ניגון טידל דרך פלאפון ושליטה מחאה

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
אצלי זה עובד (מחובר לHegel h80)
אבל זה לא אומר שזה יעבוד עם כל dac.
ניסיתי לפני כמה חודשים לחבר לusb ולא הייתי מרוצה מהתוצאה (nordost purple flare).
אתמול במקרה חיברתי שוב מתוך סקרנות והופתעתי מאוד לטובה (הפעם purist audio design)

נערך לאחרונה ב:

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
תודה רבה על הלינק. אתה בטוח שה usb הוא לא רק כניסה (מחשב או דיסק), אני רוצה לשרשר לdac כיציאה. יעבוד לדעתך?
קניתי אותו היום
חיברתי לדאק גם עם usb וגם אופטי
עובד בלי בעיה בשניהם
הבעיה היא שהמכשיר בנוי כ android tv ולכן אי אפשר להתקין לו כל תוכנה
יש בחנות tidal ועובד עם הדאק דרך usb אבל לא מוציא mqa
התקנתי את התוכנה usb audio player pro והיא מוציאה לדאק דרך ה usb בלי בעיה mqa בכל קצב (bitperfect)
הבעיה היא שכדי להתקין את התוכנה הנ״ל צריך להוריד את ה apk מהרשת , לשים על דיסק חיצוני , לסמן אישור להתקנת תוכנה לא ממקורות ידועים ואז להתקין - בקיצור לא פשוט
הוא גם לא מציג את התוכנה ברשימת התוכנות המותקנות אז גם כאן צריך טריק כדי להפעיל את התוכנה צריך להדליק את הדאק ואז הוא שואל אם להפעיל אותה ואפשר לסמן שתמיד יפעיל
בכל מקרה אם לא מעניין אותך mqa אז עובד פיקס בחיבור לדאק לפחות שלי mytek broklyn bridge

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
קניתי אותו היום
חיברתי לדאק גם עם usb וגם אופטי
עובד בלי בעיה בשניהם
הבעיה היא שהמכשיר בנוי כ android tv ולכן אי אפשר להתקין לו כל תוכנה
יש בחנות tidal ועובד עם הדאק דרך usb אבל לא מוציא mqa
התקנתי את התוכנה usb audio player pro והיא מוציאה לדאק דרך ה usb בלי בעיה mqa בכל קצב (bitperfect)
הבעיה היא שכדי להתקין את התוכנה הנ״ל צריך להוריד את ה apk מהרשת , לשים על דיסק חיצוני , לסמן אישור להתקנת תוכנה לא ממקורות ידועים ואז להתקין - בקיצור לא פשוט
הוא גם לא מציג את התוכנה ברשימת התוכנות המותקנות אז גם כאן צריך טריק כדי להפעיל את התוכנה צריך להדליק את הדאק ואז הוא שואל אם להפעיל אותה ואפשר לסמן שתמיד יפעיל
בכל מקרה אם לא מעניין אותך mqa אז עובד פיקס בחיבור לדאק לפחות שלי mytek broklyn bridge
תודה על האינפורמציה הנהדרת. מה קצב הדגימה שהוא עומד בו? איך איכות הסאונד? יעבוד עם dreezer מאייפון כשהוא במוד של chromecast? סליחה על כל השאלות....

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
תודה על האינפורמציה הנהדרת. מה קצב הדגימה שהוא עומד בו? איך איכות הסאונד? יעבוד עם dreezer מאייפון כשהוא במוד של chromecast? סליחה על כל השאלות....
בחיבור usb הוא מראה קצב 96
בחיבור אופטי 48
שומעים מעולה
לא ניתן לדבר איתו מאייפון
צריך למצוא מימוש airplay כי זה פרוטוקול אחר

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
בדקתי את עניין ה airplay
אפשר להתקין תוכנה (יש מלא) שכאשר מפעילים אותה אפשר להתחבר עם אייפון

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
יעבוד עם dreezer מאייפון כשהוא במוד של chromecast
אפשר לעשות ״קאסט״ מהאייפון
32613896-1E97-4AF5-8834-C2A9BDDFA71D.png
ה״קאסט״ עובד גם בספוטיפיי וטידל

תמונות מצורפות

• 32613896-1E97-4AF5-8834-C2A9BDDFA71D.png
    32613896-1E97-4AF5-8834-C2A9BDDFA71D.png
    KB 399.1 · צפיות: 107

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
יש לא מעט שטוענים שפרוטוקול הקאסט לא נשמע טוב יחסית לחיבור ישיר או dlna או airplay
אני לא מבין גדול בהבדלים בין dlna לAirPlay.

האפליקציה deezer מותקנת בmi box s. כשמחברים (ב״קאסט״) את deezer מiOS למיבוקס, הסטרימר לוקח את השליטה (מנגן באופן ישיר למגבר).
אחרי שמחובר בקאסט אפשר לכבות את הטלפון והסטרימר ימשיך לנגן את הפלייליסט.
בAirPlay האייפון משדר כל הזמן מהאפליקציה שלו לסטרימר ומשם למגבר.

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
אני עובד עם הפתרון הזה (מיבוקס + usb audio player pro ) עם ההגל h90 מספר חודשים ומאוד מרוצה מאיכות הסאונד מלבד הבעיות בתפעול ש- liranbh תיאר למעלה. התכתבתי עם המפתח ובעתיד הוא מתכוון להוסיף תמיכה ב android tv.

רוב הזמן אני מסתפק ב air receiver עם mconnect להזרמת טידל וקובוז דרך dlna ב- 44.1 ולא ממש שומע הבדלים באיכות בין 96 ל-44.1 .

סטרימר יעודי זה בולשיט. האלקטרוניקה זה אותה אלקטרוניקה. מה שחשוב זה הספק לכן חברתי את המיבוקס לספק של טדי.

נערך לאחרונה ב:

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אני עובד עם הפתרון הזה (מיבוקס + usb audio player pro ) עם ההגל h90 מספר חודשים ומאוד מרוצה מאיכות הסאונד מלבד הבעיות בתפעול ש- liranbh תיאר למעלה. התכתבתי עם המפתח ובעתיד הוא מתכוון להוסיף תמיכה ב android tv.

רוב הזמן אני מסתפק ב air receiver עם mconnect להזרמת טידל וקובוז דרך dlna ב- 44.1 ולא ממש שומע הבדלים באיכות בין 96 ל-44.1 .

סטרימר יעודי זה בולשיט. האלקטרוניקה זה אותה אלקטרוניקה. מה שחשוב זה הספק לכן חברתי את המיבוקס לספק של טדי.
גם אני פניתי אליהם בנושא
שאלה
האם דיזר עובד לך ב hifi ?
באייפד מסומן לי hifi אבל בשיומי לא

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
Deezer עובד בHiFi כל עוד משדרים ב״קאסט״ ומגדירים באפליקציה בטלפון
B9CE46CC-DEA9-4A8B-A923-0A2DAD394EA7.png

תמונות מצורפות

• B9CE46CC-DEA9-4A8B-A923-0A2DAD394EA7.png
    B9CE46CC-DEA9-4A8B-A923-0A2DAD394EA7.png
    KB 487.3 · צפיות: 87

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
האיכות בDeezer מעולה לדעתי, בדיוק מה שאני מחפש. האם גם אצלך המיבוקס מזרים לDAC דרך ה USB?

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
לא יודע אם זה קשור אבל התקנת את דיזר במיבוקס?
תבדוק שהגדרת (בטלפון) במקום הנכון (audio quality devices)
בטלויזיה צריך להופעה HIFI
https://streamable.com/5ql6d8

נערך לאחרונה ב:

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
לא יודע אם זה קשור אבל התקנת את דיזר במיבוקס?
תבדוק שהגדרת (בטלפון) במקום הנכון (audio quality devices)
בטלויזיה צריך להופעה HIFI
https://streamable.com/5ql6d8

נכון
לא הסתכלתי על המסך של הטלוויזיה
זה מופיע בטלפון עם hifi ואז שעושים cast זה נעלם מהטלפון ומופיע בטלוויזיה
עובד מעולה

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
קניתי את המיבוקס אולטרה. כרגע סיימתי התקנה והתחלתי לבדוק. נשמע טוב מאד ב- Deezer HQ דרך הwifi. עדיין לא סגור אם מהמחשב טיפה יותר טוב. אדווח לאחר שהמגבר יהיה מספיק חם, אצלי צריך לחכות לפחות שעתיים למנורות להגיע לצליל אופטימלי. תודה על הייעוץ.

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
HQ זה mp3 320kbit/s
HIFI זה קבצי flac

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור