ניגון טידל דרך פלאפון ושליטה מחאה

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
היי
יש לי מגבר מנורות של חברת Leben מחובר לרמקולים קדמיים והמקור שלו זה מחשב שמחובר לדאק בusb דאק של ארקם rdac2 .
שאלתי היא אם אני רוצה ללנגן דרך טידל בפלאפון אנדרואיד מבלי להדליק את המסך ישירות למחשב . האם זה אפשרי ?

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
היי
יש לי מגבר מנורות של חברת Leben מחובר לרמקולים קדמיים והמקור שלו זה מחשב שמחובר לדאק בusb דאק של ארקם rdac2 .
שאלתי היא אם אני רוצה ללנגן דרך טידל בפלאפון אנדרואיד מבלי להדליק את המסך ישירות למחשב . האם זה אפשרי ?
האם אתה רק רוצה להחשיך את המסך? זה אפשרי.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
תתקין roon

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
טעות

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
Roon לשלם 400 שקל בשביל מה כל שנה מה זה אוטו

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
Roon יש יתרון של מולטי זון ומילים של השירים וכל הבלה בלה אבל הם לא שפויים לשלם 400 שקל בשנה עפו על עצמם שיחפשו פראירים הרי זהצלא משפר את האיכות סאונד אז מה הם חושבים שהם המציאו את הגלגל

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
Roon אחד הדברים הכי טובים שעשיתי בתחום

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
Roon לשלם 400 שקל בשביל מה כל שנה מה זה אוטו

Roon יש יתרון של מולטי זון ומילים של השירים וכל הבלה בלה אבל הם לא שפויים לשלם 400 שקל בשנה עפו על עצמם שיחפשו פראירים הרי זהצלא משפר את האיכות סאונד אז מה הם חושבים שהם המציאו את הגלגל

Roon, אחת ההשקעות הכי טובות למי שיש סטרימר תומך, יש מי שהתרגל לכך שתוכנה זה דבר "חינמי" וזמין להורדה, בעיני Roon שווה כל שקל, ומי שרוכש, עדיף תשלום חד פעמי על פני תשלום שנתי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
Roon, אחת ההשקעות הכי טובות למי שיש סטרימר תומך, יש מי שהתרגל לכך שתוכנה זה דבר "חינמי" וזמין להורדה, בעיני Roon שווה כל שקל, ומי שרוכש, עדיף תשלום חד פעמי על פני תשלום שנתי.

+1

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אתה חושב שלפתח תוכנה זה דבר קל?
זה מוצר שדורש תחזוקה קבועה
הפתרונות החינמיים שווים לתחת
אתה משלם עבור מוצר מתוחזק ותמיכה שוטפת
יש גם פתרונות זולים יותר כגון audirvana שעובדת מעולה ויש לה אחלה אפליקצית שליטה

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
טוב אז ככה היה לי roon שלמתי וזה היה נחמד אבל יש לה בעיות קצת לא נושלמת בעיני מסורבלת .
נכון שלפתח תוכנה זה דבר יקר אבל יש הרבה אפליקציות ותוכנות חינמיות טובות כמו למשל foobar2000 פשוטה וטובה. המחיר שהם רוצים זה גניבה בעיני יש היום פתרונות יותר טובים מובנים מroon למשל music cast של ימאהה פצצה לדעתי ולא עולה 2000 שקל או 400 לשנה .לצערי אני לא יכול לעבוד איתה עם המגבר שלי רק עם רסיבר של ימאהה מה שיש לי לקולונע ביתי ושאני מנגן בחצר הבית.
Roon תוכנה טובה אבל גנבים בעיני יכלו לדרוש סכום חודשי כמו ספוטיפי

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
למעשה המחיר שלה יקר אני מניח זה בגלל היצע ביקוש ידעו שלא יהיו הרבה פראירים שהשתמשו בה אז מראש לקחו מחיר גבוה בטענה שהיא משפרת את הסאונד חראטה כי מי שמבין בתכנות יודע שתוכנה לא יכולה לשפר סאונד

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
למעשה המחיר שלה יקר אני מניח זה בגלל היצע ביקוש ידעו שלא יהיו הרבה פראירים שהשתמשו בה אז מראש לקחו מחיר גבוה בטענה שהיא משפרת את הסאונד חראטה כי מי שמבין בתכנות יודע שתוכנה לא יכולה לשפר סאונד

מזל שהצטרפת אתמול וכבר בהודעה הראשונה עזרת לפתוח את עיני העיוורים שרכשו roon, מה היינו עושים בלעדיך? :D

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
הדאק שלך מצויין.

תקנה כרום קאסט אודיו - הוא ביט פרפקט 24/96, חבר אותו באופטי לדאק ובא לציון גואל.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
יש ל בסטרימר תמיכה ב ROON ,
לדעתי,זה מיותר ואין סיבה לשלם כסף...
פיתחתי עכשיו תאוריה חדשה,
roon זה דומה לאנשים שמשתמשים ב IPHONE ולא באנדרואיד..
אז יש לו את היתרונות שלו, אבל ממש מיותר לדעתי....

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
טוב אז ככה היה לי roon שלמתי וזה היה נחמד אבל יש לה בעיות קצת לא נושלמת בעיני מסורבלת .
נכון שלפתח תוכנה זה דבר יקר אבל יש הרבה אפליקציות ותוכנות חינמיות טובות כמו למשל foobar2000 פשוטה וטובה. המחיר שהם רוצים זה גניבה בעיני יש היום פתרונות יותר טובים מובנים מroon למשל music cast של ימאהה פצצה לדעתי ולא עולה 2000 שקל או 400 לשנה .לצערי אני לא יכול לעבוד איתה עם המגבר שלי רק עם רסיבר של ימאהה מה שיש לי לקולונע ביתי ושאני מנגן בחצר הבית.
Roon תוכנה טובה אבל גנבים בעיני יכלו לדרוש סכום חודשי כמו ספוטיפי
אני אפנה אליהם ואבקש מהם שיציעו לך תוכנית תימחור ייעודית עבורך ע"ס 33.3 ש"ח לחודש.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אנחנו האודיופלים, שמוכנים לשלם סכומי כסף מאוד גדולים על המערכת שלהם - בסכומים שנמדדים במאות אלפני שקלים.
טוב לא כולם כאלו, אבל אנחנו עם של פראיירים ואני בטוח שכל אחד מאיתנו שמע יותר מפעם אחת את המשפט: מה המוצר הזה שלך (תבחרו אחד או יותר: רמקול, כבל, ממגבר, ... ) שעולה כל כך הרבה - גנבים החברה הזו.

אז כעת מדברים על תכנה שעולה מחיר לא שפוי - של חברה של גנבים, אני לא מופתע.

ka6543

חבר אתר
מעורבות
20
נקודות
8
תגדיר שליטה מרחוק Remote Desktop בין הסמרטפון למחשב ותוכל לשלוט עליו מהטלפון מבלי להדליק מסך

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
היי
דרך אגב Leben חברה מעולה, איזה מגבר?

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
leben פצצות, אבל גם גנבים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור