התנצלות

• פותח הנושא il1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
גראז'ניק, אבל סיני

:מה??????????: אני, כמו שלא אתן לרצף (עאלק) סיני לרצף לי את השרותים, על אחת כמה וכמה לא אתן לגראז'ניק סיני להחליף לי שמן ומצתים.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אז מה עם הפונדו?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מבטיח לך שהרמקול לא ישוחרר במחיר שאתה חושב שהוא המחיר החדש- שינגן בבית, לא ממש צריך את הכסף כדי לרכוש איזה רמקול לתצוגה.

הרמקול נפלא- והוא יכול להשאר, רק בשביל ההשוואות זה שווה (כי את ההולנדים אתה לא רוצה להביא).

ואם ברמיזות עסקינן- שכחת לספר שאתה שולח שליחים לכל ג'ופיטר בארץ (כי הוא רמקול שלא מעניין אותך אבל אתה מתעסק בו יותר מכל פריט אחר בשנה האחרונה), אבל לא נורא כנראה לא תצליח למצוא אותו באיזו מציאה מטורפת.

בכל מקרה בהצלחה בחיפוש לא חיפוש שאתה מנהל.

יקירי
למה לך לרמוז רמיזות שאינן נכונות?
ננסה להבהיר זאת יותר טוב , בעברית ויחסית בקצרה:
אני לא מחפש לקנות ג'ופיטר, לא חיפשתי לקנות וגם לא שולח שליחים.כנראה שתית יותר מידי קוניאק:) והתחלת לחלום או להתבלבל.

לגבי תשובתך המפורטת והמבולבלת הנוספת שפירסמת- הפעם מאוד קיצרת בדבריך ובאמת לא הבנתי כלום בקריאה ראשונה(וויתרתי על קריאה נוספת).
אולי אתה יכול קצת להרחיב בתשובות?(lol)

לגבי ההולנדי- אמרתי בעבר ואומר זאת שוב:
ביחאט דינאק, עזוב אותך ממנו. הוא לא בשבילך.
יש לך מספיק קופסאות סיניות וסינים להתעסק איתם.
לגבי ההגברה-שטויות במיץ עגבנות , אולי אכתוב בימים הקרובים טיפה יותר על הנושא הזה.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אז מה עם הפונדו?
נגמר,אבל יש קדאיף אם זה מעניין אותך

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני מעדיף סיניות

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
יקירי
למה לך לרמוז רמיזות שאינן נכונות?

למה רמיזות- פנה אלי סוחר מסוים (שפנה לפני כן למוכר הג'ופיטר הקודם) בשם לקוח שמחפש לקנות ג'ופיטר ביד שניה, ומאחר והודעתי שאני עובר להיות עוסק בתחום אולי הרמקול יתפנה להחלפת בעלות.

זה היה ב 22:00 - למחרת ב 08:00 שאלת אותי ברשת (פה באתר) למה אני רוצה למכור את הג'ופיטר- אולי התייאשתי מלמצוא איך להניע אותו.

לכאורה מה שאתה מבקש / רוצה שאחבר לך את הנקודות, אני מניח שאתה אינטלגנטי מספיק לעשות זאת. או שמא נדון בהסתברות כי יש דפוס של אקראיות באירוע , במיוחד כאשר מצרפים זאת לחזרתך האין סופית לדון במוצר.

ננסה להבהיר זאת יותר טוב , בעברית ויחסית בקצרה: אני לא מחפש לקנות ג'ופיטר, לא חיפשתי לקנות וגם לא שולח שליחים.כנראה שתית יותר מידי קוניאק:) והתחלת לחלום או להתבלבל.

לגבי הקוניאק אני יכול להעיד שלא- לגבי חלמתי או התבלבלתי כנראה שכן, בכל זאת דעתי השתבשה עלי והתחלתי להתעסק עם סינים.

לגבי תשובתך המפורטת והמבולבלת הנוספת שפירסמת- הפעם מאוד קיצרת בדבריך ובאמת לא הבנתי כלום בקריאה ראשונה(וויתרתי על קריאה נוספת).

צודק- גם אני ויתרתי על קריאה נוספת של דברי.

אולי אתה יכול קצת להרחיב בתשובות?(lol)

מה יש להרחיב במילים, מעשים יקירי- זו מהות מימוש מערכת יחסים.

לגבי ההולנדי- אמרתי בעבר ואומר זאת שוב:
ביחאט דינאק, עזוב אותך ממנו. הוא לא בשבילך.

צודק- גם לא בשבילך, אבל זה כמו נישואי הראשונים לקח לי זמן להבין.

יש לך מספיק קופסאות סיניות וסינים להתעסק איתם.

אין לך מושג כמה קופסאות- לא יודע מאיפה להתחיל.

לגבי ההגברה-שטויות במיץ עגבנות , אולי אכתוב בימים הקרובים טיפה יותר על הנושא הזה.

עוד פעם לכתוב- בוא נצא מהשיגרה האפרורית ונעשה משהו יותר מרגש.

אתה תכתוב- אני אגיד שזה דמיון של אי מקצועיות, אתה תתרגז ותיקרא לי נפוליאון (כמיטב חברי), ומקסימום נשבור עוד איזה שיא צפיות.

אבל האמת שבזה לא בכך תרמנו שום ידע, לפחות פעם אחת נעשה את הדבר היעיל.

בכל מקרה מקווה שנתראה בקרוב.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
די! שחררו!!!!!!!!!!!!!!!!

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

...ומקסימום נשבור עוד איזה שיא צפיות.

הווה ידוע הוא כי שוטה הכפר מרכז את מירב תשומת ליבם של מבקרי הכפר (Y) (ע"ע גם אחוזי הרייטינג ל ע. 10 בזמן התוכנית השרדות (lol), אגב הפיפל מיטר הזה יודע לבדוק מי צופה בתוכנית ב MUTE :מבולבל:).

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לא רוצה/מעוניין להיכנס לנפתולי הנפשות הכותבים כאן...

פורסם במקור על ידי il1 צודק- גם לא בשבילך, אבל זה כמו נישואי הראשונים לקח לי זמן להבין.

אבל זה לא רציני/מקצועי/נבון / "להצהיר" מה מתאים {או לא} לפלוני ללא הכרות עם אותו
מוצר{במקרה זה רמקולים} באופן יסודי {זה המינימום שאפשר לבקש,לא?} זאת בנוסף שאתה
לא מכיר בכלל את מוצרי החברה...מיותר ולא מוסיף לך אהדה.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אבל זה לא רציני/מקצועי/נבון / "להצהיר" מה מתאים {או לא} לפלוני ללא הכרות עם אותו
מוצר{במקרה זה רמקולים} באופן יסודי {זה המינימום שאפשר לבקש,לא?} זאת בנוסף שאתה
לא מכיר בכלל את מוצרי החברה...מיותר ולא מוסיף לך אהדה.

ראשית אתה צודק- זה לא רציני ברמת העיקרון, ובוודאי על אדם זה או אחר שאיני מכיר.

בהתייחסות לדיז ישנה 'ההתגרות' שנשענת / מחוברת לתפיסת עולם של ביצועים בהתאם לקונספטים של התאמת סטים- לא מעבר לכך, והוא מבין זאת מצויין.

ולכן 'ההתקוטטויות' נוגעות אצלו בבסיס השאלה מה אם באמת 'שוטה הכפר' צודק, איך הופכים את 'עורך' אחרי הצהרת נאמנות כל כך עמוקה לקונספט מאוד צר ויחודי שאולי יתברר שהוא לא ממש מובחן ושונה, וכנראה נחות אדיופילית.

לגבי ציוד- כאן אני חולק על אבחנתך, ובענק.

אני לא צריך להכיר כל מוצר כדי לנסות להעריכו- אין כמעט קונספט שלא השוואתי לאחר, זה יתרון ניסיוני המצטבר, ואולי קצת כושר אבחנה משוכלל יותר עקב הניסיון.

בניגוד למקובל הזמנתי ציוד בהרבה מאות אלפי ש"ח לחדר תצוגה, מבלי ששמעתי אותו לפני כן או אפילו ראיתי אותו. ומרביתו מחברות ש99% מהאדיופילים לא ראו או שמעו עליהם.

לא ממש חשוב אם אני צודק בבחירה- זה יתברר ברבות הימים. מה שחשוב שאני פועל בשיטה הזאת גם בהשקעות שהן מעבר להשתעשעות עם דיז.

לפי התגובות שאני מקבל מניצני החשיפה של אחדים ממכריי / מבקרי אדיו - שאני נהנה מחברתם ומעריך את השקפתם, אני באמת ישן מצויין.

(צריך להודות שדיז נותן לי שירות פירסום מדהים וללא לאות- מבלי שדרש שקל אחד בתמורה)

חיפושך בשמי לאהדה והערכה מיקצועית בהתאם / בקשור להכרותי המוקדמת את החברה וציודה, היא בעיניי קריטריון של אנשים עם אישיות שונה ממני, וביטחון אחר לחלוטין בדבר יכולתיהם המיקצועיות.

אני תמיד בעד השוואה פתוחה לקהל הרחב- כך לפחות אף אחד לא יכול לטעון שאני חושש לחשוף את היותי 'שוטה הכפר' לעומת כמה 'תותחי על' שמשתתפים בדיונים.

כאשר נסיים את הכנת אולם התצוגה, אני מבטיח לעשות ערבי ציוד כמו שאני מבין ומטיף, ואז כולם מוזמנים 'לשחוט' את הדביל שקנה ציוד מסינים מפגרים והשקיע באולם תצוגה - מעל מיליון ש"ח.

מה יהי כיף יותר משמחה לאיד- הרי הכיבוד עליו.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אילן: "אני לא צריך להכיר כל מוצר כדי לנסות להעריכו - אין כמעט קונספט שלא השוואתי לאחר, זה יתרון ניסיוני המצטבר, ואולי קצת כושר אבחנה משוכלל יותר עקב הניסיון"
הייתי כנדהם.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אילן: "אני לא צריך להכיר כל מוצר כדי לנסות להעריכו - אין כמעט קונספט שלא השוואתי לאחר, זה יתרון ניסיוני המצטבר, ואולי קצת כושר אבחנה משוכלל יותר עקב הניסיון"
הייתי כנדהם.

ונניח שנידהמת עד עמקי נשמתך מיכולתיי שקיימות או לא קיימות- האם זה הקריטריון שעל פיו כדאי לבחון את גישתי?

אני מציע שיטה קצת פחות מדהימה- השוואה, וגיבוש תובנה ליחסי עלות / ביצועים- נראה לי קצת יותר ישים, וניתן לגזור ממנה מסקנות מוצקות יותר.

כמו שאני אומר וחוזר- דיבורים זה 'בזול'- עדיין לא יצא לי לראות את האדיופילים שמעמיסים סט ובאים לחקור את התוצאה האמיתית, חבל- זה בוודאי היה מוריד את מפלס הנדהמים מחדש מכל טענה שצצה בפורום.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
ההנחה שלך שגויה, כי אני לא מתייחס לגישתך(?!?). התדהמה היא בגלל זכות שנתגלגלה לנו. מעולם, אבל מעולם, לא קראתי הצהרה כזאת בפוסט כלשהו בכל תחום שהוא.
ועל כן אני אומר: אשרינו, חברי פורום זה, שזכינו. אמן

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אכן זכיה גדולה נפלה בחלקינו

ובנימה אישית- ממליץ לכולם לקנות מאילן. הוא מצא עבור העם היושב בציון- סינים(וליידי בויי מפטפונג) שופרה דשופרה

מעניין מי יהיו הלקוחות העתידיים וברי המזל שיעלו בחכתו

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
שמע אילן,
אחרי הררי המלל בכל השירשורים שלך כאן, הפעם באמת הצלחת להכניס אותי לסוג של תדהמה. (shocked)

לאחר אינספור תשבוחות ושירי הלל לציוד שאתה הולך לייבא, אחרי שתיארת כאן בפרטי פרטים את ההבטחות הגדולות ואת האיכויות החבויות בו .... כעת מתברר, כאילו בדרך אגב, שבכלל לא בדקת אותו??? אתה מרבה לשבח את נסיונך המצטבר (איזה נסיון???), את היכולות הגבוהות שלך להבחין ולאפיין ציוד שונה, ואת מה שאתה הולך למכור אתה בכלל לא מכיר?

הלו??? אני בודי הום? הכל בסדר, אילן?
וזה עוד בלי קוניאק בכלל.

צ'מע חביבי, אנחנו לא מכירים ותאמין לי במלא הכנות שרק את טובתך אני מבקש. רק את טובתך, כי זוהי גם טובת הענף. ורק מתוך אהבתי לתחום ורצוני שיהיו כאן כמה שיותר יבואנים, ומוצרים מעניינים, ולקוחות, רק מתוך ה"אינטרס" הציבורי הזה שלי - אני ממש רוצה שתצליח - ולכן מנסה לתת לך את עיצת הזהב שלי: אילן, תוריד גז מההצהרות. תפסיק להתנצח כאן. תעבור מהצהרות ודיבורים למעשים. דבר פחות עשה הרבה יותר. בקצב הזה, רק נזק אתה עושה לעצמך ולענף כולו. יבואן שמביא ציוד בצורה שבא הצהרת שאתה מביא, לא מייצר אמינות ולא קורטוב של תדמית רצינית. זה כבר מצטייר כשרלטנות לשמה. לתערוכה לא הצלחת להיערך? לא נורא. חשבת במקור להגיע לתערוכה בלי מספיק נסיון אישי עם הציוד (כי הרי בכל מקרה הוא לא היה מגיע לכאן לפני חודש-חודשיים), מילא, אבל כלל לא יצא לך לשמוע ציוד יקר שאתה הולך להמליץ עליו ללקוחות ? זה נשמע רע, אילן. ממש נשמע רע.
הרי בעוד כמה שבועות אתה תהלל את הציוד הזה ותטען שהוא מביס כל ציוד אחר.

אז עכשיו מתבקש שתוריד גז מההצהרות, תמתין להגעת הציוד, תבחן אותו ברצינות, בשקט ולאורך זמן סביר (!)......כמה שבועות לפחות.... ובלי לספר לכל העולם כמה הוא נפלא ומדהים ומנצח כל ציוד אחר בטווח המחיר וכפול ממנו.
ורק אחר כך, תחזור לספר לכולם. אחרת, האמינות שלך באמת תהייה בבעיה קשה.

אני מתאר לעצמי שלא תוכל להתאפק ולכן ממליץ לך שוב: קח הפסקה.
ממש מ-ע-כ-ש-י-ו.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ההנחה שלך שגויה, כי אני לא מתייחס לגישתך(?!?). התדהמה היא בגלל זכות שנתגלגלה לנו. מעולם, אבל מעולם, לא קראתי הצהרה כזאת בפוסט כלשהו בכל תחום שהוא.
ועל כן אני אומר: אשרינו, חברי פורום זה, שזכינו. אמן

האם זה אומר שתבוא להתפלל בשבתות בבית הכנסת שלנו- ותפיץ את מה שתילמד בשיעורי הגמרה בכל הזדמנות? או שמא תהיה כמו כל הפסדו דתיים, ותסתפק באמירת אמן כסממן חיצוני בלבד.

ולגבי 'הספין' לזכות שנפלה בחלקה של הקהילה- מה בדיוק הזכות אם יש מטומטם שמשקיע סכום אסטרונימי ויתברר לו שהוא 'שוטה הכפר' וחסר כל יכולת ניבוי לאיכות הציוד?

'המאור הגדול' ביקש ממך שקל מכיסך למימוש חזיונותיו? נדרשת לשלם בהוראת קבע לחשבונו של 'הבבא- סודרי'? נאלצת לתור בעולם אחרי תורמים להקמת היכל תשוקותיו?

אם יש לך השגות אדיופיליות על יכולתיי לנתח ציוד- אנא תואיל להופיע ולתת הדגמה מדוע טענותי ריקות, אני בוודאי אשמח למפגש.

אבל אני כרגיל אחזור על דברי- לצערי אני לא רואה את התשוקה לדעת, לחקור, להשוואות- וחבל כי זה בעוכרי הקהילה.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
:מה??????????:
ברגע שאדם מקבל את התג "עוסק בתחום" כנראה שמשהו קורה לאינטלגנציה שלו....
IL1, אני בהלם.

dudib

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אולי חלאס כבר , טחנתם לנו ת'מוח .

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור