התנצלות

• פותח הנושא il1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
לא ברור לי משהו - אין עורך באתר הזה? אז אפשר להפגש בלוח של NANA, שמתנהל כרגע באותו סגנון (חסר כאן רק כוכב אחד מסויים כדי להשלים את החוויה)

יש תערוכה כולם שם....

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16

<נערך>

'חיכיתי' מתי יגיע הגאון שיתחיל בסיפורי הסבתא, הפראייר שמממן את הפעילות הינו בנק, בסט חברות חדש שהתגבש עם מספר שותפים.

אתה באמת חושב שיש מישהו שמממן את האדיו לא מתוך תוכנית עיסקית רחבה יותר- רק בעל אינטלגנציה מזהירה כשלך (וסיכמנו שאתה כנראה מטומטם מוחלט) יכול לרייר ברמת טיעונים כה מופרכת.

המתכונת החדשה מטפלת היום בהיקפי אשראי לפעילות עיסקית בעשרות מיליוני דולרים, כמעט 10פעמים יותר ממה שהיה קיים עד היום, ובפיתוח פעילויות בהיקף גדול בכמה דרגות ביחס למה שהיה עד כה.

הדבר היחיד שהשתנה היה הצטרפותי- אז תחשב לבד מי מממן את מי, ומי אחראי למה.

<נערך>

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אני יותר מיכול להבין את כל התדהמות שצצו בשירשור, והייתי שמח להכניס לIL משהו [ או לדיז, או סתם למישהו על הדרך :) ], אבל IL כבר מיקם את עצמו עמוק בפינה - בצורה שלאחר ההשתאות, כבר הופכת מאתגרת : הוא בהחלט העמיד אתגר ועשה את זה כמו גבר-גבר, קבל עם ועדה.

לוגית ומילולית ההתנצחויות האלו של איל-דיז [ נשמעים כמו חברת טמפונים ] כל כך לקויות, מעין דו שיח של חרשים בקריזה. סיכם נכון יואל [ גם אם מסיבות נוספות/אחרות ] ב'תדהמה' : במקביל, הייתי שמח לשמוע את מי מכם שפסל במומו [ הרי אם IL לא האזין - ומשבח, ואחרים לא האזינו, ומבקרים - מה ההבדל ? ] מגיע להאזנה ונותן חוו"ד כנה לאחר מכן, בלי לרדת לשטויות האישיות שפה, שמקור רובן בהגנה על אגו דלוק וחולה.

רעידת אדמה בסין גבתה את חייו של גראז'ניק הולנדי

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כאילו לא נסחפתם...כולה תחביב אודיו...לשתות מיים קרים ומהר (לא קוניאק..)

שלמה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
השרשור הזה הגיע לכיוון שאינו מקובל כאן ולכן נערכו מספר הודעות והוא גם ננעל.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור