מה היתרון בלקנות אצל יבואן?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לא מדויק
יש הנחות על הכל בחו"ל
אפילו על מרצדסים
בניגוד לארץ שפה המחיר הוא די "ברזל"
לפעמים יש הבדלים עצומים במחיר
דבר שני לפי דעתי אם הפער מספיק גדול במחיר זה כבר שווה יותר מכל עניין השירות והראש השקט.
אז נשאל אותך את אותה שאלה ששאלתי את משה:
האם אתה טוען שאתה יכול להשיג כל מכשיר אודיו רציני (חברה מובילה בעלת שם), חדש באריזה שמיוצג בארץ ע״י יבואן רשמי במחיר טוב יותר (נגיד 10%) מאשר אותו יבואן מוכר אותו בפועל פה בארץ?

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
האם אתה טוען שאתה יכול להשיג כל מכשיר אודיו רציני (חברה מובילה בעלת שם), חדש באריזה שמיוצג בארץ ע״י יבואן רשמי במחיר טוב יותר (נגיד 10%) מאשר אותו יבואן מוכר אותו בפועל פה בארץ?
לא יודע אם *כל*
יודע בוודאות שחלק, כמו כל מוצר בכל תחום אחר
שלא לדבר על שוק היד שניה שבכלל עוד יותר זול בחו"ל
מצד אחד הטענה היא שהמחירים הם זהים בארץ לחו"ל( מסופקני) ולכן שווה לבדוק לקנות אצל יבואנים
מצד שני אומרים ששווה לשלם יותר בשביל השירות
מצד שלישי חלק מהאנשים כאן אומרים שלא קיבלו שירות מושלם
אז כבר לא יודע מה לחשוב

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אגב לא צריך להיות צייד דילים גדול
לפעמים המחיר בין הארץ לחו"ל כזה גדול שגם אם אתה קונה במחיר מלא פלוס מע"מ בהגעה לארץ והובלה זה עדיין משתלם

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אגב לא צריך להיות צייד דילים גדול
לפעמים המחיר בין הארץ לחו"ל כזה גדול שגם אם אתה קונה במחיר מלא פלוס מע"מ בהגעה לארץ והובלה זה עדיין משתלם
עד היום לא מצאתי אף מכשיר שהשתלם לי להביא מחול.
לא ענית על השאלה ששאלתי ואני רציני…

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
עניתי
שבטח שלא *כל* מוצר ניתן לקנות יותר בזול ב10% או יותר מבארץ
מצד שני חלק מהם בוודאות כן.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
עניתי
שבטח שלא *כל* מוצר ניתן לקנות יותר בזול ב10% או יותר מבארץ
מצד שני חלק מהם בוודאות כן.
כשאני רוכש רכיב למערכת שלי אני רוכש אותו מכיוון שאני חושב שהוא הטוב והמתאים ביותר למערכת שלי. אתה מציע לי להתפשר על מכשיר אחר שיש עליו הנחה, לא מעוניין, תודה!

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
יותר לכיוון SVSים המפלצות, מקינטושים מפלצות, KEF הדגמים היקרים, קליפשים הדגמים היקרים שאין פה, ספנדורים, עוד כמה מותגים שפה סביב ה 30-80 אלפש"ח, יש אותם בבסט-ביי, ויש שם עוד המון דברים של ה "ביוקרים" זה פשוט לראות ו לבכות.
בד״כ דגמים שכבר לא מייצרים ולא תוכל להשיג אותם פה בכל מקרה…

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
כשאני רוכש רכיב למערכת שלי אני רוכש אותו מכיוון שאני חושב שהוא הטוב והמתאים ביותר למערכת שלי. אתה מציע לי להתפשר על מכשיר אחר שיש עליו הנחה, לא מעוניין, תודה!
אין סתירה ביו הדברים, אחרי שהחלטת שהוא טוב ביותר עבורך, אתה משווה בין המחיר בארץ לחו"ל ואז בוחר איפה לקנות.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
בד״כ דגמים שכבר לא מייצרים ולא תוכל להשיג אותם פה בכל מקרה…
לא דגמים שכבר לא מייצרים, הייתי בכמה חנויות שם סדר גודל 50 אחוז פחות מפה הכל, דגמים שלא מביאים בכלל לפה (כתבתי "מפלצות"). האמריקאים אוהבים הכל גדול מוגזם.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אין סתירה ביו הדברים, אחרי שהחלטת שהוא טוב ביותר עבורך, אתה משווה בין המחיר בארץ לחו"ל ואז בוחר איפה לקנות.
בהחלט! ואני יכול להגיד שבאמת תמיד השוויתי ובארץ המחיר היה זול יותר…

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לא דגמים שכבר לא מייצרים, הייתי בכמה חנויות שם סדר גודל 50 אחוז פחות מפה הכל, דגמים שלא מביאים בכלל לפה (כתבתי "מפלצות"). האמריקאים אוהבים הכל גדול מוגזם.
מי שמתאים לו המפלצות הנ״ל ואחרי הוצאות ייבוא נשאר עם עודף ממחיר שהיה משלם בארץ אין מניעה שיביא.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אל תשכחו שרובכם מדברים על מוצרים באלפי/עשרות אלפי דולרים, שעליהם המחירים טובים בארץ, ואולי הטרול מדבר על דאק ב- $200 או פסגת ההיי אנד ברמקולים עבורו, שזה קף LS50.
השיקולים לקנות מיבואן מאד משתנים כשמתסכלים דרך סוג המוצר שצריכים לקנות.
אבל גם במוצרים זולים, נגיד IFI, יש טעם לקנות מהיבואן - המחירים לא מאד שונים מבחו"ל.

guy1312

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
לא רוצה לומר השם כי אין לי עניין לפגוע בפרנסתו של המחלוא הזה ,בכלל קשה לומר שאני חביב היבואנים כאן , אבל זה ממש לא מעניין אותי למעט שרות נפלא של לסרי :לב:
תגיד לנו שנדע להיזהר .בשביל זה קיים הפורום

נערך לאחרונה ב:

guy1312

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
אתה טועה . שוק היד שנייה בחול יותר זול משוק היד שנייה בארץ גם אם תוסיף מעמ והובלה {בהתיחסות למוצרים מעל 20-30 אלף}. זה בגדול כמובן .ברור שפה ושם יש מיקרים הפוכים .וזה מבלי לדבר על היצע גדול יותר .אמינות טובה יותר . גרנטי של פייפאל וכו...

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אתה טועה . שוק היד שנייה בחול יותר זול משוק היד שנייה בארץ גם אם תוסיף מעמ והובלה {בהתיחסות למוצרים מעל 20-30 אלף}. זה בגדול כמובן .ברור שפה ושם יש מיקרים הפוכים .וזה מבלי לדבר על היצע גדול יותר .אמינות טובה יותר . גרנטי של פייפאל וכו...
אני לא מדבר על יד שניה, לא התעמקתי בשוק הזה מעולם.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
המישהו הזה שהביא מגבר מחו"ל בסכום דמיוני (50,000 אירו) זה אני ואתה מוזמן לשאול אותי ישירות, במקום לכתוב שטויות לא מבוססות.

למעשה, בחרתי לשלם יותר מהמחיר שהיבואן המקומי הציע לי ולרכוש את המוצר בחו"ל, כי לא הייתי מוכן בשום צורה להתנהל מול היבואן הספציפי הזה, בגלל ארוע/ים מאוד חמורים שנתקלתי בהם.

בפעם הבאה תבדוק את הדברים במקום לקשקש.

רן
כן כמובן ברור ש יותר. תהנה מהם זה הכי חשוב השאר שטויות.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
כן כמובן ברור ש יותר. תהנה מהם זה הכי חשוב השאר שטויות.
התגובה המזלזלת שלך לא לעניין, הבנאדם אומר לך ששילם יותר, אין לו שום אינטרס לשקר.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אל תשכחו שרובכם מדברים על מוצרים באלפי/עשרות אלפי דולרים, שעליהם המחירים טובים בארץ, ואולי הטרול מדבר על דאק ב- $200 או פסגת ההיי אנד ברמקולים עבורו, שזה קף LS50.
השיקולים לקנות מיבואן מאד משתנים כשמתסכלים דרך סוג המוצר שצריכים לקנות.
אבל גם במוצרים זולים, נגיד IFI, יש טעם לקנות מהיבואן - המחירים לא מאד שונים מבחו"ל.
האמת שדיברתי יותר בכיוון של 20 שקל בעליאקספרס
בינתיים התגובה שלך היא הדבר הטרולי היחיד בשרשוד הזה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
דוגמא חיה ליבואן מחורבן
קניתי לפני שנה רסיבר ממותג מוביל סדרות גבוהות. קניתי דרך היבואן הרשמי
לפני שבועיים הלך מעגל ה hdmi
הוא באחריות אז שלחתי לתיקון
אחרי שבוע במעבדה הם הודיעו לי שאין להם את המעגל ויקח 3 חודשים להזמין אותו.
זהו
יחד עם השבועיים שעברו ובהתחשב בזה שלפרק 4 ברגים ולהחליף כרטיס יקח להם עוד שבועיים זה 4 חודשים המתנה
אחלה שירות
אני כמובן הבהרתי שזה לא מקובל עלי וממתין לראות מה הם יעשו בנידון.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
דוגמא חיה ליבואן מחורבן
קניתי לפני שנה רסיבר ממותג מוביל סדרות גבוהות. קניתי דרך היבואן הרשמי
לפני שבועיים הלך מעגל ה hdmi
הוא באחריות אז שלחתי לתיקון
אחרי שבוע במעבדה הם הודיעו לי שאין להם את המעגל ויקח 3 חודשים להזמין אותו.
זהו
יחד עם השבועיים שעברו ובהתחשב בזה שלפרק 4 ברגים ולהחליף כרטיס יקח להם עוד שבועיים זה 4 חודשים המתנה
אחלה שירות
אני כמובן הבהרתי שזה לא מקובל עלי וממתין לראות מה הם יעשו בנידון.
קח בחשבון את המשבר העולמי בתעשיית הצ'יפים, בכל העולם ציוד מושבת ולא רק אודיו במשך חודשים.

פה ושם אני שומע סיפורים מזעזעים על התנהגות יבואנים ותמיד מנסה להצליב מידע לפני שאני שופט, בתכל'ס יש בארץ מעט יבואנים וכולם מכירים את כולם, אני נכוויתי מאחד עם מוניטין לא מחמיאים ורק מקווה שיגמרו הפראיירים שעושים איתו עיסקה כי מסתבר שבארצנו הקטנטונת אנשים לא רוצים להסתבך בפרסום שמות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור