קרב ענקים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
למרות ההשמצות האישיות, אני רוצה לומר שכל הכבוד לך, אלדר! :כל-הכבוד: על כמה דברים, שהאמורים כאן הם אלה שהצלחתי לחשוב עליהם כרגע. בטח יש עוד.

הנכונות להעמיד רמקול שהשקעת בו גם כסף וגם נשמה מול רמקול שעלותו כשמינית משלך, להיות מוכן שלא יהיה נוק-אאוט לטובת שלך בכל התחומים, גם "להודות" בזה כשזה קורה, וגם לתאר את התוצאות בצורה הוגנת -- זה יוצא דופן מכל הבחינות.

עוד יוצאת דופן היא מידת ההשקעה שלך באודיו, החל בחיפושים אחרי כל דבר שיכול לתרום לשיפור הסאונד, מגדול ועד קטן, וגם השקעה כספית יוצאת דופן.

גם המחויבות שלך לעניין האודיו בארץ היא מאוד יוצאת דופן.

וגם הנכונות שלך לפתוח את ביתך להרבה אנשים, לארח אותם ולהקדיש להם זמן ותשומת לב, וגם לאפשר להם גישה לציוד שאין הרבה הזדמנויות לפגוש כמוהו, למעט בתערוכות בחו"ל בתנאי תערוכה, שאין בהן חלל מוצלח ותנאי האזנה אופטימליים כמו אצלך.

אז כל הכבוד! :כל-הכבוד:
מבקש סליחה , רק הייתי עצבני ובאמת יריתי מהמותן בכל דבר שזז או נשם ,ואתה הטח לא היית צריך להיות מעורב , מתנצל ,לגבי שתי המוישלה הללו ,
קצת מתקשה לסלוח , בקשר ל NAT 'צודק לוני גם בקשר להשוואה שהיתה אצלי ,אבל אל תשכחו מי אירגן את הארוע בביתו ,ובכלל מי מאפשר כאו זרימת מים אודיופילים טריים ,
הקשר להרחקה שלי ,זה קצת קשה להחזיק שני תרנגולי קרב באותו לול כמוני ונמר ,ולדעתי היה בצדק ,בזמנו לכל אחד מאיתנו היה פיוז קצר ביותר , בינתיים חלפו השנים ונרגע העסק ,
לגבי זוג המוישלה הללו , עדיין ממליץ להם לאמץ את המשפט "שומר נפשו ירחק " ,לא מעריך לא באופן אישי ולא בבינוניות שמשודרת בכל משפט שלהם ,ואני לא היחידי שחושב שמדובר באנשים רעים וצרי עיין,שלא תורמים כהוא זה לקהילה הקטנה שלנו ,
אמרתה משה 625 ששמעת שלא שומעים אצלי טוב ,אז תרשה לי לומר לך שכמה צלילים עדינים בחדר קטן עם טפיחות על השכם מאודי או שלמה זבדה ,לא עושים עלי רושם מיוחד ,לא נפגש לצערי כי לא סובל אותך ,אבל באם היה ניתן לעדות השוואה היית מבין ההבדל מיד .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בקשר לפרליסון - עדיין מדובר ברמקול יחיד ומיוחד בחלל הנכון , בכדי להבין זאת צריך לבוא ללא דעות קדומות או אגו נפוח ופשוט להקשיב ,
מעבר לזה עד שמגיע למחוזותינו יבואן יוצא דופן כמו דן נגר ושותפו עד שיקימו את אולם התצוגה שלהם מה רג בלאפשר להם להציג זמנית את מרכולתם יוצאת הדופן בחדר מושקע כמו שלי ולהזמין אותכם , והנה מגיע משה ומפווווצץ את העיניין מטעמי אגו למערכת המעופשת שלו ,אבל אם תשאלו את מתנוש ,גם פרסומת רעה ומלאת רעל היא עדיין פרסומת יוצאת מן הכלל ,ולראיה מספר העוקבים אחרי השרשור רצוף הקללות שלנו,
לדעתי מי שלא שומע הפרליסון בתנאים אלו או אחרים פשוט הפספס את אחד הרמקולים יוצאי הדופן שנחתו אי פעם אצלנו ,ואני הרי שמעתי כבר הרבה מערכות שטוחות וחלושות בימי ,כבר לא מספיק לשמוע צליל כינור בכדי להעריך מערכת בבמה בגודל של תיאתרון בובות לילדים ,אז תחסכו לנו את דעתכם שני המוישלה הללו שליבם מוצף ברוע , צרות עיין ואגו ללא כיסוי ,
גם לי אין אגו ,ועובדה שאיפשרתי לכל הארוע הזה להתרחש וקרוא לאנשים אובייקטיבים לשמוע , נראה אותכם שני המוישלה מעיזים להכניס פרליסון הביתה , הרי יפרק לכם את כל מה שחשבתם אי פעם על האיכות יוצאת הדופן אצלכם , העניין שלי פה הוא חוסר אגו והנחה שקשה להתחרות במה שיש לי אפילו לא מושלם .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בנוסף כל הכבוד לנמר שמצליח איך שהוא לשמור על איזון בין חבורת המשוגעים כאן ,תרומתו לאודיו בישראל לא תסולא בפז , כל הכבוד !
ואל תשכח שהזמנתי אליך נובעת מהערכה בלבד ולא משום סיבה אחרת .

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
למרות ההשמצות האישיות, אני רוצה לומר שכל הכבוד לך, אלדר! :כל-הכבוד: על כמה דברים, שהאמורים כאן הם אלה שהצלחתי לחשוב עליהם כרגע. בטח יש עוד.

הנכונות להעמיד רמקול שהשקעת בו גם כסף וגם נשמה מול רמקול שעלותו כשמינית משלך, להיות מוכן שלא יהיה נוק-אאוט לטובת שלך בכל התחומים, גם "להודות" בזה כשזה קורה, וגם לתאר את התוצאות בצורה הוגנת -- זה יוצא דופן מכל הבחינות.

עוד יוצאת דופן היא מידת ההשקעה שלך באודיו, החל בחיפושים אחרי כל דבר שיכול לתרום לשיפור הסאונד, מגדול ועד קטן, וגם השקעה כספית יוצאת דופן.

גם המחויבות שלך לעניין האודיו בארץ היא מאוד יוצאת דופן.

וגם הנכונות שלך לפתוח את ביתך להרבה אנשים, לארח אותם ולהקדיש להם זמן ותשומת לב, וגם לאפשר להם גישה לציוד שאין הרבה הזדמנויות לפגוש כמוהו, למעט בתערוכות בחו"ל בתנאי תערוכה, שאין בהן חלל מוצלח ותנאי האזנה אופטימליים כמו אצלך.

אז כל הכבוד! :כל-הכבוד:
הפתעת אותי , כל הכבוד !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נראה לי לקחת את השניצל יותר ברצינות ממה שהוא לקח...האיש ידוע בסגנונו, מה רע בלחייך ולהמשיך הלאה? למה לגביי שהמערכת שלי עולה חמישית ואו שישית משל שניצל , למה אני לא נעלבתי? הייתי אמור להיעלב? לא חושב, בייחוד שלא הייתי מחליף את המערכת שלי בשלו כי לטעמי שלי תשמע יותר נכון ויותר טוב עבורי בחדר שלי כפי שאני התכוונתי ב 25 + שנה של התעסקות ומסע בתחום. ... בקיצור, מי שמאמין לא מפחד ולא נעלב וגם מרשה לעצמו להיות קליל בפורום שכולו תחביב חביב... לטעמי לפחות. זה מתחיל בהיעלבויות הללו ונגמר בחוקים לצנזורה ברשת שעכשיו פושים אצל המחוקאקאיים ה" נבחרים" שלנו...יאללה, אמר, שמענו, ומחר יאמר ההפך. אז?
נ.ב העובדה שפתח את ביתו לניסוי ראויה להערכה ואף מעידה על שגיונותו החביבה והדבקות שלו לתחום.
נ.ב.ב לא מכיר את שניצל האיש למעט מפגש מיקרי ואיזוטרי אצל מכר משותף לפני כעשור.לך תזכור.
תרשה לי להזמין אותך !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
טוב. השני גרוש שלי על כל מה שהיה פה. ואגב, תפסיקו להבהל מכסאח - אף אחד לא מת ממילים בין אודיופילים.

אז ככה.

שמעתי מערכות זולות משלי, זולות משמעותית שעשו כמה דברים טוב יותר משלי. שמעתי מערכות יקרות משלי שהיו בינוניות לגמרי. המערכת שלי לטעמי היא מערכת מעולה שמותאמת בדיוק לצרכים שלי, לחלל שלי ולטעמי האישי.

אבל יש פה משהו שאני מוכרח לכתוב.

שאל אותי אדם יקר בשיחה פרטית שאלה: ״אם הרמקול הזה כל כך טוב למה אתה לא מחליף את שלך״? ובעניין הטרינוב נשאלתי: ״אז למה אתה לא קונה כזה?״

אז אני רוצה להסביר משהו עקרוני בעניין.

לא כל מה שאוהבים והוא מעולה צריך לקנות. ולא כל מה שמחמיאים לו מאוד הופך את מה שיש לי או לכל אחד אחר בבית לזבל שחבל היה לשפוך עליו כסף. אבל לעיתים עצם השאלות הללו, שאין להן קשר לאודיופיליה אם כי יותר מבחן ״אמרת טוב, אמרת מעולה! למה לא קנית?״ יעני אם לא קניתי אז אז זה כנראה לא באמת טוב וכל הדברים שנאמרו עליו הם מס שפתיים. וזה חברים, זה יכול להרתיח ולפעמים אני מצליח להבין את ה״חפפה״ שמקבלים בעניין הזה.

אלדר הוא דמות צבעונית. אבל הוא אודיופיל אמיתי ומה לעשות, הוא גם בין הבודדים שבאמת משתפים חוויות. האם הוא עושה את זה באלגנטיות? לפעמים כן. האם הוא שם מוצרים חשובים על המפה האודיופילית בישראל? בהחלט כן! וזו השורה התחתונה מבחינתי. יש את החברים שאשכרה מניעים את השוק ויש את החברים שמשתתפים ומקדמים את השיח. כולם חשובים באותה מידה, לשניהם משימה חשובה לשימור התחום והעלאת המודעות לאיכות.

אלדר כתב: ״למה שלא תבקש לסלק מכאן את הפגע הרע הזה המכונה שניצל ,אני בטוח שלנמר אין היסוסים בעניין ,מספיק פניה של כמה אנשים ,יש לך כפתור דווח ,לחץ עליו וזהו״

זה רחוק מהמציאות. אני מהסס תמיד לפני שאני חוסם. אני עושה שיקול של יתרונות וחסרונות עבור התחום כולו בלי קשר למה שאני מרגיש או לא מרגיש. ולכן, אני חושב שהתרומה של אלדר חשובה, אולי לפעמים קטלנית אבל וואלה, למדתי לחיות עם זה.

משה הוא אדם מקסים לטעמי. מלא באהבה לתחום, יודע להיות חבר טוב ובהחלט גם הוא, כמו הרבה אחרים צבעוני לא פחות.

בשורה התחתונה הסיפור הוא פשוט.

אודיופיל לקח רמקול מעולה, שם אותו בביתו וחלק חוויות. מי מכם היה עושה אותו הדבר? מעט מאוד! אז במקון לפרגן על שיח בתחום, על שיתוף חוויות ויצירת שיח, חלק מתלוננים ומלינים. מרגיש לי קצת כמו גול עצמי - לא?
נהיית רגוע יותר מדי , מה קרה?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
מבקש סליחה , רק הייתי עצבני ובאמת יריתי מהמותן בכל דבר שזז או נשם ,ואתה הטח לא היית צריך להיות מעורב , מתנצל ,לגבי שתי המוישלה הללו ,
קצת מתקשה לסלוח , בקשר ל NAT 'צודק לוני גם בקשר להשוואה שהיתה אצלי ,אבל אל תשכחו מי אירגן את הארוע בביתו ,ובכלל מי מאפשר כאו זרימת מים אודיופילים טריים ,
הקשר להרחקה שלי ,זה קצת קשה להחזיק שני תרנגולי קרב באותו לול כמוני ונמר ,ולדעתי היה בצדק ,בזמנו לכל אחד מאיתנו היה פיוז קצר ביותר , בינתיים חלפו השנים ונרגע העסק ,
לגבי זוג המוישלה הללו , עדיין ממליץ להם לאמץ את המשפט "שומר נפשו ירחק " ,לא מעריך לא באופן אישי ולא בבינוניות שמשודרת בכל משפט שלהם ,ואני לא היחידי שחושב שמדובר באנשים רעים וצרי עיין,שלא תורמים כהוא זה לקהילה הקטנה שלנו ,
אמרתה משה 625 ששמעת שלא שומעים אצלי טוב ,אז תרשה לי לומר לך שכמה צלילים עדינים בחדר קטן עם טפיחות על השכם מאודי או שלמה זבדה ,לא עושים עלי רושם מיוחד ,לא נפגש לצערי כי לא סובל אותך ,אבל באם היה ניתן לעדות השוואה היית מבין ההבדל מיד .
אני אמשיך לענות לך ישירות למרות שאני לא סובל אותך, ואת הרוע שלך
וכמובן הקנאה שלך שמטריפה את דעתך.
לדעתי שניצלוני סובל מבעיות נפשיות לא קטנות וכל המפגשים האלו שאתה מזמן לחברה נובעות שוב מלהוכיח לכולם, בכל אופן לנסות להוכיח לכולם ששלך הכי טוב והכי גדול.
הסיבה שהסכמת להכניס את הפירלסן אצלך בבית היתה בפירוש להראות לכולם ששלך יותר טוב ושוב לצערך נפלת עם הרמקולים שלך שבעצם טובים יותר כנראה להרקדה המונית .

בוא נדבר קצת על סאונד. ממתי סקסופון בגודל של אוניה יכול להצביע על סאונד טוב?
אתה חושב שהאוזניים שלך טובות יותר משל אודי או של זבדה?
אמרתי מזמן שאתה יכול רק לחלום להוציא סאונד כמו אצל זבדה!

שניצלוני הסיבה שאתה לא סובל אותי פשוטה מאד. אתה לא אוהב שמעבירים ביקורת לא מחמיאה על הציוד שלך וכאחד שאמר שהסאונד אצלך רחוק מלהרשים בכל אופן אותי אז שניצלוני לקח את זה אישי…

לסיום שניצלוני הקנאי והמאוס אל תתרגז יותר מידי ,תחשוב על הבריאות, אתה יודע שבגילך המתקדם זה לא בריא, תנסה להכיל אותי ואם לא מצליח תמיד יש לך אפשרות לחסום אותי.

מת עליך!

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
תרשה לי להזמין אותך !
בשמחה גם אתה מוזמן . נתאם בהזדמנות קרובה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני אמשיך לענות לך ישירות למרות שאני לא סובל אותך, ואת הרוע שלך
וכמובן הקנאה שלך שמטריפה את דעתך.
לדעתי שניצלוני סובל מבעיות נפשיות לא קטנות וכל המפגשים האלו שאתה מזמן לחברה נובעות שוב מלהוכיח לכולם, בכל אופן לנסות להוכיח לכולם ששלך הכי טוב והכי גדול.
הסיבה שהסכמת להכניס את הפירלסן אצלך בבית היתה בפירוש להראות לכולם ששלך יותר טוב ושוב לצערך נפלת עם הרמקולים שלך שבעצם טובים יותר כנראה להרקדה המונית .

בוא נדבר קצת על סאונד. ממתי סקסופון בגודל של אוניה יכול להצביע על סאונד טוב?
אתה חושב שהאוזניים שלך טובות יותר משל אודי או של זבדה?
אמרתי מזמן שאתה יכול רק לחלום להוציא סאונד כמו אצל זבדה!

שניצלוני הסיבה שאתה לא סובל אותי פשוטה מאד. אתה לא אוהב שמעבירים ביקורת לא מחמיאה על הציוד שלך וכאחד שאמר שהסאונד אצלך רחוק מלהרשים בכל אופן אותי אז שניצלוני לקח את זה אישי…

לסיום שניצלוני הקנאי והמאוס אל תתרגז יותר מידי ,תחשוב על הבריאות, אתה יודע שבגילך המתקדם זה לא בריא, תנסה להכיל אותי ואם לא מצליח תמיד יש לך אפשרות לחסום אותי.

מת עליך!
טוב , נמאס לי ממך , אל תתקשר יותר

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
חחח..פעם תפס אותי הבוס שלי ואמר לי שאני מטומטם..
שאלתי למה? אמר לי,אתה מנסה לעשות טוב,( בין אנשים) ייצא לך חרא....
אז עכשיו גם שניצל וגם מוישה לא מדברים איתי...האמת קצת מצחיק וקצת לא...זה מה יש.
אולי זה באמת המסמר האחרון גם לא להיות חבר בפורום....סהכ בסוף שם תקליט ונהנה ממה שיש ואומר תודה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אפילו הודעה אתה משתמש במילים שלי , אולי תנסה להיות מקורי ,
מוזמן כמובן להשאר עם הצליל הקטן ודינמיקה חלושה , תרגיּש בנוח ,
אני מבין ששניצלוני היא מילת זילזול , מציע לך לא לעבור את הגבול …..

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בקשר לאוזניים סומך רק על שלי , גם זבדה ממי למד?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
חושב שסתם עכשיו ממשיכים וגולשים במים עכורים, שחררו סך הכל כולם הבינו שZS מעריך את הסאונד אצל שניצל, לא הבין את השימוש NAT בצמוד למעופש. בקשר mosh625 טוב לא מבין את השפה והזעם, בחיי.... והנה אני כותב וברדיו , (שיש קליטה מעולה כבר יומיים רצוף!! ) ברדיו ברקע שמים את אחד השירים הטובים של המלך... suspicious minds....

WhatsApp Image 2021-12-21 at 17.32.41.jpeg

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
שנים אני לא מבין מה שניצלוני רוצה ממני. לא סובל אותי גם עם זה אין לי בעיה.
ברגע שהוא יורד לפסים אישיים שלא יחשוב שיקבל זאת באהבה.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אפילו הודעה אתה משתמש במילים שלי , אולי תנסה להיות מקורי ,
מוזמן כמובן להשאר עם הצליל הקטן ודינמיקה חלושה , תרגיּש בנוח ,
אני מבין ששניצלוני היא מילת זילזול , מציע לך לא לעבור את הגבול …..
הצחקת אותי גם לגבי דינמיקה וגם גודל.
נאט עם אטרייה לא יכול להוציא סאונד קטן גם אם אני אתאמץ.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
654
נקודות
113
שנים אני לא מבין מה שניצלוני רוצה ממני. לא סובל אותי גם עם זה אין לי בעיה.
ברגע שהוא יורד לפסים אישיים שלא יחשוב שיקבל זאת באהבה.
רק חושב שזה מסוג הויכוחים האישיים - פרוטוקול של עידנא דרתחא- שככל שנמנע ממנו נרוויח יותר, ואני לא מתפקידי לדחוף את האף ולברר מי צודק ומי לא. אנחנו אנשים בוגרים, וברגע שהפורום שהוא ציבורי מנוצל ל"פסים אישיים" זה קצת לא מתאים. במטאפורה שקשורה לדיון כאילו היה רצועה מהקלטה שמנוגנת במערכת אודיופילית טובה ( הפורום לצורך ההשוואה זו המערכת והחדר האקוסטי) , אין בעיה עם צליל מורכב , אוונגרד, אלטו סקס שמדגדג את השערות של האוזן מבפנים, מברשת ברזל על מצילה, הכל בסדר, כל עוד שזה מוקלט ומנוגן ( קרי מבוטא ונכתב) בסוג של איזון לא צורם, וההבדל בין זורם לצורם הוא רק אות אחת... . ונהייה צורם כאן. אם יותר לי לומר . יום טוב לכולם תמו שידוריי בנושא. יש מוסיקה להתייחס אליה וגם עבודה. קצת.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
שוקרון ,נראה ציוד מיוחד לאללה. זה נגן של TEAC VRDS?

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
הבאת מחו"ל? לא ראיתי בארץ. מהם שני המכשירים בצד ימין שנראים כמו צבד"ים;)?
היה לי בעבר VRDS 7-כמו חמור מכרתי אותו.מתגעגע אליו עד עכשיו

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור