רמקולים ואולפנים.

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אף אחד לא מעודד אותך לכאן או לכאן.
שמור על השפה שלך והכל יהיה בסדר.

אני חושב שכל אחד אחר שהיה פונה כך לאדם אחר בפורום היה נחסם אוטומטית. מכיוון שאני חלק מבעלי התפקיד באתר ויש לי את האפשרות {הטכנית} לחסום אותך ואני אפילו חושב שזה היה מוצדק אילו הייתי פועל, החלטתי שלא לעשות זאת רק מפני שאני מסוגל להעביר את זה הלאה.

אני חושב שמן הראוי הוא שתגיד תודה ותחזיר את עצמך לדיון או שתפרוש ממנו בלי תלונות ותוספות עוקצניות.

אחרי הכל אני בהחלט חושב שגיליתי המון סבלנות וסובלנות כלפי ה"מחמאות" שלך כלפי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אף אחד לא מעודד אותך לכאן או לכאן.
שמור על השפה שלך והכל יהיה בסדר.

אני חושב שכל אחד אחר שהיה פונה כך לאדם אחר בפורום היה נחסם אוטומטית. מכיוון שאני חלק מבעלי התפקיד באתר ויש לי את האפשרות {הטכנית} לחסום אותך ואני אפילו חושב שזה היה מוצדק אילו הייתי פועל, החלטתי שלא לעשות זאת רק מפני שאני מסוגל להעביר את זה הלאה.

אני חושב שמן הראוי הוא שתגיד תודה ותחזיר את עצמך לדיון או שתפרוש ממנו בלי תלונות ותוספות עוקצניות.

אחרי הכל אני בהחלט חושב שגיליתי המון סבלנות וסובלנות כלפי ה"מחמאות" שלך כלפי.
נכון, צודק, מקבל, תודה.

עמיר

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מי שטחן כאן את השירשור וכביכול רמז שקישור B&W לאיזה אולפן הקלטות אומר משהו על איכות הרמקול- זה היית אתה
הרי ברור לך שזה שאולפן הקלטות אחד או יותר משתמש ברמקול הזה-לא אומר דבר וחצי דבר על איכותו

לגבי ההגברה הדרושה-מדבריך אני מבין שבכדי להתניע את הממוטה הזו שנקראת B&W סידרה 800-802
צריך הגברות יקרות מאוד.
כלומר בשביל לשמוע קצת מוזיקה באיכות טובה- אם מישהו בוחר את B&W (לאחר שהתפעל מהפרסומות שלהם)- זול זה לא יהיה (וזה עוד לפני הדיון על טופ אודיו).

לגבי המקור שלך בהיי רזולושן- מהיכן אתה מוריד?
ובאיזה DAC אתה משתמש בכדי להינות מהעיניין?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מי שטחן כאן את השירשור וכביכול רמז שקישור B&W לאיזה אולפן הקלטות אומר משהו על איכות הרמקול- זה היית אתה
הרי ברור לך שזה שאולפן הקלטות אחד או יותר משתמש ברמקול הזה-לא אומר דבר וחצי דבר על איכותו

לגבי ההגברה הדרושה-מדבריך אני מבין שבכדי להתניע את הממוטה הזו שנקראת B&W סידרה 800-802
צריך הגברות יקרות מאוד.
כלומר בשביל לשמוע קצת מוזיקה באיכות טובה- אם מישהו בוחר את B&W (לאחר שהתפעל מהפרסומות שלהם)- זול זה לא יהיה (וזה עוד לפני הדיון על טופ אודיו).

לגבי המקור שלך בהיי רזולושן- מהיכן אתה מוריד?
ובאיזה DAC אתה משתמש בכדי להינות מהעיניין?
לגבי אולפנים, לי ברור ההיפך ממה שלך ברור.
להניע אין בעייה, הנצילות שלהם די גבוהה.
להפיק את המיטב מהם (או מכל רמקול דומה באיכותו) רצוי הגברה טובה.
אני לא מוריד כלום, משתמש רק ב-CS/SACD ומעט מאוד DVD Audio, ובכל מקרה, כאמור, לא מפרסם את המערכת שלי ולא חושב שהעדפותי האישיות משנות למישהו.

עמיר

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
נראה לי מוזר הרצון העז שלך לא לספר מה יש לך-מה זה סוד כל כך גדול?
הרי אם הניסיון של מישהו קשור בחוויות צליליות
גם בחירותיו מלמדות משהו על ניסיון או הבנה או רעיונות מעניינים.

לגבי המערכת- לא שאלתי
אני כן שואל על ה DAC
מהו המפענח שבחרת בכדי להקשיב להיי רזולושן
אם זה סוד גדול - באיזה צ'יפ זה משתמש? אפסקילינג? לאן?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113

לגבי המערכת- לא שאלתי
אני כן שואל על ה DAC
ה-DAC הוא חלק מהמערכת :) (אני לא משתמש במחשב/ריפים/הורדות וכו').

לאיזה מטרה היית משתמש באינפורמאצייה על ה-DAC, גם אם הייתי אומר לך XXX או YYY?

האם זה הייה אומר לך משהו שימושי לגביך? אני לא כל כך רואה איך, כל זמן שאינך יודע מה המיתאם, הישר או ההפוך, אם יש כזה, בין טעמך לטעמי.

משהו עלי? לא צריך לעניין אף אחד.

אני סתם מעדיף לשמור על הפרטיות שלי בעניין, בין אם זה מוזר ובין אם לא.

אני חושב/מקווה שלפחות זה לא פוגע באף אחד, שלא כמו מצב-הרוח העכור שהייה/יש לי החל מאתמול, ושגרם לכמה סערות בכוס המיים שלנו, ושאני מיצר עליו. סתם ירדתי על אנשים ללא פרופורצייה.

עמיר

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
תנסה ללכת לסדנא של המעגל השלישי- שמעתי שזה שוס רציני ויש מצב שאם תגיד שאתה חבר בפורום- אתה מקבל הנחה מטורפת.
לגבי התנצלויות שלך....שניה , הולך להביא את הטישיו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
תנסה ללכת לסדנא של המעגל השלישי- שמעתי שזה שוס רציני ויש מצב שאם תגיד שאתה חבר בפורום- אתה מקבל הנחה מטורפת.
לא התנצלתי -- זה כבר הופך להיות לא כל כך רלוואנטי, כי אני רואה שממילא מדי פעם אני נופל שוב -- אז אולי כדאי להחזיר את הדמעות למקום -- בימינו אסור לבזבז מיים.

חיפשתי ב-גוגל לראות מה זה "המעגל השלישי". בשלב זה נשאיר את זה לבודהה.

עמיר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תשמע עמיר,
אתה מציע כאן כל מיני הצעות שבלי בסיס התנסותי כלשהו, כל אחד יכול היה להציע אותן. הן תיאורטיות לחלוטין.
להציע חיבור בין דגמי העל של B&W לבין "הגברה ממש טובה" זו חוכמה מאוד קטנה.
זה כמו שאני אמליץ לשמוע את האלכסנדריה עם הגברת הקצה של קרל או מרק לוינסון.
אני גם ממליץ לך בחום לחבר את הרמקול הכי יקר שתוכל לקנות של ויאנה אקוסטיק ולחבר אותו להגברה של מ.ב.ל.

נו, מה זה אומר? איזה אופי של סאונד יתקבל? עד כמה השילוב הזה יהיה טוב יותר, נניח, מרמקול של קף שעולה חמישית מחיר ומחובר להגברה של פליניוס?

הפואנטה כאן לדעתי, היא שאנחנו שואפים להמליץ על מה שאנחנו מכירים. ושמענו.
ועל בסיס המידע הזה, להשוות לסט-אפים אחרים ולתאר מה דומה ומה שונה ומה מקבלים בכל חבילה. ככה אנשים לומדים אחד מהשני ובעתיד שואפים ללכת לשמוע בעצמם ולגבש את הטעם שלהם.

אני למשל שמעתי את ה - 802D עם חלק מההגברות שדיברת עליהן. כמה וכמה פעמים, ולא בתערוכות אלא בתאום ובהאזנה ממוקדת ונוחה עם המוזיקה שהבאתי איתי. הרמקול הזה "ישב לי על הכוונת" כהמשך לשושלת B&W שהייתה לי. אחרי האזנות עם הגברות שונות הבנתי שאני לא אוהב את התוצאה ולכן גיבשתי את דעתי עליו. אולי עם הגברה אחרת הייתי מגבש דעה אחרת.

האם שמעת את הרמקול הזה, או אחרים בסדרה, עם קלאסה? עם פאס לאבס? עם מרק לוינסון?
אם לא, על סמך מה אתה ממליץ? קריאה באינטרנט? על זה אתה מריץ כאן שירשור אינסופי שבו אתה מרבה להתווכח ולהתעצבן?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
שמעתי עם הקלאסה ועוד כמה וכמה, אבל האם אתה לא זה שהסביר לי שמה שאני כותב זה ביזבוז זמן, שלא מסביר שום דבר ושממילא אתה ו"אף אחד" לא מבין אותי? (על אלה שאולי כן מבינים אתה לא יודע)

לא ברור לי למה אתה ממשיך לבזבז זמן בשירשור הזה, אלא כדי לנסות "להוכיח" שמה שאני אומר לא לעניין מבחינתך (אחרים ידאגו לעצמם) ו/או מגבב מילים כטענתך ב-http://www.dtown.co.il/forum/11675-רמקולים-רצפתיים-גודל-חלל-נדרש.html#post88098

לי לא ברור למה לי להשתתף בדיון כזה אתך. אין לי צורך להוכיח לך ו/או לאחרים את ההיפך. ראה עצמך צודק בלי צורך להוכיח ונסגר העניין. חבל"ז.

אני כותב רק לאלה שכן מבינים אותי, ואני יודע שייש כאלה, למרות הניסוחים המפותלים שלא אומרים כלום וכו' (פנו אלי בפרטי).

עמיר

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
דמעות תנין

טישוי לא יספיק צריך סט מגבות ורדינון.(lol)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
טישוי לא יספיק צריך סט מגבות ורדינון.(lol)
יו, נורא נעלבתי!!!

אני הולך להביא את הטישיו, אבל בעצם גם סט המגבות לא יספיק.

הייתי נוסע לכינרת להעלות את המפלס, אבל יש לי כאב בטן מהצחוק על הבדיחה.

עמיר

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לא התנצלתי -- זה כבר הופך להיות לא כל כך רלוואנטי, כי אני רואה שממילא מדי פעם אני נופל שוב -- אז אולי כדאי להחזיר את הדמעות למקום -- בימינו אסור לבזבז מיים.

חיפשתי ב-גוגל לראות מה זה "המעגל השלישי". בשלב זה נשאיר את זה לבודהה.

עמיר

למה? תלך, אל תתביש.
תוכל להתחבק עם המדריך בדרך להארה וללחוש על אוזנו- OMMMMMMMMM
זה משחרר את הצ'אקרות ומנקה שעווה באוזנים ופתאום התדרים הגבוהים יהיו צלולים וטבעיים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא רוצה לקרוא את זה!

נתקלתי בשרשור באדם גס רוח שקורא לנמר" קוף" ו"מפגר" .
לא ברור לי איך הדבר עובר לסדר היום והקוקסינל המתנשא הזה ממשיך לירות את חיציו עמוק בבשרו של זה או אחר,
הרי מדובר בטפיל מהסוג הגרוע שאפילו אנשים המכירים אותו היטב כמו יאיר תמם עופר שחורי ועוד אודיופילים שבמקרה גרים בשכנות אלי (עוד מתקופת השוואות הביצועים אצל מר להב ז"ל)
היו מותרים על האינטראקציה.
המרירות והבדידות היחסית וכן חוסר ענין כל שהוא נוסף משתקפת בין השורות של כותב אומלל זה,
ומכייון שלא לי ולא לחלק מחברי הפורום יש עניין להשתתף באוננות הנפשית המתבצעת פה לנגד עיננו,ובטח שלא ליטול חלק באלימות של תולעת חלושה ונשית ההופכת מאחרי המקלדת לבריון קשקשים,
שחררו אותנו בבקשה מעולו של זה,שהטרוף וחוסר האיזון משתקפות בכל שורה שלו,האם אינכם רואים שמאחורי כותב זה קיים מוח תזזיתי ובלתי יציב ,
יש לנו מספיק כאלו באזור בו אנו חיים שמאימים עלינו באטום או שמפיצים קלטות איומים מטורפות,שבענו משכאלה ולא רוצים להתקל בתזזית הזו גם פה כשיש חמש דקות של פנאי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
למה? תלך, אל תתביש.
תוכל להתחבק עם המדריך בדרך להארה וללחוש על אוזנו- OMMMMMMMMM
זה משחרר את הצ'אקרות ומנקה שעווה באוזנים ופתאום התדרים הגבוהים יהיו צלולים וטבעיים
כמה מיץ אתה מנסה לסחוט מבדיחה אחת?
זה יהרוס את כל ה-וויטאמין C, הערך התזונתי יירד, והצ'אקרות ייסתמו.

אתה נשמע יותר מדי בקיא בעניין מכדי להיות זר לו. מתי היית שם?

עמיר

נ.ב., לא עדיף להתחבר עם מדריכה, אם כבר? זה משחרר הרבה צ'אקרות, לא?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יש פה אנשים מאוד מעליבים (מחיית אף), נורא! (מחיית אף), כמה נעלבתי! (מחיית אף)

מעניין מה השירות המטאורולוגי אומר על הסערות בכוס מיים שמשתוללות כאן.
לו לפחות הן הייו מעלות את מיפלס הכינרת... אבל אפילו זה לא.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש פה אנשים מאוד מעליבים (מחיית אף), נורא! (מחיית אף), כמה נעלבתי! (מחיית אף)

מעניין מה השירות המטאורולוגי אומר על הסערות בכוס מיים שמשתוללות כאן.
לו לפחות הן הייו מעלות את מיפלס הכינרת... אבל אפילו זה לא.

עמיר

רק רציתי להזכיר לך שאם אתה מרגיז קוף בגונגל,תשתדל שזה יהיה קוף מקוק,למה להרגיז דווקא את הגורילה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
רק רציתי להזכיר לך שאם אתה מרגיז קוף בגונגל,תשתדל שזה יהיה קוף מקוק,למה להרגיז דווקא את הגורילה.
רק רציתי להאיר שאולי ההתלהמות שלך מראה שאתה לא סומך על נמר שיידע להסתדר בעצמו (מה שהוא עושה יפה מאוד!) וחושב שהוא זקוק לעזרתך ועוד באמצעים הפאתטיים האלה.

חבל.

עמיר

ATM

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
סיכום ביניים #1

מסתבר שדרווין (צ'ארלס) -צדק.

ATM

ATM

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הדדיות

לגבי המערכת- לא שאלתי
אני כן שואל על ה DAC

גידי
וממה מורכבת המערכת שלך ?
(תמונות אפשר?)
ATM

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור