מה היתרון בלקנות אצל יבואן?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
כשאתה קונה במחסני חשמל אל תצפה לקבל שירות. שוק זה שוק לטוב ולרע
בתחום האודיו זה ממש לא המצב
זו נישה ושוק קטן
אצל רוב היבואנים השירות מצויין ומי שזייף חטף בפורומים

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
אם המחיר הרבה יותר זול בחו"ל לעומת הארץ , והיום הכל נגיש דרך האינטרנט
מה הסיבה שאנשים עדיין קונים אצל יבואנים?
אם המחיר הרבה יותר זול בחו"ל לעומת הארץ (כולל משלוח ומיסוי), והיום הכל נגיש דרך האינטרנט
ואתה יודע מה אתה רוצה לקנות
ואתה לא צריך שירות
ואתה לא צריך לשמוע לפני קניה
ואתה לא צריך טרייד עתידי
אז אין סיבה לקנות מיבואן
אם אחד התנאים לעיל אינו מתקיים, אז יבואן זה אחלה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש יבואנים שלא כדאי לקנות מהם , שרות אפסי .תקשורת קשה ,ומי שאני מתכוון אליו יודע טוב מאוד את זה !!!!!!!

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
אם המחיר הרבה יותר זול בחו"ל לעומת הארץ (כולל משלוח ומיסוי), והיום הכל נגיש דרך האינטרנט
ואתה יודע מה אתה רוצה לקנות
ואתה לא צריך שירות
ואתה לא צריך לשמוע לפני קניה
ואתה לא צריך טרייד עתידי
אז אין סיבה לקנות מיבואן
אם אחד התנאים לעיל אינו מתקיים, אז יבואן זה אחלה

הוא לא קונה,
הוא קורא וכותב.

guy1312

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
יש יבואנים שלא כדאי לקנות מהם , שרות אפסי .תקשורת קשה ,ומי שאני מתכוון אליו יודע טוב מאוד את זה !!!!!!!
מסכים איתך בכל מילה . שירות אפס . רואים אותך בתור דולר אחכ נעלמים ...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא רוצה לומר השם כי אין לי עניין לפגוע בפרנסתו של המחלוא הזה ,בכלל קשה לומר שאני חביב היבואנים כאן , אבל זה ממש לא מעניין אותי למעט שרות נפלא של לסרי :לב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שמח שאתה מבשר לי מה אני עושה או לא עושה.
יש לך עוד תובנות לגביי? אשמח לשמוע
מאיפה הופעת לנו ?

• Like
Reactions: omi

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
לא רוצה לומר השם כי אין לי עניין לפגוע בפרנסתו של המחלוא הזה ,בכלל קשה לומר שאני חביב היבואנים כאן , אבל זה ממש לא מעניין אותי למעט שרות נפלא של ל

לא רוצה לומר השם כי אין לי עניין לפגוע בפרנסתו של המחלוא הזה ,בכלל קשה לומר שאני חביב היבואנים כאן , אבל זה ממש לא מעניין אותי למעט שרות נפלא של לסרי :לב:
לא מכיר אותך אבל אם אתה לא חביב היבואנים כנראה יש סיבה.וגם אין סיבה להפוך כל פוסט בכל נושא למסע וונדטה פרטי שלך.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
לא מכיר אותך אבל אם אתה לא חביב היבואנים כנראה יש סיבה.וגם אין סיבה להפוך כל פוסט בכל נושא למסע וונדטה פרטי שלך.
דווקא אהבתי את הכנות
אם זה מה שהוא מרגיש אז אולי יש לו את הסיבות שלו

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
אין כמו לקנות מסודר אצל יבואן פה קרוב שירות אחריות וכו הבעיה שזה עולה יקר, כמו ברכבים קונים חדש חצי מזה מס למדינה זה לא באמת עולה ככה, אל תסתכלו או תשווה ל ריטייל חול כי שם יש מבצעים וסיילים בכל הזדמנות חותכים חיתוך רציני במחיר שמסתכם ב 50/70/90 אחוז מהמחיר המוצהר, לא עושים טובה 5 אחוז כמו פה (כן ידוע פה שוק קטן מצומצם וצריך להרוויח ואין כמו לקנות מסודר הכל במקום אחד ולא מפוזר מה שמוביל לכישלון בלה בלה בלה), כך שהריטייל הוא סתאם מספר חירטוטי אפשר לקבוע איזה ריטייל שרוצים בלי קשר לכלום. יום טוב.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שניכם צודקים כמובן ! התגובה נובעת מיריקה ישירה בפרצוף ,יתכן והייתי צריך להמנע ממנה ?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לדעתי, כל אחד תוך הסתיגות מסויימת, יכול לייבא (כמעט) איזה מותג שהוא רוצה.
הגבולות מטשטשים וכל חנות הופכת בימינו ליבואנית.

ראה את הדוגמה מהבוקר:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אין כמו לקנות מסודר אצל יבואן פה קרוב שירות אחריות וכו הבעיה שזה עולה יקר, כמו ברכבים קונים חדש חצי מזה מס למדינה זה לא באמת עולה ככה, אל תסתכלו או תשווה ל ריטייל חול כי שם יש מבצעים וסיילים בכל הזדמנות חותכים חיתוך רציני במחיר שמסתכם ב 50/70/90 אחוז מהמחיר המוצהר, לא עושים טובה 5 אחוז כמו פה (כן ידוע פה שוק קטן מצומצם וצריך להרוויח ואין כמו לקנות מסודר הכל במקום אחד ולא מפוזר מה שמוביל לכישלון בלה בלה בלה), כך שהריטייל הוא סתאם מספר חירטוטי אפשר לקבוע איזה ריטייל שרוצים בלי קשר לכלום. יום טוב.
האם אתה טוען שאתה יכול להשיג כל מכשיר אודיו רציני (חברה מובילה בעלת שם), חדש באריזה שמיוצג בארץ ע״י יבואן רשמי במחיר טוב יותר (נגיד 10%) מאשר אותו יבואן מוכר אותו בפועל פה בארץ?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
אני לא אמרתי דבר שכזה, פשוט ולעניין, יש מחיר ריטייל, אליו נדבקים כולם, יש בארה"ב חגים/ימיי סיילים/סוף שנה/ניקוי מדפים/ועוד ... ושם אפשר להוציא עד 90 אחוז פחות מ ה ריטייל המוצהר, איך תביא את זה לפה זה כבר סיפור אחר.
לסיכום, הכי טוב לקנות פה מיבואנים אבל זה עולה יקר. נתקלתי כבר במוצר שיבואן X מביא בכ עשירית מחיר ריטייל מוצהר, ושוב, פה נצמדים לריטייל, אני מניח שאם יש 1 יש עוד כמה כאלה. הכל טוב, ככה זה עובד.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אני לא אמרתי דבר שכזה, פשוט ולעניין, יש מחיר ריטייל, אליו נדבקים כולם, יש בארה"ב חגים/ימיי סיילים/סוף שנה/ניקוי מדפים/ועוד ... ושם אפשר להוציא עד 90 אחוז פחות מ ה ריטייל המוצהר, איך תביא את זה לפה זה כבר סיפור אחר.
לסיכום, הכי טוב לקנות פה מיבואנים אבל זה עולה יקר. נתקלתי כבר במוצר שיבואן X מביא בכ עשירית מחיר ריטייל מוצהר, ושוב, פה נצמדים לריטייל, אני מניח שאם יש 1 יש עוד כמה כאלה. הכל טוב, ככה זה עובד.
אין בימי סיילים וסופי שנה, פריידיז למיניהם הנחות על מוצרי יוקרה, גם אם יש הם לא גדולים ובטח לא על דגמים שלא עומדים להתחלף ככה שזה לא רלבנטי לנושא השרשור שמדבר על אודיו ולא על רמקול jbl נייד ב 300₪ או אוזניות ספורט זולות…
ריטייל הוא מחיר שהיצרן קבע וכל הנציגים שלו בעולם מחוייבים אליו לכן כולם נצמדים אליו ומנסים להוריד ממנו כמה אחוזים.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
אין בימי סיילים וסופי שנה, פריידיז למיניהם הנחות על מוצרי יוקרה, גם אם יש הם לא גדולים ובטח לא על דגמים שלא עומדים להתחלף ככה שזה לא רלבנטי לנושא השרשור שמדבר על אודיו ולא על רמקול jbl נייד ב 300₪ או אוזניות ספורט זולות…
ריטייל הוא מחיר שהיצרן קבע וכל הנציגים שלו בעולם מחוייבים אליו לכן כולם נצמדים אליו ומנסים להוריד ממנו כמה אחוזים.
לא מדויק
יש הנחות על הכל בחו"ל
אפילו על מרצדסים
בניגוד לארץ שפה המחיר הוא די "ברזל"
לפעמים יש הבדלים עצומים במחיר
דבר שני לפי דעתי אם הפער מספיק גדול במחיר זה כבר שווה יותר מכל עניין השירות והראש השקט.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
אני לא מתכוון לאוזניות ב 300 דולר, יותר לכיוון SVSים המפלצות, מקינטושים מפלצות, KEF הדגמים היקרים, קליפשים הדגמים היקרים שאין פה, ספנדורים, עוד כמה מותגים שפה סביב ה 30-80 אלפש"ח, יש אותם בבסט-ביי, ויש שם עוד המון דברים של ה "ביוקרים" זה פשוט לראות ו לבכות. אם אתה מתכוון למוצרים במאות אלפי שקלים נניח מגבר פלמיום לדוגמא, זה לא ראיתי וכנראה ש לגבי אותם מוצרי בוטיק המיוצרים לפי הזמנות ב"פינצטה" לזה מה שכתבתי מלפני כנראה לא תופס, או שפשוט לא יצא לי לראות כי יש אותם רק בחנויות ספציפיות ולפי הזמנה מראש, למרות ש .... אני משוכנע שגם שם יש אופציות, לראיה היה פה מישהו שלאחרונה הביא מחו"ל מגבר בגיזרת המחיר הזאת (שאל אותו למה הוא לא קנה מפה) .... יש גם משהו שהביא רמקולים טופ קלאס איטלקיים גם שאל אותו למה לא קנה מפה
זה נכון שיש ריטייל שהיצרן מחייב את היבואן למכור במינימום מסויים אחרת זה פוגע במיתוג ודופק יבואנים אחרים , אבל תמיד אפשר לעקוף, תמיד אפשר לא לפרסם מחיר או לכתוב מחיר ולמכור במחיר אחר, הריטייל זה סתאם מספר. בגלל זה גם המון מודעות למכירה בד"כ בלי מחיר אחרת היצרן לא יאפשר ליבואן לקנות ממנו כי הוא שובר את המחיר המוצהר. תמיד אפשר לצאת במבצע סייל ואז זה מבצע סייל לא מצב "רגיל" וזה מה שקורא בארה"ב שם מחפשים סיבה למסיבה ושוב.... כל שנותר זה לראות ו לבכות.

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
אני לא מתכוון לאוזניות ב 300 דולר, יותר לכיוון SVSים המפלצות, מקינטושים מפלצות, KEF הדגמים היקרים, קליפשים הדגמים היקרים שאין פה, ספנדורים, עוד כמה מותגים שפה סביב ה 30-80 אלפש"ח, יש אותם בבסט-ביי, ויש שם עוד המון דברים של ה "ביוקרים" זה פשוט לראות ו לבכות. אם אתה מתכוון למוצרים במאות אלפי שקלים נניח מגבר פלמיום לדוגמא, זה לא ראיתי וכנראה ש לגבי אותם מוצרי בוטיק המיוצרים לפי הזמנות ב"פינצטה" לזה מה שכתבתי מלפני כנראה לא תופס, או שפשוט לא יצא לי לראות כי יש אותם רק בחנויות ספציפיות ולפי הזמנה מראש, למרות ש .... אני משוכנע שגם שם יש אופציות, לראיה היה פה מישהו שלאחרונה הביא מחו"ל מגבר בגיזרת המחיר הזאת (שאל אותו למה הוא לא קנה מפה) .... יש גם משהו שהביא רמקולים טופ קלאס איטלקיים גם שאל אותו למה לא קנה מפה
זה נכון שיש ריטייל שהיצרן מחייב את היבואן למכור במינימום מסויים אחרת זה פוגע במיתוג ודופק יבואנים אחרים , אבל תמיד אפשר לעקוף, תמיד אפשר לא לפרסם מחיר או לכתוב מחיר ולמכור במחיר אחר, הריטייל זה סתאם מספר. בגלל זה גם המון מודעות למכירה בד"כ בלי מחיר אחרת היצרן לא יאפשר ליבואן לקנות ממנו כי הוא שובר את המחיר המוצהר. תמיד אפשר לצאת במבצע סייל ואז זה מבצע סייל לא מצב "רגיל" וזה מה שקורא בארה"ב שם מחפשים סיבה למסיבה ושוב.... כל שנותר זה לראות ו לבכות.

המישהו הזה שהביא מגבר מחו"ל בסכום דמיוני (50,000 אירו) זה אני ואתה מוזמן לשאול אותי ישירות, במקום לכתוב שטויות לא מבוססות.

למעשה, בחרתי לשלם יותר מהמחיר שהיבואן המקומי הציע לי ולרכוש את המוצר בחו"ל, כי לא הייתי מוכן בשום צורה להתנהל מול היבואן הספציפי הזה, בגלל ארוע/ים מאוד חמורים שנתקלתי בהם.

בפעם הבאה תבדוק את הדברים במקום לקשקש.

רן

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור