EAR MC4 VS. MUSIC FIRST AUDIO MC STEP UP

מצב
הנושא נעול.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לא כל כך מהר

והרי העובדות לאשורן:
1. ה-MC4 עבר הרצה של 200 שעות בערך, אם לא יותר. בדוק אצל הלקוח שלך, מר פור.

2. ואם מדברים על כבלים, ובאמת לא רציתי להגיע לזה, אז הכבל "הפשוט" שבדקתי עלה מבחינת ביצועיו על אחד הכבלים היקרים ביותר שמייבא מר פור, וזאת בהשוואה אחד על אחד, שנעשתה אצל אחד היבואנים שקיבל את הכבל הזה בתור זיכוי. עכשיו, אם אם אותו כבל מאוד יקר שמייבא מר פור הוא ממש פושטי, אני מוכן לקבל שאולי הכבל שבדקתי איתו הוא ממש פשוט. אבל אין לי שמץ ספק שמר אייל פור לא חושב ככה על הכבל אולי השני הכי יקר שלו. חוץ מזה, שני המכשירים נבדקו באותו כבל - אז איזו חשיבות יש לטענה הזאת? דרך אגב, האם ציינתי שמחירו של הכבל 400 ש"ח בלבד?

3. מה לעשות, אף אחד מן היבואנים אינו אוהב שהמכשיר שלו לא יוצא וידו על העליונה (גם אם הוא בהחלט טוב כשלעצמו), ואין לי שום בעיה לספוג את תגובותיהם המתלהמות.

1) הלקוח קיבל את המכשיר יום לפני שכתבת בלוחות, שחור על מסך, שהפטיפון שלך מכור. אז איך 200 שעות? הסבר בבקשה.

2) לא מאמין, נורא קל לזרוק מילים. מי היבואן ומה הדגם של הכבל?.

3) מי מתלהם ומה הקשר? רק בקשת שתוכיח שעשית בדיקה מקצועית - תשובות לא קבלתי.

והערת ביניים: יכול להיות שה - MF טוב יותר מה - MC4. לא יודע ולא בדקתי, סך הכל הוא גם משמעותית יותר יקר.. אבל: (1) יש מי שטוען שההפך הוא הנכון, והוא אמין הרבה יותר בעיני מהיכרותי האישית איתו ועם המערכת שלו. (2) המתודיקה של הבדיקה לקויה מאוד ואינה אמינה ממה שקראתי.

בדיוק בצורת בדיקה זו זו קבעת, שמעון, לפני כשנתיים, שהמגבר האולפני של ברינגר שעולה 1800 ש"ח , הוא המציאה האודיופילית של המאה ו:קורע" כל מגבר של אלפי דולרים רבים. כולנו יודעים מה קרה עם המגבר הזה (נמכר אחרי שבועיים בהפסד) ומה הוא באמת שווה (מגבר אולפני נחמד וזול, לא פחות ולא יותר). בדיקות צריך לעשות עם מתודיקה, הבנה, ורגש, לא בשביל להוכיח ציפיות ורצונות ודעות קדומות. אחרת, התוצאה היא ה"בהרינגר".

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
מה זה באמת משנה?

זה לא שמאה קונים עומדים בתור לקנות שנאי הגבר וכולם יבחרו בMF. הכל חרטה.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
1) הלקוח קיבל את המכשיר יום לפני שכתבת בלוחות, שחור על מסך, שהפטיפון שלך מכור. אז איך 200 שעות? הסבר בבקשה.

2) לא מאמין, נורא קל לזרוק מילים. מי היבואן ומה הדגם של הכבל?.

3) מי מתלהם ומה הקשר? רק בקשת שתוכיח שעשית בדיקה מקצועית - תשובות לא קבלתי.

והערת ביניים: יכול להיות שה - MF טוב יותר מה - MC4. לא יודע ולא בדקתי, סך הכל הוא גם משמעותית יותר יקר.. אבל: (1) יש מי שטוען שההפך הוא הנכון, והוא אמין הרבה יותר בעיני מהיכרותי האישית איתו ועם המערכת שלו. (2) המתודיקה של הבדיקה לקויה מאוד ואינה אמינה ממה שקראתי.

בדיוק בצורת בדיקה זו זו קבעת, שמעון, לפני כשנתיים, שהמגבר האולפני של ברינגר שעולה 1800 ש"ח , הוא המציאה האודיופילית של המאה ו:קורע" כל מגבר של אלפי דולרים רבים. כולנו יודעים מה קרה עם המגבר הזה (נמכר אחרי שבועיים בהפסד) ומה הוא באמת שווה (מגבר אולפני נחמד וזול, לא פחות ולא יותר). בדיקות צריך לעשות עם מתודיקה, הבנה, ורגש, לא בשביל להוכיח ציפיות ורצונות ודעות קדומות. אחרת, התוצאה היא ה"בהרינגר".

שלום מר פור, הרשה לי לתקן לקות קלה בהבנת הנקרא:
1. כתבתי - שחור על גבי מסך - שה-MC4 עשה 200 שעות בערך. חוץ מזה, הרשה לי להזכיר לך שברייק אין לא עושים עם הפטפון, אלא עם CD או טיונר. נזכרת?

2. לא אגלה לך מי היבואן, כי זה לא שייך לעניין וזו סתם רכילות. אבל בהחלט אני מוכן לגלות לך מה הכבל, מפני שזה העניין ולשם כך התכנסנו כאן (האודיופילים, כמובן, לא הסוחרים) . עם זאת, אתה בטוח שאתה רוצה שאעשה את זה? אם כן, אחשוף את ההשוואה בריש גלי למען אחיי המעונים, שילמדו כי יש כבל ב-400 ש"ח המביס בקלילות כבל של 1200 דולר.

3. מי מתלהם? רמוס ורומולוס. והבדיקה המקצועית היחידה שתהיה מקובלת עליך תהיה כשאכתוב שמוצר שאתה מייבא יהיה טוב יותר בהשוואה למוצר של יבואן אחר. קצת בגרות ופרגון למוצרים של יבואנים אחרים לא יזיקו כאן.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לגיא

מה זה באמת משנה?

זה לא שמאה קונים עומדים בתור לקנות שנאי הגבר וכולם יבחרו בMF. הכל חרטה.

מבחינתי כיבואן זה באמת לא משנה. זה מוצר שבאמת כמעט אף אחד לא קונה 0מכרתי אולי שלושה בעשור האחרון) .

מעבר לזה, כפי שכתבתי, אולי ה - MF באמת טוב יותר, בסך הכל הוא עולה יותר. ואולי לא.

מה שאני כותב עליו בשרשור זה לא נוגע ישירות לאיכות ההשוואתית האמיתית של המוצרים, אלא לאיך צריך לעשות בקורת רצינית. גם לציוד שלי, וגפ לציוד של אנשים אחרים.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תשובה

שלום מר פור, הרשה לי לתקן לקות קלה בהבנת הנקרא:
1. כתבתי - שחור על גבי מסך - שה-MC4 עשה 200 שעות בערך. חוץ מזה, הרשה לי להזכיר לך שברייק אין לא עושים עם הפטפון, אלא עם CD או טיונר. נזכרת?

2. לא אגלה לך מי היבואן, כי זה לא שייך לעניין וזו סתם רכילות. אבל בהחלט אני מוכן לגלות לך מה הכבל, מפני שזה העניין ולשם כך התכנסנו כאן (האודיופילים, כמובן, לא הסוחרים) . עם זאת, אתה בטוח שאתה רוצה שאעשה את זה? אם כן, אחשוף את ההשוואה בריש גלי למען אחיי המעונים, שילמדו כי יש כבל ב-400 ש"ח המביס בקלילות כבל של 1200 דולר.

3. מי מתלהם? רמוס ורומולוס. והבדיקה המקצועית היחידה שתהיה מקובלת עליך תהיה כשאכתוב שמוצר שאתה מייבא יהיה טוב יותר בהשוואה למוצר של יבואן אחר. קצת בגרות ופרגון למוצרים של יבואנים אחרים לא יזיקו כאן.

1) לא הבנת, אסביר לך.

את הפטיפון בו השתמשת בהשוואה העמדת למכירה לפני כמה שבועות. בתאריך 6.9.09 כתבת מפורשות בלוח בו פרסמת כי הוא נמכר. זה בערך יום אחרי שהלקוח קבל את המוצר שלו.
אני פשוט לא מבין: איך ב - 24 שעות בין קבלת המכשיר ומכירת הפטיפון עשה המכשיר הרצה של 200 שעות?

2) זה לא נשמע אמין , אני אתייחס לזה בהמצאה ספרותית או DEUS EX MACHINA להציל את הבמאי.

3) עדיין לא קבלתי תשובות, אודה לך אם תוכל להסביר את הנקודות שהעיליתי כבר בפוסט הראשון שלי, תודה.

אגב, האם בדקת את הבהרינגר במערכת מול המגבר שקנית? על פניו הוא יכל להיות מושלם - לפחות מנסיון העבר שלך.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
1) לא הבנת, אסביר לך.

את הפטיפון בו השתמשת בהשוואה העמדת למכירה לפני כמה שבועות. בתאריך 6.9.09 כתבת מפורשות בלוח בו פרסמת כי הוא נמכר. זה בערך יום אחרי שהלקוח קבל את המוצר שלו.
אני פשוט לא מבין: איך ב - 24 שעות בין קבלת המכשיר ומכירת הפטיפון עשה המכשיר הרצה של 200 שעות?

2) זה לא נשמע אמין , אני אתייחס לזה בהמצאה ספרותית או DEUS EX MACHINA להציל את הבמאי.

3) עדיין לא קבלתי תשובות, אודה לך אם תוכל להסביר את הנקודות שהעיליתי כבר בפוסט הראשון שלי, תודה.

אגב, האם בדקת את הבהרינגר במערכת מול המגבר שקנית? על פניו הוא יכל להיות מושלם - לפחות מנסיון העבר שלך.

1. אני מדבר על פרה אדומה ואתה משתדל בכל כוחך לדבר על פרה ירוקה. עברית אני מדבר אליך, מר פור: ה-MC4 שלך עשה 200 שעות אצל מר יהושע גומא. אני חוזר, 200 שעות שעות אצל מר גומא. לחזור שוב?

2. טוב, אז אם אתה ממש מפציר, אומר לך מול מה השוויתי אותו:
מול ה-XLO UNLIMITED EDITION. בהשוואה אחד על אחד, הכבל בסך 400 ש"ח של טדי פרדו היכה את ה-XLO בסך 1200$ שוק על ירך, לא פחות! היינו שניים במבחן הזה, ובדקנו את שני הכבלים בחיבור בין הקדם למגבר, בין הפונוסטייג' לקדם, ובין נגן תקליטורים לקדם. שנינו נדהמנו מן התוצאה: בשלושת המקרים הפרדו היה מפורט, עשיר, דינמי, מאוזן, פתוח ונייטרלי מן ה-XLO, ולא בפסיק, אלא בדף מלא. אין לי ספק שבהאזנה עיוורת הכבל של פרדו היה ניכר מייד וללא עוררין בתור הכבל היקר, והכבל של XLO בתור הכבל בסך 400 ש"ח.
כבלים זה לא קדם מגברים: קל להעביר אותם ממקום למקום. אז אתה מוזמן, בכל ליווי שתרצה, לשמוע הדגמה בביתי לדוגמה אמיתית של DEUS EX MACHINA.

3. קשה לך לקבל ביקורת שאיננה מהללת את מוצריך, לכן מה הטעם שלי להמשיך?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אין לי כל רצון להיכנס לוויכוח בין שמעון לאיל, שאת שניהם אני מוקיר ומכבד, אבל מאחר ומדובר בשנאי שלי, אבהיר נקודה מסוימת. השנאי אכן עבר הרצה. הפטפון של שמעון לא נמכר, הוא נמלך בדעתו, אך מאחר ולא ניתן להסיר את המודעה הוא כתב שהוא נמכר.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
ליהושוע

אין לי כל רצון להיכנס לוויכוח בין שמעון לאיל, שאת שניהם אני מוקיר ומכבד, אבל מאחר ומדובר בשנאי שלי, אבהיר נקודה מסוימת. השנאי אכן עבר הרצה. הפטפון של שמעון לא נמכר, הוא נמלך בדעתו, אך מאחר ולא ניתן להסיר את המודעה הוא כתב שהוא נמכר.

תודה על העידכון.

האם ההרצה היתה של 200 שעות?

האם ההרצה היתה עם פטיפון?

מהודעתך ברור ששמעון בוזגלו העדיף במקום לרשום את האמת במודעה (התחרטתי, ולא עננינכם מדוע) לרשום מידע שאינו אמיתי (מכרתי).

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על העידכון.

האם ההרצה היתה של 200 שעות?

האם ההרצה היתה עם פטיפון?

מהודעתך ברור ששמעון בוזגלו העדיף במקום לרשום את האמת במודעה (התחרטתי, ולא עננינכם מדוע) לרשום מידע שאינו אמיתי (מכרתי).

כן, ולא סיפרתי שסחבתי חלבה במכולת השכונתית כשהייתי בן 9.
אוי, אייל, כמה עוד תבייש את עצמך כאן?
דבר לעניין, ואל תלך, כהרגלך, על משעול ההכפשות.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
חבל

אתה הטעית אותי ואת ציבור משתמשי הפורום בהודעה שאינה נכונה.

כדאי שתתנצל, וכמובן שתשנה את מה שכתבת במודעה לאמת, כדי לא לבלבל אנשים.

מעבר לזה, שמעון בוזגלו / משה / שמעון 22 וכ"ו:

בחודש האחרון ניצלת כל במה אינטרנטית לקטילת מוצרים שאני מייבא. בכל המקרים הוכחתי קבל עם ומסך ש"ההשוואות" שלך אינן נכונות ואינן מקצועיות.

זה החל עם מגבר של CARY, שלאחר שקראת לו בשמות גנאי, עד שהתברר ששמעת אותו ללא כוון BIAS - מה שכמבון לא השאיר לו שום סכוי להשמע תקין.
זה המשיך עם בקורת שלילית על פטיפון של NOTTINGHAM עד שהתברר כי האקזמפלר ששמעת עבר תאונה קשה (נפילה ממדף בגובה של מטר) ואינו תקין.
זה הוסיף והמשיך בהשוואת קדם של EAR לקדם שלך, שכביכול בצעת, כשבדיעבד התברר שלא שמעת אותם לא באותה מערכת ואפילו לא בפרק זמן קרוב עד כדי חודשים. כמובן שהתחמקת מהצעתי לבדוק את הנושא בנוכחות מאזינים אוביקטיביים.
ועכשיו זה ממשיך עם השמצת הכבלים של XLO שהיא מגוחכת למדי , ועם הטרנספורמר של EAR

אני חושב שהמגמה שלך ברורה, ואני מציע לכל קוראי פורום זה להתייחס לכך בהתאם. לא במקרה הבינו באתר המקביל שאתה לא ראוי להיות כתב שלהם.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
ולטובת כל השואלים

על הבהרינגר, להלן השרשור:

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=124&MessageId=88408967

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
איל פור

ומה אתה חושב שאנשים טפשים? הרי כל אחד שמעט קורה פורומים יודע איך לקחת את הדברים.

מעבר לזה אני בהלם איך בכלל הבחור{שפגשתי ונראה לי אמין} שמחזיק את NOTTINGHAM
נתן לו לשמוע את הפטפון בלי לידע אותו על נפילתו? {זה לא צוין בסקירה} או שגם כאן יש אינפורמציה לא מלאה?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תשובה

תודה עופר.

הבחור עם הנוטינגהאם הוא אדם ישר מאוד . הוא אמנם פרסם הודעה למכירת הפטיפון, אבל לא הסתיר מאף אחד את התאונה שהוא עבר.

שמעון מכיר אותו שנים, וכמובן היה מודע לעניין, אבל הוא לא ציין את העובדות כשכתב על הפטיפון את הקטילה שלו.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
איל פור

ומה אתה חושב שאנשים טפשים? הרי כל אחד שמעט קורה פורומים יודע איך לקחת את הדברים.
לא יודע אם שמת לב או לא , אבל יהושוע גומא פתח בפורום המקביל שירשור שנמשך עד דף 26 , כדי לציין שרצוי שמי שחושבים שמבין שלא ידבר בסמכותיות שמערערת את זווית הדברים שהוא רצה לומר (lol)
משמע מכך שלדעות בפורומים יש השפעה על חדשים (lol), ולכן בהחלט ראוי שאייל יגן על מוצריו מפני דיעות הרסניות המתוזמרות ע"י שמעון/משה ועם רוח גבית של יהושוע שמחפה עליו מביקורת (lol)

ושתהיה שנה טובה לכולם , ואני מקווה שבשנה הבאה נקבל פוסטים יותר אמינים מחברי הפורם (lol)

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אתה הטעית אותי ואת ציבור משתמשי הפורום בהודעה שאינה נכונה.

כדאי שתתנצל, וכמובן שתשנה את מה שכתבת במודעה לאמת, כדי לא לבלבל אנשים.

מעבר לזה, שמעון בוזגלו / משה / שמעון 22 וכ"ו:

בחודש האחרון ניצלת כל במה אינטרנטית לקטילת מוצרים שאני מייבא. בכל המקרים הוכחתי קבל עם ומסך ש"ההשוואות" שלך אינן נכונות ואינן מקצועיות.

זה החל עם מגבר של CARY, שלאחר שקראת לו בשמות גנאי, עד שהתברר ששמעת אותו ללא כוון BIAS - מה שכמבון לא השאיר לו שום סכוי להשמע תקין.
זה המשיך עם בקורת שלילית על פטיפון של NOTTINGHAM עד שהתברר כי האקזמפלר ששמעת עבר תאונה קשה (נפילה ממדף בגובה של מטר) ואינו תקין.
זה הוסיף והמשיך בהשוואת קדם של EAR לקדם שלך, שכביכול בצעת, כשבדיעבד התברר שלא שמעת אותם לא באותה מערכת ואפילו לא בפרק זמן קרוב עד כדי חודשים. כמובן שהתחמקת מהצעתי לבדוק את הנושא בנוכחות מאזינים אוביקטיביים.
ועכשיו זה ממשיך עם השמצת הכבלים של XLO שהיא מגוחכת למדי , ועם הטרנספורמר של EAR

אני חושב שהמגמה שלך ברורה, ואני מציע לכל קוראי פורום זה להתייחס לכך בהתאם. לא במקרה הבינו באתר המקביל שאתה לא ראוי להיות כתב שלהם.

אתה ממש שמעון פרס, מה? פשוט בלתי נלאה ועקלקל.

1. אתה ורק אתה החלטת שהמגבר של CARY לא היה מכוון. ולמה? כי המגבר שעמד מולו, MYSTERE IA21, פשוט היה טוב יותר מכל בחינה.

2. כתבתי רק דברים טובים על הנוטינגהם. אבל בסופו של יו העדפתי פטפון אחר, וזה כמובן מה שקומם אותך.

3. מעולם לא עשיתי השוואה ישירה בין ה-EAR לקדם שלי. פשוט לא היה טעם. זה כמו להשוות בין טוסטוס לאופנוע מרוץ. וזה בדיוק מה שאמרתי. כמובן, גם זה לא מצא חן בעיני הסוחר פור.

4. לא השמצתי את XLO - בדקתי אותו. האם אתה מבין את ההבדל בין השניים? אתה נוהג להשמיץ, כפי שאתה עושה כאן. אני נוהג לבדוק, כפי שעשיתי בתחילת הרשימה.

5. אם תקרא את הרשימה בעיניים חפות ממסחר, תמצא שה-MC4 יוצא טוב מאוד. רק ההשוואה מול השנאי של MUSIC FIRST שמה אותו בפרופורציות. זה הכול. לא יותר ולא פחות.

6. לצערך הרב: אני עדיין כתב של הום תיאטר, ואמשיך, כל עוד שנינו נרצה בכך.

מר פרס, סליחה, פור, אתה עדיין לא תופס את הפתטיות שלך? אף אודיופיל שמכבד את עצמו כבר לא בקשר איתך. שאלת את עצמך למה? אני אענה לך: מפני שקיימים מוצרים נוספים בעולם חוץ מן המוצרים שאתה מייבא - חלקם טובים משלך וחלקים פחות טובים משלך. הבעיה היא שאתה לא מוכן בשום אופן לקבל את צירוף המילים "טובים משלך". חשוב על זה ביום כיפור, ואולי נוכל להמשיך אחריו ברוח טובה יותר, המוכנה לקבל ביקורת, ולא לצאת נגדה בחמת זעם.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אבטליון זה אתה,נכון?

משה כתב:

. לצערך הרב: אני עדיין כתב של הום תיאטר, ואמשיך, כל עוד שנינו נרצה בכך.

מרטין כתב בהום תיאטר:

אז אני אתקן את התיקון הקטן שלך שאבטליון כבר מזמן לא כתב כתבות לאתר.
הכתבה האחרונה שהתפרסמה נכתבה לפני זמן רב, רק עמדה בתור

למי אני אמור להאמין?

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מר פור, הואיל ואתה עושה מאמצים נואשים לחפור בגנזכי האינטרנט כדי למצוא כל בדל מידע עליי. הרשה לי להזכיר לך כמה סיפורים חביבים שמסופרים בחוגי האודיופילים שנסו ממך.

למי שלא יודע, למר פור יש תכונה מעניינת: לא רק שהוא מכפיש כל מוצר שהוא איננו היבואן שלו, אלא גם כל מוצר שלא נמכר דרכו, אפילו אם הוא מייבא אותו. הנה דוגמה חביבה שציפור קטנה הזכירה לי לפני כמה דקות בטלפון:
אמיר ארמה הציע למכירה פרוג'קט RPM-10 בן חודש במחיר מציאה. כשנודע הדבר לאייל, הוא הודיע לכל מי שרוצה לשמוע שהפטפון נפל, כולל המנוע. נכון, הוא אמר, אין שום עדות אסתטית לזה, אבל תאמינו לי שזה קרה...

אינני רוצה לרדת לרמתו של מר פור ולהשתמש במילים הבוטות שלו, אבל התנהגותו הדוברמנית מצריכה אילוף קל.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
כל כך מיותר.

במחשבה שנייה, גם מה שכתבתי מיותר.

נערך לאחרונה ב:

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
במחשבה שנייה, גם מה שכתבתי מיותר.

לא, אתה צודק, זה באמת מיותר.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור