התנצלות

• פותח הנושא il1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
ניבוי ציוד ?
הורדת לי את לי החשק לבקר בבית העסק החדש לכשיקום..מה תמכור לנו ? סיפורים ? משתתף בצערך שאין UNDO

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
שמע אילן,
אחרי הררי המלל בכל השירשורים שלך כאן, הפעם באמת הצלחת להכניס אותי לסוג של תדהמה. (shocked)

לאחר אינספור תשבוחות ושירי הלל לציוד שאתה הולך לייבא, אחרי שתיארת כאן בפרטי פרטים את ההבטחות הגדולות ואת האיכויות החבויות בו .... כעת מתברר, כאילו בדרך אגב, שבכלל לא בדקת אותו??? אתה מרבה לשבח את נסיונך המצטבר (איזה נסיון???), את היכולות הגבוהות שלך להבחין ולאפיין ציוד שונה, ואת מה שאתה הולך למכור אתה בכלל לא מכיר?

אתה בטוח שאתה קורא את הפוסטים שלי? מופיע בערך 500 פעם שאני הזמנתי את הציוד רק מלהסתכל בתמונות (של הבחורות עם הביקיני שעמדו ליד הציוד)- ואני בניגוד לרבים וטובים מצליח לעשות זאת רק לפי עומק חתך הביקיני.

אתה חושב שאני מתלוצץ- אז לא, ואני לא זוכר שפירטתי בפרטי פרטים משהו ספציפי בדגם זה או אחר. מה שאמרתי שלטעמי אני בטוח בבחירתי וכל מחמאה אחרת תחשב לפירסום.

הלו??? אני בודי הום? הכל בסדר, אילן? וזה עוד בלי קוניאק בכלל.

אני מזמין אותך וכל אחד אחר לבוא עם ציוד להשוואה, וניתן לקהל להעריך ולהביע את רשמיו. לא צריך שום מחזק אלכוהולי או אחר, פשוט להגיע ולפעול.

ולכן מנסה לתת לך את עיצת הזהב שלי: אילן, תוריד גז מההצהרות. תפסיק להתנצח כאן. תעבור מהצהרות ודיבורים למעשים. דבר פחות עשה הרבה יותר. בקצב הזה, רק נזק אתה עושה לעצמך ולענף כולו.

לגבי הנזק העצמי- אני מנוע מלהגיב. לגבי הנזק לענף- נמתין וננתח ביחד את הנזקים לאחר תקופת זמן של שנה לפחות.

יבואן שמביא ציוד בצורה שבא הצהרת שאתה מביא, לא מייצר אמינות ולא קורטוב של תדמית רצינית. זה כבר מצטייר כשרלטנות לשמה.

או אולי הפוך- אני טוען שמעטים עשו עבודה יסודית כמוני, ורציניים כמוני לא בנמצא. אם אני שרלטן או לא נראה בהשוואות.

לתערוכה לא הצלחת להיערך? לא נורא. חשבת במקור להגיע לתערוכה בלי מספיק נסיון אישי עם הציוד (כי הרי בכל מקרה הוא לא היה מגיע לכאן לפני חודש-חודשיים),

למה לא תקרא- הציוד שהיה אמור לנגן בתערוכה היה מתוכנן להגיע כמעט חודש לפני התערוכה, לטעמי מספיק להכנתו.

התקלה שאירעה דיווחנו עליה מיידית שראינו שאין פיתרון- נראה לי שעסק אמור לנהוג כך כבשיגרה.

מילא, אבל כלל לא יצא לך לשמוע ציוד יקר שאתה הולך להמליץ עליו ללקוחות ? זה נשמע רע, אילן. ממש נשמע רע.

אני לא ממליץ ! אני לא מדריך קניה- אני טוען בצעתי את העבודה הרצינית ביותר שנערכה כאן מזה שנים רבות, וכל אחד יבוא לשפוט אם אכן יש כיסוי לטענתי.

הרי בעוד כמה שבועות אתה תהלל את הציוד הזה ותטען שהוא מביס כל ציוד אחר.

אני לא צריך להלל- יגיע נשים אותו לצד ציוד יקר אחר ונשווה, לי יש הערכה מה יקרה, אתה מוזמן להביע את דעתך, או אולי אפילו אם תרצה אשמח לארח אותך עם הרמקול האישי שלך כי אותו אתה בוודאי מכיר מצויין.

אז עכשיו מתבקש שתוריד גז מההצהרות, תמתין להגעת הציוד, תבחן אותו ברצינות, בשקט ולאורך זמן סביר (!)......כמה שבועות לפחות.... ובלי לספר לכל העולם כמה הוא נפלא ומדהים ומנצח כל ציוד אחר בטווח המחיר וכפול ממנו. ורק אחר כך, תחזור לספר לכולם. אחרת, האמינות שלך באמת תהייה בבעיה קשה.

ואתה באמת חושב שאם תצהיר איזה משפט מבולבל על אמינותי זה ירשים אותי- אותי מרשים רק קריטריון אחד, תביא ציוד תשווה ותסיק מסקנות. אז אם אתה קורא לבחון את אמינות טענותי- שנקבע תאריך להשוואה?

אני מתאר לעצמי שלא תוכל להתאפק ולכן ממליץ לך שוב: קח הפסקה.
ממש מ-ע-כ-ש-י-ו.

שאתה או כל מישהו אחר יהיה המנהל העיסקי שלי- או יבוא עם הכסף אשמח לדון איתך איך לכתוב ומה- עד אז תרשה לי לגלות עצמאות ולהתעלם מעצתך.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שנאמר-

באודיו (כן, כמו גם בכביש..), לא מספיק להיות צודק................................

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
מילא היכולת שלך בהבנת טקסטים - לפי התשובה שכתבתי לי אתה לא ממש מבין עברית, העניין הזה של ניתוח טיעונים הוא לא הצד החזק שלך, והצורך שלך בהתנצחות גדול עשרות מונים מהיכולת שלך לענות באופן מושכל.
אבל ההצהרות שאתה מפזר ביחס לעצמך... אכן, הייתי כנדהם.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אילן,צר לי שאתה לא מפנים שהתגובות שלך כלפי החברים כאן רק מזיקות לך,ויובילו אותך בסופו של דבר למקום שאתה לא רוצה להגיע.

לפעמים צריך לדעת להפליג/לחשוב מעט/לשתות מים קרים/לקחת פסק זמן, ולא להגיב על כל דבר שנאמר, שגורר תגובה שכנגד...כבומרנג - חבל.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני חייב להודות שבעזרת דיז תרד' שהיה אמור להיות התנצלות בלבד נהפך לתרד' של 9 דפים שזה משהו . אבל לפחות נהניתי מכול רגע . (lol)(lol)

דבר נוסף אני חייב לומר , שכול אלו שחושבים שלקנות ציוד בלי לשמוע , הופך את האדם לשוטה הכפר , יש להם בעיה רצינית בחיים . הכמות כסף שלי כרגע היא מאוד מוגבלת , ועדיין קניתי אוזניות די יקרות (לכיס שלי ) רק ע"ס תיאורים בפורומים מתאימים . אני חייב להודות שאני נהנה כול רגע , ואני חושב שהן שוות הרבה יותר מהמחיר שלהן .

מה שאני מנסה לומר ,זה שמישהו שלא יקנה אלא אם ישמע , לוקח סיכון ,שהציוד שהכי מתאים לו ,לא מיובא כי הוא לא ברדאר של היבואנים מסיבות מסחריות גרידא . כך שלבוא ולומר ששמיעה קודמת היא דבר בטוח זה לא מדוייק . זה אולי עוזר לתחושה הפנימית שקנית משהו טוב (עד שמתברר לך שאתה צריך לשדרג ) , אבל זה גורר המון בעיות .
אני למשל עובד בשיטה הזו גם בגלל העובדה שממש אין לי כוח וסבלנות לנסות למכור את הציוד הישן שלי , ולכן אני מנסה להגיע לציוד הכי טוב שאני יכול במסגרת התקציב שלי (שאני חייב להודות שהוא פינאטס לעומת הסכומים המסתובבים כאן ) . ואחת השיטות זה גם לקנות על עיוור . אז אל תפסלו את שיטות העבודה שלו לפני ששמעתם .
וד"א גם דיז קנה את הרמקולים שלו בלי שהוא שמע אותם בביתי על הסטאפ שלו

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אני חייב להודות שבעזרת דיז תרד' שהיה אמור להיות התנצלות בלבד נהפך לתרד' של 9 דפים שזה משהו . אבל לפחות נהניתי מכול רגע . (lol)(lol)

דבר נוסף אני חייב לומר , שכול אלו שחושבים שלקנות ציוד בלי לשמוע , הופך את האדם לשוטה הכפר , יש להם בעיה רצינית בחיים . הכמות כסף שלי כרגע היא מאוד מוגבלת , ועדיין קניתי אוזניות די יקרות (לכיס שלי ) רק ע"ס תיאורים בפורומים מתאימים . אני חייב להודות שאני נהנה כול רגע , ואני חושב שהן שוות הרבה יותר מהמחיר שלהן .

מה שאני מנסה לומר ,זה שמישהו שלא יקנה אלא אם ישמע , לוקח סיכון ,שהציוד שהכי מתאים לו ,לא מיובא כי הוא לא ברדאר של היבואנים מסיבות מסחריות גרידא . כך שלבוא ולומר ששמיעה קודמת היא דבר בטוח זה לא מדוייק . זה אולי עוזר לתחושה הפנימית שקנית משהו טוב (עד שמתברר לך שאתה צריך לשדרג ) , אבל זה גורר המון בעיות .
אני למשל עובד בשיטה הזו גם בגלל העובדה שממש אין לי כוח וסבלנות לנסות למכור את הציוד הישן שלי , ולכן אני מנסה להגיע לציוד הכי טוב שאני יכול במסגרת התקציב שלי (שאני חייב להודות שהוא פינאטס לעומת הסכומים המסתובבים כאן ) . ואחת השיטות זה גם לקנות על עיוור . אז אל תפסלו את שיטות העבודה שלו לפני ששמעתם .
וד"א גם דיז קנה את הרמקולים שלו בלי שהוא שמע אותם בביתי על הסטאפ שלו

ג'וקר, זה בוודאי לגיטימי, ואני בטוח שרבים עושים כמוך.
אבל יבואן? "מקצוען" שמתיימר להיות בר-סמכא? מי שאמור לתת לך תשובות על הציוד שהוא מוכר?
אילן ממצב את עצמו כאן ברמה המקצועית של מוכרי מקררים ומכונות כביסה בשקם אלקטריק.
זו ההתייחסות המקצועית של מי שמתיימר למכור היי-אנד?
שים לב, הוא אפילו לא מכיר את "חתימת הצליל" של הציוד שהוא מביא. זה לא שהוא מכיר מגברים מסויימים וכעת מביא ליין חדש שלהם. הוא מתחיל מאפס בבחירת היצרן ומביא ציוד לא מוכר, 'על עיוור'.

וגם אם הציוד שלו יישמע מצויין לטעמו: איזה כלים יש לו להמליץ לך לאיזה רמקולים הציוד הזה יתאים, כשתתקשר אליו לראשונה? על סמך מה הוא בכלל יהיה מסוגל להשוות את הציוד או להגדיר אותו? אפס נסיון. אפס התנסות. אפס בדיקות מקדימות. כלום.
ואתה מאמין שאם הציוד ישמע "לא משהו", הוא יודה בכך?

יש הבדל עצום בין לקוח שלוקח סיכון על פריט או יותר, לבין יבואן שמתיימר לייצג ידע, נסיון, הכרות מרובה, אמינות, מקצועיות והבנה עמוקה של כל מאפייני המוצרים שהוא מוכר.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
מילא היכולת שלך בהבנת טקסטים - לפי התשובה שכתבתי לי אתה לא ממש מבין עברית, העניין הזה של ניתוח טיעונים הוא לא הצד החזק שלך, והצורך שלך בהתנצחות גדול עשרות מונים מהיכולת שלך לענות באופן מושכל.
אבל ההצהרות שאתה מפזר ביחס לעצמך... אכן, הייתי כנדהם.

בשני דברים אנחנו מסכימים:

מישהו מאיתנו לא בעל הכישורים הנדרשים והכישרונות המינימאליים, וכדי שנגיע להסכמה אני אקח על עצמי את הצד החלש במשוואה אני משוכנע שזה יקל על הלך רוחך.

לגבי התנצחויות והצהרות- בינתיים היחיד שמבקש לנתח תוצאות בממל חסר תוכן בדיקה מעשי זה אתה (או הדומים לך), והכדור היחיד שאני מכיר שפועל כנגד תדהמה יתבסס על עשיה, אבל כאן אנחנו צועדים לעבר דיסיפלינות שבאמת זרות לך.

בכל מקרה שיתחילו שיעורי הגמרה, ומסע ההתעוררות הרוחנית- אשמור לך מושב, כי אני בניגוד לך לא מפזר הצהרות על עצמי- אני שם כסף ואמצעים להראות שיש דרך אחרת באדיופיליה.

אצליח / אכשל - זה לא חשוב, מה שחשוב שאני קורא תיגר על הקיים ומטיף להתמודדות 'ראש בראש'- וזה מזעזע את הבורגנות האדיופילית, לא נורא יש לכם הזדמנות 'לקרוע לי את הצורה'.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אצליח / אכשל - זה לא חשוב, מה שחשוב שאני קורא תיגר על הקיים ומטיף להתמודדות 'ראש בראש'- וזה מזעזע את הבורגנות האדיופילית, לא נורא יש לכם הזדמנות 'לקרוע לי את הצורה'.

אילן יקירי
כמה נקודות שרצוי להפנים:
הבעיה שלך היא שכל מה שאתה כותב וחושב מגיע מנקודה של אגו פגוע שצריך כביכול להוכיח משהו למישהו.
עצם הביטוי "התמודדות ראש בראש", וביטויים אחרים דומים, מראה שעדיין לא למדת כלום. רוב דיירי הפורום אינם רואים באודיו עניין של "התמודדות" אלא חוויה.
מצד שני אתה טוען שאין לך צורך בהקשבה אלא בהתבוננות בתמונות באינטרנט ומסקנות על סמך ניסיונך בעבר מכל מיני דברים רלוונטים יותר או פחות.

היה לנו בעבר ויכוח על כיצד צריך להניע את הקואינסידס שברשותי. למרות שלא שמעת אותו מעולם והרמקול היחיד של אותה חברה שמעת כלאחר יד עשור קודם בלאס וגס-עדיין לא התביישת לצייץ ולטעון שאנשים משמשתמשים כיום באותו ציוד לא יודעים מה הם עושים ואפילו המתכנן של הרמקול (ומתכנני מגברי SET מסויימים) לא מבינים כלום ורק אתה יודע.

כרגע אתה "יודע" איך ולמה אני טועה עם הרמקול השופרי ברשותי והמתכנן ההולנדי לא מבין מהחיים שלו וכך גם כמה משתמשים שיש להם ניסיון כזה או אחר עם אותו ציוד.

עזוב אותך מהשטויות שלך, ממליץ לך לעשות בדק בית עמוק בנפשך והתנהלותך.

אם תשובתי זו הייתה קצרה מידי עבורך ולא הבנת-אני מצרף כמה דברים דומים ונוספים מפוסט דומה בעבר
http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=6337&postcount=20

http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=6383&postcount=23

http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=6677&postcount=57

תעשה טובה ותחסוך מאיתנו שוב את תשובותיך הנבובות בשחור מודגש המנסה להתנצח על כל משפט שנכתב כאן.
קח אוויר .

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
כרגיל, לא מתאימה לי ההשוואה, יותר נכון העדרה.
אם זכור לי דיז1 ( אני מקווה שאני מתרגם נכון ), פרסם פה איך הוא עצמו רכש זוג רמקולים בלא ששמע אותם קודם, זאת בעיקר בהסתמך על יכולת מופלאה לזהות טעמים דומים לשלו אצל אנשים אחרים שכן שומעים אותם, אנאלוגיות מיחסי גומלין בין סוגי ציוד לסוגי אנשים ועוד כיו"ב. בסדר גמור ויפה מאוד. הוא גם זכה לשבחים וקריאות כה לחי מכל עבר וגם זה נהדר.
אז למה כשמישהו אחר מספר סיפור דומה, הוא זוכה כאן לתרועות בוז והשתתפות בצער על המשקל הצנוע של שכלו. הבדלי הניסוח וכשרון הסיפור הם שעושים את ההבדל ? או שהאחד קונה לביתו והשני עושה לביתו ? לא ממש ברור.
אם יש סיבה לטרוניה כנגד איל1, היא על כך שמי שאינו מצוי בנבכי המשקעים בינו לבין דיז1, כמוני למשל, פשוט לא יודע על מה הוא מדבר. מה שיוצר באופן טבעי סוג של אנטאגוניזם. דיז1 ברוב כשרון, צריך להגיד, מנצל זאת עד תום.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ג'וקר, זה בוודאי לגיטימי, ואני בטוח שרבים עושים כמוך.
אבל יבואן? "מקצוען" שמתיימר להיות בר-סמכא? מי שאמור לתת לך תשובות על הציוד שהוא מוכר?
אילן ממצב את עצמו כאן ברמה המקצועית של מוכרי מקררים ומכונות כביסה בשקם אלקטריק.
זו ההתייחסות המקצועית של מי שמתיימר למכור היי-אנד?
שים לב, הוא אפילו לא מכיר את "חתימת הצליל" של הציוד שהוא מביא. זה לא שהוא מכיר מגברים מסויימים וכעת מביא ליין חדש שלהם. הוא מתחיל מאפס בבחירת היצרן ומביא ציוד לא מוכר, 'על עיוור'.

וגם אם הציוד שלו יישמע מצויין לטעמו: איזה כלים יש לו להמליץ לך לאיזה רמקולים הציוד הזה יתאים, כשתתקשר אליו לראשונה? על סמך מה הוא בכלל יהיה מסוגל להשוות את הציוד או להגדיר אותו? אפס נסיון. אפס התנסות. אפס בדיקות מקדימות. כלום.
ואתה מאמין שאם הציוד ישמע "לא משהו", הוא יודה בכך?

יש הבדל עצום בין לקוח שלוקח סיכון על פריט או יותר, לבין יבואן שמתיימר לייצג ידע, נסיון, הכרות מרובה, אמינות, מקצועיות והבנה עמוקה של כל מאפייני המוצרים שהוא מוכר.

מאחר ואסור לי לנתח בפורום את השיקולים / אנליזה איך אני בוחר ציוד- ומאילו חסרונות של הקיים לניסיוני אני עושה זאת, ממיגבלות מעמדי כעוסק בתחום, לא נשאר לי אלא לספר על ביקיני וחוטיני.

הדבר היחיד שאני מנסה לשדר זה עזבו אותכם מגזרות בגדי הים כמחזקים אפשריים למקצועיות- אלו דיבורים של אנשים שהעשיה היא מהם והלאה.

זה ממש לא חשוב מה אני יודע או חושב על הציוד, זה לא חשוב אם אני 'נראה' מקצועי או לא- הדבר היחיד שמעניין זה האם אני מסוגל להציע משהו שירמוז אם הצהרותי 'מחזיקות מים'.

ולכן אני מטיף ל: תבואו להתעמת עם הציוד שאני מביא, תבואו ספקנים, תבואו כועסים, תבואו מזלזלים-אבל תבואו עם ציוד מוכר שלכם להשוואה. ושתבואו, אנסה לתת לכם זווית ראיה אחרת על עלות / תוצאות.

אני משוכנע שלא כולם יבחרו במה שאני מציע ואין לי בעיה אם כך, אבל להערכתי כול מי שיגיע יצטרך לשנות את מערכת השיקולים והציפיות שלו מציוד בעתיד.

שבאים אנשים ומציעים לכם אתגר מסוג זה, ומוציאים סכום בן 7 ספרות רק על אולם תצוגה אל תגיבו כמו עדת ילדים על 'בסט ביי' 'ושקם אלקטריק'- הם כנראה לא ממש מפגרים ודבילים חסרי כל מושג, לכל היותר הם אולי לא יצליחו עסקית, אבל בסיס למה שהם עושים כנראה יש.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אם זכור לי דיז1 ( אני מקווה שאני מתרגם נכון ), פרסם פה איך הוא עצמו רכש זוג רמקולים בלא ששמע אותם קודם, זאת בעיקר בהסתמך על יכולת מופלאה לזהות טעמים דומים לשלו אצל אנשים אחרים שכן שומעים אותם, אנאלוגיות מיחסי גומלין בין סוגי ציוד לסוגי אנשים ועוד כיו"ב. בסדר גמור ויפה מאוד. הוא גם זכה לשבחים וקריאות כה לחי מכל עבר וגם זה נהדר.
.

אתה טועה.
את הציוד שקנית שמעתי בתצורה מאוד דומה אבל לא אצלי בבית.רמקול שלי קיים בתצורתו בסופית הזו רק ב 5-10 אקזמפלרים כאילו בעולם.
התרשמות מאנשים שהם בעלי טעם דומה(מוזיקאלי וסאונד) וניסיון משמעותי( לא ברמה של סונוספאבר אמטור ופלניוס) אנשים ש DIY לא זר להם או מפחיד, כאילו שניסו תצורות שונות ועוד .לעתים מצאתי את אותם עיצות (משוללות אגו) כעוזרות ונכונות עבורי ולעיתים פחות.
אחר רוכשים את הציוד . חלק מתאים ונשאר וחלק לא.
תמשיך בניתוח המעמיק ובתובנות. לפחות אני יודע מי קורא את הפוסטים בדקדקנות המשפיע על חייו שבועות רבים.
בסופו של דבר , בעולם האודיופילי, רצוי להתרשם מציוד ורצוי להחליף דיעות.המבחן הסופי הוא מבחן השמיעה ולא תמונה באינטרנט.
מאוד נחמד למצוא אנשים שיש להם ניסיון אמיתי , חוסר אגו ורצון לעזור, להקשיב לניסיונם, לנסות בעצמיך, להבין אם יש משמעות לניסיונם וטעמם למה שאתה מחפש וכו'
זה השיג ושיח האודיופילי.
הרי אתה יודע שממך לא יכולתי ללמוד על שפופרות, פטיפונים, זרועות, ראשי פטיפונים, מכשירי סיד , מגברים , קדם מגברים, רמקולים, אקוססטיקה. אני גם מעדיף לא ללמוד מסוחר.
הבעיה שרוב האנשים הולכים לאיזה סוחר שדוחף להם את השטויות שלו ואת האינטרסים הכלכליים שלו, נופל בפח ואחר מדקלם את אותם שטויות שהסוחר מכר לו, כדי "להצדיק" את קניתו.

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
<נערך>

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אילן יקירי
כמה נקודות שרצוי להפנים:
הבעיה שלך היא שכל מה שאתה כותב וחושב מגיע מנקודה של אגו פגוע שצריך כביכול להוכיח משהו למישהו.

אתה באמת חי את האשליה הזאת- חבל, כי אני לדוגמא חושב שכל הפוסט שלך והתמונות של הסט נבעו דווקא מהצורך לפצות על אגו פגוע כי לא הסכמת להציג הלכה למעשה את שיקולי האדיופיליה שלך ויכולות הביצוע בתחום.

עצם הביטוי "התמודדות ראש בראש", וביטויים אחרים דומים, מראה שעדיין לא למדת כלום. רוב דיירי הפורום אינם רואים באודיו עניין של "התמודדות" אלא חוויה.

וזו באמת התורה שאתה מטיף לה- אני החווייתי שמסתובב ושומע בכל פינה בעולם ציוד אזוטרי ולכן תנו לי 'בכבוד'.

התמודדות ראש בראש היא תורת הביצועים למול תועלת שמורידה את הניפוח של ציודים 'פלצניים' של ג'ארזניקים, ונותנת לרוכש העתידי איזה עוגן של ידע מוצק יותר.

מה הם מבחני ההשוואה של רמקולים או מגברים, מה היא כל אותה תרבות האדיופיליה אם לא ראש בראש.

מצד שני אתה טוען שאין לך צורך בהקשבה אלא בהתבוננות בתמונות באינטרנט ומסקנות על סמך ניסיונך בעבר מכל מיני דברים רלוונטים יותר או פחות.

אני טוען שאני מאמין בניסיוני ויכולתי כדי להגיד משהו- מעולם לא טענתי שיש לכבד את דברי כי אמרתי זאת- אלא יש לשים את אמירותיי למבחן השוואה ולראות האם יש טעם ומשמעות למה שאני טוען כי אלו הן יכולתיי המקצועיות.

אתה הפוך ממני- מספר סיפורים על אנליזות ואמירות מקצועיות- ומתחמק מכל ניסיון לבחון אותם הלכה למעשה- כי אתה עוסק בחוויות שמדובר בפורום, אבל בודק ביצועים למול תועלת שמדובר בעצות חבריך האירופאים וכמה הם 'האירו' את דרכך לסט חלומי.

היה לנו בעבר ויכוח על כיצד צריך להניע את הקואינסידס שברשותי. למרות שלא שמעת אותו מעולם והרמקול היחיד של אותה חברה שמעת כלאחר יד עשור קודם בלאס וגס-עדיין לא התביישת לצייץ ולטעון שאנשים משמשתמשים כיום באותו ציוד לא יודעים מה הם עושים ואפילו המתכנן של הרמקול (ומתכנני מגברי SET מסויימים) לא מבינים כלום ורק אתה יודע.

ואני עדיין טוען זאת- ולמרות ציוציי אתה 'משקשק' לבחון את התיאוריה, למרות תמיכת כל המתכננים למינהם. שכחתי, אתה בעניין חויות ולכן אתה לא מתנדב להפריך תיאוריות טיפשיות שעשויות לבלבל / להטעות אחרים.

כרגע אתה "יודע" איך ולמה אני טועה עם הרמקול השופרי ברשותי והמתכנן ההולנדי לא מבין מהחיים שלו וכך גם כמה משתמשים שיש להם ניסיון כזה או אחר עם אותו ציוד.

אני אמרתי שההולנדי לא מתאים לך כהומור- לא הבנת לא נורא, כל מה שאמרתי שמנפחים לך את המוח עם רמקולים בלמעלה מ 30 אלף דולר שהם משהו מיוחד, וניתן להניע אותם בהגברה של שקל וחצי.

זו איוולות טהורה, הרמקול הוא רמקול כמו הרבה אחרים והמשמעות היחידה היא למיכלול ההשקעה וההתאמה בסט- ושם אתה נכשל בדיוק כמו ברמקול הקודם שלך.

עזוב אותך מהשטויות שלך, ממליץ לך לעשות בדק בית עמוק בנפשך והתנהלותך.

בוא נעשה זאת ביחד- ובהשתתפות הפעילה של החברים בפורום שסובלים אותנו חודשים.

נבחן את ציודך הנוכחי והקודם בהתאם לתיאוריות, נראה מה התוצאות, ובהתאם לכך נחליט שאם צדקתי אז כנראה בעיית האגו הפגוע היא לא אצלי, ואני אקבל את אות האדיופיל הטהור שלא מתחשב בפופוליזים (תיזכור איך קיללו אותי שאמרתי לנמר שדיגיטלים הם לא תוצאה ראויה- ומה קרה בסוף), ואם טעיתי אתה תהיה המטפל שלי. הולך?

אם תשובתי זו הייתה קצרה מידי עבורך ולא הבנת-אני מצרף כמה דברים דומים ונוספים מפוסט דומה בעבר
http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=6337&postcount=20

http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=6383&postcount=23

http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=6677&postcount=57

תעשה טובה ותחסוך מאיתנו שוב את תשובותיך הנבובות בשחור מודגש המנסה להתנצח על כל משפט שנכתב כאן. קח אוויר .

כרגיל אני נאלץ לאכזבך.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
<נערך>

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
על זה נאמר שלכל סיר יש מכסה

דיז

אותה אזהרה חמורה-
שלא תעיז להופיע מול התכתבויות שלי, כי פה חצית גבול שאני אטפל בך לא בכפפות של משי.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אתה צודק
קבל את התנצלותי ואת עריכת הודעתי מחדש

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
<נערך>

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
לא ברור לי משהו - אין עורך באתר הזה? אז אפשר להפגש בלוח של NANA, שמתנהל כרגע באותו סגנון (חסר כאן רק כוכב אחד מסויים כדי להשלים את החוויה)

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור