אספרסו מוזיקה ושרת

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אתה כותב לי כאילו אני ד"פר שלא מבין כלום וחולה נפש , ואני לדעתי יש לי יותר שנות לימוד מהIQ שלך .

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
זהו לא יום שמח מבחינתי, אלא למעשה יום עצוב. עצוב מאוד.

זהו היום בו נוכחנו בצורה ברורה כי אנשים מתחזים, משקרים, מטנפים, משמיצים והכל בכדי לשמר איזו אג'נדה הזויה ומגוחכת.

2 האדונים האלה, עשו ככל יכולתם להכנס אלי הביתה בדרכי מרמה ועורמה, הם רק לא צפו, שיתכן והדרך שאני מציג מסוגלת להפתיע אותם ולהוכיח את עצמה...

המטרה שלהם הייתה מאוד פשוטה, להכנס אליי הביתה בדרכי עורמה על מנת לקטול את התוצאה ואז לצאת בצהלות שמחה ולספר שהם שמעו וחוו וזה נשמע קטסטרופה...

אממה... בתאכלס, הם יצאו המומים מהסאונד.

סוג של טוויסט לא צפוי בעלילה.

אז עכשיו, עמדו בפניהם 2 אופציות:

לבוא ולהגיד שמענו (אומנם תחת זהות בדויה) ו-
וואללה טעינו, שומעים מעולה. סליחה.

או

להחריש את זה, לספר על זה רק בהסתר, בינם לבין עצמם, ולעומת זאת בפומבי, בפורום, להמשיך כמובן להשמיץ ולהשמיץ....

הכל זה עניין של בחירות בחיים. תרתי משמע.

רן

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
למה מחקת ההודעה מר 625-00000000, אני דווקא במצב רוח מתאים !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
זהו לא יום שמח מבחינתי, אלא למעשה יום עצוב. עצוב מאוד.

זהו היום בו נוכחנו בצורה ברורה כי אנשים מתחזים, משקרים, מטנפים, משמיצים והכל בכדי לשמר איזו אג'נדה הזויה ומגוחכת.

2 האדונים האלה, עשו ככל יכולתם להכנס אלי הביתה בדרכי מרמה ועורמה, הם רק לא צפו, שיתכן והדרך שאני מציג מסוגלת להפתיע אותם ולהוכיח את עצמה...

המטרה שלהם הייתה מאוד פשוטה, להכנס אליי הביתה בדרכי עורמה על מנת לקטול את התוצאה ואז לצאת בצהלות שמחה ולספר שהם שמעו וחוו וזה נשמע קטסטרופה...

אממה... בתאכלס, הם יצאו המומים מהסאונד.

סוג של טוויסט לא צפוי בעלילה.

אז עכשיו, עמדו בפניהם 2 אופציות:

לבוא ולהגיד שמענו (אומנם תחת זהות בדויה) ו-
וואללה טעינו, שומעים מעולה. סליחה.

או

להחריש את זה, לספר על זה רק בהסתר, בינם לבין עצמם, ולעומת זאת בפומבי, בפורום, להמשיך כמובן להשמיץ ולהשמיץ....

הכל זה עניין של בחירות בחיים. תרתי משמע.

רן
אתה קצת יותר מנומס ממני -

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אתה כותב לי כאילו אני ד"פר שלא מבין כלום וחולה נפש , ואני לדעתי יש לי יותר שנות לימוד מהIQ שלך .
אין כמוך שניצלון ולא יהיה
לגבי ה iq שלך אני ממש לא בטוח בעצם אני דיי בטוח שכל ה iq שלך מתבטא ברוע בלבד

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
למה מחקת ההודעה מר 625-00000000, אני דווקא במצב רוח מתאים !
גם אני במצב רוח יאללה בוא נבדר את החברה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
טוב. רק עכשיו חזרתי הביתה אחרי יום מעייף.

אלדר. לא מחקתי ולא נגעתי. כנראה הסתרבל לך משהו. אני לא בעד לשלוף הודעות פרטיות אבל כל אחד יעשה מה בא לו. בכל מקרה, להעיף מישהו מהפורום רק אני יכול ואני מוכן להגיד לך שאין כיוון כזה לאף אחד כאן שהוא אודיופיל שמפרה את השיח. וכן, גם לאודיופילים משתחרר לפעמים הבורג.

ועכשיו לעניין של אודי ורן. אני מכיר את אודי, הוא אדם נחמד בטירוף, נעים, אוהב חובב מושבע. אבל יש פה אבל...

יש להיות נחמד ויש להיות גבר. מעולם לא התחברתי לאנשים שלא מגלים מי הם בדמותם הוירטואלית. תמיד הייתי בטוח שאודי לא רשום לאתר כלל. והנה, אני מגלה שכן, ולא גילה. זה מבאס את הישבן. אבל אותי אישית זה לא מרגש כי לא באתי עם הדמות הפורומית שלו במגע יתר על המידה. אבל אני כן מתבאס בשביל רן. למה? כי אם זה הייתי אני, הייתי משתולל על זה.

ביד אחת הבנאדם ״מתכסח״ איתו בפורום וביד השניה מקיים עימו יחסים כאדם שלישי, כאילו לא התווכחו לפני כמה דקות בפורום. וזה אודי, זה לא לעניין, זה לא להיות גבר, זה פחדני ולא ראוי. ומדוע? משום שלא נתת לרן את הבחירה כי כבר בחרת עבורו מבלי שתהיה לו את האפשרות להמנע.

אני יודע מזה להכניס הביתה חובב. אתה בסופו של דבר מבצע מהלך שהוא מאוד אישי, מאוד פרטי. ובמקרה שהוא לא יודע מי אתה בפורום, יש לך מידע עליו, מעצם ההכירות האישית שלך עימו, שאתה יכול בקלות להפוך אותו ליתרון בדיון רק מעצם העובדה שלך יש הרבה מושג מי הוא בעוד לו אין מושג מי אתה. זה מאפשר לך ״לחזות״ תוצאה או ״להמר״ מה מתרחש אצלו. והוא, הוא אפילו לא יכול להבין מאיפה לאיפה הביטחון מצד אחד ומהצד השני, אתה תמיד תהיה ״הצודק״ כי היית אצלו, מבלי שיש לו מושג כזה.

והמקרה הזה מוביל אותי לחוקק חוקים חדשים בפורום שנתחיל לאכוף אותם החל מה-1 בינואר.

מאותו תאריך, על כך הנרשמים לציין את שמם האמיתי בחתימה או בשם המשתמש שלהם. כך אנו נמנע אי נעימויות כאלה בעתיד.

אודי. אני לא אעשה מהלך ניהולי בעניין רק בשביל לתת לך את האפשרות לתקן. שנה את שימך לשימך האמיתי בפורום טרם אני מכניס את החוק החדש לפרוטוקול החוקים של האתר.

ולגבי הויכוח של אלדר ומשה. אני מציע להוריד קצת את הטורים. בסוף שניכם תגמרו עם התקף לב.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ולא הייתי ממליץ להם אספרסו של גיא,מעלה את הלחץ דם.
אפשר לקבל את שלהם?:p

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
מי מחק לי את הציטוט של ההודעה הפרטית המגעילה של משה 625 , נמר? זה אתה ?אולי איזה "כתב" ?
אני מחקתי. זה היה מיותר לגמרי ולא טרם כלום מלבד עוד שמן למדורה שכבר הלכה למקומות לא טובים. באותה פעולה גם קיבלת הודעה על המחיקה ואת הסיבה למדוע.
עכשיו אתה רוצה ״להשתולל״ עלי עם מחמאות שאני גמד, ילד נזלת, מתאגרף במשקל נוצה ואיך לא ״כתב ומנהל פורום עאלק״ (בטוח שכחתי עוד איזה 100-200 מחמאות שלך עלי מהשנים האחרונות...). יאללה לך על זה.

ולגופו של עניין,
א. את הסגנון והתצורה של משה כולם כבר מכירים. אין חדש תחת השמש איתו (בניגוד אליך אלדר שעבר שינוי בשנים האחרונות. לחיוב הכוונה). קיצור, זה הבנאדם. כזה הוא. אין צורך להזכיר את זה ולהביא ציטוטים שלו שכולם יראו. הוא עושה זאת מצוין בעצמו.
ב. האירוע של אותו אודי (לא מכיר אישית את הדמות), ההתרחשות שרן תיאר כאן היא הזויה בכל קנה מידה. זה מצריך זמן עיקול המקרה הזה. זה שפל, נבזות, חוצפה וערומה שאין לתאר. כמה קטן בנאדם יכול להיות.... מסתבר שתמיד יהיו שיאים חדשים. רק שהשיא הזה כנראה יחזיק המון,המון, המון זמן.
ג. אלדר היקר, עזוב אותך כאסחים. משהוא עוד יקבל פה בתקופת לב. למה??? הסאונד בהלוויות מחורבן גם ככה. יאללה לך שמע אלבדו ושחרר קיטור. תירגע כפרה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
טוב ,אני יודע שיש לי אופי מעצבן , רק אל תשכח מי לקח אותך ביד והפך אותך לאודיופיל כשהיית קטן !

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
בוקר טוב לכולם,
חייב לציין לפני שאבדתי עניין בשרשור הנל עוד מעמוד 20 פלוס, ברגע שהתחיל לגעת בגופם של אנשים, גרם לי במחשבה דומה למה שיהודה כתב, שטוב שיש מרחק ביני לבין אנשים פה וזה מרחק מבורך מאוד.

ולגופו של עניין,
את אודי אני מכיר, אדם חמד, איש שיחה ומבין עניין, אודיופיל בנשמה שלו, אפשר להתחבר לציוד שלו או לתוצאה (שלא שמעתי) יותר או פחות, רק חשוב להבין שיש אנשים עם רגשות מאחורי המערכת.
לא ברור לי למה אודי נהג כך, מניח שיש הסבר ועד שלא נשמע אותו, מציע לא לעשות שיימינג על אף אדם וגם לאחר שנשמע, זה יכול גם להיות בשיחת טלפון ולא חייב על דפי הפורום, גם חבל להוציא אנרגיות כה רבות על "לחנך" אנשים שעברו הרבה בחייהם והם לא ילדים.

מבין לחלוטין את רן ואת הרגשתו,
עברתי שני מקרים דומים, אמנם שונים בתרחישים אך התנהלות שגרמה לי ולבנות ביתי להרים את שתי הגבות.

מעולם לא שיתפתי זאת אך נראה שנוצרה פה פלטפורמה לשחרור קיטור.

מקרה ראשון לפני 5 שנים בערך
פרסמתי מוצר X למכירה
אדם (משתתף באתר HT בעיקר) חיזר אחרי, היה חשוב לו לסגור מחיר (שהיה נמוך ממה שבקשתי, זרמתי, הכל טוב) קבענו, הגיע אלי, בחור על פניו נחמד, חייכן, מנומס, ביקש הדגמה, בכיף, לאחר כשעתיים!! כאשר אמרתי לו, "טוב חייב לצאת", מתחיל בפירוק, אותו אדם הוציא מהכיס קרוב לחצי עוד ממה שסגרנו לאחר שהותשתי, אני הייתי פשוט בהלם, תירוצים מפה ועד מחר, אמרתי לו בנימוס, "פשוט תצא מהבית שלי, שלום".

המקרה השני חריף פי כמה ומתקשר מעט להתחזות.

לפני כשנה וחצי, בתקופת מעין רגיעה מעט מהקורונה,
מוצר Y שהיה לי למכירה, פרסמתי,
הגיע כעבור שעה כבר הודעה בוואטסאפ, בחור שאני לא מכיר, סגר איתי מחיר דיי מהר, ובקש לבוא לאסוף הציוד.
זו הייתה תקופה לחוצה עם הקורונה, לא הכנסנו אנשים לבית, היינו חרדים למצב, קבענו שעה, יום, אשתי הייתה במשמרת שלה והבנות בבית, הבחור הגיע, המוצר כבר חיכה לו ליד הדלת, הבחור עומד, בפתח הדלת, ומתחיל לקשקש איתי על אה ודה, ואומר שמעתי שיש לך כך וכך, "אפשר לרגע להציץ ?", אמרתי בנימוס, בכיף, הבחור נכנס, פשוט התיישב על הספה וביקש הדגמה, (היתי עם המערכת הקודמת), דיי הייתי בהלם, הבנות בחדרים, מינימום מגע, בנימוס אמרתי, טוב נו, שיהיה, קטע אחד שיהיה מרוצה, הבנאדם החזיק אותי כשעה וחצי, ופשוט סרב ללכת לאחר כמה רמזים, וביקש לשמוע עוד ועוד, לאחר שכבר הפצרתי לו שפחות מתאים ובקרוב גם האישה תגיע, צריך להיות עם הבנות, הבחור קם, התקדם לדלת, ובא ללכת, אמרתי לו "אהההה, לא שכחת משהו ?" (כאמור הבחור בא לקחת המוצר שכבר היה סגור ואף המוצר לבקשתו כבר חיכה לאיסוף), הבחור בשיא חוצפתו אומר לי, "המוצר פחות מעניין אותי, אבל נהניתי בטרוף"....אהההההה !!?
הודה לי, פשוט יצא מהדלת והלך...הייתי בשוק !!
לא הייתה לו שום כוונה לקנות, פשוט בא לשמוע המערכת....

הזיות, הזיות, הזיות.

יום טוב לכולם
בקשו ממני בוואטסאפ לפני כמה ימים, לנסות להרגיע, אמרתי שאני לא צד בשום מקום, שומר על ניטראליות ומכבד את כולם.

רן ואודי
לדעתי תסיימו בשיחת טלפון,
אודי מן הראוי שתתנצל, לא היתה סיבה להתנהג כך עם רן,
אין סיבה שיהיה שיימינג, בדומה לכך שאני לא עשיתי לאותו בחור שיימינג, למרות שכעסתי והולכתי שולל, הרגשתי מנוצל...ועם זאת כבדתי.

נערך לאחרונה ב:

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
אנשים הכי לא נורמאלים ולא שפויים יש דווקא בתחום הזה מוזר.
זאת גם הסיבה שאני לא רוצה מטומטמים כאלה אצלי, כשאני מוכר משהו אני לוקח ערבון ונותן לנסות לא משמיע אצלי, או מוריד לסלון ומשמיע עם סט-אפ פשוט, היו כמה שניסו להתנחל אצלי בבית הזיות כמו שאיתי מתאר אנשים חולים לא מכניס דברים כאלה אלי הביתה, לא מתאים לך תפתח יד2 לא חסר אשפה שם.

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
אני מחקתי. זה היה מיותר לגמרי ולא טרם כלום מלבד עוד שמן למדורה שכבר הלכה למקומות לא טובים. באותה פעולה גם קיבלת הודעה על המחיקה ואת הסיבה למדוע.
עכשיו אתה רוצה ״להשתולל״ עלי עם מחמאות שאני גמד, ילד נזלת, מתאגרף במשקל נוצה ואיך לא ״כתב ומנהל פורום עאלק״ (בטוח שכחתי עוד איזה 100-200 מחמאות שלך עלי מהשנים האחרונות...). יאללה לך על זה.

ולגופו של עניין,
א. את הסגנון והתצורה של משה כולם כבר מכירים. אין חדש תחת השמש איתו (בניגוד אליך אלדר שעבר שינוי בשנים האחרונות. לחיוב הכוונה). קיצור, זה הבנאדם. כזה הוא. אין צורך להזכיר את זה ולהביא ציטוטים שלו שכולם יראו. הוא עושה זאת מצוין בעצמו.
ב. האירוע של אותו אודי (לא מכיר אישית את הדמות), ההתרחשות שרן תיאר כאן היא הזויה בכל קנה מידה. זה מצריך זמן עיקול המקרה הזה. זה שפל, נבזות, חוצפה וערומה שאין לתאר. כמה קטן בנאדם יכול להיות.... מסתבר שתמיד יהיו שיאים חדשים. רק שהשיא הזה כנראה יחזיק המון,המון, המון זמן.
ג. אלדר היקר, עזוב אותך כאסחים. משהוא עוד יקבל פה בתקופת לב. למה??? הסאונד בהלוויות מחורבן גם ככה. יאללה לך שמע אלבדו ושחרר קיטור. תירגע כפרה.
אכן ידרש זמן לעיכול גיא.

אתמול, באחת השיחות שלי על העניין הזה, התקשר אליי אחד היבואנים היותר מפורסמים בקהילה, אותו אני מכיר כבר 20 שנה ואחרי שהוא הביע זעזוע עמוק, שאט נפש וסלידה עמוקה מהמקרה, הוא אמר לי :

"תראה רן, מאז שהגעת לכאן לפני 3-4 שנים, יצרת בעיה, כי מה אתה אומר לכולם בעצם:
...אתם לא מבינים כלום מכלום, רוב הזמן אתם מתעסקים בשטויות, תמכרו את הכל ותתחילו מהתחלה...

וזה כמובן גרר אותך למלחמות קשות מאוד, שנמשכות עד היום..
אבל, זו לא הייתה הבעיה המרכזית שלהם.

הבעיה המרכזית של אלו שנלחמו איתך , הייתה בכלל התוצאה שהצגת, זו הייתה הבעיה שלהם!

יש הבדל בין להסביר על משהו, לבין להוכיח בפועל שזה גם עובד מצוין, הרבה יותר טוב ממה שהם מכירים ושמעו בעבר".

וזו בעצם הייתה מטרת הביקור בעורמה של המתחזה, הרצון לקעקע את התוצאה.

אממה...לאלוהי האודיופיליה היו תוכניות אחרות...:)

אז מגיע לו arb, ומדברים על הא ועל דא ואז מתחילים להקשיב להרבה מאוד קטעים, בצרפתית, באנגלית, בעברית, באיטלקית, סגנונות שונים ומשונים, קשים יותר וקשים פחות.

ואז אומר לי arb :" תשמע רן, אין מה להגיד, שומעים מצוין, אבל ברשותך, בוא נקשיב למוזיקה קלאסית, כי זה המבחן האמיתי מבחינתי".

צריך להבין, כאשר אתה מארח כל כך הרבה אנשים, אתה מפתח מיומנות לזהות מהר מאוד מי נהנה יותר, מי נהנה פחות, מי מבין יותר, מי מבין פחות, למי יש אוזניים טובות ומי בכלל חרש ויש את אלו שאני קורא להם...."המתנתקים"..

המתנתקים, מה שמייחד אותם, זו העובדה שהם לפתע מתנתקים מהחלל ואתה מרגיש, אתה שם לב מייד, שהם כאילו חווים משהו לראשונה.

אז אמרתי ל- arb שצר לי אבל זה לא תחום מומחיותי והנה roon והוא בהחלט מוזמן לנגן מה שבראש שלו..

אז המתחזה arb, בחר במאהלר וביקש להגביר את הווליום.. ואחרי מספר שניות הוא...התנתק..
בחלוף דקות ארוכות הוא ביקש לעצור את המוזיקה ואמר לי :"

תשמע רן, בגלל שאתה לא מתמצא במוזיקה קלאסית, אני אסביר לך מה בעצם שמענו כאן.

הקטע לו הקשבנו ממש בהתחלה, בכלל לא מנוגן, בכלל לא מושמע במערכות ביתיות, אף אחד לא מעז להשמיע את זה, כי מערכות ביתיות, אפילו הכי יקרות שיש, בכלל לא מסוגלות להכיל את המוזיקה הזאת, הן קורסות לתוך עצמן.

וכאן לעומת זאת, ניתן לשמוע כל כך הרבה פרטים, הכל נשמע חי, נושם, ברור, הבמה, הדינמיות והכל עם אפס מאמץ.

אז למרות שאני מכיר את היצירה הזאת והקשבתי לה כל כך הרבה פעמים, בכל כך הרבה מקומות, זה כאילו לשמוע אותה בפעם הראשונה. שאפו.

וראית על הפנים שלו שזה תפס אותו כל כך חזק שזה לקח אותו למקומות אחרים לגמרי.

למרבה הצער, השנאה והיריבות המטופשת, כנראה חזקים יותר מהתוצאות בפועל ולמחרת הביקור, החיים (הדמיוניים בפורום) חזרו לקדמותם והלכלוכים המשיכו כרגיל.

אבל אם יש איזו נקודת אור, ממש קטנה בסיפור המאוד רע הזה, שלא דומה לשום דבר שנתקלנו בו, בשום צורה או דרך, גם אם אנשים יתעקשו נואשות להזכיר דוגמאות לא רלוונטיות, זו העובדה שבסופו של יום, האודיופיליה ניצחה.

וגם זה משהו.

רן

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
טוב. רק עכשיו חזרתי הביתה אחרי יום מעייף.

אלדר. לא מחקתי ולא נגעתי. כנראה הסתרבל לך משהו. אני לא בעד לשלוף הודעות פרטיות אבל כל אחד יעשה מה בא לו. בכל מקרה, להעיף מישהו מהפורום רק אני יכול ואני מוכן להגיד לך שאין כיוון כזה לאף אחד כאן שהוא אודיופיל שמפרה את השיח. וכן, גם לאודיופילים משתחרר לפעמים הבורג.

ועכשיו לעניין של אודי ורן. אני מכיר את אודי, הוא אדם נחמד בטירוף, נעים, אוהב חובב מושבע. אבל יש פה אבל...

יש להיות נחמד ויש להיות גבר. מעולם לא התחברתי לאנשים שלא מגלים מי הם בדמותם הוירטואלית. תמיד הייתי בטוח שאודי לא רשום לאתר כלל. והנה, אני מגלה שכן, ולא גילה. זה מבאס את הישבן. אבל אותי אישית זה לא מרגש כי לא באתי עם הדמות הפורומית שלו במגע יתר על המידה. אבל אני כן מתבאס בשביל רן. למה? כי אם זה הייתי אני, הייתי משתולל על זה.

ביד אחת הבנאדם ״מתכסח״ איתו בפורום וביד השניה מקיים עימו יחסים כאדם שלישי, כאילו לא התווכחו לפני כמה דקות בפורום. וזה אודי, זה לא לעניין, זה לא להיות גבר, זה פחדני ולא ראוי. ומדוע? משום שלא נתת לרן את הבחירה כי כבר בחרת עבורו מבלי שתהיה לו את האפשרות להמנע.

אני יודע מזה להכניס הביתה חובב. אתה בסופו של דבר מבצע מהלך שהוא מאוד אישי, מאוד פרטי. ובמקרה שהוא לא יודע מי אתה בפורום, יש לך מידע עליו, מעצם ההכירות האישית שלך עימו, שאתה יכול בקלות להפוך אותו ליתרון בדיון רק מעצם העובדה שלך יש הרבה מושג מי הוא בעוד לו אין מושג מי אתה. זה מאפשר לך ״לחזות״ תוצאה או ״להמר״ מה מתרחש אצלו. והוא, הוא אפילו לא יכול להבין מאיפה לאיפה הביטחון מצד אחד ומהצד השני, אתה תמיד תהיה ״הצודק״ כי היית אצלו, מבלי שיש לו מושג כזה.

והמקרה הזה מוביל אותי לחוקק חוקים חדשים בפורום שנתחיל לאכוף אותם החל מה-1 בינואר.

מאותו תאריך, על כך הנרשמים לציין את שמם האמיתי בחתימה או בשם המשתמש שלהם. כך אנו נמנע אי נעימויות כאלה בעתיד.

אודי. אני לא אעשה מהלך ניהולי בעניין רק בשביל לתת לך את האפשרות לתקן. שנה את שימך לשימך האמיתי בפורום טרם אני מכניס את החוק החדש לפרוטוקול החוקים של האתר.

ולגבי הויכוח של אלדר ומשה. אני מציע להוריד קצת את הטורים. בסוף שניכם תגמרו עם התקף לב.
רק שתדע לך שיש לך פה הדרה חמורה על בסיס מגדרי. להיות גבר? למה, רק גברים יכולים להיות גברים? גם אשתי היא אחלה גבר. אז מה? בגלל שהיא אשה היא לא יכולה להיות גבר?
במקום העבודה שלי, רק על זה, מפטרים!
מזל טוב, פשוש.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113

יוזמה מבורכת נמר
אני לגמרי בעד
והייתי מוסיף כתנאי סף להצטרפות !

קישור לעמוד הפייס/טוויטר/אינסטוש whatever
סיפור רקע על המשתמש
והציוד שאיתו עובד.
(חלק מהדרישות כבר קיימות)

לגמרי בעד על שיתוף מלא
וזה מקובל בכל מקום בעולם.

זה בהחלט והבולט מכל
ינטרל טרולים ו"אורחים" מזדמנים שנרשמו בשביל להעביר ביקורת ולכלוך מזדמן.

בהצלחה עם זה.

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
קישור לעמוד הפייס/טוויטר/אינסטוש whatever
סיפור רקע על המשתמש
והציוד שאיתו עובד.
(חלק מהדרישות כבר קיימות)

איפה היה בצבא, שמות הילדים, ההורים, גם צריך? מה לגבי מאכל אהוב?
נסחפתם, הלו...
מקרה הזוי של עולב, לא צריך עכשיו להפוך סדרי עולם.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
איפה היה בצבא, שמות הילדים, ההורים, גם צריך? מה לגבי מאכל אהוב?
נסחפתם, הלו...
מקרה הזוי של עולב, לא צריך עכשיו להפוך סדרי עולם.

אתה צודק
במחשבה לאחור
זה כניסה לחיים הפרטיים.

יתר הדברים
כמו background story
והמערכת (תמונות)

ימנע בעיקר מטרולים מזדמנים להכנס.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אתה צודק
במחשבה לאחור
זה כניסה לחיים הפרטיים.

יתר הדברים
כמו background story
והמערכת

ימנע בעיקר מטרולים מזדמנים להכנס.
הבעיה כאן לא הייתה טרולים מזדמנים, אלא מבלבלי-מוח ומטנפים קבועים.

לטרולים (ולאחרים) לא בעיה להמציא שמות "אמיתיים", להפנות לפרופילים בפייסבוק שהוכנו במיוחד או בכלל של אחרים, להמציא רכיבים למערכת וכו' וכו'

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
"מבלבלי מוח" עמיר, זה בעיקר בעין המתבונן

אין שום בעיה עם דעות מנוגדות
כאשר האחד קורה לשני "חרטטן" או "מבלבל במוח".

תופעת טרולים ראינו זאת יחד
והתכתבנו בנושא.

נכון אין בעיה לפברק
אבל זו טרחה שאין כמוה
להמציא סיפורים ולהביא תמונות (והוכחות).

מעבר
נמר ישר ! עולה על ה ip
וסופם ידוע.

אבל לדעתי כמו בכל פורום מקצועי בעולם

יש סיפור רקע
תמונות
וכו...

Not too much to ask...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור