לבחור רמקול קשה יותר מאשה

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אין לי מושג איך זה נשמע, אבל קח שאפו על הטעם שלך בעיצוב.

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
אהבתי.
אשמח לדעת על איזה משטח יושב המקינטוש ?
תודה
המקינטוש יושב על פלטת עץ שהגיעה ביחד עימו
הפטיפון על פלטת שיש שליטשתי לה את הפאות

ו... תודה!

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
תודה לכל המברכים!

ובקרוב אצלכם.

בזמן שמיעת מוסיקה אני מרחיק מעט מהקיר

לא צריך להרחיק יותר מדי כי אין לרמקולים בס ריפלקס
בחזית יש ארבעה וופרים שניים פאסיביים שעושים את העבודה

נערך לאחרונה ב:

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
המקינטוש יושב על פלטת עץ שהגיעה ביחד עימו
הפטיפון על פלטת שיש שליטשתי לה את הפאות

ו... תודה!
לפי הוראות הפירוק צריך להסיר את פלטת העץ. היא מיועדת להובלה. מקינטוש אפילו מצרפים מפתח פלסטי מיוחד לשם כך ... אבל כמובן להחלטתך.

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
לפי הוראות הפירוק צריך להסיר את פלטת העץ. היא מיועדת להובלה. מקינטוש אפילו מצרפים מפתח פלסטי מיוחד לשם כך ... אבל כמובן להחלטתך.
פירקתי והורדתי
אחר כך התברר שחייב לאזן את הארונית
אז הצבתי את הפלטה איזנתי אותה והנחתי עליה את המגבר.

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
תקנה פיאגה.
דבור זה רמקול?

מבטיח לקנות פיאגה....
De Vore זה רמקול

לין זה מגבר?

מר לין פיאגה

אוהב את התחום
מעורבות
10
נקודות
8
תתחדש על הפיאגה.
תיכף תגיד ש B&W זה גם רמקול:)
לין זו חברה שייצרה בזמנו הכל, מרמקולים ועד ראשי פטיפונים.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תתחדש, יופי של רמקולים ונהנתי לקרוא עכשיו את כל הפוסט מההתלבטות בהתחלה ועד לקבלת ההחלטה על הפיאגה.
(ההימור שלי מההתחלה היה שגם המגבר יוחלף....).
השאלות שלי: האם הפיאגה באמת מספיק גדולים וממלאים לך את כל החלל? האם מדובר ב 100 מ"ר פתוחים לגמרי - חלל אחד פתוח, או שיש בחלל בכ"ז אזור "מתוחם" קטן מ 100 מ"ר?

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
תתחדש, יופי של רמקולים ונהנתי לקרוא עכשיו את כל הפוסט מההתלבטות בהתחלה ועד לקבלת ההחלטה על הפיאגה.
(ההימור שלי מההתחלה היה שגם המגבר יוחלף....).
השאלות שלי: האם הפיאגה באמת מספיק גדולים וממלאים לך את כל החלל? האם מדובר ב 100 מ"ר פתוחים לגמרי - חלל אחד פתוח, או שיש בחלל בכ"ז אזור "מתוחם" קטן מ 100 מ"ר?
תודה. הסלון הוא חלל פתוח בגודל של כ 60 מטרים וצמודים לו ללא קירות מפרידים מטבח ופית אוכל לפרוזדור רחב לחדר נוסף עם קיר מפריד בחצי גובה כך שמדובר אפילו יותר ממאה מטרים.
הרמקולים ממלאים היטב את החלל שהוא בעייתי לכשעצמו. כמעט כולו עם חלונות ענקיים.. משימה לא קלה ו כמובן שהתוצאה טובה כל זאת ביחס למגבלות.

לגבי המגבר- כמו ששיערתי מראש- הבעיה הייתה ברמקולים שלא הצליחו להכיל את היכולות של המגבר ולא להפך.

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
ועכשיו ברצינות
מהנסיון שלי עם ווילסון אני מייעץ לך לשים לב לדבר אחד חשוב.
אלו רמקולים מעולים, אבל שקופים ולא עושים הנחות וחשוב מאוד שזה לא יגביל אותך כשתרצה להאזין למוסיקה.
הווילסון שהיו לי לא איפשרו לי לשמוע בזמנו את רוב הדיסקים שלי, כי הם חשפו איכות גרועה של הקלטות באופן שהוציא לי את החשק לשמוע את רובן.
מצאתי את עצמי מצטמצם לאט לאט למוסיקה אודיופילית +- ומשתעמם אז נפטרתי מהם.
את הדבר הזה אני ממליץ לך לבדוק בקפדנות ברמקולים שתתעתד לרכוש ולא באלו שיש לך עכשיו שבטח התמתנו מאוד עם השנים.
בהצלחה
ועכשיו ברצינות
מהנסיון שלי עם ווילסון אני מייעץ לך לשים לב לדבר אחד חשוב.
אלו רמקולים מעולים, אבל שקופים ולא עושים הנחות וחשוב מאוד שזה לא יגביל אותך כשתרצה להאזין למוסיקה.
הווילסון שהיו לי לא איפשרו לי לשמוע בזמנו את רוב הדיסקים שלי, כי הם חשפו איכות גרועה של הקלטות באופן שהוציא לי את החשק לשמוע את רובן.
מצאתי את עצמי מצטמצם לאט לאט למוסיקה אודיופילית +- ומשתעמם אז נפטרתי מהם.
את הדבר הזה אני ממליץ לך לבדוק בקפדנות ברמקולים שתתעתד לרכוש ולא באלו שיש לך עכשיו שבטח התמתנו מאוד עם השנים.
בהצלחה
רק שתדע
התגובה הזו עזרה מאוד בבחירה.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
לכל חלל יש טיפול אקוסטי המיוחד לו.
אם תעמיד מערכת יקרה ככל שתהיה בחלל לא מטופל, לעולם לא תקבל את התוצאה הנכונה/הטובה שהיא מסוגלת להפיק,
לעומת זאת אם תעמיד מערכת סבירה בחלל מטופל (ע"י אנשי מקצוע כמובן), תקבל תוצאה מאוזנת וטובה יותר.
לדעתי, ועל מנת לא "לשפוך" כסף באופן שתצטער עליו, בראש ובראשונה יש לטפל בחלל בעזרת אנשי מקצוע כאמור,
ורק אז ניתן לבחון ולבחור את הרכב המערכת, וזאת כמובן רק עם זוג האזניים שלך, בשום אופן לא עם אזניים של מישהו אחר, מה גם שיש פונקציה של טעם אישי, סגנון אהוב כזה או אחר וכו... .
שיהיה בהצלחה!

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
לכל חלל יש טיפול אקוסטי המיוחד לו.
אם תעמיד מערכת יקרה ככל שתהיה בחלל לא מטופל, לעולם לא תקבל את התוצאה הנכונה/הטובה שהיא מסוגלת להפיק,
לעומת זאת אם תעמיד מערכת סבירה בחלל מטופל (ע"י אנשי מקצוע כמובן), תקבל תוצאה מאוזנת וטובה יותר.
לדעתי, ועל מנת לא "לשפוך" כסף באופן שתצטער עליו, בראש ובראשונה יש לטפל בחלל בעזרת אנשי מקצוע כאמור,
ורק אז ניתן לבחון ולבחור את הרכב המערכת, וזאת כמובן רק עם זוג האזניים שלך, בשום אופן לא עם אזניים של מישהו אחר, מה גם שיש פונקציה של טעם אישי, סגנון אהוב כזה או אחר וכו... .
שיהיה בהצלחה!
החלל הוא נתון שכמעט ולא ניתן לשינוי. לכן התאמנו את הציוד למקום.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אפי,

הייתי רוכש ספנדור 9.2 מאותו יבואן, אבל זה אני. בהצלחה בקניה - רמקולים טובים מאוד :).

נערך לאחרונה ב:

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
מעניין. אתה שמעת את שניהם תומר. אתה יודע לפרט מה ההבדלים באופי הסוני של הפיאגה והספנדור האמורים?

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
מעניין. אתה שמעת את שניהם תומר. אתה יודע לפרט מה ההבדלים באופי הסוני של הפיאגה והספנדור האמורים?
שמעתי את שניהם עם אותו ציוד ואותן רצועות.
ההבדל בולט וברור לטובת הפיאגה. במיוחד בפירוט. ואין מה להשוות לגבי איכות ועומק הבס.
ספנדור לכשעצמו הוא רמקול מעולה.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אפי תתחדש ותהנה,
מעולם לא שמעתי פיאגה, נראים טוב!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור