ניגון טידל דרך פלאפון ושליטה מחאה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא רואה ברור בתמונה - יש לך שום על הלבן ?

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
כן שמתי אמרו לי שזה משפר את הסאונד

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
צפה בקובץ המצורף 50606

זאת הוכחה שאני לא רובוט .
אגב שמתי שום אורגני על המגבר נגד עין הרע
הרמקול מצד ימין בתמונה צריך טיפול שחרור לחץ. ואתה עוד מלמד אותנו על אקוסטיקה?

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
האמת הפורום פה אחלה שרוצים לעזור אבל אם משהו חושב אחרת מתחילים לנסות לרדת עליו להקטין אותו כמו
ידידי הטוב והציני מתנוש ועוזריו שתומכים בו שהוא מנסה להגיד למשהו טיפש עילג טרול אוהד ביתר כל זה בגלל שפגעתי בו שאמרתי שדאקים לא משנים כלום וזה בולשיט ולגבי התוכנה roon ,אם זאת הגישה ותמיכה לאנשים שמדברים בזלזול זה לא יפה ולא מכובד לפורום ואז גם משווים את זה לפוליטקה .
הוא בכלל ל מכיר אותי ולא יודע כלום פשוט עושה לו טוב לרדת על אחרים שחדשים פה יעני הוא וותיק ידוע פה יש לו גב .
לא משנה שאני חולק עליו זה לא לוויכוח כי יש פה אנשים עם ניסיון קנו דאקים במחירים של יאכות הם שומעים פרטים שאני לא שומע מבינים בכול .
לא מתווכח יותר רק לא יזיק לו מודעות עצמית לאייך שהוא מתבטא וחושב במקום להשמיץ אחרים שהוא לא מכיר בכלל .
מקווה שיש פה אחד לפחות שיסכים איתי שהוא לא נחמד

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
כן שמתי אמרו לי שזה משפר את הסאונד
השום לא מתבשל תוך דקה? הלבן חם חם...

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
אגב אני כן חושב שroon תוכנה טובה וכרגע אין לי אלטרנטיבה טובה יותר .אבל יש משהו שמציק לי איתה חוץ מהמחיר , הרי יש את core שזה למעשה יכול להיות המחשב נוק שלי שמחובר usb לארקם אז המערכת יושבת למעשה בסלון מה נותן לי כל האופציות של המולטי זון אני לא הולך לחבר רמקולים בחדר ובמטבח אלא רק בחוץ בגינה ולזה יש לי את הימאהה 3050 רסיבר נותן להם מוסיקה דרך הmusiccast שהיא פצצה שליטה מלאה על הרסיבר של ימאהה מולטיזון הכל תומכת ספוטיפי וטידל .
מכאן באה ההתלבטות שלי וההגזמה שיש בroon כי כל הדבר הזה כבר קיים במערכות כמו ימאהה .
מקווה שאתם יורדים לסוף דעתי .
אגב האם יש אופציה להתקין roon core על רספרי פיי לפי הבנתי לא ,אז למה לעבוד איתו כend point אם למעשה יש מחשב נוק שהוא גם end point וגםה core ?
אשמח לתגובות גם אם הרגזתי משהו פה
תודה

קודם כל שאפו!

המערכת שלך סבבה לגמרי, לבן שדוחף דבורים נצילים זה אחלה, ממש לא מיינסטרים. נראה שאתה דווקא פתוח להתנסות ומבחין בדקויות סאונד.

קבל את הניסוי הבא, בחר חברה כלשהי ונסה על המערכת שלך שני דאקים של אותה החברה, רצוי אחד ברמת כניסה ואחד בטופ של החברה. בדוק אם אתה שומע/לא שומע הבדל.

לגבי roon

היא כבר הפכה לתוכנה הסטנדרטית בקרב שומעי הדיגיטל. אם אתה משתמש סטרימינג כבד זו בעני תוכנה חובה. הסכום שאתה משלם עליה שווה ערך למחיר של קנית סידי אחד בחודש.
זה שיש שם פיצרים שאתה לא משתמש או לא צריך (כמו מולטיזון) לא עושה אותה תכנה גרועה או לא כדאית... מה שחשוב הוא שבפיצרים שאתה כן משתמש היא תעשה עבודה לשביעות רצונך (ואף מעבר לכך). לדוגמא שליטה מרחוק, קיטלוג ספריות, גיבוי ספריות, החבאת שרותי הסטרימינג מאחורה, ממשק טוב, ניגון רדיו שלומד אותך, אפשרות ל dsp וכו.

מה שהיא לא עושה (לא רצה על רסברי פי) לא רלוונטי. משנה מה היא כן עושה.

אז יש לך מערכת סבבה, מה באת לנו פה עם דיבור נגוע של דאק ב 30 שקל ותוכנות של פראירים ;)?

נ.ב. אין קשר בין אקוסטיקה לשאר הדברים שצינת, אפשר גם וגם, תלוי ברמת המורעלות. יש לוחות אקוסטים זולים וטובים (תבדוק GIK), לא כל דבר טוב בחיים דורש משכנתא

נערך לאחרונה ב:

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
תודה רבה על הפרגון .
לגבי roon צודק היא תוכנה באמת טובה ואולי ארכוש אותה למרות הכל ( האם יש אפשרות לתשלום חודשי או רק שנתי ).
דבר נוסף בתוכנה רון שקצת לא נוח לי הוא שאני חייב להדליק את המחשב לחכות שיעלה מערכת ההפעלה להפעיל את רון וגם כמובן להדליק את המסך טלוויזיה ואת הרסיבר שמחובר אליה ,ואז זה הופך ליותר מסורבל .
חשבתי אולי אם הייתי מתקין רון כcore על המחשב נוק כמערכת עצמאית מבלי ווינדוס בכלל ואז בכדי לשמוע מוסיקה מדליק רק את המחשב מבלי העניין של הטלוויזה ווינדוס רסיבר היה יותר יעיל ונוח לא ??

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
איזה פתרון במצב הקיים שלי עדיף ?
אולי להשאיר את המחשב שיהיה כמחשב ואז להריץ רון עליו ולקנות רספרי פיי שהוא סטרימר ואותו בכבל usb לדאק שלי של ארקם ?
מבלבל אותי לא יודע מה הכי טוב

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
איזה פתרון במצב הקיים שלי עדיף ?
אולי להשאיר את המחשב שיהיה כמחשב ואז להריץ רון עליו ולקנות רספרי פיי שהוא סטרימר ואותו בכבל usb לדאק שלי של ארקם ?
מבלבל אותי לא יודע מה הכי טוב
אני לקחתי רסברי פי 4 , שמתי עליו volumio וחיברתי לדאק usb
תומך בהכל כולל mqa , dsd256
500 ש״ח כולל ספק ומארז קטן

יש להם אפליקציית שליטה שעולה דולר אחד
אפשר גם מהדפדפן בחינם
חיברתי אליו דיסק חיצוני עם קבצים

מבחינת שירותי סטרימיניג תומך בספוטיפיי בחינם
אם אתה רוצה גם תמיכה ב bt + tidal צריך לשלם להם 3 דולר בחודש

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
אני לקחתי רסברי פי 4 , שמתי עליו volumio וחיברתי לדאק usb
תומך בהכל כולל mqa , dsd256
500 ש״ח כולל ספק ומארז קטן

יש להם אפליקציית שליטה שעולה דולר אחד
אפשר גם מהדפדפן בחינם
חיברתי אליו דיסק חיצוני עם קבצים

מבחינת שירותי סטרימיניג תומך בספוטיפיי בחינם
אם אתה רוצה גם תמיכה ב bt + tidal צריך לשלם להם 3 דולר בחודש
תגיד, בvolumio אין תמיכה בדיזר? יש צפי לתמיכה בשירות?

ממה שאני שם לב, דיזר נותן הכי הרבה יחסית לשירותים אחרים, בעיקר בגלל העברית.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113

לא - אין תמיכה
הדרך היחידה זה לנגן דיזר בטלפון ודרך airplay/BT להשמיע ב volumio
לא יודע מה הסיפור של דיזר שהם כמעט לא נתמכים - במיוחד גרסת hifi
אני משתמש בטידל בעיקר ועבור הישראלים עובד עם ספוטיפיי

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
ניתן להגדיר ביינדווס תוכנות שעולות אוטומטית כשאתה מדליק את המחשב, תגדיר את רון כאחת מהם. אתה משאיר את הנוק כל הזמן דלוק, ללא עכבר ומקלדת, אין סיבה להתעסק עם זה יותר מידי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם יש מחשב נוק רק לצורך רון, אז כדי להתקין שם את רון רוק בלבד, זו ערכת הפעלה מינימלית כוללת רון- כך אני עובד

https://kb.roonlabs.com/Roon_Optimized_Core_Kit

yuvy123

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
8
חשבתי אולי אם הייתי מתקין רון כcore על המחשב נוק כמערכת עצמאית מבלי ווינדוס בכלל ואז בכדי לשמוע מוסיקה מדליק רק את המחשב מבלי העניין של הטלוויזה ווינדוס רסיבר היה יותר יעיל ונוח לא ??
תודה רבה על הפרגון .
לגבי roon צודק היא תוכנה באמת טובה ואולי ארכוש אותה למרות הכל ( האם יש אפשרות לתשלום חודשי או רק שנתי ).
דבר נוסף בתוכנה רון שקצת לא נוח לי הוא שאני חייב להדליק את המחשב לחכות שיעלה מערכת ההפעלה להפעיל את רון וגם כמובן להדליק את המסך טלוויזיה ואת הרסיבר שמחובר אליה ,ואז זה הופך ליותר מסורבל .
אצלי זה באמת ככה - ROON מותקן רק כ CORE על מחשב בחדר העבודה . מפעיל אותו רק דרך אפליקציית השליטה בטלפון - דרך הרשת לכרום קאסט אודיו . בצורה כזאת לא צריך להפעיל טלוויזיה ולא שום דבר שמקשה .
המחשב בחדר העבודה ממילא עובד כל הזמן . יש לי שם גם שרת קבצים שרץ ברקע לקבצי וידאו , כדי לנגן על הטלויזיה בסלון , בלי קשר ל קבצי המוזיקה .

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8

שאלתי את עצמי את אותה השאלה לפני כחודש ולצערי אני מצטרף לתשובתו של liranbh. אין תמיכה לא ב volumio ולא בשאר התוכנות הפופולריות ל rpi. היחיד שראיתי שנותן "תמיכה" זה picoreplayer עם ממשק squeezebox. אחרי קצת הורדת ידיים איתו הצלחתי להגיע למצב ש deezer ניגן משהו אבל קשה היה להגיד שממש שלטתי במצב, ובכל מקרה אנחנו כבר ב2020 וממשק של squeezebox זה משהו שעדיף להשאיר כחווית העבר

אשמח מאוד אם למישהו יש נסיון בסטאפ הנל

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
שאלתי את עצמי את אותה השאלה לפני כחודש ולצערי אני מצטרף לתשובתו של liranbh. אין תמיכה לא ב volumio ולא בשאר התוכנות הפופולריות ל rpi. היחיד שראיתי שנותן "תמיכה" זה picoreplayer עם ממשק squeezebox. אחרי קצת הורדת ידיים איתו הצלחתי להגיע למצב ש deezer ניגן משהו אבל קשה היה להגיד שממש שלטתי במצב, ובכל מקרה אנחנו כבר ב2020 וממשק של squeezebox זה משהו שעדיף להשאיר כחווית העבר

אשמח מאוד אם למישהו יש נסיון בסטאפ הנל
דיזר עשו אינטגרציה עם מעט יצרנים
האופציה היחידה הזולה זה לקנות סטרימר אנדרואיד כמו שיאומי ולחבר אותו בכבל אופטי לממיר

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
אם יש מחשב נוק רק לצורך רון, אז כדי להתקין שם את רון רוק בלבד, זו ערכת הפעלה מינימלית כוללת רון- כך אני עובד

https://kb.roonlabs.com/Roon_Optimized_Core_Kit
למעשה גם אני רציתי להתקין את הרוק בלבד אבל המחשב משמש גם לקודי סרטים ועוד חבל לי לבזבז נוק טוב רק בשביל רון אולי יש איזה מכשיר אחר מומלץ שיריץ רק רון נקי זה עדייף מאשר להריץ זאת על המחשב היחידי בסלון .
אגב האם הרוק יותר יציב ויש שיפור בתוכנה בגלל שהוא יעודי ? או אולי עדיף סטרימר יעודי שמריץ רון

MadCow

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
דיזר עשו אינטגרציה עם מעט יצרנים
האופציה היחידה הזולה זה לקנות סטרימר אנדרואיד כמו שיאומי ולחבר אותו בכבל אופטי לממיר

גם chromecast audio עובד מצוין כמו עם שאר יצרניות הסטרימינג

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור