קרב ענקים

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שבת שלום,לדעתי ורק לדעתי...היה נחמד אם הייתם מזמינים את מוישה מנורדיה לחוות את החוויה שהיא קצת אחרת.סהכ הבחור חיובי ואודיופיל אחד הרצינים והמשקיעים.הוא בטח יעשה לי פרצוף כשיקרא את זה.אבל לאור הפוסט "בחירת הגברה..." ככה אני חושב.(moshe625)
מילא...פעם הבאה.
כולי קנאה חיובית לשניצל על הדרייב...וואלה לא מובן מאליו.

נערך לאחרונה ב:
  • Like
Reactions: arb

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
לדעתי שניצל ומשה הכי מורעלים לתחביב, העניין מעסיק אותם 24/365
לטוב וליותר טוב.
אז מי צודק בית שמאי או בית הלל ?.
אם היה חדש תחת השמש הייתי מופתע.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שבת שלום,לדעתי ורק לדעתי...היה נחמד אם הייתם מזמינים את מוישה מנורדיה לחוות את החוויה שהיא קצת אחרת.סהכ הבחור חיובי ואודיופיל אחד הרצינים והמשקיעים.הוא בטח יעשה לי פרצוף כשיקרא את זה.אבל לאור הפוסט "בחירת הגברה..." ככה אני חושב.(moshe625)
מילא...פעם הבאה.
כולי קנאה חיובית לשניצל על הדרייב...וואלה לא מובן מאליו.
האחרון שהייתי מזמין ! בכל מקרה נסגרה הבסטה , מנגן רק האלבדו שלי והפרליסון הלכו לחדר אחר , וכל זאת לאור התגובות המגעילות ,

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
@שניצל
.תודה רבה לך על ההשקעה
התרשמתי מאוד מהרמקול המדובר ואכתוב על כך בפוסט נפרד.
יותר מכך, התרשמתי (ולא בפעם הראשונה) מהמחוייבות והעשייה שלך לתחביב שלנו. מעטים שהיו מוכנים לבצע אתגר כזה בביתם ומול הרמקול שלהם ומול החברים.
וחוצמזה, יש לך חדר מדהים אקוסטית! שאפו.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אלדר היקר, תודה על האירוח וההזדמנות היום להאזין לפרליסן.
כשזה מגיע לדרייב בתחביב הזה אין לך מתחרים - חי, אוכל ונושם אודיו יותר מכל אחד שאני מכיר. תמיד הראשון לעזור וליעץ מניסיונך העצום.

בקיצור, מזל שיש לנו חבר כמותך, ישר כוח!

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
האחרון שהייתי מזמין ! בכל מקרה נסגרה הבסטה , מנגן רק האלבדו שלי והפרליסון הלכו לחדר אחר , וכל זאת לאור התגובות המגעילות ,

נראה לך שאני אבזבז את זמני היקר כדי לראות אותך ולשמוע את ה...שלך? ממש לא.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
שמעתי אותם אתמול,
שאפו ענק לאלדר על האירוח וההשקעה!
רמקולים מעולים, ואלקטרוניקת קצה שמחוברת אליהם, מוצאים סאונד פיגוז!

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לא נורא...צריך לפעול לקירוב לבבות,לפחות בקהילה הזו.
כך או כך אנחנו חיים במדינה שסועה מוכה ומכה....
שיהיה אחלה שבוע...

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
אני רוצה להודות לכל אלו שתומכים בהודעות שיחות וכו....

זה מאוד מרגש אותי.

בסך הכל יצאתי למספר מהלכים כי רציתי להראות שיש עוד אופציות,שיש עוד אפיקים,שהמחיר – הוא לא חזות הכל

.אני תמיד שומע -יקר יותר = טוב יותר וכמי שמגיע ממקום טכני – זה עושה לי גירודים בגוף.

כמובן שיש לזה גזרות ,זאת אומרת - ב 1000 דולר לא תעשה רמקול על .זה לא אפשרי.ובואו נשים דברים על השולחן -הרמקול -לא זול.

אבל אני אכתוב את זה בצורה ברורה וחדה :

נכון להיום, ב OVERALL לא ידוע לי על רמקול דינמי עם טוויטר דום אחד שטוב מהפרליסן בכל מחיר . ( ביצועית / אוביקטיבית) - אני כמובן , לא מכיר את כל הרמקולים אבל מכיר דיי הרבה .אז נכון הוא ״זול״ משמעותית מאחרים, אבל יחד עם זאת הוא גם פלא הנדסי בגזרת הרמקולים הפאסיביים והיחידים שמצליחים להתקרב אלו רמקולים אקטיביים בודדים .זו לא הדעה שלי – זאת עובדה קיימת שכבר התקבעה בעולם המקצועי.הוא פשוט מציג נתונים מדידים חריגים בכל פרמטר אפשרי.הרמקול מיישם מספר טכנלוגיות שלא היו זמינות עד כה ולא נוסו בעבר ומאחוריו עומדים מספר מהנדסים שתכננו "כמה" רמקולים בשלושים שנים האחרונות.

ועוד לא התחלתי לדבר על היתרנות האקוסטיים שהוא מציע.

לדעתי האישית (פה כבר נכנסנו לטעם ואפשר לחלוק עלי חופשי ואף להגיד שהוא נשמע גרוע - עולם חופשי) - אני מעדיף את הפרליסן ב OVERALL על כל מה ששמעתי עד כה- אבל דעתי לא רלוונטית.

אני מציע שכל אחד יעשה את הבחירה הטובה והנכונה עבורו.

רק כשתבואו לשמוע – תבואו נקיים,אם זה אפשרי. מבטיח להקדיש לכל אחד מכם את כל הזמן שאוכל .

שבוע טוב לכולם

נערך לאחרונה ב:

ka6543

חבר אתר
מעורבות
20
נקודות
8
אני רוצה להודות לכל אלו שתומכים בהודעות שיחות וכו....

זה מאוד מרגש אותי.

בסך הכל יצאתי למספר מהלכים כי רציתי להראות שיש עוד אופציות,שיש עוד אפיקים,שהמחיר – הוא לא חזות הכל

.אני תמיד שומע -יקר יותר = טוב יותר וכמי שמגיע ממקום טכני – זה עושה לי גירודים בגוף.

כמובן שיש לזה גזרות ,זאת אומרת - ב 1000 דולר לא תעשה רמקול על .זה לא אפשרי.ובואו נשים דברים על השולחן -הרמקול -לא זול.

אבל אני אכתוב את זה בצורה ברורה וחדה :

נכון להיום, ב OVERALL לא ידוע לי על רמקול דינמי עם טוויטר דום אחד שטוב מהפרליסן בכל מחיר . ( ביצועית / אוביקטיבית) - אני כמובן , לא מכיר את כל הרמקולים אבל מכיר דיי הרבה .אז נכון הוא ״זול״ משמעותית מאחרים, אבל יחד עם זאת הוא גם פלא הנדסי בגזרת הרמקולים הפאסיביים והיחידים שמצליחים להתקרב אלו רמקולים אקטיביים בודדים .זו לא הדעה שלי – זאת עובדה קיימת שכבר התקבעה בעולם המקצועי.הוא פשוט מציג נתונים מדידים חריגים בכל פרמטר אפשרי.הרמקול מיישם מספר טכנלוגיות שלא היו זמינות עד כה ולא נוסו בעבר ומאחוריו עומדים מספר מהנדסים שתכננו "כמה" רמקולים בשלושים שנים האחרונות.

ועוד לא התחלתי לדבר על היתרנות האקוסטיים שהוא מציע.

לדעתי האישית (פה כבר נכנסנו לטעם ואפשר לחלוק עלי חופשי ואף להגיד שהוא נשמע גרוע - עולם חופשי) - אני מעדיף את הפרליסן ב OVERALL על כל מה ששמעתי עד כה- אבל דעתי לא רלוונטית.

אני מציע שכל אחד יעשה את הבחירה הטובה והנכונה עבורו.

רק כשתבואו לשמוע – תבואו נקיים,אם זה אפשרי. מבטיח להקדיש לכל אחד מכם את כל הזמן שאוכל .

שבוע טוב לכולם
מתי בשעה טובה יפתח האולם תצוגה?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני שהיו לי שפע של רמקולים בבית להאזנה ומשלי מוכרח לומא שמדובר ברמקול יוצא דופן ביכולותין ,מהיר כשד .צלול ומפורט עם בס לא סביר לגודלו וגודל במה עצום ,עכשיו שחזרתי לרמקול שלי יכול לומר שקיים הבדל עצום ביניהם , כמו בין מכונית ספורט 1.6 טורבו לאחרת 8 צילינדר ענקית אטמוספרית , נכון אני מורגל לצליל שלי ולגודל ולעוצמה שמאחריו , אבל בדרך מפותלת הפרליסון עם יתרון עצום ,מי שלא שומע פשוט הפספס את אחד הרמקולים היותר טובים ששמעתי מעולם , זה שאני ונמר עושים שרירים בגלל הגודל והעוצמה לא מוריד כהוא זה מיכולותיו של הפרליסון השד הזה ,לא שהייתי מחליף את שלי באיזה גמד מחובר לNAT מעופש בחדר של 20 מטר כמו משה 625 ,אלי בכל זאת מדבר אלי העומק והיכולת ,אבל מדובר ברמקול נדיר במחוזותינו ,כשתשמעו תבינו .......

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
,לא שהייתי מחליף את שלי באיזה גמד מחובר לNAT מעופש בחדר של 20 מטר
כולנו כאן עם מגברים מעופשים ורמקולים בתצורת גמד.
אז מה למדנו....שאין לנו מה לחפש/להנות בתחביב כל עוד אין לנו רמקולקרי הגברה כמו שלך ונמר....?
מצטער אבל ככה זה נקרא...

• Like
Reactions: arb

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
אז מה למדנו....שאין לנו מה לחפש/להנות בתחביב כל עוד אין לנו רמקולקרי הגברה כמו שלך ונמר....?
מצטער אבל ככה זה נקרא...
אני לא חושב שזו כוונת המשורר ;)

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
מצטער אבל ככה זה נקרא...
לא חושב שהכוונה הייתה אליך שלמה. תחשוב על זה דקה ויפול לך האסימון.

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
לא חושב שהכוונה הייתה אליך שלמה. תחשוב על זה דקה ויפול לך האסימון.

סליחה כבודו, ואם זה לא היה מכוון ל-zs אז זה תקין?
צר לי לומר לכם חברים יקרים זה עבר את גבול הטעם הטוב זה מה ש-zs אומר!

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אני שהיו לי שפע של רמקולים בבית להאזנה ומשלי מוכרח לומא שמדובר ברמקול יוצא דופן ביכולותין ,מהיר כשד .צלול ומפורט עם בס לא סביר לגודלו וגודל במה עצום ,עכשיו שחזרתי לרמקול שלי יכול לומר שקיים הבדל עצום ביניהם , כמו בין מכונית ספורט 1.6 טורבו לאחרת 8 צילינדר ענקית אטמוספרית , נכון אני מורגל לצליל שלי ולגודל ולעוצמה שמאחריו , אבל בדרך מפותלת הפרליסון עם יתרון עצום ,מי שלא שומע פשוט הפספס את אחד הרמקולים היותר טובים ששמעתי מעולם , זה שאני ונמר עושים שרירים בגלל הגודל והעוצמה לא מוריד כהוא זה מיכולותיו של הפרליסון השד הזה ,לא שהייתי מחליף את שלי באיזה גמד מחובר לNAT מעופש בחדר של 20 מטר ,אלי בכל זאת מדבר אלי העומק והיכולת ,אבל מדובר ברמקול נדיר במחוזותינו ,כשתשמעו תבינו .......
שמענו עליך מכאן ועד אוסטרליה.
שמענו כבר ששלך הכי טוב ולכולם יש ציוד מעופש ,שמענו שעברת הכל בעולם האודיו, שמענו שהציוד שלך שווה מאות אלפי דולרים, שמענו כבר שאתה איש יקר והלוואי שכולם יהיו כמוך וכמה שאתה תורם לקהילת האודיופילם בארץ, שמענו שאצלך שומעים הכי טוב, שמענו שהרמקולים שלך באמת הכי טובים והכי גדולים בארץ.
אבל גם שמענו שהסאונד אצלך לא משהו להתגאות בו.

יאללה אקשן.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אבל גם שמענו שהסאונד אצלך לא משהו להתגאות בו.

מעולם לא היה מצב שסאונד אצל אלדר היה גרוע, לא עם cat או ASR, לא עם sonic frontiers לא עם VR-7 ועוד מלא ציוד. כל מיני קדמים פאסיביים או עזרים. הכל ניאנסים קטנים (עבורי)

זה תמיד נע בין סאונד מצוין לסאונד מצוין ++

לאלדר יש חדר מצוין, ויש לו תמיד הגברה מצוינת, אולי זה המתכון לסאונד טוב?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,125
נקודות
113
סליחה כבודו, ואם זה לא היה מכוון ל-zs אז זה תקין?
צר לי לומר לכם חברים יקרים זה עבר את גבול הטעם הטוב זה מה ש-zs אומר!
לא. לא הופך את זה להתקין. אבל המסר ברור.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור