מבחן Blind Test שכמעט והתבצע, אך החלטתי לבטלו מסיבות טכניות. אבל עוד לא אבדה תיקוותינו.

מצב
הנושא נעול.

rozshay

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אתה משווה אותך לנמר, כפרה עליך איך אתה מעז? ;)[/**QUOTE]

הפוך גוטה.
ננסה שוב בסדר מילים שונה.

להכנס לסיטואציה לא משנה מה היא בה נדרש לקלוע 19 הצלחות מתוך 20 כש10K שח על השולחן(במקרה הנוכחי גם השם האישי והעסקי שלו) מלחיץ גם אם
היה נדרש להבדיל בין 2 סוגי יין אדום(אפילו שנמדדים שונה וטעמם שונה בתכלית) כשהעיניים ובמקרה הזה גם האף מבוטלים, והפואנטה היתה שלמרות הדרישה המאוד המחמירה שלך, נמר זרם איתך.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני חייב לבצע בדיקה עם הפרה שלך אלא אם כן אתה רוצה להעביר לי גם את הפרה שלך ביחד עם מגבר הבדיקה

כפרון , איך אני יכול לקבל החלטות על סמך זה שהכבלים שלך נמדדו במערכת אחרת לגמרי ?

במחשבה שלישית אני הולך עוד צעד לקראתך .....אני לא צריך את היומיים התרשמות אצלי בבית....נבצע את המדידות אצלך עם הפרה שלך ו"פאור הבדיקה "

מאמי. הבדיקות על הכבלים יעשו אצלך, על הציוד שלך ומה שאתה רוצה. יש לך יומיים כבלים מאוד יקרים.
אתה מגיע אלי ואומר לי מול איזה כבל אני נבחן והמבחן מתחיל כשאני מקשיב שתי דקות לפני לכבל שלך.

אצלי אין סקופים, אין אלייזר ואין בדיקות והאלקטרוניקה שלי לא יוצאת מהבית אלה במעבר דירה.

יאללה. סגרנו, תבוא מחר, קח ת׳קבלים, תבחר אחד מהם למבחן וביום רביעי תבוא עם צ׳ק על סך 10,000 ש״ח לפקודת נמר לוי.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
נמר, אתה חייב לעשות ניקיון בפורום עכשיו ולתמיד.
דיון עבר כל גבול.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מאמי. הבדיקות על הכבלים יעשו אצלך, על הציוד שלך ומה שאתה רוצה. יש לך יומיים כבלים מאוד יקרים.
אתה מגיע אלי ואומר לי מול איזה כבל אני נבחן והמבחן מתחיל כשאני מקשיב שתי דקות לפני לכבל שלך.

אצלי אין סקופים, אין אלייזר ואין בדיקות והאלקטרוניקה שלי לא יוצאת מהבית אלה במעבר דירה.

יאללה. סגרנו, תבוא מחר, קח ת׳קבלים, תבחר אחד מהם למבחן וביום רביעי תבוא עם צ׳ק על סך 10,000 ש״ח לפקודת נמר לוי.
זה יהיה בבייתי אם אתה משאיל לי את הפרה שלך

הכבלים שלך לא יבדקו על המערכת שלי , הם צריכים להבדק על המערכת שלך !!! ....וכבר ויתרתי על עניין הפאור ,

עוד צעד לקראתך
... לא צריך יומיים אסתפק ביום אחד....הפרה יהיה שלך....... או להבדיל בדיקה אצלך בבית .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
זה יהיה בבייתי אם אתה משאיל לי את הפרה שלך

הכבלים שלך לא יבדקו על המערכת שלי , הם צריכים להבדק על המערכת שלך ....וכב ויתרתי על עניין הפאור , תביא לי את הפרה שלך לבדיקה

ועוד צעד לקראתך... לא צריך יומיים אסתפק ביום אחד....הפרה יהיה שלך .
רוברט, הדרך שלך להשתפן היא להציג דרישות בלתי הגיוניות (שנמר ישאיל לך ציוד שלו?!?!) עד מטומטמות (שאתה פתאום צריך למדוד את הכבלים עם ההגברה ולא די לך בכבלים).

הגזמת. זה כבר עבר מזמן את גבול ההיגיון והטעם הטוב

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט, הדרך שלך להשתפן היא להציג דרישות בלתי הגיוניות (שנמר ישאיל לך ציוד שלו?!?!) עד מטומטמות (שאתה פתאום צריך למדוד את הכבלים עם ההגברה ולא די לך בכבלים).

הגזמת. זה כבר עבר מזמן את גבול ההיגיון והטעם הטוב

אתה רוצה שאבדוק כבלים לא על המערכת שבה תתבצע הבדיקה בפועל ... אתה רציני? אתה שומע את עצמך ?

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
רוברט ממה אתה מודאג ? מה כבר יכול להיות בקדם של נמר או במגבר שלו ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תעשה לי טובה קושקוש. שחרר אותי מבלבולי המוח האלה. אני לא מוציא את הקדמגבר שלי מהבית אלה אם כן הוא נמכר או עוברים דירה. האלקטרוניקה שלי לא ״מטיילת״. זה לא נגן תקליטורים וינטאג׳ של מרנץ.

אתה שחופר לנו על זה שאין הבדלים בין כבלים צריך לעשות כזה מערך בדיקות ובחינות בשביל לצאת למבחן עיוור? ספקטרום אנלייזר, לקחת את הקדמגבר, מגבר, יומיים, יום אחד, שלושה כבלים שונים, למדוד מול הקדמגבר, מול המגבר, בשילוב בניהם, שאין זה ואין ההוא והוא לא מהונדס ושאר תירוצים עלובים ועוד פילפולים.

הקדמגבר לא יוצא מילימטר, מדידות לא יעשו אצלי בבית - רק אצלך. ובבקשות שלך אתה מוכיח את ההבדלים בין הכבלים. הרי אתה יודע שכבל יכול לשנות את ההתנהגות שלו בהתאם למה שהוא מחובר.

בקיצור. אין לי זמן מיותר לבזבז על השטויות שלך. סתם הלך לי צ׳ק מיותר ואני בטוח שאתה אפילו לא חשבת לכתוב סכום כזה על מבחן עיוור.

אכזבה לשמה. הוכחת לי את כל מה שידעתי שנים. המטרה שלכם היא לא לעשות מבחן אמיתי. המטרה שלכם היא להכשיל את המבחן באמתלות שאין להן שום קשר עם סאונד, אודיו, האזנה ומבחן עיוור.

רוברט, יש לך ירוק - סע...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוברט ממה אתה מודאג ? מה כבר יכול להיות בקדם של נמר או במגבר שלו ?

שם יכולים להיות התירוצים. ותאמין לי שהוא ימצא את התירוץ למה הציוד שלי יטה מבחן עיוור.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
אתה רוצה שאבדוק כבלים לא על המערכת שבה תתבצע הבדיקה בפועל ... אתה רציני? אתה שומע את עצמך ?
לכל היותר אתה צריך רק למדוד את הכבלים עצמם, כדי לוודא שהם לא "מהונדסים" כלשונך -- בדיקה מיותרת מראש, אבל שיהייה.

כל השאר שטויות במיץ חתולים והתחמקויות.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בקיצור נמר.... עשית הכל כדי להכשיל את הבדיקה ..... חברי הפורום הפחידו אותך בפרטי שתכשל ....אהה קושקושון ?

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
לא נראה לי שיש מספיק זמן עד יום רביעי להזמין מדידה לרמקולים ב anechoic chamber.
(רק אומר, כי כנראה זה עומד להיות תנאי בהמשך....)

נערך לאחרונה ב:

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
בקיצור נמר.... עשית הכל כדי להכשיל את הבדיקה ..... חברי הפורום הפחידו אותך בפרטי שתכשל ....אהה קושקושון ?

רוברט, בסוף יצאת פרובוקטור עלוב.
מהנדס... גלי-צה"ל.... זיבולי שכל, הכל חרטא.
אין לך שום עניין באמת, האמת מפחידה אותך, ויותר מהכל, להפסיד כסף.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

אני לא רוצה לעבור על חוקי הפורום. בעל האתר צריך לשמש דוגמא ליתר.
אבל בכל זאת אחת קטנה.

הכרתי מלא שפנים בחיי. אבל אתה שם את כולם בכיס הקטן.
החוצפה הזו שלך, כשכל מי שקורא את המתרחש יודע בדיוק מי יצא כאן קטן ומי היה רציני, זה משהו בלתי נסבל.

אני בשוק ממה שקרה כאן. פשוט בשוק. נתתי לך תנאים שאף אחד לא היה נותן לך אי פעם בביצוע מבחן עיוור. עבור אחד אחד בפורומים והם יסרבו לתנאים הללו גם במבחן שלא מעורב בו שקל. הם רק לרעתי, כולם. ואתה עוד מעז לטעון טענות כאלה?

הבעיה של הטכנוקרטים היא לא שהם לא מבחינים בין כלום לכלום. המכנה המשותף בניהם הוא שהם פלצפנים כאלה, שכל תגובה שלהם מעוררת בי חלחלה.

סיימתי בן אדם. סיימתי עם השטות הזו. ואני כל כך מתרגז משום שהייתי בטוח שמישהו סוף סוף יבוא ויעשה מהלך אמיתי.

איזה פיצפון!!!!!

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
למה מתרגז, כפרה? הוכחת את טענתך. נקסט.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לתת שני כבלים כאילו למהנדס מהוט לצורך בדיקה:eek:
( אני מנוי בהוט o_O)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לתת שני כבלים כאילו למהנדס מהוט לצורך בדיקה:eek:
( אני מנוי בהוט o_O)

ומכאן שולח את תודתי הרבה לרועי עם ברוך (קבלן דירות בוטיק מיבנה - הכי איכותי בעולם) ויאיר עופר על השאלת הכבלים לבדיקה והנכונות לתרום מלחקם לתחום למרות שכולם כאן מעניינים אותם כמו פרונקעל בלשון.:p

ומכאן לפחות נעשה ביקורת על נורדוסט אודין (ישן אמנם, אבל אודין!)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
נמר זה היה "שקוף" עוד בפוסטים הראשונים של השרשורפלצת הזו.
חבל על הזמן והעצבים שלך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר זה היה "שקוף" עוד בפוסטים הראשונים של השרשורפלצת הזו.
חבל על הזמן והעצבים שלך.

דווקא לי זה היה נראה רציני. לא חשבתי שלא יצא לפועל. אני מוכן אפילו לחשוף את סל הקניות שלי באלוסיב. משהו פסיכי שפיצוי לעצמי, בעבור עוגמת הנפש הזו, אקנה לי כמה תקליטים טובים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
הכי טוב.
שישארו עם ה"אמת" שלהם.
פחח

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור