EAR MC4 VS. MUSIC FIRST AUDIO MC STEP UP

מצב
הנושא נעול.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
.....

מר פור, הואיל ואתה עושה מאמצים נואשים לחפור בגנזכי האינטרנט כדי למצוא כל בדל מידע עליי. הרשה לי להזכיר לך כמה סיפורים חביבים שמסופרים בחוגי האודיופילים שנסו ממך.

למי שלא יודע, למר פור יש תכונה מעניינת: לא רק שהוא מכפיש כל מוצר שהוא איננו היבואן שלו, אלא גם כל מוצר שלא נמכר דרכו, אפילו אם הוא מייבא אותו. הנה דוגמה חביבה שציפור קטנה הזכירה לי לפני כמה דקות בטלפון:
אמיר ארמה הציע למכירה פרוג'קט RPM-10 בן חודש במחיר מציאה. כשנודע הדבר לאייל, הוא הודיע לכל מי שרוצה לשמוע שהפטפון נפל, כולל המנוע. נכון, הוא אמר, אין שום עדות אסתטית לזה, אבל תאמינו לי שזה קרה...

אינני רוצה לרדת לרמתו של מר פור ולהשתמש במילים הבוטות שלו, אבל התנהגותו הדוברמנית מצריכה אילוף קל.

לא התכוונתי לכתוב יותר בדיון זה מטעמים של גועל נפש וחוסר רצון להתעמת מול שקרים חסרי בושה. אציין רק את העובדות לגבי ההודעה האחרונה.

לפני כשנתיים קנה ממני בחור בשם עמי (מוכר לכמה אנשים פה לדעתי) פטיפון RPM 10.
הפטיפון הועמד על שידת מדפים גבוהה ולא נוחה (כמטר ושבעים) ולאחר יומיים הוא הפיל את המנוע מרום המדף ונחת על הרמקול שליד, נפילה של מטר לפחות.
מרוב תסכול פרסם עמי את הפטיפון החדש הזה למכירה מייד, והיה לחוץ מספיק כדי לתת אותו לאמיר ארמה תמורת כמות כבלים גדולה מסוגים שונים אותם מכר לאט לאט.
לכל מי שהתעניין בפטיפון וטרח לשאול אותי אם המכשיר תקין, הסברתי הן את המצב והן את עלויות החלפת המנוע.
האיש והסיפור מוכרים לכמה אנשים, לא רק לי.

צורת כתיבתו של שמעון בוזגלו בנושא זה אומרת עליו הרבה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמעון.

אני אשמח לשמוע כבל של 400 ש"ח מתחרה עם כבל של 1200 דולר. האם יש מצב שאתה מארגן לי את הכבל הזה להאזנה {את ה-XLO כבר יש לי}. אני תמיש שמח לשמוע מוצרים טובים וזולים ובמיוחד כאשר ההבדלים הם כל כך דרמטים {לטענתך}.

בכל זאת ידידי משהו מעט מטריד אותי בדעותיך.
בזמנו התפעלת ממגבר כח מיקצועי {גם זה הוא לא} של ברינגר ואף טענת שהוא טוב יותר ממגברים שנחשבים בעיני רבים למשובחים שבמשובחים. מהכרותי עם הברנגר על דגמיו השונים אני חושב שהספציפי שבדקת ששימח את אוזניך הוא אולי אחד המגברים הגרועים ביותר שניתן למצוא היום בשוק המגברים העולמי. הוא עולה בחנות 1800 ש"ח ואצל היבואן פחות מחצי ואתה ממש לא רוצה לדעת כמה עולה ליצר אותו וכמה פעמים הוא היה מתקלקל לך במהלך חייו. מדובר במגבר לא נקי {מלוכלך במיוחד אפילו}, לא דינמי, חלש, לא אמין, שטוח והכי לא מוסיקלי שניתן ליצר בטכנולוגיה של היום. אתה ידידי בכל זאת די התפעלת ממנו ואני בדיוק ההיפך.

אני משער שיכול להיות שגם שם הבדיקה לא היתה נכונה ויכול להיות בהחלט שבדיקה "רצינית" יותר לא היתה מביאה אותך לרכוש את אותו ברינגר זוועתי.

לדעתי גם כאן {בעיניין הכבלים בלבד} הבדיקה לא היתה נכונה שכן מהכרותי הרבה עם XLO קשה מאוד להתחרות בו בפירוט, מהירות ואווריריות ואולי אפילו לא ניתן להתחרות בו בטווח המחיר של המתחרה {400 ש"ח}.

אי לכך בדיוק כפי שחשבת שהברינגר הזול ניער מעליו בזילזול מגברים מדופלמים ויקרים ולאחר מספר שבועות הבנת שלא בדיוק כך הדבר לדעתי אתה טועה גם כאן. {למרות שתמיד יכול להיות שלא}.

בידידות ובאיחול חתימה טובה לבבי.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שמעון.

אני אשמח לשמוע כבל של 400 ש"ח מתחרה עם כבל של 1200 דולר. האם יש מצב שאתה מארגן לי את הכבל הזה להאזנה {את ה-XLO כבר יש לי}. אני תמיש שמח לשמוע מוצרים טובים וזולים ובמיוחד כאשר ההבדלים הם כל כך דרמטים {לטענתך}.

בכל זאת ידידי משהו מעט מטריד אותי בדעותיך.
בזמנו התפעלת ממגבר כח מיקצועי {גם זה הוא לא} של ברינגר ואף טענת שהוא טוב יותר ממגברים שנחשבים בעיני רבים למשובחים שבמשובחים. מהכרותי עם הברנגר על דגמיו השונים אני חושב שהספציפי שבדקת ששימח את אוזניך הוא אולי אחד המגברים הגרועים ביותר שניתן למצוא היום בשוק המגברים העולמי. הוא עולה בחנות 1800 ש"ח ואצל היבואן פחות מחצי ואתה ממש לא רוצה לדעת כמה עולה ליצר אותו וכמה פעמים הוא היה מתקלקל לך במהלך חייו. מדובר במגבר לא נקי {מלוכלך במיוחד אפילו}, לא דינמי, חלש, לא אמין, שטוח והכי לא מוסיקלי שניתן ליצר בטכנולוגיה של היום. אתה ידידי בכל זאת די התפעלת ממנו ואני בדיוק ההיפך.

אני משער שיכול להיות שגם שם הבדיקה לא היתה נכונה ויכול להיות בהחלט שבדיקה "רצינית" יותר לא היתה מביאה אותך לרכוש את אותו ברינגר זוועתי.

לדעתי גם כאן {בעיניין הכבלים בלבד} הבדיקה לא היתה נכונה שכן מהכרותי הרבה עם XLO קשה מאוד להתחרות בו בפירוט, מהירות ואווריריות ואולי אפילו לא ניתן להתחרות בו בטווח המחיר של המתחרה {400 ש"ח}.

אי לכך בדיוק כפי שחשבת שהברינגר הזול ניער מעליו בזילזול מגברים מדופלמים ויקרים ולאחר מספר שבועות הבנת שלא בדיוק כך הדבר לדעתי אתה טועה גם כאן. {למרות שתמיד יכול להיות שלא}.

בידידות ובאיחול חתימה טובה לבבי.

חתימה טובה גם לך, ואשמח להשאיל לך את הכבלים המדוברים.
בקרוב, אצא ברשימה עליהם.
יהיו עוד כמה יבואנים שלא יאהבו את תוצאות ההשוואה,
אם כי אין לי ספק שהם לא יתבכיינו וירקעו ברגליהם כמו היבואן של XLO.

לגבי הבהרינגר, אני מסכים איתך לגמרי שבהרבה מערכות הוא נשמע זוועתי,
אבל אצלי הוא עבד מצוין עם שני זוגות רמקולים:
א. מרטין לוגן SL3.
ב. VON SCHWEIKERT VR2.

מדובר בשני זוגות רמקולים די לא נצילים שאהבו מאוד את הכוח של הבהרינגר.
בשילוב עם פונוסטייג' שפופרתי טוב ופטפון טוב,
התוצאה היתה במה עצומה, Headroom נהדר,
ואפילו צליל מניח את הדעת, איכשהו.

למען האמת, זה לא מפליא.
שם המשחק הוא התאמה בין רכיבי המערכת, וההתאמה החשובה ביותר אולי היא בין כוחו של המגבר לנצילות של הרמקולים. מגבר השולט היטב ברמקולים, יפיק מהם תוצאות טובות יותר ממגבר טוב יותר שאינו שולט ברמקולים. בזה נוכחתי להיווכח שוב ושוב במשך השנים.

ברור שהבהרינגר אינו מגבר משובח - הוא רחוק מאוד מזה. כל מה שטענתי הוא שביחס למגברים שבדקתי מולו אז, הוא הפיק תוצאות טובות יותר, ובדיוק בזכות מה שכתבתי בפסקה הקודמת: בזכות כוחו שהעניק חיים לרמקולים ופתח אותם.
כמו כן, אין ספק שלאלמנט המחיר הזול יש בהחלט משמעות נוספת.

ובכן, אלה הם פני הדברים.
משעשע אותי לראות מה ידלה עכשיו מנבכי הפורומים ומגנזכי המוסד
היבואן הבלתי נלאה שלנו.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
משה/שמעון
זה לא משעשע, זה סתם ווכחנות לשמה, חבל על כל הפורומים שבמקום
שיחות רגועות, עולה בהם אש וויכוחי סרק.
לכל יבואן יש אינטרס להגן על מרכולתו, וזה הכי טבעי בעולם.
אני מאמין שאייל מייבא מוצרים שהוא מאמין בהם, כמו עופר וערן, וכל היבואנים שעוסקים
בנישה הצרה הזו.
ואם יבואן מספיק ישר, הוא גם לא יטעה את הלקוח בקנייה של משהו שלא מתאים לו.
לדעתי בפורומים האלה צריך לנהל דיונים רגועים, תוך שמירה על כבוד הדדי, ונימוס מינימלי.
כל דעה אפשר לומר בצורה נעימה, שלא תעליב את הצד השני.
אם אני חושב שמשהו לא טוב, או לא מתאים לי, יש דרך לומר זאת בלי לפגוע באישיות של הצד השני.
שמעון/משה זכאי לספר לנו על חוויותיו המענינות בתחום האודיופילייה,
ואני נהנה מאד לקרוא את ההשוואות שלו, אבל כמו כל פרסונה אחרת שמסתובבת פה,
למדתי להכיר את שמעון/משה, ולדעת למה הוא מתכוון שכהוא מתאר משהו.
לא צריך כל פעם להילחם איתו על חודו של דיו, האם הוא התכוון ל"נפלא-מדהים-חבל על הזמן",
או שזה בעצם "לא רע בכלל, לדעתי אבדוק מוצר זה שבועיים ואעדכן בהמשך".
לא צריך להתרגש מכל הכרזת "יוריקה" של מישהו, ולתקוף אותו שתי וערב.
אם נעזוב את הפרסונה בשקט, הוא לבד יעדכן אותנו במה שלמד עם הציוד החדש, כעבור זמן.
אבל אם נתקוף אותו על החלטותיו הפזיזות, אפשר לשכוח מהמשך דיאלוג, וזה חבל מאד.
הכל מתחיל ונגמר בבחירת הניסוח.
הרי כולם פה אנשים טובים שמנסים או להנות מתקליט חורק,
או למכור משהו ולקנות עגבניות במכולת.
יצא לי נאום ראש השנה, סליחה...
צום קל.
:)

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
איתי הגיתי, שאני אומר "חבל על הזמן"? לא תתפוס אותי משתמש בצירוף המרוט הזה גם כשעיניי טרוטות.
חוץ מזה, אני מקבל את דבריך, אבל הם רק צד אחד בתמונה, ואם כבר החלטת להיות או"ם, רצוי שתראה את התמונה כולה. נדמה לי שהבעיה כאן היא התגובות המתלהמות של היבואן לנוכח כתבת ביקורת שנכתבה מתוך רצון טוב לשתף אודיופילים אחרים, ולהקל עליהם במסעותיהם שלא ייגמרו לעולם. כל עוד לא אכתוב שירי הלל על מוצריו של היבואן הזה, הוא יבעט בכל כוחו ויגייס את כל רעיו וכינויי השונים כדי לשנות את השערורייה הזאת. שמע, בעייה לא קלה.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
משה/שמעון,
"התמונה כולה" כפי שהיא מצטיירת בעיניים שלי, היא של אדם מתוסכל, נרגן ועצבן שכבר מתחילת השירשור עושה מאמצים גדולים להשתמש בסארקזם (עלאק) בגרוש - "מר פור" וכל מיני כאלה.
כשכל זה מלווה גם בבוז נוטף ושפה נמוכה כלפי יבואן, שנראה כי כל מה שהוא כבר שכח מבחינת ידע, הבנה, השוואה ונסיון אתה עוד לא התחלת ללמוד, אזי הגישה כולה נראית די פאתטית.
עשה טובה לכולם ושמור את הסגנון הזה לעצמך. זה אולי עוד ישמור לך על שארית קטנה של כבוד.
....ותהנה מהלמבורגיני. נסעתי פעם באחת. היה לא נוח להפליא. :)

malc69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מקריאת השירשור הנ"ל ומנבירה קלה באתר אודיו וקולנוע ביתי
בתוספת לסגנון "המלחמתי "כלפי היבואן אייל פור , מה שאנוכי
רואה ומבין זה מגמתיות כפולה ,כאשר משה\שמעון עושה כל מאמץ
לשבח את מרכולתו של היבואן מאסטרו אודיו ומנצל את תפקידו
הניהולי ככתב בנוגע להשבחת מוצריו עד תם , ובאותה נשימה משמיץ
את מוצרי מתחריו ובמיוחד בהדגשת יתר שלילית על מוצריו של היבואן אייל פור.

לדעתי ,זה לא יאה ומקצועי לכתב אודיו שהוסמך רשמית על ידי אתר כשלהוא
להשמיץ מוצרי מתחרים בצורה כזו במיוחד כאשר ניכר מהתנהלותו כי
הלה מנהל דברי מלחמה ומדון אישית כנגד יבואן זה או אחר תוך
ניצול המעמד שהוקנה לו על ידי מנהלי האתר.

אני גם משתאה נוכח חוסר מקצועיות הנהלת אודיו וקולנוע ביתי
שנותנת חסות לכתב הכותב דברי שבח והלל למוצרים אישיים
שלו כאשר מכתבותיו ברורה כשמש הזיקה בינו לבין היבואן שלו
מישתדל הכתב להחזיר "טובה" על ידי פרסום מוצריו ושבעתיים
כאשר אותו כתב מנסה בכל מאודו לבטל את מוצרי מתחריו .

מלכיאל

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
משה/שמעון,
"התמונה כולה" כפי שהיא מצטיירת בעיניים שלי, היא של אדם מתוסכל, נרגן ועצבן שכבר מתחילת השירשור עושה מאמצים גדולים להשתמש בסארקזם (עלאק) בגרוש - "מר פור" וכל מיני כאלה.
כשכל זה מלווה גם בבוז נוטף ושפה נמוכה כלפי יבואן, שנראה כי כל מה שהוא כבר שכח מבחינת ידע, הבנה, השוואה ונסיון אתה עוד לא התחלת ללמוד, אזי הגישה כולה נראית די פאתטית.
עשה טובה לכולם ושמור את הסגנון הזה לעצמך. זה אולי עוד ישמור לך על שארית קטנה של כבוד.
....ותהנה מהלמבורגיני. נסעתי פעם באחת. היה לא נוח להפליא. :)

אחד מן המזדנבים של אייל, במקרה?

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מקריאת השירשור הנ"ל ומנבירה קלה באתר אודיו וקולנוע ביתי
בתוספת לסגנון "המלחמתי "כלפי היבואן אייל פור , מה שאנוכי
רואה ומבין זה מגמתיות כפולה ,כאשר משה\שמעון עושה כל מאמץ
לשבח את מרכולתו של היבואן מאסטרו אודיו ומנצל את תפקידו
הניהולי ככתב בנוגע להשבחת מוצריו עד תם , ובאותה נשימה משמיץ
את מוצרי מתחריו ובמיוחד בהדגשת יתר שלילית על מוצריו של היבואן אייל פור.

לדעתי ,זה לא יאה ומקצועי לכתב אודיו שהוסמך רשמית על ידי אתר כשלהוא
להשמיץ מוצרי מתחרים בצורה כזו במיוחד כאשר ניכר מהתנהלותו כי
הלה מנהל דברי מלחמה ומדון אישית כנגד יבואן זה או אחר תוך
ניצול המעמד שהוקנה לו על ידי מנהלי האתר.

אני גם משתאה נוכח חוסר מקצועיות הנהלת אודיו וקולנוע ביתי
שנותנת חסות לכתב הכותב דברי שבח והלל למוצרים אישיים
שלו כאשר מכתבותיו ברורה כשמש הזיקה בינו לבין היבואן שלו
מישתדל הכתב להחזיר "טובה" על ידי פרסום מוצריו ושבעתיים
כאשר אותו כתב מנסה בכל מאודו לבטל את מוצרי מתחריו .

מלכיאל

אדון מלכיאל פור?

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כפי שאמרתי, למר פור יש שרשרת של מזדנבים וכינויים, כדי לנגח את כל מי שלא מהלל את מרכולתו.

malc69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה חצוף , אתה יודע זאת !
אני בכלל לא מכיר את אייל פור , וסגנונך (הרצחת וגם ירשת) אננו מוסיף לך כבוד כלל.
ובאותו המטבע אני יכול לכנותך : אדון משה שחורי ? אבל לא ארד לרמתך ...

תחשוב על זה, לילה טוב.

מלכיאל

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אתה חצוף , אתה יודע זאת !
אני בכלל לא מכיר את אייל פור , וסגנונך (הרצחת וגם ירשת) אננו מוסיף לך כבוד כלל.
ובאותו המטבע אני יכול לכנותך : אדון משה שחורי ? אבל לא ארד לרמתך ...

תחשוב על זה, לילה טוב.

מלכיאל

עכשיו אני בטוח שאתה מר פור!

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
זה מה שנקרא מגלומניה+פרנויה.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
נכנסתי כדי להבהיר דבר אחד, שיהיה ברור לכולם באופן חד משמעי:
אני לא מאלה השולחים או משדלים לקוחות \ כתבים מטעמי לכתוב בפורומים.
כל מה שהם כותבים הוא על דעת עצמם ועל אחריותם בלבד.
אני לא גם לא מתואם איתם בשום צורה ואופן.
כפוף לכלל זה גם משה \ שמעון בוזגלו.

מלכיאל,
עניין השרשור הזה לא במוצרים שלי. מה הקשר בין השנאי של אודיופריק למאסטרו אודיו?
למה מצאת לנכון לשרברב את שמי לתוך הדיון הזה? זה נראה לי מוזר מאוד.
למה אתה מכנה את הכותב "שמעון שחורי" ולא "שמעון פוגל"?
יש לך איתי איזה חשבון פתוח? (רק שיהיה ברור, אני שואל בכל הרצינות, אין לי מושג מי אתה ולמה אתה "נטפל" אלי)

עופר.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
השרשור בהחלט מדרדר, נעצור את זה כאן.
תודה לכולם.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור