מבחן Blind Test שכמעט והתבצע, אך החלטתי לבטלו מסיבות טכניות. אבל עוד לא אבדה תיקוותינו.

מצב
הנושא נעול.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
למה מתרגז, כפרה? הוכחת את טענתך. נקסט.
התימני הפסיד צ'ק, מה לא ברור?:D

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
בפועל גם כבל עם קיבול משולש ימדד זהה - תאמין לי בצעתי אי אלו בדיקות כאילו בחיי
ימדד זהה רק כאשר ההתנגדות הכניסה נמוכה, אצל נמר ההתנגדות גבוהה יחסית- 20K (בדקתי נתוני יצרן) , לכן יהיה הבדל בין כבלים בעלי קיבול גבוהה (RC ) ולא לשכוח גם את מרכיב הסליל שבדרך שמסנן תדרים גבוהים(LC),
נמר הציע לך את הכבלים לבדיקה, אתה יכול לחבר נגדים אצלך בבית ולדמות את המגבר בהתאם ולבדוק,
מכיוון שאתה יודע שהקיבול כן ישפיע במערכת של נמר אתה סותר את עצמך,
אני מניח שאתה יודע ומבין טוב מאוד מה שכתבתי ולכן אתה מבין שתפסיד....
בשורה התחתונה, אם יש הבדל מדיד במערכת של נמר אזי יש משמעות לכבלים טובים, ועל זה הויכוח , אז גם הפסדת שוב בויכוח...

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
תגיד יא 'נמר אתה לא חושב שרוברט מסתלבט פה על כולם....?
אני בטוח שכן.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
יחד עם רוברט הופיעה כאן חבורת פורעים, שבאופן מסונכרן הפעילו לחץ על המערכת בכל כיוון אפשרי.
תופעה מעניינת ... מדוע אנשים עוסקים בכחש ופועלים כמיסיונרים??
כשזה ברור שהם לא מרוויחים מכך דבר..
אולי... וזו השערה בלבד, אולי הם נלחמים לספק לעצמם צידוק מכיוון שידם אינה משגת.

נערך לאחרונה ב:

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
יחד עם רוברט הופיעה ... הם נלחמים לספק לעצמם צידוק מכיוון שידם אינה משגת.
אני מניח שהמחמאה מתייחסת גם אלי , כי נעמדתי לצידו של רוברט.
רק על הביטוי הזה מגיעה לך השעיה . אני מבין גם שאתה רואה נסתרות ומכיר את חשבון הבנק של אנשים שאינך מכיר.

לעניין . סיימתי כרגע שיחה עם נמר , בפעם השניה היום . למרות שהצלחתי להציל את המבחן מוקדם יותר היום (אתמול) מתקיעה בכך שהצעתי לנמר שינסה לארגן מגבר אחר במקום האישי היקר שלו והוא קיבל את זה , הוא בסוף לא הצליח להשיג אחד כזה עקב חששות מובנים שגם המגבר החלופי יינזק מהמדידות של רוברט . שוב, המבחן פוצץ בגלל חילוקי דעות טכניים בין הצדדים. עייפתי מתפקיד המתווך-מפשר ואני לא רואה טעם להמשיך במתכונת הנוכחית, גם אם מוציאים מהשיקול את ה"עידוד" משאר המשתתפים. אני מודיע בזאת על פרישה מדיוני כבלים , עד שיתקיים מבחן בנושא , אם בכלל , ואז אשקול אם להגיב לתוצאותיו. חבל לשחת מילים על פארש וריק , למרות שאני עושה זאת בכיף ומוצא עניין במחלוקת עתיקת היומין הזו.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אני מניח שהמחמאה מתייחסת גם אלי , כי נעמדתי לצידו של רוברט.
רק על הביטוי הזה מגיעה לך השעיה . אני מבין גם שאתה רואה נסתרות ומכיר את חשבון הבנק של אנשים שאינך מכיר.

אתה יודע על ראשו של מי בוער הכובע...??
על זה אודיע בפרק הבא.

מדוע השעייה לי??... הרי נמר השעה בעצמו,ללא שום עידוד ממני את ראש הלהקה, לאחר שרוברט העביר לו את המקל.

שלום DigiSUN , איזה יופי שאתה כאן , אני מעביר לך את המקל .....בהצלחה.

מהי משמעות הדבר?...
שהופיעה כאן חבורה של פורעים עם מקלות שעשו בלאגן, ובסוף סירבו לשים ת'כסף היכן שהפה שלהם נמצא.

בגילך, אינך אמור עדיין לפתח את החוש הזה.. יקח קצת זמן ובסוף גם אתה תגיע לסוף.;)

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
פונקציית החיפוש עובדת נפלא באתר dtown......תודה למתכנתים המוכשרים ולעוסקים במלאכה..... אפשר למצוא כאן הכל מהכל .......מאומה לא נעלם באתר - הכל בשרתים המהירים ומרובי המעבדים ...... כאן אי אפשר לסלף ולברוח מציטוטים שנכתבו בזיעת מקלדות החברים ......צפו להפתעות (ורד) :לב:

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוברט.

לא תהיינה יותר הפתעות בעניין כבלים. התחום הזה מבחינתי סגור. הוא גם סגור מבחינת רובם המוחלט של חברי האתר.

ממליץ לך להמשיך את עניין הכבלים בפורום הכחול ופה לתרום מהידע שלך בתחומים שונים.
זו המלצה חברית מאוד. מאוד מאוד...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אסגור ברשותך כמה פינות קטנות, ופורש מנושא הכבלים באתר זה.......מאוד מאוד מאוד קטנות .....הפינות

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מאמי. הבדיקות על הכבלים יעשו אצלך, על הציוד שלך ומה שאתה רוצה. יש לך יומיים כבלים מאוד יקרים.
אתה מגיע אלי ואומר לי מול איזה כבל אני נבחן והמבחן מתחיל כשאני מקשיב שתי דקות לפני לכבל שלך.

אצלי אין סקופים, אין אלייזר ואין בדיקות והאלקטרוניקה שלי לא יוצאת מהבית אלה במעבר דירה.

יאללה. סגרנו, תבוא מחר, קח ת׳קבלים, תבחר אחד מהם למבחן וביום רביעי תבוא עם צ׳ק על סך 10,000 ש״ח לפקודת נמר לוי.

לא יכולתי להירדם ..... אני כנראה באמת מאוד מעוניין לבצע את הבדיקה.....כל התנאים שלך מקובלים עלי (*) .....אבוא לקחת את הכבלים ממך מחר(בעצם היום) ונפגש ביום רביעי ב 10:00בבוקר ......שהצודק ינצח (ורד)

------------------------------------------
(*)זה ממש לא הגיוני ולא סביר למדוד את הכבלים במערכת שלי ולא במערכת שלך שעליה אתה ניבחן.....אני לוקח סיכון ענק.....אבל אני מעוניין לקיים את המיבחן בכל מחיר ושווה לי הסיכון.

נערך לאחרונה ב:

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
קשקשן רוברט. אתה קשקשן גדול.
אתה טוען שאין הבדל שמיע בכבלים.
מה משנה לאן הם מחוברים??
אתה אומר שכאשר הולכים לחנות, אין טעם להשקיע בכבלים כי אין הבדלים. לא אמרת שאם יש מערכת x לא להשקיע ואם יש מערכת y אז כן להשקיע (שזה כשלעצמו מצביע על הבדלים) ובחנות אין הגברה כזו או אחרת.
אמרת אין הבדלים שמיעים. נקודה.
מה קשור פאקינג הגברה אם אין הבדלים שמיעים?
ואם הם נמדדים שונה ומזה נובע ההבדל השמיע לשיטתך, אז אי אפשר להיות מוחלט באמירה שאין הבדלים. אבל אתה לא הוגן מספיק על מנת לסייג את הדברים.
כלומר יש הבדלים בין יצרני הכבלים מסיבות שונות, המשפיעים על הסאונד.
לוגית אתה טועה ומטעה. אתה גם קמצן.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
בחודש האחרון הגיעו אלי כל מיני חובבים לשמועה כל מיני ציודים שמכרתי בינהם רמקול מאוד שקוף עם יכולות לשקף כל שינוי קטנטן בציוד.
ולצורך העניין החלפתי כבילה ! לא דברים יקרים : כבלי חשמל של אקרולינק מול ווירוורלד מול קומקום.
ואינטר קונקטים בנייה עצמית ריבון עם קונקטורים אייכמן וכבל של אושיק משהו עם גיד יפני פחות מאלף .
אן חובב בוסר שלא הבחין בהבדלים !!!
ברור שעם נשווה לדוגמה נאוטק 3001 פשוט עם כבל זהה לחלוטין שקוראים לו מושה 3001 אבל !!זהה לחלוטין !!! לא יהיה הבדל.
פעם מייפל שייד ביצעו אצלי הדגמה בבית של כבל רמקול על ציוד חובבים : רמקולים מורל אוקטב ורסיבר אונקיו מהסדרות הגבוהות. ההבדלים היו ענקיים בין הכבל של החמש שח מטר שהיה לי אז לבין המיפל שייד והיה גם שינוי שמיעה מאוד בין הכבלים שלהם הזולים ליקרים .
ובזמנו היתי בוסרי מאוד אבל היה שיפור .
כך שאני לא מצליח בכלל להבין את העניין של אנשים כמו רוברט .
אני לא הולך עם ציוד מדידה לחנות רק עם זוג אוזנים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
כך שאני לא מצליח בכלל להבין את העניין של אנשים כמו רוברט .
אני לא הולך עם ציוד מדידה לחנות רק עם זוג אוזנים
רוברט לא קונה כלום. רק יושב בצד ומסביר למי שכן קונה שהוא אידיוט.

אני לוקח סיכון ענק...
אתה סותר את עצמך -- לשיטתך, אין שום הבדלים שמיעים בין כבלים לא מהונדסים באשר הם, ובדקת את זה כבר מיליון פעם ואף אחד לא הבחין בהבדלים ב-BT, אז מה הסיכון?

או שאתה עצמך לא מאמין במה שאתה טוען באובססיביות כבר שנים על שנים?

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
עמיר וכולם,
רוברט הסכים לגשת לאתגר.
כל הכבוד לו.
אין שום טעם להמשיך ולהתווכח. לדעתי השרשור הזה צריך להנעל ולא להוסיף עליו אפילו אות אחת עד יום רביעי שעה לאחר המבחן.
רוברט - בהסכמתך לגשת למבחן ובאמת כל הכבוד לך, אתה מוותר מראש על כל הכוכביות, האותיות הקטנות הטלח ושאר הסולמות והחבלים.
זה יהיה מבחן עם תוצאה חד משמעית ובלי שום הסברים מפותלים.
לעניות דעתי הפוסט הבא של נמר או שלך ביום רביעי צריך להיות בן שורה אחת.
בשולי הדברים: יש לך סיכוי רב רוברט. האתגר שנמר הציב לעצמו 19 מ-20 הוא לא הגיוני בעליל. אני אישית מאוד אתבאס אם נמר יכשל במבחן רק משום שהבחין ב18 פעמים מתוך ה20, ובשל כך לא תסגר פינת הכבלים לפחות לשלושה דורות קדימה.
אם הייתי יכול להשפיע בנקודה הזאת הייתי מציע שני שינויים אחרונים למבחן:
1. ניחוש של 15 מתוך 20.
2. ויתור על האלמנט הכספי בהתערבות. נראה לי שהנקודה הזאת שנמר בא להוכיח, הובנה לחלוטין.
שבת שלום ובהצלחה לגנטלמנים המתמודדים.
(אם אתם יכולים לערוך את המבחן ביום רביעי בצהריי יום בדיוק כשהשעון בככר העיירה משמיע את השעה 12, אני אישית מאוד אתרגש מזה).

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר וכולם,
רוברט הסכים לגשת לאתגר.
כל הכבוד לו.
אין שום טעם להמשיך ולהתווכח. לדעתי השרשור הזה צריך להנעל ולא להוסיף עליו אפילו אות אחת עד יום רביעי שעה לאחר המבחן.
רוברט - בהסכמתך לגשת למבחן ובאמת כל הכבוד לך, אתה מוותר מראש על כל הכוכביות, האותיות הקטנות הטלח ושאר הסולמות והחבלים.
שום כבוד. זה הייה אמור להיות no brainer מבחינתו, ניצחון בטוח, לפחות על פי מה שהוא קימפרס לנו במוח במשך שנים, עוד הרבה לפני שהגעת לכאן. עכשיו, כשכסף מעורב בעניין, הוא משתפן ומתבכיין. איזה מסכן!!!
:(

חוצמזה, הפכת את היוצרות: רוברט הוא זה שמנסה כבר שנים לאתגר אודיופילים להיבחן ב-BT, רצוי עם קופסת המיתוג הידועה לשמצה שלו, ונמר הוא זה שנענה לאתגר, בתנאים מטורפים (19 מתוך 20, רוברט בוחר את הכבל הנבחן, וכו').

רק כדי שהעניין יהייה רציני, נמר הוסיף את העניין הכספי לעסק, מה שמסתבר שהייה נחוץ כדי לחשוף את עמדתו האמיתית של רוברט, שפתאום הוא רואה בזה סיכון בכלל, ועוד ענק.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מאוד נראה לי....הסכמתי לכל התנאים של נמר לגבי המדידה .....

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אתם בהחלט יודעים איך להניע אנשים.
רוצים את המבחן או לא?
אז כל הכבוד שהמבחן הולך להתקיים בסופו של דבר.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור