התנצלות

• פותח הנושא il1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
בסוף השבוע שעבר התברר לנו כי הציוד שתוכנן להגיע לתערוכה לא יגיע במועד, מדובר ב 7 חברות שונות.

הטעויות שנעשו על ידנו- אם במישרין ואם בעקיפין, גרמו לכך שמועד הגעת הציוד נדחה לשליש האחרון של חודש יוני, ולתחילת יולי.

מבחינתנו החמצנו הזדמנות מעולה להיפגש עם קהל לקוחותינו העתידי- אבל זו בעיה שלנו ואין לנו להלין על כך.

מה שמצער אותנו שאולי פגענו במארגני התערוכה שתמכו בנו ללא דופי- ובקהל אשר רצה / תיכנן להתרשם ממוצרינו.

לא נותר לנו אלא להתנצל- ולהודות לליאור ונמר על ההבנה וההגינות, בהתנהלותם כלפינו.

מקווה שלא נאכזב בהמשך, הפעם אין לנו תירוצים- 'פישלנו', ואין זה חשוב אם ישנן סיבות מוצדקות או לא.

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אאוץ' (sad)

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
קורה .

זה קורה בפרוייקטים גדולים יותר, וככלל, חישוב בצ"מ [ בלתי צפוי מראש ] נכנס לכל אמדן או לו"ז.

כל אימפדנס לטובה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ההתנצלות מכבדת את הכותב. שיהיה לכם בהצלחה.

תומר

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
בצ"מ [ בלתי צפוי מראש ]
תגיד בלת"ם יה חתיכת משאדפ"ט [ משחרר אויר <נערך> ].

IL1, ההתנצלות מתקבלת כמובן, והכפרה הכי טובה תהיה שתארגנו את האתר ולאלתר! עכשיו כשאין לך תערוכה על הראש, נותנים לך יומיים. זוז. :)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תגיד בלת"ם יה חתיכת משאדפ"ט [ משחרר אויר <נערך> ].

IL1, ההתנצלות מתקבלת כמובן, והכפרה הכי טובה תהיה שתארגנו את האתר ולאלתר! עכשיו כשאין לך תערוכה על הראש, נותנים לך יומיים. זוז. :)

בצ"מ זה רשמי, גבר, אם תגגל בטח יעלו לך פרוייקטים, אבל זה לא העניין, בשביל מה משכת אותי שוב לפה, עד שיצאתי מכובד ושמרתי על הג'ור"ה, עכשיו יעוף לי משהו כמו 'מי שעובד עם סין' וכאלה, סתם חירחור.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
שפה נאותה? איזו בדיחה. מאוד מאכזב.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה בדיוק מאכזב? קשה כל כך לשמור על שפה נעימה?

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
סליחה,אנחנו לא מקבלים שום התנצלות...

אלא אם כן תבטיח לנו ערב סגור לחברי הפורום (great)בחנות/מקום המיודע להדגמה,עם שתייה{גם קוניאק הולך} כיבוד קל...ושאר התוספות - רק אז "נשקול" אם לקבל את ההתנצלות שלך,הולך?

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
ההתנצלות מכבדת את הכותב. שיהיה לכם בהצלחה.

תומר

(Y)

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אלא אם כן תבטיח לנו ערב סגור לחברי הפורום (great)בחנות/מקום המיודע להדגמה,עם שתייה{גם קוניאק הולך} כיבוד קל...ושאר התוספות - רק אז "נשקול" אם לקבל את ההתנצלות שלך,הולך?

הערב הסגור הובטח כבר לנמר מבעוד מועד- גם אם היינו משתתפים בתערוכה, זה בהחלט חלק 'מהנימוס' המתבקש לאור השתתפותי כאן.

לגבי הכיבוד- אין אספקה מסין, אז יהיה לנו קל יותר לנהל את המשימה. השתיה זו הנחיה של נמר, מצטער אבל לא ממש 'חזק' באלכוהול.

ושלא תקלו על עלינו בקבלת ההתנצלות בקלות, 'נשחד' את באי הערב במעטפת מזומנים או משהו ראוי יותר לאירוע.

תודה על ההבנה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לא נעים ,אבל לא נורא.
אם היזמים הבינו וקיבלו את
היתנצלותכם מי אנחנו?
לנו אין עדיין כרטיס לתערוכה.
בהצלחה בהמשך.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
טוב...אמחל לך על הכיבוד - אתנחם לפחות במוצרים טובים!

הערב הסגור הובטח כבר לנמר מבעוד מועד- גם אם היינו משתתפים בתערוכה, זה בהחלט חלק 'מהנימוס' המתבקש לאור השתתפותי כאן.

לגבי הכיבוד- אין אספקה מסין, אז יהיה לנו קל יותר לנהל את המשימה. השתיה זו הנחיה של נמר, מצטער אבל לא ממש 'חזק' באלכוהול.

ושלא תקלו על עלינו בקבלת ההתנצלות בקלות, 'נשחד' את באי הערב במעטפת מזומנים או משהו ראוי יותר לאירוע.

תודה על ההבנה

אני כבר סומך על נמר שהוא יארגן את הערב כפי שהוא יודע.{והוא יודע} לי שים שתי מעטפות בכיס
אני לא אוהב לקפח שום צד...;)

וברצינות,הלוואי וזה יהיה דומה/אפילו טוב יותר מהמפגש האחרון שחווינו בטרמולו. (Y)

בהצלחה

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0

אוקיי, איך שאתה רוצה.

אני לא מקבל את ההתנצלות! נפגעתי מאוד! כ"כ חיכיתי!

(צ'קים שמנים במיוחד נא להפקיד ב 815545/50 בנק לאומי)

dudib

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
יא תאבי בצע .

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
יש לחקוק המובאה בשער בת רבים לעולם האודי.ו
"כל אימפדנס לטובה", ס. ריכטר
אמן

gtr

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
ערב סגור

ואורח הכבוד diz 1!(ורד)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
בסוף השבוע שעבר התברר לנו כי הציוד שתוכנן להגיע לתערוכה לא יגיע במועד, מדובר ב 7 חברות שונות.

הטעויות שנעשו על ידנו- אם במישרין ואם בעקיפין, גרמו לכך שמועד הגעת הציוד נדחה לשליש האחרון של חודש יוני, ולתחילת יולי.

מבחינתנו החמצנו הזדמנות מעולה להיפגש עם קהל לקוחותינו העתידי- אבל זו בעיה שלנו ואין לנו להלין על כך.

מה שמצער אותנו שאולי פגענו במארגני התערוכה שתמכו בנו ללא דופי- ובקהל אשר רצה / תיכנן להתרשם ממוצרינו.

לא נותר לנו אלא להתנצל- ולהודות לליאור ונמר על ההבנה וההגינות, בהתנהלותם כלפינו.

מקווה שלא נאכזב בהמשך, הפעם אין לנו תירוצים- 'פישלנו', ואין זה חשוב אם ישנן סיבות מוצדקות או לא.

לאחר ניגוב הדמעות מההודעה המרגשת
אנחנו כולם סולחים לך.
עיצה שלי- אם הייתי פחות "משקיע" בברברת ברשת ומפנה את הזמן שלך לאירגון העסק החדש- זה לא היה קורה.
קצת חבל לי שרצית להציג ציוד זמן יחסית קצר אחרי הגעתו בלי ללמוד אותו טוב, מה מתחבר למה ובטח לא לבצע ברייק איין .
הגיע הזמן שסוחרים יכבדו את אילו שהם מזמינים להתרשם ממרכולתם ויציגו את מרכולתם בצורה רצינית ולא איזה חאפר שלוקח מגבר מהנילונים ומחבר לאיזה רמקול שבדיוק הגיע מהנמל ואחר מסביר הסברים מלומדים על לא כלום.

בהצלחה בהמשך הדרך(Y)

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אחד הביטויים היותר משובחים הזכור לי מסרטם המשובח של האחים כהן "צומת מילר":

DON'T GIVE ME THE HIGH HAT

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אז למה לא דוחים את התערוכה?

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור