מבחן Blind Test שכמעט והתבצע, אך החלטתי לבטלו מסיבות טכניות. אבל עוד לא אבדה תיקוותינו.

מצב
הנושא נעול.

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
רוברט,
בבקשה שחרר אותנו מהקיבעון שלך.
אתה לא מאמין בכבלים אוקי אבל עזוב את האחרים ואל תשפוך טענות שאין להן בסיס.
לדעתי אף אחד לא צריך Blind Test אבל אתה ורק אתה חייב להיות Open Minded ולא ראש סגור.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אכן לא ברחת, התהפכת ב 180 עם התנאים שלך, והם לא מקובלים עלי
נדבר על עניין המגבר בפרטי

אין פרטי. רק פומבי.

אני נותן לך את שלושת הכבלים הביתה ליומיים. תבדוק אותם ותחליט עם איזה כבל אני נבחן.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אין פרטי. רק פומבי.

אני נותן לך את שלושת הכבלים הביתה ליומיים. תבדוק אותם ותחליט עם איזה כבל אני נבחן.
מה הבעיה שאני אבדוק את הכבלים על המערכת שלך כמו שסיכמנו אתמול בלילה? הרמקולים שלך בזמן הבדיקה יהיו מנותקים ולא יעונה להם כל רע - מה הבעיה ?

אני מציע גם לסגור את הטרמינלים של ה-POWER בזמן הבדיקה עם נגדי 8 אוהם (לא הכרחי) אבל אם אתה יותר רגוע ככה (מבחינת נזק אפשרי למגבר) אזי אין בעיה , אביא נגדי 8 אוהם. (*)

אגב העוצמה שאני צריך בפואר היא חלשה מאוד כי ציוד המדידה כבר יכול לעבוד ב 2 וולט מתח שזה 1/2 וואט (**).
הווליום בפרה שלך בזמן הבדיקה שלי יהיה "ממש על חלש" ......כאמור חצי וואט !!! - מה הבעיה עם זה ????

(*) ולהשכלת הפורום....אין שום בעיה לעבוד עם טרמינאלים פתוחים במגברים טרנזיסטוריים, אולי במגברים שפופרתיים תתכן בעיה מסויימת במגברים מסויימים אבל זה לא המקרה

P=(V) 2/R =4/8= 0.5 Watt (**)

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הבעיה היא שאני לא מחבר שום דבר למגבר שלי מלבד הכבלים של הרמקול והרמקול. לא שם נגדים ולא בתיך. אתה מבין שיש לי מגבר של 150,000 ש״ח ואם יקרה לו משהו זה די הסוף שלך? לא לוקח סיכון בעניין הזה.

מה הבעיה לבדוק את הכבלים אצלך?, בשקט, ברגוע, על המגבר שלך. מצידי תנסה להעתיק כבל אחר שיהיה זהה לאיזה מהשלושה שתבחר. זו הזדמנות אחרונה רוברט. קח שלושה כבלים, בדוק אותם, תגיד לי עם איזה מהם אתה רוצה לבחון אותי ולך על זה.

סגרנו?

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אני מציע פשרה:
תמדוד מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה.
התנאי - הכל מסתיים ב24 שעות הקרובות.

אין מצב שהסיפור שלכם יחזיק עד יום רביעי. שום סיכוי.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
איזה כיף היום בפורום

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מציע פשרה:
תמדוד מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה.
התנאי - הכל מסתיים ב24 שעות הקרובות.

אין מצב שהסיפור שלכם יחזיק עד יום רביעי. שום סיכוי.

מעלייך נתתי עוד אופציה. הוא לוקח אותם אליו, מודד, מאשר, יוצאים למבחן.

בלי קשר. עם הטענות הללו שאין הבדלים בין כבלים אני מתמודד שנים. אבל זו הפעם הראשונה שזה שטוען שאין הבדלים, צריך לעשות כזו בדיקה מורכבת בשביל לבדוק אם באמת אין הבדלים. זה די אבסורט.

-אחי. אין צב שיכול לעקוף צ׳יטה בריצת 100 מטר. שם על זה 10,000 ש״ח

- אין בעיה הנה צב שיתחילו מכאן עד לשם

- לא לא רגע. אני צריך לבדוק שהצב הזה לא יותר מהיר ממנה...

- אחלה. קח את שלושת הצבים האלה ותבחר את המהיר מבניהם

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
מעלייך נתתי עוד אופציה. הוא לוקח אותם אליו, מודד, מאשר, יוצאים למבחן.

בלי קשר. עם הטענות הללו שאין הבדלים בין כבלים אני מתמודד שנים. אבל זו הפעם הראשונה שזה שטוען שאין הבדלים, צריך לעשות כזו בדיקה מורכבת בשביל לבדוק אם באמת אין הבדלים. זה די אבסורט.

-אחי. אין צב שיכול לעקוף צ׳יטה בריצת 100 מטר. שם על זה 10,000 ש״ח

- אין בעיה הנה צב שיתחילו מכאן עד לשם

- לא לא רגע. אני צריך לבדוק שהצב הזה לא יותר מהיר ממנה...

- אחלה. קח את שלושת הצבים האלה ותבחר את המהיר מבניהם
קראת לסילטק צב???
:D

rozshay

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
מה הבעיה שאני אבדוק את הכבלים על המערכת שלך כמו שסיכמנו אתמול בלילה? הרמקולים שלך בזמן הבדיקה יהיו מנותקים ולא יעונה להם כל רע - מה הבעיה ?

אני מציע גם לסגור את הטרמינלים של ה-POWER בזמן הבדיקה עם נגדי 8 אוהם (לא הכרחי) אבל אם אתה יותר רגוע ככה (מבחינת נזק אפשרי למגבר) אזי אין בעיה , אביא נגדי 8 אוהם. (*)

אגב העוצמה שאני צריך בפואר היא חלשה מאוד כי ציוד המדידה כבר יכול לעבוד ב 2 וולט מתח שזה 1/2 וואט (**).
הווליום בפרה שלך בזמן הבדיקה שלי יהיה "ממש על חלש" ......כאמור חצי וואט !!! - מה הבעיה עם זה ????

(*) ולהשכלת הפורום....אין שום בעיה לעבוד עם טרמינאלים פתוחים במגברים טרנזיסטוריים, אולי במגברים שפופרתיים תתכן בעיה מסויימת במגברים מסויימים אבל זה לא המקרה

P=(V) 2/R =4/8= 0.5 Watt (**)

קיבלת 95% סיכויי הצלחה. אישית לצלוח 19 מתוך 20 כ10K על הכף היה מלחיץ אותי גם אם הייתי צריך לבחור מגבר בBT.
קיבלת 3 כבלים לקחת הביתה ובזמנך החופשי ללא כל לחץ למדידות וחקירות. אין פה שום התחמקות לוגית מבחינת נמר, ולא משנה כמה תסובב את הסיפור הזה.
קיבלת אפילו מספיק זמן כדי לייצר כבל זהה מבחינת עובי,בידוד,חומר,מוליכות וכל שאר הדברים שהרחבת עליהם בעבר לאחד מתוך ה3 כבלים שתבחר.
קיבלת אפילו בונוס 10K שח בשביל המאמץ, שנותן לך מספיק עודף גם בשביל לייצר מספר כבלים זהים מדידתית כדברך, ואפילו את הסכום אתה בחרת.
מה באמת הבעיה רוברט?

חג שמח

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הבעיה היא שאני לא מחבר שום דבר למגבר שלי מלבד הכבלים של הרמקול והרמקול. לא שם נגדים ולא בתיך. אתה מבין שיש לי מגבר של 150,000 ש״ח ואם יקרה לו משהו זה די הסוף שלך? לא לוקח סיכון בעניין הזה.

מה הבעיה לבדוק את הכבלים אצלך?, בשקט, ברגוע, על המגבר שלך. מצידי תנסה להעתיק כבל אחר שיהיה זהה לאיזה מהשלושה שתבחר. זו הזדמנות אחרונה רוברט. קח שלושה כבלים, בדוק אותם, תגיד לי עם איזה מהם אתה רוצה לבחון אותי ולך על זה.

סגרנו?
אני רוצה להשתמש בפרה שלך כדוחף ונראה לי שאין לי בעיה להשתמש בפאור אחר שהיציאה שלו תחובר באוויר או לנגדים .

אני צריך לדעת מה התנגדות הכניסה לפאור שלך ולפאור שאני אבצע איתו את הבדיקה - תנאי הכרחי!!!

בקיצור אני הולך על זה , אקח את 3 הכבלים אצלי ליומיים להתרשמות .....כמו שאמרת ,ברגוע..... ולאחר יומיים אני מגיע אליך ונבצע את הבדיקה עם המגבר החלופי שלך אבל עם ה PRE ה"אמיתי" שלך .

כפי שאמרת , ברגע שהמדידות בסדר מי שמבטל את הבדיקה ישלם 5,000 ש"ח לעמיתו

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יומיים אני מגיע אליך ונבצע את הבדיקה עם המגבר החלופי שלך אבל עם ה PRE ה"אמיתי" שלך .

הכבלים לא שלי. יומיים זה מקסימום. גם ככה הם בלחץ אטומי שהכבלים שלהם מטיילים. אבל בשבילי הם מסכימים.

לא נבצע ״בדיקה״ אצלי אחרי שתבדוק אותם אם כי נבצע את המבחן עצמו. אצלי בבית לא יהיו בדיקות - רק מבחן. עם המגבר שלי, הקדמגבר שלי והצ׳ק שלי ושלך. בלי אנלייזר, סקופים ובלי בלבולי מוח - האזנה נטו. הכל מצולם תמיד (כשאתה מחבר/מנתק) ברצף מוחלט. בוידאו צריך לראות בזמן אמת את החיבור והניתוק של הכבלים וכמובן שיהיה ניתן להבחין בצילום איזה כבל מחובר. זה בשביל האחר כך - לדעת שבמידה ולא הבחנתי זו באמת האמת.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
קיבלת 95% סיכויי הצלחה. אישית לצלוח 19 מתוך 20 כ10K על הכף היה מלחיץ אותי גם אם הייתי צריך לבחור מגבר בBT.
אתה משווה אותך לנמר, כפרה עליך איך אתה מעז? ;)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הכבלים לא שלי. יומיים זה מקסימום. גם ככה הם בלחץ אטומי שהכבלים שלהם מטיילים. אבל בשבילי הם מסכימים.

לא נבצע ״בדיקה״ אצלי אחרי שתבדוק אותם אם כי נבצע את המבחן עצמו. אצלי בבית לא יהיו בדיקות - רק מבחן. עם המגבר שלי, הקדמגבר שלי והצ׳ק שלי ושלך. בלי אנלייזר, סקופים ובלי בלבולי מוח - האזנה נטו. הכל מצולם תמיד (כשאתה מחבר/מנתק) ברצף מוחלט. בוידאו צריך לראות בזמן אמת את החיבור והניתוק של הכבלים וכמובן שיהיה ניתן להבחין בצילום איזה כבל מחובר. זה בשביל האחר כך - לדעת שבמידה ולא הבחנתי זו באמת האמת.

אני חייב לבצע בדיקה עם הפרה שלך אלא אם כן אתה רוצה להעביר לי גם את הפרה שלך ביחד עם מגבר הבדיקה

כפרון , איך אני יכול לקבל החלטות על סמך זה שהכבלים שלך נמדדו במערכת אחרת לגמרי ?

במחשבה שלישית אני הולך עוד צעד לקראתך .....אני לא צריך את היומיים התרשמות אצלי בבית....נבצע את המדידות אצלך עם הפרה שלך ו"פאור הבדיקה "

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
רוברט, סלח לי, כל התנאים האלה שאני רואה בשרשור על הפרה ועל המוצא... יאללה, מה אתה מבלבל ת'שכל, אני לא מבין.
אתה מתעסק עם מערכות של מאות אלפי שקלים וחשוב לך דווקא על המכשירים שלו לעשות ניסויים? איפה הראש שלך, תגיד?

קח את הפאקינג כבלים האלה שאנשים הוציאו מהמערכות שלהם בשביל נמר, תעשה איתם מה שאתה רוצה, סתום ת'פה כבר ותעשה את המבחן. או שאל תעשה. אבל בכיאת, אל תתנהג כמו נמושה.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
האם ידוע לך שיש , או שאתה מכיר תכונות חשמליות אחרות ממה שידוע למהנדסים בפורום?
האם ב"הכבל שלי" אתה מתכוון לכבל רמקול או אינטרקונקט?
מצחיקול כל שינוי במיבנה של הכבל הוא סוג של פילטר שמתנגד לתדרים לא רצויים : ליפוף של המינוס סביב הפלוס מפלטר מרשת החשמל . סיכוחים מכל סוג שהו יוצרים פלטריזציה. קליאת צמות עובי .........הכל זה פילטר.

לא כתבת באף מקום אילו מאפיינים נוספים קיימים בכבל , פרט לתכונות החשמליות שלו.

אין שגיאה . קיימים כבלים אודיופילים שלא משפיעים באופן שונה על אות השמע מכבל פשוט , ליתר דיוק נמדדים זהה בתחום השמע . לא מבין למה אתם מתעקשים לחשוב שכבל מהונדס הכוונה שמהנדס בנה אותו, לעומת כבל פשוט שאולי האריתראים בשדרות הר ציון בנו . הכוונה ב"מהונדס" היא שקיימים בכבל מסוים פילטרים, או שיטת בניה, או שימוש בחומרים שמשפיעים על זרם החשמל בכבל.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אם בשביל 14 עמודים כאלה החזיר ,לא היה עובר בפסח את "דיינו".הבנו את הפואנטה צריך לנעול את השרשור הזה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אני חייב לבצע בדיקה עם הפרה שלך אלא אם כן אתה רוצה להעביר לי גם את הפרה שלך ביחד עם מגבר הבדיקה

כפרון , איך אני יכול לקבל החלטות על סמך זה שהכבלים שלך נמדדו במערכת אחרת לגמרי ?

במחשבה שלישית אני הולך עוד צעד לקראתך .....אני לא צריך את היומיים התרשמות אצלי בבית....נבצע את המדידות אצלך עם הפרה שלך ו"פאור הבדיקה "

רוברט,
הטענה החדשה שלך בבסיסה היא בולשיט.
הרי מטרתך היא לבדוק אם לכבלים של נמר יש חריגה אבנורמאלית בכל אחד משלושת הנתונים שמנית..
ואתה מנית:

ביצועים כדלהלן:

1. הבדל קטן מ- 0.05 dB ב-Frequency Response ( בין Hz ( 10-40,000 בכל תדר בתחום זה

2. הבדל קטן מ- 0.01% ב-Distortion ב5 תדרים נבחרים

3. הבדל קטן מ 0.1 dB ב-Signal to Noise

אתה רוצה לבדוק את הכבלים, אז בדוק אותם, אם הם מעבירים את סיגנאל ללא פילטרציה ברת-מדידה, אז זה בסדר.
אם אתה על הדרך רוצה לבדוק את ההשפעה של שידרוג מלא במערכת שלך, זה כבר עניין אחר..:D

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור