התחדשתי ברמקולים PERLISTEN S4B

Yuval a

עוסק בתחום
מעורבות
86
נקודות
28
גילוי נאות-
את רונן ודן אני מכיר שנים רבות-
רונן עבד איתי ב"ניסקו" (ארדן הבית החכם) ואת דן אני מכיר מימי הזוהר של "ניופאן פרו" ו- "הוליווד", שם עבדנו כשכירים...
לימים נפרדו דרכנו וכל אחד פנה לדרכו העצמאית...
מעבר לחברות שנשארה ביננו, אם כי לא היה בה כבר "בשר", "נתקלנו" זה בזה בפרויקטים שונים (של מערכות חשמל ובקרה- אני בייעוץ ובתכנון והם בביצוע) וכמובן יישום חדרי קולנוע/אולפנים וכדומה וגם יצא לנו להתחרות זה בזה (חדרי קולנוע/ סאבים וכדומה) אם כי בכבוד רב ובהערכה רבה הן בפן המקצועי ובטח ובטח- בפן האישי...
לפני בערך כחצי שנה שותפי ואני קיבלנו תכנון אקוסטי של חדר קולנוע מושקע ומיוחד ופניתי לדן על מנת להתרשם מהציוד שהוא מייבא... דן ורונן לקחו אותי לשמוע חדר עם STORM AUDIO, ולאחר מכן, הוחלט להכיר את רונן ודן, ללקוח, מה שגרם בסופו של דבר להזמנת הגברה ופרוססור של STORM AUDIO.
כמובן שדן סיפר לי על PERLISTEN ולאחר הפוסט של "שניצל", (עורר עניין רב) שאלתי את דן האם ניתן לקבל את ה-S4B
לבדיקה בבית...
כבר בשלב ראשוני ומיידי הבנתי שזה שונה מהרבה רמקולים שהיו ונבדקו בחלל שלי... נכון שהם צריכים מגבר ראוי (נצילות נמוכה ו- 4 אוהם) תוסיפו לזה תג מחיר לא זול, אבל המנעד הרחב של המוזיקה שאני שומע (יכול להתחיל את הבוקר עם WECKL ולסיים עם / QOTSA/TOOL/PRIMUS- ששם היו רוב הבעיות של הרמקולים שבחנתי) לא גרם לי לקבל ובעיקר להתרגש מרמקול, כפי שהרגשתי עם הפרליסן... זה פשוט היה מדהים!
ביקשתי מדן להגיע ולשמוע את המערכת (ראשית כל) בלי כיולים וכמובן שהוא התרשם....
דן הגיע עם ה"תיק"- מיקרופון כיול, מחשב נייד, תוכנת REW, אני הוספתי MINIDSP שהיה יתום, לטובת הסאב, חיברנו,
טיפול בכמה בעיות (נשמע פשוט אבל עברנו ארוחת בוקר וצהריים יחדיו-משאיר לדן לפרט באם ירצה- בין על האוכל או על הכיול) והגענו לתוצאה מדהימה (כמובן באופן יחסי למגבלות החלל/האישה), מה שגרם לי לחזור לדו ערוצי שזנחתי בתקופה האחרונה עקב עבודתי שעיקרה היא התחום הרב ערוצי...
בנימה אישית-
אחרי שנים של עבודה כשכירים תחת מעבידים שברוב המקרים, כל מה שבראשם הוא שורת הרווח, אני חושב שרונן ודן (על עצמי אני לא אעיד) עושים פעילות מבורכת בתחום האודיו- יבוא מוצרים רבים המאפשרים היצע גדול ללקוחות קצה (ואני לא נכנס ליכולות וזהות היצרנים/מוצרים) ופותחים צוהר בתחום וגמישות לפרספקטיבה אחרת/נוספת ליישום מערכות, חקר ובדיקת מוצרים שונים, כל זאת ועוד על מנת להביא לצרכנים זוויות ואופציות נוספות לשם יישום החלום שלהם, בדרכי עבודה והסתכלות עניינית, מקצועית ובעיקר (מבחינתי לפחות) חמה ומרגשת!

בברכה
יובל

תמונות מצורפות

• 627FE35E-9A32-4CEE-A468-D9889F7000CF.jpg
    627FE35E-9A32-4CEE-A468-D9889F7000CF.jpg
    KB 142.1 · צפיות: 307
  • unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    KB 11.2 · צפיות: 297
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    KB 9.9 · צפיות: 299

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
תתחדש ושתהנה מהם עוד הרבה שנים אגב נהנתי לקרוא את מה שכתבת :בעד:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
תודה על השיתוף יובל.
תתחדש ותהנה!

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,017
נקודות
113
תודה רבה יובל על הפרגון הגדול.כיף שיש אנשים כמוך בתחום ששואפים תמיד למעלה

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
איזה כיף לשמוע. שמעתי מדן היקר והנחמד הרבה על הרמקול הזה אבל פחדתי לשמוע פן אתפתה, טוב שמישהו אחר מבלה (חחח צצו להם הגנים הפולנים שאין לי).
יצא לך לשמוע אותו ללא הסאב?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
דוגמן חתיך על השטיח :)

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,017
נקודות
113
איזה כיף לשמוע. שמעתי מדן היקר והנחמד הרבה על הרמקול הזה אבל פחדתי לשמוע פן אתפתה, טוב שמישהו אחר מבלה (חחח צצו להם הגנים הפולנים שאין לי).
היי יקירי ,

מה שלומך ?

סדרת רפרנס כבר הושקה והיא סביב 40-50 אחוז פחות במחיר .

https://www.perlistenaudio.com/the-all-new-r-series-speakers/

אותו עקרון אקוסטי בדיוק - כולל ה DPC Array.
דרייברים מחומר יעודי שלהם כולל הטוויטרים שהם הפעם SOFT DOME .

יהיה מעניין והרבה יותר נגיש

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
יובל היקר
תתחדש ותהנה

Yuval a

עוסק בתחום
מעורבות
86
נקודות
28
שמעתי אותו ללא סאב אבל זו לא מטרה מבחינתי, בטח ובטח כשיש לך סאבים....
יובל

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
היי יקירי ,

מה שלומך ?

סדרת רפרנס כבר הושקה והיא סביב 40-50 אחוז פחות במחיר .

https://www.perlistenaudio.com/the-all-new-r-series-speakers/

אותו עקרון אקוסטי בדיוק - כולל ה DPC Array.
דרייברים מחומר יעודי שלהם כולל הטוויטרים שהם הפעם SOFT DOME .

יהיה מעניין והרבה יותר נגיש

הייי טוב לשמוע. יש צפי הגעה לארץ? האתר של החברה מעודכן רק בדגם ה 5.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,017
נקודות
113
הייי טוב לשמוע. יש צפי הגעה לארץ? האתר של החברה מעודכן רק בדגם ה 5.
היי,

R7T וגם R5T - כבר בארץ.

נתונים נמצאים כאן :

• Like
Reactions: omi

guy1312

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
רמקול פצצה . טוב יותר מכמה רמקולים שנמכרים פה במחירים הזויים . מהלך חכם אתה תהנה לאורך שנים

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
460
נקודות
83
תתחדש ותהנה ממש יפים אגב איזה רמקולים היו לך מלפני שהיווה שינוי כזה דרסטי בצליל ?

נערך לאחרונה ב:

Yuval a

עוסק בתחום
מעורבות
86
נקודות
28
תתחדש ותהנה ממש יפים אגב איזה רמקולים היו לך מלפני שהיווה שינוי כזה דרסטי בצליל ?
עברו הרבה רמקולים- סונוס פאבר, טנוי, מורל ועוד…

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
460
נקודות
83
היו לך jbl הגדולים לא אני זוכר מגברי פלניוס בזמנו ....
הרמקולים שקנית ממש יפים נראה מדהים!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור