המערכת של צחי נימני (סטריאו)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
יפה...ליגה לאומית .בניה חכמה כל הכבוד.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
סט מרשים מאוד צחי.
בכלל רמקולים מטורפים,ומדויקים.
תהנה חביבי.

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
צחי ,אני מאד אהבתי את מה שעשית ..

זה לא חוכמה גדולה לבנות סטאפ בתקציב עם 6 ספרות , זה הרבה יותר מאתגר לעשות את זה בתקציב צנוע

ההחלטה שלך להתמקד ביד שנייה , בתוספת הבנה של מה אתה אוהב , ולאיזה ציוד יש נותן תמורה גבוהה לכסף , גרם לך להשקיע בהגברה המצוינת של אקופייז וברמקולים של THIEL מהשנים שהם הוציאו יצירות מופת , הגודל של הרמקול עם יחידת ה12 אינץ שלו , ועם החלק התחתון שנכנס לבטן , גורם לי להזיל ריר שאני מסתכל על ה8 אינץ הצנועים שלי

תיהנה מהמוזיקה , יש לך יופי של ציוד :כל-הכבוד::כל-הכבוד::כל-הכבוד:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
צחי גם צריך לגדל את המשפחה המופלאה שלו ( הרופא שלהם ) , וגם בחירות בטוב טעם , חוץ מזה הבן אדם טריפוליטאי , שם גרוש לא הולך מיותר

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
צחי גם צריך לגדל את המשפחה המופלאה שלו ( הרופא שלהם ) , וגם בחירות בטוב טעם , חוץ מזה הבן אדם טריפוליטאי , שם גרוש לא הולך מיותר
מה זמזכיר לי שמזמן לא העברנו כמה גרושים לרופא שיניים והמצב בפה ......

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
צחי ,אני מאד אהבתי את מה שעשית ..

זה לא חוכמה גדולה לבנות סטאפ בתקציב עם 6 ספרות , זה הרבה יותר מאתגר לעשות את זה בתקציב צנוע

ההחלטה שלך להתמקד ביד שנייה , בתוספת הבנה של מה אתה אוהב , ולאיזה ציוד יש נותן תמורה גבוהה לכסף , גרם לך להשקיע בהגברה המצוינת של אקופייז וברמקולים של THIEL מהשנים שהם הוציאו יצירות מופת , הגודל של הרמקול עם יחידת ה12 אינץ שלו , ועם החלק התחתון שנכנס לבטן , גורם לי להזיל ריר שאני מסתכל על ה8 אינץ הצנועים שלי

תיהנה מהמוזיקה , יש לך יופי של ציוד :כל-הכבוד::כל-הכבוד::כל-הכבוד:
חייב גילוי נאות : אני מאכיל 7 נפשות ובית זללן שאוכל את מה שנישאר . לקנות יד2 זו לא אידאולוגיה זה פשוט מה שאפשר . הבחירה היא בין מערכת בינונית מינוס חדשה או מערכת בליגה אחרת לחלוטין מרכיבים יד2 .
העיסוק בציוד עם פזמ לא בשביל כל אחד ! צריך לקחת בחשבון תיקונים ותחזוקה שאלולים לצוץ בתדירות גבוהה יותר. הייתי שמח למגבר מודרני יותר אבל סביר שהיתי צריך להפרד ממאה אלף שח לפחות.
לגבי הרמקול : יש לי רומן ארוך עם חברת thiel , יצירות מופט בעניי ! כל דבר אחר חדש שיתקרב ליכולות של הרמקול הזה יפריד אותי מעוד חבילה של חמש שש ספרות.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
חייב גילוי נאות : אני מאכיל 7 נפשות ובית זללן שאוכל את מה שנישאר . לקנות יד2 זו לא אידאולוגיה זה פשוט מה שאפשר . הבחירה היא בין מערכת בינונית מינוס חדשה או מערכת בליגה אחרת לחלוטין מרכיבים יד2 .
העיסוק בציוד עם פזמ לא בשביל כל אחד ! צריך לקחת בחשבון תיקונים ותחזוקה שאלולים לצוץ בתדירות גבוהה יותר. הייתי שמח למגבר מודרני יותר אבל סביר שהיתי צריך להפרד ממאה אלף שח לפחות.
לגבי הרמקול : יש לי רומן ארוך עם חברת thiel , יצירות מופט בעניי ! כל דבר אחר חדש שיתקרב ליכולות של הרמקול הזה יפריד אותי מעוד חבילה של חמש שש ספרות.
מה היית קונה בתקציב בלתי מוגבל, חדש מהחנות?

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63

נראה לי שכדאי שפשוט תפתח פוסט מסודר ונרכז שם את כל הפנטזיות.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מגבר : היתי רוצא לטעום כל מפלץ טרנזיסטורי במיוחד מדויקים דינאמים ונטרליים (דאגוסטינו , קונסטליישן ...)
רמקול : זה של נמר נשמע לי מושלם

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113

במקרה שלי, טידל אגוריה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113

Wilson Alexandria XLF
בהחלט "מספיק" לי
והראשון ב WishList שלי.

מגבר.
אין לי פנטזיות שם
מה שהכי מתאים והכי נכון לרמקולים.

מקור
MSB הטופ.

זהו.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מקור : הכיוון יהיה ממיר מפלץ מבוסס ציפים של סברה , פחות R2R . הלומין הבחיר הוא כיוון טוב.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מקור : הכיוון יהיה ממיר מפלץ מבוסס ציפים של סברה , פחות R2R . הלומין הבחיר הוא כיוון טוב.
הדאק של סולושן זה הדאק הכי טוב ששמעתי עד היום...

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
Msb גם אופציה אבל מחיר חלום

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
יפה מאד צחי יקירי

אין ספק שמערכת מאוזנת שנשמעת מדהים והכי חשוב במחיר צנוע

הקטע המושמע הוא אכן של אסתר עופרים מאלבום נהדר

יישר כח
נשיקות מרחוק ... לכל החמולה

נערך לאחרונה ב:

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
לעניין הכבלים (רמקולים ואינטקונקטורים) שהוזכרו, מדובר בכבלים נהדרים ששימשו אותי שנים לפני שעברו לצחי היקר. החברה לא פעילה יותר (הבעלים כבר די מבוגר , ייתכן כבר לא בחיים) מזה כמה שנים.

עדיין ניתן למצוא פה ושם את הכבלים שלהם באודיוגון.

הסדרה של צחי נקראת ״פואמה 3״, ממליץ בחום לכל מי שמחפש כבלי נחושת בטופולוגית ״ריבון״.
כאמור ניתן למצוא אותם בשוק היד 2 ובמחירים יחסית סבירים (מאות דולרים)

משתלבים נהדר עם הגברה של פליניוס..

שם החברה: RSA) - ridge street audio)

נערך לאחרונה ב:

Roip1

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
צחי, מה אתה אומר על הפרה/דאק?

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אני הייתי רוצה רמקול פלאנר חלומי וגבוה.. Alsyvox :לב: יכול להגשים חלום!

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
כשמפנטזים מפספסים את הנקודה, הרי רובנו אוהב את מה שיש לו, אז למה לא להנות ממה שבאמת יש!?
לפחות עד לשדרוג הבא, הרי כולנו יודעים שאין סוף לפנטזיות ולרצונות.
גם אם תהיה לנו המערכת שהכי חלמנו ופינטזנו עליה, הרי שבתום שנה שנתיים או לכל היותר שלוש, נרצה לשדרג או לשנות או להחליף או לשפר או "וואט-אבר", שזה חלק לא פחות חשוב בתחביב המגניב והמדהים הזה!

מסקנה: תהנו ותתענגו על מה שיש, כי מה שיש בהחלט תענוג אחד גדול!

שיהיה לכולם סבבה, המון בריאות בכלל ובפרט בימים טרופים אלה.

חג שמח לכל ישראל באשר הוא :לב: :שתוי: (ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור