שכל אחד יאזין בהתאם לטעמו ונסיונו !

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
אבל שוקרון מאוד התרשמתי מהאמיתות שלך ויציבות דעתך האמיתית ובעיקר מתומר שקיבל אותנו כל כך יפה לאחר שעבר בינינו לא חתול שחור אלא פומה שחורה , כל הכבוד!1111111:לב:
זה הפוסט הכי יפה פה :לב::לב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אני לא נכנס כרגע ליכולות שלך וכמה זה באמת ריאלי והגיוני מה שאתה מתאר, אז נשאיר את זה בצד.

ובוא נשאר באותן הקלטות עליהן אתה מדבר.

ההקלטות הללו מבוצעות באולפן.

מטרת האולפן אגב, בין השאר, היא לנסות ולא לסטות מהמקור, כאשר אותו מקור, קרי Venue, גם טופל באופן ממוחשב ואקוסטי.
רן, נראה לי שמטרת האולפן זה לשרת הפקה שתצא הכי טוב שאפשר באיירפודס.
כך שומעים 90 אחוז מהמאזינים הפוטנציאליים.
מה מעניין בכלל המקור?
מגבירים מחלישים מנחיתים מוסיפים ועושים כל דבר טריק אפשרי.
שוק ההפקות לאנשים ששומעים היום במערכת סטריאו מושקעת הוא אפסי.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
רן, נראה לי שמטרת האולפן זה לשרת הפקה שתצא הכי טוב שאפשר באיירפודס.
כך שומעים 90 אחוז מהמאזינים הפוטנציאליים.
מה מעניין בכלל המקור?
מגבירים מחלישים מנחיתים מוסיפים ועושים כל דבר טריק אפשרי.
שוק ההפקות לאנשים ששומעים היום במערכת סטריאו מושקעת הוא אפסי.
תתפלא לדעת.. האוזניות האלו מכויילות כמו מערכת סופר מושקעת..

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
הן נשמעות מעולה

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
חזרה הפמפמת RC. הפעם דרך מדידות ומי שלא מוכן לבצע מדידות ורצוי דרך דן וכמובן המשך טיפול במערכת RC הוא לא אודיופיל.
דן אני מעריך אותך אבל נוכחותך בשרשור כזה יש בה משום טעם לפגם משום שאתה מתפרנס מזה בדיוק. אף יבואן לא התבטא בשרשור הזה פרט לאמיר שהגיב כאן אולי בהודעה אחת
אתה מגיב כאן לא מעט. למרות שהדברים שאתה כותב הם נכונים אתה משאיר טעם חמצמץ של עוסק מסחרי המשווק את שירותיו.
רן- שר המשפטים יכל להיעזר בך לאור העוצמה והאינטנסיביות בה אתה מנסה לדחוף דברים.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
הדיון לא היה על RC .
כל מה שכתבתי לא קשור שכן אני מקפיד להמליץ על מותגים שהם לא שלי ( פה ) .
מי שמתקשר ומבקש כיול או רק אבחנה אקוסטית - אינני זמין לזה ( יש פה כמה עשרות שיכולים להעיד ) .

כך שהטענה שלך האמת רונן נופלת
ובעיקר מאוד מבאסת .

מעולם לא אמרתי שמי שלא משתמש ב RC אינו אודיופיל או שום דבר בכיוון הזה .
מי שמכיר אותי - יודע את זה .
האמת איש - מאכזב מאוד שזה מה שאתה חושב .
אם יש לך ענייני אגו לפתור בעניין הידע - אני לא הכתובת .
יום טוב

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני אספר לך 2 סיפורים על חוטים שוקרון ומה קורה כשאנחנו מקשיבים עם האוזניים ולא עם העיניים.

אני ערכתי לאלדר ונמר מבחן עיוור של חוטים. המון חוטים. חלקם זולים. חלקם אולטרה יקרים.
עיוור. בלי שהם ידעו על מה מדובר ובלי שניתנה להם האפשרות למשש את החוט...

אתה חושב שהם ידעו להגיד מי היקר ומי הזול?
אתה חושב שהם ידעו להגיד של איזו חברה כל חוט?
אתה חושב שהם בחרו בסוף בחוט היקר, כחוט "הכי טוב"?

סתם אקווליזרים. והכי גרוע שהם טיפשים ללא יכולת שליטה.

ואני אספר לך עוד סיפור על חוטים ומה קורה שאנשים לא רואים את הדברים , אלא רק מקשיבים.

חבר נתן לי להקשיב לכבל רמקולים ב- 40,000 דולר. אולי יותר, אני כבר לא זוכר. סכום דמיוני. קופסא מדהימה, בנייה מדהימה. נוצץ. מה שאתה רוצה.

ישבו על הספה, 4 אודיופילים מהשורה הראשונה, כולל יבואן מהשורה הראשונה.....

ואמרתי להם חבר'ה, הנה החוט וכולם מיששו אותו והזילו ריר עליו ואז ביקשו לשמוע.

והקשבנו בתחילה לחוט שלי, טראנספרנט כלשהו ואז אמרתי להם אוקיי, בואו נקשיב לחוט היקר ואז השמעתי להם שוב את השיר.

ואז במשך דקות מאוד מאוד ארוכות, כל אחד בתורו נתן נאום חוצב להבות על מה עשה אותו חוט, איך המערכת נשמעת כל כך יוקרתית ואיך כל אחד הרגיש את האוויר והכלים והזיהוי והפינס והרגש והשמגש ומה שאתה רוצה....

כמעט בכיתי מרוב התרגשות לנוכח התיאורים..

אממה שוקרון..

בכלל לא החלפתי חוט....

רן
זה לא שחוטים לא עושים הבדל אבל היחס מחיר תמורה הרבה יותר גרוע מלהשקיע את הסכומים האלה בפסיכולוג...
אבל הרי פטור בלא כלום אי אפשר אז אני רוצה להגיד לך רן שאני הסרתי סופיות של חוטי חשמל כאלו שמונעות מהגידים להתפזר או לא לתת מגע שלם שעשויות מנחושת מצופה בדיל שעולות שני סנט ליחידה ורק הפעולה הזו הוסיפה בין שניים לשלושה db באזור ה150-200 Hz לא, לא מדדתי, אפשר לתת לי קצת קרדיט גם בלי תוכיח א-לה AK1.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
חזרה הפמפמת RC. הפעם דרך מדידות ומי שלא מוכן לבצע מדידות ורצוי דרך דן וכמובן המשך טיפול במערכת RC הוא לא אודיופיל.
דן אני מעריך אותך אבל נוכחותך בשרשור כזה יש בה משום טעם לפגם משום שאתה מתפרנס מזה בדיוק. אף יבואן לא התבטא בשרשור הזה פרט לאמיר שהגיב כאן אולי בהודעה אחת
אתה מגיב כאן לא מעט. למרות שהדברים שאתה כותב הם נכונים אתה משאיר טעם חמצמץ של עוסק מסחרי המשווק את שירותיו.
רונן,

זו לא פעם ראשונה שאתה מפרש דברים בצורה הזויה ומגמתית ומשליך בוץ לכל עבר והפעם אתה מגדיל לעשות ומערב פוליטיקה. תתבייש לך.

אתה יכול להעיר את ההערות שלך בצורה נאותה יותר.

לגופם של דברים, אף אחד לא מפמפם על כלום, אתה מוזמן להתעלם מהנושאים או אנשים מסוימים שלא מוצאים חן בעיניך, או חושבים בניגוד אליך , שאין צורך להריץ חתיכת חוט במשך מאות שעות, או מדף מנגרייה, לא ממש ישנה את עורו אחרי כמה שבועות, שיכוך לא פותר בעיות אקוסטיות וגם לא מגבר ורכיבים אלקטרונים לא צריכים ברייק אין של 19 שנה...

אתה יכול להבין שיש עוד דיעות, שבניגוד לדיעות המופרכות שלך, הן מגובות בספרים, מאמרים, מחקרים והרבה מדע.

הערה נלוזה נוספת שלך , הייתה הטענה כאילו מישהו כתב, שאנשים שלא מודדים הם כלל לא אודיופילים.

אני מבין שקמת הבוקר עם רצון לעשות בלגן, לא בטוח שזו העת, במיוחד שכולנו צריכים עוד משהו קטן, על מנת להשתולל על כל העולם.

אז לא, לא נטענה טענה כזאת וכל אחד רשאי לעשות כדרכו וכרצונו ואולי במקום ההערות הבוטות שלך, תחכים אותנו קצת מהידע שלך ותחזור לתחילת השרשור ותשתף אותנו בדעותיך, אם יש כללים ,או אין כללים בתחביב הזה וככל וישנם, מהם אותם כללים.

מעניין ללמוד.

רן

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
דן, אין שום עניני אגו, שים לב למה שעשיתם לפורום. הרבה מאוד אנשים לא נכנסים לפה וחבל.
אמרתי שאתה לא עובר על חוקי הפורום אבל אתה מופיע המון כאן -הרבה יותר מיבואנים אחרים ויותר בשרשורים הקשורים למדידות
ולמערכות תיקון. עמוד והסתכל על כך מהצד. אתה לא רואה את הבעייתיות כאן?

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
זה לא שחוטים לא עושים הבדל אבל היחס מחיר תמורה הרבה יותר גרוע מלהשקיע את הסכומים האלה בפסיכולוג...
אבל הרי פטור בלא כלום אי אפשר אז אני רוצה להגיד לך רן שאני הסרתי סופיות של חוטי חשמל כאלו שמונעות מהגידים להתפזר או לא לתת מגע שלם שעשויות מנחושת מצופה בדיל שעולות שני סנט ליחידה ורק הפעולה הזו הוסיפה בין שניים לשלושה db באזור ה150-200 Hz לא, לא מדדתי, אפשר לתת לי קצת קרדיט גם בלי תוכיח א-לה AK1.
גדי.

קודם רונן ועכשיו אתה..

בכנות, אני משתדל לכתוב תמיד את הדברים בצורה חדה, ברורה , שלא דורשת פרשנות, או תוספות כלשהן.

יש מקום שכתבתי שחוט, מכל סוג שהוא, בין אם הוא חוט תקשורת, או חשמל או אינטרקונקט, לא עושה הבדל שמיע?

ברור שעושה הבדל שמיע!

תקח cat 5 או cat 6 ופתאום יהיו הבדלים.
תחליף חשמל, כבלי רמקולים וכיוצ"ב בוודאי שיהיו הבדלים, לפעמים הבדלים לא פשוטים.

אז?
זה משהו שאפשר לשלוט עליו?
משהו שאפשר לצפות אותו?
יש קורלציה ולו הקלה ביותר בין המחיר של החוט לתוצאה הסופית?

אתה מוכן להמר על חוט יקר יותר, ביחס לחוט זול יותר, מאותה סדרה, מאותה חברה, כל זאת מבלי לשמוע לפני כן?

ברור שלא!

יש בינם לבין אקוסטיקה קשר ולו הקלוש ביותר? ברור שלא!

כי הכל זה Hoax אחד גדול וזה בסדר וזה סבבה ואני בשבועות האחרונים משחק עם מלא חוטים כאלה ונהנה בטירוף, אבל עדיין מבין שזה כלום ושום דבר, חוץ מאשר אוסף של אקווליזרים טיפשים.

אם הייתי חכם אז הייתי חוסך את הכסף, אבל גם אני עמוק במטריקס.

רן

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
דן, אין שום עניני אגו, שים לב למה שעשיתם לפורום. הרבה מאוד אנשים לא נכנסים לפה וחבל.
אמרתי שאתה לא עובר על חוקי הפורום אבל אתה מופיע המון כאן -הרבה יותר מיבואנים אחרים ויותר בשרשורים הקשורים למדידות
הרבה אנשים לא נכנסים לפורום לא בגלל אקוסטיקה או RC.

עשרות אנשים שאני מכיר לא נכנסים לפורום בגלל שיחות על כך שחוטים מתקנים בעיות אקוסטיות וצריך ברייק אין למדף שיוצא מנגרייה ורכיבים אלקטרונים נשמעים הכי טוב אחרי 19 שנה

אנשים לא נכנסים לפורום בגלל כמויות הוודו וההזיות כאן, לא בגלל אנשים שמספרים לך מה זה בכלל אודיו...

רן

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
הדיון לא היה על RC .
כל מה שכתבתי לא קשור שכן אני מקפיד להמליץ על מותגים שהם לא שלי ( פה ) .
מי שמתקשר ומבקש כיול או רק אבחנה אקוסטית - אינני זמין לזה ( יש פה כמה עשרות שיכולים להעיד ) .

כך שהטענה שלך האמת רונן נופלת
ובעיקר מאוד מבאסת .

מעולם לא אמרתי שמי שלא משתמש ב RC אינו אודיופיל או שום דבר בכיוון הזה .
מי שמכיר אותי - יודע את זה .
האמת איש - מאכזב מאוד שזה מה שאתה חושב .
אם יש לך ענייני אגו לפתור בעניין הידע - אני לא הכתובת .
יום טוב
דן אתה באמת ים של ידע בתחום האקוסטי אבל כנראה שאיבדת רגישות מהפוזיציה או סתם כי זה בוער בעצמותיך,
אבל אין אח ורע בפורום לכמות הפוסטים שאתה מייצר בתחום שבו אתה עוסק ומן הראוי ללמוד קצת מהקולגות כמו ערן פוגל למשל שמוסיף תובנות בכמות של קורט מדי פעם ולא נכנס לוויכוחים שאין להם אופק סיום.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
רונן,

מה זה אומר "עשינו" ?
אין לי דרך למדוד האם נכנסים לכאן או לא.
אבל אם אני כאודיפיל צעיר היה מישהו שיושב ומסביר לי למה :
1.המחיר לא אומר דבר על האיכות ואין לו מה להרגיש נחות עם ציוד לא יקר.
2.השיפור הכי גדול שהוא יכול להשיג הוא בעזרת העצמת הידע שלו.
3.הוא יכול לפתור בעיות מהר מאוד ולא לירות באפלה.

הסיבה שאני מופיע יותר מיבואנים אחרים בשרשורים הקשורים למדידות - צריכה הסבר ?
כאילו אחי ,אתה רציני ?

אני חושב שמאז שאני פה הרבה דברים מוטלים בספק .
הבעיה שיש לך היא עם RC או איתי ?

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
דן אתה באמת ים של ידע בתחום האקוסטי אבל כנראה שאיבדת רגישות מהפוזיציה או סתם כי זה בוער בעצמותיך,
אבל אין אח ורע בפורום לכמות הפוסטים שאתה מייצר בתחום שבו אתה עוסק ומן הראוי ללמוד קצת מהקולגות כמו ערן פוגל למשל שמוסיף תובנות בכמות של קורט מדי פעם ולא נכנס לוויכוחים שאין להם אופק סיום.
גדי,
השאלה היא לא כמה אנשים שלא אוהבים לשמוע את מה שיש לי לומר חושבים שאני לא צריך לכתוב פה.
השאלה היא מה חושב הכלל שכן רוצה לספוג ולהעמיק.
במידה וארגיש שהכלל לא רוצה אותי פה .
לא אהיה פה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
זה המינון לא האיכות. אפשר לצמצם את רוב הפוסטים שלך בנושא לעשירית ועדיין תרומתך והמידע יישארו עם אותו משקל, זה פשוט כבר נראה כמו סוג של מסע צלב וזה גם יכול באיזשהו אופן להתהפך מרוב חזרתיות ולאבד את האפקט והנה אנו גם רואים ניצני אנטגוניזם וחבל שזה יקרה לתחום כל כך חשוב.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אני אספר לך 2 סיפורים על חוטים שוקרון ומה קורה כשאנחנו מקשיבים עם האוזניים ולא עם העיניים.

אני ערכתי לאלדר ונמר מבחן עיוור של חוטים. המון חוטים. חלקם זולים. חלקם אולטרה יקרים.
עיוור. בלי שהם ידעו על מה מדובר ובלי שניתנה להם האפשרות למשש את החוט...

אתה חושב שהם ידעו להגיד מי היקר ומי הזול?
אתה חושב שהם ידעו להגיד של איזו חברה כל חוט?
אתה חושב שהם בחרו בסוף בחוט היקר, כחוט "הכי טוב"?

סתם אקווליזרים. והכי גרוע שהם טיפשים ללא יכולת שליטה.

ואני אספר לך עוד סיפור על חוטים ומה קורה שאנשים לא רואים את הדברים , אלא רק מקשיבים.

חבר נתן לי להקשיב לכבל רמקולים ב- 40,000 דולר. אולי יותר, אני כבר לא זוכר. סכום דמיוני. קופסא מדהימה, בנייה מדהימה. נוצץ. מה שאתה רוצה.

ישבו על הספה, 4 אודיופילים מהשורה הראשונה, כולל יבואן מהשורה הראשונה.....

ואמרתי להם חבר'ה, הנה החוט וכולם מיששו אותו והזילו ריר עליו ואז ביקשו לשמוע.

והקשבנו בתחילה לחוט שלי, טראנספרנט כלשהו ואז אמרתי להם אוקיי, בואו נקשיב לחוט היקר ואז השמעתי להם שוב את השיר.

ואז במשך דקות מאוד מאוד ארוכות, כל אחד בתורו נתן נאום חוצב להבות על מה עשה אותו חוט, איך המערכת נשמעת כל כך יוקרתית ואיך כל אחד הרגיש את האוויר והכלים והזיהוי והפינס והרגש והשמגש ומה שאתה רוצה....

כמעט בכיתי מרוב התרגשות לנוכח התיאורים..

אממה שוקרון..

בכלל לא החלפתי חוט....

רן
עכשיו ראיתי...אני לא חושב ששני אנשים זה המדד. ואני לא טוען שכל כבל יעשה שינוי דרמטי בכל מערכת. אצלי ובהרבה מקומות כן הבחנו בהבדלים.
בקשר לתמחור כבלים ....כל אחד ישקול את שיקוליו הכלכליים, לא אוהב להיכנס לנושאים האלה כי זה עניינים אישיים של יכולות. לי אין כיס עמוק לנושא הזה ( יש עדיפויות בחיים לפעמים , הכל טוב ולא מתלונן) אז מראש בחרתי דרך שחשבתי שיכולה לתת לי תוצאה לטעמי ובמחיר יחסית שפוי. אז אני מכבד את הניסיון שלך פשוט הניסיון שלי שונה, אז מזל שלא אני בוחר לך את המערכת ...חחחחח ניסיון בא בערכה יחד עם אוזניים מסתבר.. (ורד) בוקר טוב שיהיה לנו.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
עכשיו ראיתי...אני לא חושב ששני אנשים זה המדד. ואני לא טוען שכל כבל יעשה שינוי דרמטי בכל מערכת. אצלי ובהרבה מקומות כן הבחנו בהבדלים.
בקשר לתמחור כבלים ....כל אחד ישקול את שיקוליו הכלכליים, לא אוהב להיכנס לנושאים האלה כי זה עניינים אישיים של יכולות. לי אין כיס עמוק לנושא הזה ( יש עדיפויות בחיים לפעמים , הכל טוב ולא מתלונן) אז מראש בחרתי דרך שחשבתי שיכולה לתת לי תוצאה לטעמי ובמחיר יחסית שפוי. אז אני מכבד את הניסיון שלך פשוט הניסיון שלי שונה, אז מזל שלא אני בוחר לך את המערכת ...חחחחח ניסיון בא בערכה יחד עם אוזניים מסתבר.. (ורד) בוקר טוב שיהיה לנו.
לא טענתי שהסיפורים הללו הובאו כעדות למסקנות נחרצות כלשהן ,הם הובאו בסך הכל כ...סיפורים ואתה יכול לקרוא אותם ולגחך, או לנפנף אותם, או שהם יכולים לגרום לך לחשוב.

וככל והרכישות שלך עושות לך טוב, אז עם כל הכבוד לדברים שלי , או של אחרים, ההרגשה האישית שלך היא החשובה והיא הקובעת.

יתכן ואלדר ונמר הם לא מדד, אבל מנסיוני, הדברים הם שונים לגמרי ברגע שלאנשים לא ניתנת הזכות לבחון את הדברים עם העיניים, אלא רק עם האוזניים, או לחילופין לא מספרים להם למה הם מקשיבים, אלא רק מבקשים מהם להקשיב. אתה יודע, מנטרלים את האלמנטים הפסיכולוגיים...

במקרים שכאלה, כולם, ללא יוצא מן הכלל, לא מזהים כלום ושום דבר.

לא את העובדה שיש בחלל 4 רמקולים עובדים, במקום שניים, לא את הכבל היקר, לא את המגבר הזול, לא מודעים שבכלל לא החליפו חוט, לא מודעים שסאבוופרים עובדים או לא עובדים, לא מבחינים מי הסטרימר הזול או היקר, לא מבחינים בכלום.

פותחים להם את העיניים וזה כבר סיפור אחר לגמרי, פתאום החוט היקר נתן גוון סופר יוקרתי למערכת ויש המון אוויר....

רן

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
רונן,

מה זה אומר "עשינו" ?
אין לי דרך למדוד האם נכנסים לכאן או לא.
אבל אם אני כאודיפיל צעיר היה מישהו שיושב ומסביר לי למה :
1.המחיר לא אומר דבר על האיכות ואין לו מה להרגיש נחות עם ציוד לא יקר.
2.השיפור הכי גדול שהוא יכול להשיג הוא בעזרת העצמת הידע שלו.
3.הוא יכול לפתור בעיות מהר מאוד ולא לירות באפלה.

הסיבה שאני מופיע יותר מיבואנים אחרים בשרשורים הקשורים למדידות - צריכה הסבר ?
כאילו אחי ,אתה רציני ?

אני חושב שמאז שאני פה הרבה דברים מוטלים בספק .
הבעיה שיש לך היא עם RC או איתי ?
הי דן.
אין לי בעיה אתך כלל משום שאיני מכיר אותך באופן אישי.
גדי ביטא זאת טוב יותר ממני כנראה. אין בעיה עם כך שתאיר את עיני הקוראים בפורום בנושאי מדידות.
התרומה שלך חשובה מאוד!! הבעיה היא המינון.
רן, אתה טוען שאני לא מוכן לקבל דעות אחרות אך שים לב לסגנון הכתיבה שלך שכל מה שמשתמע ממנו שאינך מוכן לקבל שיש דעות השונות משלך. אתה בטוח שאתה הכי צודק ומבחינתך אתה באיזה שהוא מסע צלב לשכנע את כל דרי הפורום בצורך במדידות ובמערכות תיקון.
לא כולם יכולים או מוכנים לזה משלל סיבות -אישה ,תקציב ושות'

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני מבין שמעצבן אותך שמדברים הרבה על נושאים שלא מעניינים אותך, אבל הניסיון שלך לכפות את רצונך ע"י האשמת חפים מפשע בהתנהלות בלתי הולמת ומציאת טעם לפגם במקומות נקיים היא מגעילה במיוחד.

בעצם אתה אומר שלמישהו יש ידע והבנה יוצאי דופן בתחום, ושממשיך ללמוד כל הזמן, בניגוד אליך שמתנגד ללמוד, אסור לשתף את הידע ולדון בנושאים שמעניינים אותו, כי הוא עוסק בתחום שהוא אוהב, גם אם בפועל הוא לא דוחף לא את עצמו ולא את מוצריו ולא את שירותיו, בשום מקום, בשום שלב, ובשום צורה.

זו סתימת פיות נטו.

זה שיבואנים אחרים לא מרבים לכתוב בפורום זה לא בהכרח בגלל שהם נמנעים מלדחוף את מרכולתם. להיפך, בהרבה מאוד מקרים יבואנים אחרים דחפו את מרכולתם וממש פירסמו את מוצריהם בדו-ערוצי, מה שדן מעולם לא עשה, אבל אתה מאשים את דן ולא אותם.

יש גם יבואנים אחרים בעלי ידע, וטוב שהם משתפים אותו כשהם טורחים לעשות זאת, אבל גם יש יבואנים שעדיף שלא יכתבו, כאלה שכותבים דברים מופרכים ומטעים ונותנים עצות גרועות, שייתכן שגם הן מונעות ממניעים כלכליים, אבל להם אתה לא מעיר.

אתה מעיר בדיוק למי שיש לו [הכי?] הרבה ידע והבנה ויכולת להתבטא ולהסביר ולהאיר עיניים והכי פחות דוחף את עצמו.

וגם זו הערה מגעילה.

נראה שאסור בסביבתך להתלהב מדברים שאתה לא רוצה לשמוע עליהם, ואתה יורה לכל הכיוונים.

דן, אין שום עניני אגו,
יש בעליל ענייני אגו -- האגו שלך!

הפוסל במומו פוסל.

שים לב למה שעשיתם לפורום. הרבה מאוד אנשים לא נכנסים לפה וחבל.
אני לא יודע איזה וכמה אנשים לא נכנסים בגלל דיונים על נושאי אקוסטיקה שאף אחד לא מכריח אותם לקרוא -- אפשר לדלג.
אני לא יודע איזה וכמה אנשים כן נכנסים כי משתפים כאן ידע והבנות ברמה שלא הייתה כמוה קודם כאן ובמקומות אחרים.

שוב:

זה שיבואנים אחרים לא מרבים לכתוב בפורום זה לא בהכרח בגלל שהם נמנעים מלדחוף את מרכולתם. להיפך, בהרבה מאוד מקרים יבואנים אחרים דחפו את מרכולתם וממש פירסמו את מוצריהם בדו-ערוצי, מה שדן מעולם לא עשה, אבל אתה מאשים את דן ולא אותם.

יש גם יבואנים אחרים בעלי ידע, וטוב שהם משתפים אותו כשהם טורחים לעשות זאת, אבל גם יש יבואנים שעדיף שלא יכתבו, כאלה שכותבים דברים מופרכים ומטעים ונותנים עצות גרועות, שייתכן שגם הן מונעות ממניעים כלכליים, אבל להם אתה לא מעיר.

אתה מעיר בדיוק למי שיש לו [הכי?] הרבה ידע והבנה ויכולת להתבטא ולהסביר ולהאיר עיניים והכי פחות דוחף את עצמו.

הבעייתיות כאן היא אתה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור