ניגון טידל דרך פלאפון ושליטה מחאה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
היתרונות של רון, שעבורם שווה לחלק מהאנשים לשלם (לא לך, כי אתה מבין יותר טוב מכולם, ו... רגע... wait for it.. ."יש לך ניסיון עם דאקים" אז זה בכלל עושה אותך מומחה), הם:
1. ביזור המערכת.
2. ממשק מדהים שלא רואה ממטר שום מערכת אחרת ועם תאימות מלאה לכל מכשיר, ללא תלות בדפדפן.

כפועל יוצא מהנ"ל אפשר להשתמש בחומרה המיטבית כנקודת קצה - או במילים פשוטות - לנגן באמצעות סטרימר - ולהנות מממשק שאינו תלוי בזה שהסטרימר מציע. לחלק זה חשוב. לי למשל.

- אם נקודת הקצה שלך היא מחשב שמחובר ישירות לדאק אז הצורך ברון פוחת.
- אם אתה לא עף על הממשק שלה, וזה לא חשוב לך, גם אז - הצורך ברון פוחת.

במקרה שלי, יש לי NAS במקום אחד, סטרימר שמחובר לדאק במקום אחר, ועוד שני מחשבים שדרכם אני רוצה לשמוע מוסיקה באוזניות. לכן, רון, במקרה שלי, היא פיתרון מושלם.
האם אפשר אחרת, ולחסוך 400 שקל בשנה? בוודאי.
האם האונניה הזאת שווה את ה- 400 שקל בשנה? בוודאי שלא.
האם זה אומר שרון בולשיט? עבורי לא.
סיכמת את זה יפה, אפשר לסכם את הדיון שלחלק מהאנשים זה מתאים לחלק לא,
לי יש סטרימר+DAC ויש לו דיסק פנימי (SSD) ויש לי NAS שמשמש רק כגיבוי (בנוסף לענן) , ובסטרימר ממשק מעולה לכל העולם ואשתו.....
בניגוד אליך, המקור היחידי והמקום היחידי שאני מאזין בבית זה רק היכן שהמערכת ממוקמת ולא מאזין דרך אוזניות במחשבים אחרים (רק בעבודה, או בסלולרי שאני לא בבית ,ואז מתחבר דרך אפלקציית דייזר) , הממשק המדהים של הסטרימר אצלי מספק בהחלט שכולל שלט או אפלקציה דרך הסלולרי, אין לי צורך במשק אחר שירוץ על מחשב אחר אפילו שיהיה בחינם :)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנוש אתה רציני לשים דאק של 60 אלף שקל אחי מה נסגר ?
דרך אגב אקוסיטקה משנה הרבה מאוד בטח מותר מפקין דאק שממיר אנלוג לדיגיטל שזה לטעמי כמו האקולייזר של פעם מרים ומוריד תדרים .
אחי תקנה אקולייזר של רוטל יעשה פלאים
עצוב

מתן, חבל על האנרגיות שלך, זה כמו להסביר לאנשים מסוימים למה לא נורמלי שבשלטון דמוקרטי יש איש אחד מקבל את כל ההחלטות במחשכים בניגוד לכללי הניהול התקין והמשחק הדמוקרטי, אין סיכוי שהצד השני יבין על מה אתה מדבר.

כרגיל, גיא, אתה צודק, אני טועה....... אמא אמרה לי לא פעם שאני לומד דברים לאט מדי....

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אתה חושב שאמן שמוציא תקליט דיסק מקליט ועורך אותו לדאקים של 60 70 אלף שקל או לכל מערכת נורמלית שישמע טוב .
אחי הבעיה היא להבין שיש לך בעיה דאקים ב60 70 אלף אני ממש לא בקטע שלפגוע או להעליב בניגוד אלייך . תמשיך להשקיע בציוד קצה ןלהתפלסף פה עלי זה שלך.
האמת מרגיש שיש פה חבורה סגורה שמחפשת להכפיש מי שלא הולך בדרך שלה או חלילה אומר משהו רע על הציוד או התוכנות שאיתם אתה פועל .
דרך אגב אקוסיטקה משנה הרבה מאוד בטח מותר מפקין דאק שממיר אנלוג לדיגיטל שזה לטעמי כמו האקולייזר של פעם מרים ומוריד תדרים .
אחי תקנה אקולייזר של רוטל יעשה פלאים
עצוב
בוא... לא נרד לרמת שיח של שני אוהדי בית"ר ירושלים, באיצטדיון, כשיריבה מובילה 4:1. אצלי המינימום זה מכבי חיפה. במקום, אני מציע:
תביא דאק סיני ב- 1000 ש"ח, קפוץ לקפה, נשמע כמה קטעים. אני חותך את כל האיברים החשובים אצלי בגוף אם אתה לא שומע הבדל. טוב יותר או פחות זה כבר החלטה אישית. אבל הבדל? ברור שתשמע.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
.[/QUOTE]
אתה חושב שאמן שמוציא תקליט דיסק מקליט ועורך אותו לדאקים של 60 70 אלף שקל או לכל מערכת נורמלית שישמע טוב .
עצוב
אכן עצוב.
אתה מדבר עם הרבה בטחון ומעט ניסיון.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אפרופו סיני,
מעניין איך נשמע המוצר הזה:
https://www.smsl-audio.com/portal/product/detail/id/547.html

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
שדאקים זו תעשיית בולישט לקנות דאק עשרות אלפי שקלים זה מחלת נפש לדעתי אבל אם כבר רוצים שחפור בסאונד אז אקוסטיקה .
אתה מפגין גם חוסר הבנה ובוודאות חוסר ניסיון, סביר להניח שלא השווית דאקים ואם במקרה יצא לך להשוות וזו המסכנה שאליה הגעת סביר להניח שהשווית על מערכת סתומה!
בוא רגע נעשה סדר, במקרה יצא לי בתקופה האחרונה להשוות דאקים שהזול מביניהם עם תג מחיר של 15000€ והיקר 35000. יש הבדלים בכל פרמטר: פירוט, במה, גרעיניות, דינמיקה. במקרה גם הוזמנתי להשוואה בין סטרימרים במבחן עיוור שלכאורה ועל פי דעתם של כמה חברי פורום וותיקים ומוערכים גם שם לא אמור להיות הבדל ולצערו של החבר שבחן את הסטרימרים היקר (מעל 5000$) פשוט ניצח.
אקוסטיקה כמובן חשובה אבל לא יכולה להחזיר פרטים שנעלמו בגלל שהדאק לא הוציא מהקובץ.

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
אקוסטיקה כמובן חשובה אבל לא יכולה להחזיר פרטים שנעלמו בגלל שהדאק לא הוציא מהקובץ.[/QUOTE]

פרטים שנעלמו חחח אתה רציני מה כבר אתה שומע בדאק שאני לא יכול לשמוע איזה פרטים ..
אתה מדבר כאילו המציאו סטארטפ פרטים אחי אני שומע הכל אבל הכל כל פרט ושומע טוב מאוד .
אם אתה אומר שאקוסטיקה לא יכולה להחזיר פרטים אתה טועה טעות חמורה מאוד אקוסיקה יכולה לקחת גם מערכת שלמה ב5000 שקל שתשמע יותר טוב ממערכת של 120000 עם אקוסיטקה על הפנים ,זה חוקי פיזיקה ולא בולישט של פרטים שחסרים האוזן שלנו מוגבלת אחי אלא יש אם כן יש לך אוזניים בגודל של חצוצרה ..
וואי וואי לטעון שאקוסיטקה ךא מחזירה פרטים בעיני טעות יסודית כי גלי הקול בהחלט חוזרים אלינו ולא סתם יש יועץ אקוסטי באולפנים ולא בולישט של דאקים באלפי דולרים

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
מעניין מה מהנדס סאונד היה אומר אם היה שומע את הדברים הללו .
הלוואי והיה לי מקום וכסף מספיק לטיפול אקוסטי טוב . זה משנה מאוד מאודדדד את השמיעה פי מיליון מדאק כזה או אחר שזה עבודה בעינים קנה אקולייזר שחק עם הטונים במקום לקנות דאק באלפי דולרים שעון לא שעון סינברוני לא אסנכרוני שמעתי את הבולשיט הזה אבל אני נמצא במקום שאני לא מבין אני לא נורמלי .
זה כמו להגיד לדתי שאין אלוהים ככה אני מרגיש כאן .
לא משנה העיקר שאתה נהנה לשמוע את הפרטים שאני לא שומע

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
תכיף תגידו שכבל דיגיטלי משנה את הסאונד של המערכת שעוזר לשמוע עוד פרטים שחסרים . כבל שמעביר 0 ו 1 אין דיגטלי יגידו שהם שומעים ההבדל דיייי

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מעניין מה מהנדס סאונד היה אומר אם היה שומע את הדברים הללו .
הלוואי והיה לי מקום וכסף מספיק לטיפול אקוסטי טוב . זה משנה מאוד מאודדדד את השמיעה פי מיליון מדאק כזה או אחר שזה עבודה בעינים קנה אקולייזר שחק עם הטונים במקום לקנות דאק באלפי דולרים שעון לא שעון סינברוני לא אסנכרוני שמעתי את הבולשיט הזה אבל אני נמצא במקום שאני לא מבין אני לא נורמלי .
זה כמו להגיד לדתי שאין אלוהים ככה אני מרגיש כאן .
לא משנה העיקר שאתה נהנה לשמוע את הפרטים שאני לא שומע
במקרה (או שלא) היו לי שני אולפני הקלטות, אני שומע בחלל מטופל אקוסטית וכל מה שאני כותב הוא אך ורק מניסיון והאזנה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
תכיף תגידו שכבל דיגיטלי משנה את הסאונד של המערכת שעוזר לשמוע עוד פרטים שחסרים . כבל שמעביר 0 ו 1 אין דיגטלי יגידו שהם שומעים ההבדל דיייי
בהחלט!
גם את זה בדקתי

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לדעתי רוברט עושה עלינו סיבוב פה. יש הרבה סממנים. שחררו. סתם טרול.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113

תעשה חיפוש בפורום הזה
תמצא דברים הרבה יותר הזויים מכבל דיגיטלי
מה אתה אומר למשל על הלוסטרה קלרמה שמחוברת בשקע חשמל? משפיעה או לא על הסאונד?
גם אם יש דברים שאפשר להתווכח עליהם,
לגבי דאקים אתה טועה בגדול
יש הבדלים ברורים ושמיעים במיוחד במחירים של אלפי שח
בין דאק של 30000 ל 50000 לא כל אחד יבחין אבל בין 2000 שח ל 10000 , גם בבית אבות יבחינו

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אם זה רוברט אני מוחק את כל מה שכתבתי, אבל בלי קשר משחרר, לא באמת משנה לי מה מישהו שאין לי מושג מיהו חושב על מגברים, דאקים וכבלים ואם טוב לו עם המערכת שלו אז לבריאות....

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
זה לא רוברט
לא נראה לי שהוא נהיה ביישן
פשוט כנראה נמאס לו מהאהבה הרבה שקיבל כאן

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
מיטב המוחות פה שחררתי

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
יש לי גם רעיון
פעם מחרו אוויר מירושליים בשקיות אנשים קנו את זה והרבה אולי זה גם משפר את הסאונד

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
תכייף אני אצרף תמונה שתראו שאני לא טרול

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
20200819_203718.jpg

זאת הוכחה שאני לא רובוט .
אגב שמתי שום אורגני על המגבר נגד עין הרע

תמונות מצורפות

• 20200819_203718.jpg
    20200819_203718.jpg
    KB 77.7 · צפיות: 205

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור