רמקולים ואולפנים.

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
עמיר, בפעם הבאה שתכתוב דברים בנוסח "מפגרים" או "קופים", תורחק מהאתר.
תודה.
זה לא איום, זו עבירה על תקנון האתר - שימוש בלשון פוגענית אישית.
לתשומת ליבך.
ליאור,

רציתי להעלות תמיהה בקשר לתקנון האתר ו/או בקשר לאכיפתו.

הגיוני ומקובל עלי בהחלט שההתנסחות שלי לא הייתה ראוייה, שצינזור הפוסט והאזהרה להרחקה היו מוצדקים, ולשלהשתמש בביטויים כמו קוף/מפגר זה לא לעניין. אכן התחרפנתי, באחריותי, פשלה שלי נטו.

עד כאן טוב ויפה.

העניין הוא שתקנון האתר אוסר כפי הנראה רק על "שימוש בלשון פוגענית אישית". ברגע ש"הלשון הפוגענית" לא מופנית ישירות לאדם ספציפי בשמו, זה "בסדר", אפילו אם ברור ללא ספק למי ההודעה מופנית.

ניסוח "עקיף" כמו 'נתקלתי בשרשור באדם גס רוח שקורא לנמר" קוף" ו"מפגר"' מכשיר, לפיכך, שימוש בשפה שייחסית אליה "קוף" ו"מפגר" הם ברמת גסות רוח של ילדים בגנון, בעוד שכאן יש התבטאויות עתירות בסטיות נפשיות/מיניות וליכלוכים של מבוגרים בעייתיים.

עם זאת, מבחינת "האתר" זה כנראה בסדר גמור, לא עובר על הכללים (זה לא "אישי"), לא נערך, ללא אזהרות, כלום.

שים לב שגם כאן אין פנייה אישית פוגענית באף אחד, ולפיכך, לפי אותו תקנון, אין הצדקה לערוך / לצנזר כאן אף מילה.

והתמיהה היא: האם זו רמת האותנטיות וה"מוסריות" של תקנון האתר, או רק "פרוטקצייה" לחברים האישיים של הנהלת האתר?

האם ההתנהלות כאן היא תקינה בעיניך?

עמיר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני שמח שהפכת רגיש לניסוחים ומקווה כי כל המעורבים ינהגו כך בפעמים הבאות, אחרת נאלץ לפעול.
השרשור כבר לא תורם כלום לאף אחד ולכן ינעל.
תודה.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור