלבום כנראה עדיף סונית וזול יותר

• Like
Reactions: gds

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
הוא סתם מתלבש על זה לדחוף את האג׳נדה שלו.
מייקי רוצה למכור לאמריקאים playback design
אני מחבב את הבחור, אבל הוא מדבר מפוזיציה

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
כל אחד מדבר מפוזיציה.
עדיין , מה היתרון לקחת מידע שנשמר בטייפ או בדומיין דיגיטלי -לעשות לו המרה למדיה של פלסטיק?
יש לי תקליטים, אוהב את הסאונד - כנראה לא קשור לנאמנות למקור, אלא כמו שיש שמוסיפים רוטב לסטייק

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
בבקשה לא לקחת את השירשור שלי לאנלוג מול דיגיטל... לכן פתחתי בפורום אנלוגי ולא בדו ערוצי

יש לפנינו טסט קייס שמעלה על פני השטח אלמנטים מאוד מעניינים מהתעשיה.

למשל זה מוציא את מייקל פרמר לא טוב בלשון המעטה. כי הוא ״עיתונאי״ שמכבד את עצמו (ככה הוא מגדיר את עצמו) ולא עלה על העניין.. לא שאל שאלות נוקבות את הייצרנים. מי שגילה את העניין הוא בעל חנות תקליטים מפיניקס ובראיון שצירפתי פרמר יוצא עליו כי לא שאל את השאלות הנכונות (עלאק)...

אספוזיטו שאל דווקא נכון, ואתה רואה איך החברה של מופי משנים את הנושא בכל שאלה, שזה אומר בתכלס משקרים. הוא נתן לצופה לשפוט בעצמו וערך יופי של ראיון.

פרמר ואולי שאר ״העיתונאים״ יוצאים לא טוב פה ממש!

והנה פה הוא יורד על הרמה המקצועית של אספוזיטו כדי למסך את העניין מעצמו...

• Like

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בבקשה לא לקחת את השירשור שלי לאנלוג מול דיגיטל... לכן פתחתי בפורום אנלוגי ולא בדו ערוצי

יש לפנינו טסט קייס שמעלה על פני השטח אלמנטים מאוד מעניינים מהתעשיה.

למשל זה מוציא את מייקל פרמר לא טוב בלשון המעטה. כי הוא ״עיתונאי״ שמכבד את עצמו (ככה הוא מגדיר את עצמו) ולא עלה על העניין.. לא שאל שאלות נוקבות את הייצרנים. מי שגילה את העניין הוא בעל חנות תקליטים מפיניקס ובראיון שצירפתי פרמר יוצא עליו כי לא שאל את השאלות הנכונות (עלאק)...

אספוזיטו שאל דווקא נכון, ואתה רואה איך החברה של מופי משנים את הנושא בכל שאלה, שזה אומר בתכלס משקרים. הוא נתן לצופה לשפוט בעצמו וערך יופי של ראיון.

פרמר ואולי שאר ״העיתונאים״ יוצאים לא טוב פה ממש!

והנה פה הוא יורד על הרמה המקצועית של אספוזיטו כדי למסך את העניין מעצמו...

מישיבה של 4 שעות במחיצת פארמר, לדעתי מדובר באדם שיודע היכן החמאה מרוחה על פרוסת הלחם והמבין יבין.

• Like

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תסתכלו במראה אנאלוגיסטים עם פטיפוני חללית ותשאלו את עצמכם מה כל הסיפור הזה אומר עלי ועל יכולותי כאודיופיל.
מה זה אומר כשאתה רוכש בשר בקצביה יקרה ובסוף מסתבר שמקור הבשר מכפר בדואי בנגב ?

אנחנו כצרכנים אמורים להסתמך על הצהרות ייצרן מבלי להיזדקק לבדוק בציציות בכל רכישה.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
מישיבה של 4 שעות במחיצת פארמר, לדעתי מדובר באדם שיודע היכן החמאה מרוחה על פרוסת הלחם והמבין יבין.
וואלה לא הבנתי... אתה אומר ידע על זה ושתק?
אז בכלל...

• Like

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
וואלה לא הבנתי... אתה אומר ידע על זה ושתק?
אז בכלל...

איך הגעת למה שרשמת?

אם לא הבנת, מייקל פארמר הוא טיפוס נהנתן חובב החיים הטובים כמו ראש ממשלתנו לשעבר.
לגבי האמינות לכאורה של הדברים שהאיש רושם ואומר - תפנים, לאיש יש פוזיציה שהציבור ימשיך לרכוש הרבה וביוקר.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
כן, לשם רמזתי... לכן ירד על אספוזיטו כדי למסך..
עכשיו אני מבין למה אתה מתכוון כשאתה אומר חמאה...

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מה זה אומר כשאתה רוכש בשר בקצביה יקרה ובסוף מסתבר שמקור הבשר מכפר בדואי בנגב ?

אנחנו כצרכנים אמורים להסתמך על הצהרות ייצרן מבלי להיזדקק לבדוק בציציות בכל רכישה.
כן. אני רוצה בשר תחת פיקוח וטרינרי ולא מהבגאג'. אתה מדבר מפוזיציה כי יש לך פטיפון חללית והאמת מכאיבה, רצית אנאלוג וקיבלת אנטריקוט גמל.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
עיתונאים ומבקרי תקליטים אמורים להיות סוג של שומרי סף, אתה מצפה שלקוח יעשה דוקטורט על כל תקליט לפני שרוכש? גם פורומים מדופלמים בחול לא עלו על העניין.
לחורש יש סטאפ אנלוגי שנשמע מדהים, הלוואי עלי!

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
עיתונאים ומבקרי תקליטים אמורים להיות סוג של שומרי סף, אתה מצפה שלקוח יעשה דוקטורט על כל תקליט לפני שרוכש? גם פורומים מדופלמים בחול לא עלו על העניין.
לחורש יש סטאפ אנלוגי שנשמע מדהים, הלוואי עלי!
לא מבין אם הגבת לי. הפואנטה שלי זה שאנשים רכשו תקליטים שמתחזים ל AAA ולא הרגישו בהבדל שהם מוסטרו דיגיטלית מה שמגחיך את כל עניין הפטיפונים היקרים.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הוואן סטפ נשמע טוב,עשו שם עבודה לא רעה המאניקים האילו.מופי עם הפס האפור נשמע חרא.הישנים מעולים.
כנראה שהרעש ימשך ויהיו מעורבים עורכי דין וכאלה.
הם ממש שיקרו וגנבו ביודעין.
אבל כל הנל לא אומר כלום על הפורמט הדיגטאלי לעומת האנאלוגי.כי פה השקר גדול יותר,רוחב פס לא אמיתי,איכות הקובץ ועוד מלא משתנים...
אנאלוגים יצביעו בכיס,אימפאקס,אנאלוגפרודקשיין,ועוד,עדיין "נאמנים למקור"

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כן. אני רוצה בשר תחת פיקוח וטרינרי ולא מהבגאג'. אתה מדבר מפוזיציה כי יש לך פטיפון חללית והאמת מכאיבה, רצית אנאלוג וקיבלת אנטריקוט גמל.
וואלה, כאילו רכשתי "רק" תקליטי one step - אתה יודע שיש עוד הרבה חברות הוצאות והדפסות?

שמע גדי אתה חייב לשתף מאיפה כל הכעסים שקשורים בתחביב, מלבד מזוכיסטים ונזירים אני לא מכיר אנשים שנהנים לסבול "מתחביב".

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לא מבין אם הגבת לי. הפואנטה שלי זה שאנשים רכשו תקליטים שמתחזים ל AAA ולא הרגישו בהבדל שהם מוסטרו דיגיטלית מה שמגחיך את כל עניין הפטיפונים היקרים.
גדי, מה הקשר ?
ואם "אנשים" כמוני רכשו וטרם פתחו את האריזה כדי להאזין, מאיפה הם אמורים "להרגיש" שהברווז שקנו הוא בעצם אווז ?

גם אם התקליט נשמע נפלא, לכאורה בוצעה כאן הטעיה או תרמית הלקוחות ע"י החברה ועל כך הרעש.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
I bought my one steps not because I felt the original analog master tapes were used to cut each lacquer, but because of the quality of the product (pressing, sound, materials) and the elimination of two steps in the lacquer to LP process.

מסכים לגמרי

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
צריך להגיד את האמת - אין בזה שום בעיה למעט זה שזה התגלה. כל ציוד האודיו בנוי על ממבו גמבו שאנשים מאמינים ששוה להם לשלם על זה-

לגבי זה שמוכרים בשר גמלים - בשביל זה חשוב שיהיה שמפניה ורודה וסיגר טוב על יד - זה עושה את כל הארוחה הרבה יתר טעימה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
גדי, מה הקשר ?
ואם "אנשים" כמוני רכשו וטרם פתחו את האריזה כדי להאזין, מאיפה הם אמורים "להרגיש" שהברווז שקנו הוא בעצם אווז ?

גם אם התקליט נשמע נפלא, לכאורה בוצעה כאן הטעיה או תרמית הלקוחות ע"י החברה ועל כך הרעש.
עדיין לא הובנתי.
אני מנסה לומר שאנשים קנו תקליטים יקרים לפטיפון יקר ולא שמו לב שהם לא שומעים AAA או פשוט לא הרגישו בהבדל. אז כנראה שזה מעיד משהו על שומעי האנלוג ועל ציודם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור