אספרסו מוזיקה ושרת

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,749
נקודות
113
בהחלט, חדר הוא חלק מהמערכת, אין ויכוח ואין חולק,
אפילו בפורום הזה עצמו יש הרבה ויכוחים ומחלוקות על זה... ;)

אבל אין יש מאין, ז"א אם הציוד לא משהו שאין התאמה טובה, אני לא בטוח כמה יעזור תיקון חדר, שמעתי כאלה, רסיבר קולנוע עם רמקולים פשוטים, לא עובד! למרות הRC שהיה מופעל, פשוט לא עובד.
לא נראה לי שמישהו טען שאפשר להפיק יש מאין. בעצם, מי שחושב שטיפול אקוסטי, פסיבי ו/או אקטיבי, משפר את הסאונד של המערכת, לוקה באי הבנה מהותית של העניין. טיפול כזה רק מקטין את התערבות החדר, המעוותת את הצליל במידה עצומה, ומאפשר לשמוע יותר מהמערכת ופחות את העיוותים שמכניס מהחדר. התוצאה היא כמעט תמיד שיפור, כיוון שהצליל ללא עיוות לרוב עדיף על עם, למעט עבור מישהו שאוהב את העיוות האקראי שהחדר שלו מכניס למשוואה.

באסוציאציה קצת רחוקה, זה מזכיר את אלה שחושבים ש-MQA משפר את הסאונד, כשבמקרה הטוב הוא לא מוריד את איכותו. מדובר רק בכיווץ נפח -- בניגוד לכיווץ טווח דינמי -- שהוא lossy -- לא בהכרח חוזר להיות בדיוק כמו המקור לאחר ה"ניפוח" מחדש. כך שאין מה לצפות לשיפור -- זה או אותו דבר או יותר גרוע.

בתערוכת מינכן , החוליה החלשה המשותפת לכל המציגים היתה החלל
החוליה החלשה המשותפת לכל המציגים הייתה החלל -- אבל לא החלל הספציפי -- כל אחד קיבל חדר שאינו בהכרח זהה לאחרים. למשל כל הבדל במימדים גורם ל-modes אחרים. המשותף הייה רק העובדה שברוב המקרים החלל היה בעייתי, אם כי יתכן שבצורה שונה.

אז כמובן שיש כאלה שיודעים להסתדר טוב יותר וטוב פחות, וגם תלוי מה הציוד שהם מדגימים. אם למשל מישהו מדגים ציוד עם מעט באס, הוא יסבול פחות במקרה שהחדר מנפח את הבאס, וכד'

שהחדרים של טרינוב ולינגדורף היו צריכים להיות החדרים הטובים ביותר בתערוכה, זה לא היה כך.
ציוד שמדגימים עם RC הוא במצב lose-lose: אם זה נשמע טוב, אומרים שזה בגלל ה-RC, לא בגלל שהציוד טוב, ואם זה נשמע רע, אז בכלל הלך עליו כי אומרים שאפילו RC לא מציל אותו.

ובקשר לחלקו של ה-RC עצמו -- צריך כמובן לדעת לכייל אותו, אבל זאת עבור מצב שונה מאוד מכיול חדרים רגילים, ולו רק בגלל שמסתובבים בחדר אנשים, לא תמיד במספר קבוע ולא תמיד במיקומים קבועים, בעוד שאת הכיול לרוב עושים בלי האנשים. בנוסף, החדר עצמו לרוב עם קירות רועדים והרבה זכוכית -- מצב התחלתי איום ונורא. אז אם מצליחים זה פלא, ואם לא מצליחים זה די צפוי.

==========

נ.ב., יש מצב שמבחינת המשתמש, RC אכן ממש ישפר את הצליל של המערכת מעבר להקטנת השפעת החדר. זאת רק במכשירי ה-RC שיש בהם אפשרות לכיוונון ידני לפי טעמו של המשתמש. זו כבר פונקציונליות נוספת שאיה קשורה ל-Room Correction לכשעצמו, אלא רק ניצול יכולות של המכשיר בצורה ולמטרה אחרת.

נערך לאחרונה ב:

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
עוד פעם מלל מייגע, פילוסופי, חסר כל תכלית, על גבול הבכייני, אשר בסופו שוב לא נדע אם האדון הנכבד הוא דמות בשר ודם, או שמא בעצם בוט, כפי שהועלו כאן תיאוריות על ידי אחרים.

שוב לא נדע איזו מערכת מופלאה יש לו ועליה נסמכים כל התיאוריות הללו שהאנושות נחשפת אליהן לראשונה וכמובן לא נקבל שום תמונה מהחדר הקדוש שהצליח לגרום לפיזיקה לא לחדור אליו.

שוב מגילה ארוכה על איך מטפלים בחולי קורונה באמצעות מסטיק בזוקה.

רן
הי לכולם

הצהריים קיבלתי שיחה מרן ונשאלתי האם אני arb השבתי אכן כן. הסברתי שזהו שם עט שאימצתי כאשר נכנסתי לפורום.

למותר לציין שאת רן פגשתי לראשונה השנה בטיסה לתערוכה במינכן. כשנחתנו סגרנו שכשנחזור לארץ נתאם אצלו ביקור האזנה וכך היה. כמובן שבמהלך התערוכה עוד יצא לנו להפגש מספר פעמים ולדסקס לא מעט.

למרות שרן לא ידע שאני כותב בפורם לא ראיתי צורך לפתוח את זה בפניו. בהתאם לזאת גם לא העלתי לפורם את רשמיי מהביקור שהתנהל אצלו באווירה חמה וחברית, רק ללא עוגת הגבינה המסורתית.

מי שמכיר אותי היטב יודע שלמרות שאני מטפח מערכת אנלוגית אני מקדיש זמן לא מבוטל להאזנה לדגיטל במספר מערכות חברים קרובים יותר ופחות.

הסיבה הפשוטה שבעטייה ביקשתי להגיע אליך רן היא היותי אודיופיל שמבקש להרחיב את ידיעתותיו בתחום יום יום שעה שעה, זאת ללא קשר אם מדובר בדיגיטל או אנלוג.

אין כאן המקום מותיר להרחיב על המערכת שלך אלא לציין שאכן התרשמתי שמדובר אצלך במערכת עם נקודת האזנה רחבה, שבעיקר ממוקמת במדוייק ביחס לחדר.
בנוסף שהיא מגלמת דינמיקה יוצאת דופן (בסלון כמעט ריק)עם תחום תחתון וורסיטלי חי ונושם שהפתיע אותי מאד בעיקר בז'אנר הקלאסי.

את הדברים כמובן כתבתי לך לאחר הביקור תוך שאני מפרגן לעבודה שעשית, והלימוד שלדידך הוא לא רק בשטח.

אודי

נערך לאחרונה ב:

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
הי לכולם

הצהריים קיבלתי שיחה מרן ונשאלתי האם אני הוא arb השבתי אכן כן. הסברתי שזהו שם עת שאימצתי כאשר נכנסתי לפורום.

למותר לציין שאת רן פגשתי לראשונה השנה בטיסה לתערוכה במינכן. כשנחתנו סגרנו שכנחזור לארץ נתאם אצלו ביקור האזנה וכך היה. כמובן שבמהלך התערוכה עוד יצא לנו להפגש מספר פעמים ולדסקס לא מעט.

למרות שרן לא ידע שאני כותב בפורם לא ראיתי צורך לפתוח את זה בפניו. בהתאם לזאת גם לא העלתי לפורם את רשמיי מהביקור שהתנהל אצלו באווירה חמה וחברית, רק ללא עוגת הגבינה המסורתית.

מי שמכיר אותי היטב יודע שלמרות שאני מטפח מערכת אנלוגית אני מקדיש זמן לא מבוטל להאזנה לדגיטל במספר מערכות חברים קרובים יותר ופחות.

הסיבה הפשוטה שבעטייה ביקשתי להגיע אליך רן היא היותי אודיופיל שמבקש להרחיב את ידיעתותיו בתחום יום יום שעה שעה, זאת ללא קשר אם מדובר בדיגיטל או אנלוג.

אין כאן המקום מותיר להרחיב על המערכת שלך אלא לציין שאכן התרשמתי שמדובר אצלך במערכת עם נקודת האזנה רחבה, שבעיקר ממוקמת במדוייק ביחס לחדר.
בנוסף שהיא מגלמת דינמיקה יוצאת דופן (בסלון כמעט ריק)עם תחום תחתון וורסיטלי חי ונושם שהפתיע אותי מאד בעיקר בז'אנר הקלאסי.

את הדברים כמובן כתבתי לך לאחר הביקור תוך שאני מפרגן לעבודה שעשית, והלימוד שלדידך הוא לא רק בשטח.

אודי
תגיד, אתה רציני??

כלומר, אם אני מבין נכון, אתה הולך אליו הביתה, בלי לומר לו שאתה זה אתה. שתי ישויות נפרדות.

בעורמה אתה מגיע לבית של בנאדם, שלפני הביקור, ולאחריו אתה מתנצח איתו על גבי הפורום, וכל זאת בדמות של מישהו אחר. ולא נענה להפצרות ושאלות חוזרות ונשנות בדבר מי אתה ומה יש לך, כאשר לפני דקה וחצי היית אצלו.

אני מבין נכון?

לא... כי אם זה כך, אין לתאר, זו הזיה מזן חדש שלא הכרתי, זה עולב ברמה הכי קיצונית.

לא פלא שהקארמה גרמה לזה שלא נשארה עבורך עוגה.

חשבתי שכבר ראיתי הכל, לקרוא ולא להאמין.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
הי לכולם

הצהריים קיבלתי שיחה מרן ונשאלתי האם אני הוא arb השבתי אכן כן. הסברתי שזהו שם עת שאימצתי כאשר נכנסתי לפורום.

למותר לציין שאת רן פגשתי לראשונה השנה בטיסה לתערוכה במינכן. כשנחתנו סגרנו שכנחזור לארץ נתאם אצלו ביקור האזנה וכך היה. כמובן שבמהלך התערוכה עוד יצא לנו להפגש מספר פעמים ולדסקס לא מעט.

אודי

בוא ננסה לנקות את המילים הלא רלוונטיות ולהבין מה בעצם קרה כאן.

יש כאן מתחזה שבעצם בעולם המציאות, קוראים לו אודי ואת האודי הזה, שהוא חבר קרוב של משה עם הפעמונים, פגשתי בטיסה למינכן האחרון.

בשום שלב אותו אודי לא סיפר לי שהוא זה בעצם arb , איתו אני מתגושש בפורום במשך חודשים ארוכים. בשום שלב.

לאחר שהחלפנו כמה מילות חיבה במהלך התערוכה, פנה אליי המתחזה וביקש לבוא אליי הביתה כי שמע כל כך טובות על המערכת.

למרות שהזהירו אותי שוב ושוב אנשים שונים, כולל יבואנים, שאודי הוא לא ה cup of tea שלי, היות והוא בעיקר מתעסק בפעמונים ובצמר גפן, החלטתי להזמין אותו אליי, כי התרשמתי שהוא בחור חביב.

ממש לא אכפת לי להזמין אליי גם אנשים שאני יודע מראש שלא יאהבו את מה שהם ישמעו.

80 הזמנות=274 דיעות.

כמובן שלא שיערתי שאותו אודי, הוא בעצם arb בפורום.

מן הסתם, לעולם לא הייתי נעתר לבקשה כזו אם הייתי יודע שזה הוא.

אבל אותו מתחזה החליט בדרכי רמייה לבוא אל בייתי ולהעביר במחיצתי ובמחיצת המערכת מספר שעות , בהן נתתי לו להאזין לכל מה שיחפוץ, כמובן שהשיחה גם גלשה לדברים אחרים (אבל אני כרגע חס על החברים שלו...).

במהלך הביקור, אודי או arb, אותו מתחזה, לא הפסיק לשבח ולהלל את המערכת ואף טען שמעולם לא שמע ככה מוזיקה.

המתחזה אף טרח לשלוח ווטס אפ ארוך לאחר הביקור. המצורף להודעה זו.

חשוב להבין שכל אותה עת, לפני הביקור, ימים ספורים אחר הביקור וכמובן בימים האחרונים, אותו מתחזה מתגושש איתי בפורום , תחת הכינוי arb ובו זמנית , מנהל איתי שיחות ידידותיות בטלפון ומבקש לבוא פעם נוספת לביתי , לאור ההתרשמות של הפעם הראשונה.

כמובן שהמתחזה לא טרח לעצור או להתערב במהלך ההתגוששות האלימה של היומיים האחרונים את חברו הטוב ולהגיד קבל עם ועדה:

תעצרו הכל.
הייתי בבית של רן והוא אפילו לא מודע לזה ולא רק זה, זו אחת המערכות הכי טובות ששמעתי בחיים שלי.

היום בבוקר פנה אליי אחד מחברי הפורום ואמר לי ...תקשיב...הבחור שאתה מתגושש, ה arb הזה, הוא בעצם היה אצלך בבית...זה בעצם אודי.

כמובן שנפנפתי אותו כי זה נשמע לי לחלוטין הזוי.

אך בשיחה עם אותו מתחזה הסתבר לי שאודי הוא אכן arb , שנכנס אל ביתי בדרך רמייה והודה, בשיחה מוקלטת, כי הוא אכן בחר להתחזות ולהכנס לביתי בדרך זו.

ואף הוסיף שהוא עומד על דעתו שזו אחת המערכות הכי טובות שהוא אי פעם שמע.

הכל מוקלט. בסטריאו.

הסברתי ל arb או אודי או איך שלא קוראים לו, שבכוונתי למצות את כל הדרכים המשפטיות העומדות לרשותי, לאור הרמייה וההתחזות ושזה בהחלט לא יעבור בשתיקה.

הגענו לסיטואציה נוראית בפורום הזה, לפיה אנו נתקלים בתתי אדם שמתחזים, מקללים, מאיימים, משמיצים ומגדפים.

ואל לנו בשום שלב לשבת מהצד ולשתוק.

רן

תמונות מצורפות

• Screenshot_20221102-142835_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20221102-142835_WhatsApp.jpg
    KB 120 · צפיות: 148
  • Screenshot_20221102-142835_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20221102-142835_WhatsApp.jpg
    KB 120 · צפיות: 150

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אין מילים
שיא חדש של הזיה בפורום שקשה יהיה לשבור אותו

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
באמת שיא !
חבל … כל כך חבל .
היה אפשר להתעסק בדיוני אודיו מועילים ולספר את ההתרשמות מהמערכת של רן מלכתחילה .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,749
נקודות
113
הצהריים קיבלתי שיחה מרן ונשאלתי האם אני arb השבתי אכן כן. הסברתי שזהו שם עת שאימצתי כאשר נכנסתי לפורום.
שם עט

למה "למותר לציין"? להיפך -- הבעייה מתחילה בזה שלא ציינת!

איך זה ש"לא ראית צורך לפתוח את זה בפניו", גם כשהוא מתייחס אליך ב"באווירה חמה וחברית"?

זו רמה בלתי מתקבלת על הדעת של דו-פרצופיות. לשבח בסתר, רק באחד על אחד, ובפומבי לקטול את כל מה שרן אומר -- דקירה בגב -- וזאת גם אחרי שבמציאות הוא הוכיח לך חד משמעית שהיישום של מה שהוא מדבר עליו השיג תוצאות שלא חלמת עליהן.

את מי מעניין כמה אתה מאזין למה?? :(

חוצמזה, אתה שוב מחמיץ את הפואנטה. לא מדובר באנלוג מול דיגיטל אלא ב-RC כן/לא, ובשטויות שכתבת על רזונטורים כתחליפים עדיפים ל-RC, ובתוספת הבטחה שעם "יותר פינס". בדיחה.

למה על שטויות מופרכות יש לך מקום בלי סוף להרחיב, ועל דברים שעובדים בשטח בצורה מוכחת -- שאתה אישית נוכחת בהם -- פתאום חסר לך מקום??? :(

כאמור, דו פרצופיות בלתי-נתפשת. שבחים רק בסתר, ולעיני כל דקירה בגב.

כבר לא מדובר רק על אי-ההבנות שלך באודיו, ההתנשאות חסרת-הכיסוי שלך והנאומים הארוכים, הבכייניים והריקניים, אלא על תת-רמה אנושית מול מי שהתייחס אליך כחבר, ואירח אותך לאחר שהגעת אליו במרמה.

נערך לאחרונה ב:

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
הדבר הכי טוב שעשיתי השנה בכל הקשור לתחום הזה הוא שהתרחקתי מהפורום הזה שבעבר הייתי כל כך נהנה כאן ולמדתי המון.

אחלה אנשים(ורד נבול)

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
טלנובלה אודיופילית :oops:
arb התחזה לאודי או שאודי התחזה לarb?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מי מחק לי את הציטוט של ההודעה הפרטית המגעילה של משה 625 , נמר? זה אתה ?אולי איזה "כתב" ?

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נמר- האם הוא ביקש להודיד אותה ונענית בכדי לשמור על פרטיותו ,תראה נמר היקר , משה הזה מחרחר מלחמה וקראת את ההודעה , האם לא כדאי שידעו במי מדובר ועל מעללי הצמד משה\אודי , האם לצטט ואטס אפים כמו במקרה של רן נראה לך כן לגיטימי או שהמחיקה נובעת מאלרגיה קשה לשניצל ? האם אתה מחקת?????? תענה בבקשה !!!!!,

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
האם זה כן לגיטימי כמו ציטוט הוטס אפ של מר ערב

חרא של בן אדם​

• נמענים
    • moshe625
    • שניצל
  • פורסם בתאריך23/8/22

StarMark unreadLeave
[IMG alt="moshe625"]https://www.dtown.co.il/forum/data/avatars/m/4/4827.jpg?1498844133[/IMG]

moshe625

חבר משקיען​

הודעות978מעורבות281נקודות63
23/8/22
אתה מתעלם ממשתמש זה.
בקיצור כאן אני יכול לכתוב לך שעוד לא נתקלתי בבן אדם בזוי ושפל כמוך, שחושב שיש לו מונופול על השכל ועל הפורום בפרט. אני חושב שאתה צריך דחוף ללכת לטיפול ואם אתה רוצה אני יכול לשלוח לך כמה שמות. לא בטוח שיצליחו לתקן את המוח מחורבן שלך.
תקשיב סתום.. בכלל התגובה שלי היתה כלפי עמיר החבר הסתום שלך ואתה ד"ר סתום החלטת שאני מכוון אליך. אז בבקשה ממך אל תתחיל אתי שוב כי אני לא פרייר כמו שאתה חושב. אם אתה תמשיך לנבל את פיך כלפי אני אדאג שתעוף מהפורום הזה.

Love ציטוט צטט הודעה
דיווח
Reactions:You

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תמחק , ואז בתוספת תענה לבקשתו של משה להעיף אותי מהפורום ,(נראה מה ישאר )

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ולך אודי , שאוכל פרורים משולחנות אחרים , תתביש לך במה שעשית ,אף פעם לא הבנתי את דורון והקשר , ודיברנו על זה ממושכות , גועל נפש !
ראיתי את הצמר ברונקטורים ואף הוצאתי אותם , שמעתי פעמונים חסרי אפקט אצלו , אתם זוג ירוקים שטופחים אחד על שכמו של השני ,שיבוסם לכם !

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
מי שמחרחר מלחמה זה אתה.
דבר שני זה נכתב אליך בפרטי
וזה חמור מאד שאתה מעביר חומר שכתבתי אליך בפרטיייייייי.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
זה קצה הקרחון יקירי , זו לא הודעה פרטית , זה צרור קללות וגסות רוח ! הנה אני עומד להיות מושעה כנראה , תוכל להתנהג כרצונך לאחרים ולהרצות את משנת הפעמונים בשקט בלי ששניצל יפריע לך ביחד עם מר ערב - מר ערב ,מר ערב !המשנורר !
ממי ביקשת יאפחדן למחוק ההודעה ?

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור