מבחן לאוזנית Focal Utopia - האוזניה הטובה ביותר בעולם?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא מאתגר לכתוב באתר שדעתי כדעתם, חוץ מזה יש לי סימפטיה לאתר הזה על יושביו וכותביו.....באמת לא מבין למה.....אז בלי להבין.

אז תתחיל להתיישר. באתר הזה, כמו שם, ישנה רק דיעה אחת. ואני מחליט מהי.

מקובל עלייך או שאתה מסכים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים. ברור שיש הבדלים בין כבלים ומי שלא מבין את זה יכול לעבור לפורום הכחול. שם הכחידו את האודיופיליה לחלוטין. יש הרבה מקום לאסכולת ה"אין הבדלים" בין מגברים, כבלים, מקורות וכ"ו. זו הסיבה שחלק מאלה שמחזיקים באסכולה הזו מחברים נגן תקליטורים דרך חיבור האוזניה. משהו הזוי.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
זו הסיבה שחלק מאלה שמחזיקים באסכולה הזו מחברים נגן תקליטורים דרך חיבור האוזניה. משהו הזוי.
למה??
החיבור לשקע האוזניה מקנה לך אפשרות להשתמש בשליטה של הווליום של האוזניה ובכך לעקוף את הצורך בקדם מגבר...
תודה לאמת.. על זה לא חשבת, נכון.:)

monkeys_blind_deaf_dumb_improvisation_39981_1600x1200.jpg

תמונות מצורפות

• monkeys_blind_deaf_dumb_improvisation_39981_1600x1200.jpg
    monkeys_blind_deaf_dumb_improvisation_39981_1600x1200.jpg
    KB 81.6 · צפיות: 293

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
@נמר

זה לא נכון שיש באתר הזה רק דיעה אחת. יש פה הרבה מאוד דיעות שמסתובבות סביב העקרון שאין תחליף למשמע אוזניים. בד"כ אלה האוזניים הפרטיות של מי שלא יהיה ולפעמים זה האוזניים שלך,שלי ועוד כמה שמעלים פה את ההגיגים שלהם.

מי שחושב שאפשר "לשמוע" ציוד אודיו רק על סמך ה Spec שמפרסם היצרן ומתעלם מכך שלכל אחד מאיתנו אוזניים משלו,מוח משלו,קוגנה משלו וגם ניסיון משלו - כל מי שעושה כן טועה לא בגלל מדיניות כזו או אחרת של האתר הזה אלא בגלל שגם במדע בכלל,בפילוסופיה של המדע וגם בשיטות המחקר המדעיות יש הרבה טולרנס לדיעה וניסיון אישי - גם אם הם מבוססים על משהו שהוא נוסחה מדעית מוכחת.

קראתי בחיים שלי איזה מאמר אקדמי או שניים,וגם כתבתי איזה אחד או שניים ואף פעם לא נתקלתי באמירה שאומרת שאם הנתונים הם כאלה זו פני האמת העובדתית המדעית - אין דבר כזה!

מנחם

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
יש הרבה מקום לאסכולת ה"אין הבדלים" בין מגברים, כבלים, מקורות וכ"ו. זו הסיבה שחלק מאלה שמחזיקים באסכולה הזו מחברים נגן תקליטורים דרך חיבור האוזניה. משהו הזוי.

אני הוא הפושע המחבר את יציאת האוזניות ה"בריונית" עם התנגדות יציאה של 10 אוהם ועוותים של 0.05 % (נבדק בציוד המדידה שלי) למגבר ההספק (דרך אקוויליזר)...... הפשע המושלם.....

ב"מדינת האודיופילים"על חטאים קטנים מאלו נכנסים לקלבוש ואחר כך למספר שנים של "חינוך מחדש"

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
@נמר

זה לא נכון שיש באתר הזה רק דיעה אחת. יש פה הרבה מאוד דיעות שמסתובבות סביב העקרון שאין תחליף למשמע אוזניים. בד"כ אלה האוזניים הפרטיות של מי שלא יהיה ולפעמים זה האוזניים שלך,שלי ועוד כמה שמעלים פה את ההגיגים שלהם.

מי שחושב שאפשר "לשמוע" ציוד אודיו רק על סמך ה Spec שמפרסם היצרן ומתעלם מכך שלכל אחד מאיתנו אוזניים משלו,מוח משלו,קוגנה משלו וגם ניסיון משלו - כל מי שעושה כן טועה לא בגלל מדיניות כזו או אחרת של האתר הזה אלא בגלל שגם במדע בכלל,בפילוסופיה של המדע וגם בשיטות המחקר המדעיות יש הרבה טולרנס לדיעה וניסיון אישי - גם אם הם מבוססים על משהו שהוא נוסחה מדעית מוכחת.

קראתי בחיים שלי איזה מאמר אקדמי או שניים,וגם כתבתי איזה אחד או שניים ואף פעם לא נתקלתי באמירה שאומרת שאם הנתונים הם כאלה זו פני האמת העובדתית המדעית - אין דבר כזה!

מנחם

אין דיעה אחת. אבל יש אסכולה אחת והיא אודיופיליה טהורה. ידוע שיש הבדלים שמיעים בין כבלים, מגברים, נגנים וכ״ו. וכאן אני דואג לשמר את זה.

אמר רוברט שאין טעם שיתנהל בפורום שכולם שם בדעתו. זה אומר שהוא מחפש פורום בו יוכל להגיד דיעה שהיא לא הדיעה הרווחת בפורום. דהיינו, להתריס.

כאן בפורום הזה, יהיו דיונים על הבדלים בין כבלים אבל לא אם יש הבדלים בין כבלים. למה? כי אנחנו יודעים שיש, מוכח שיש, ברור שיש. ואם מישהו אינו בדיעה הזו הוא מוזמן בהחלט לכתוב כאן. אם הוא מנהל במוצהר מסע (גם אם הוא מאוד מתון) שיכנוע שאין הבדלים, מקומו לא איתנו. וכל כך למה? משום שמשנת 2008, שפתחנו את האתר הזה, האג׳נדה שלו היתה ״חוף מפלט לאודיופילים״ מאז שיתר הפורומים זנחו את התחום הזה.

זו הסיבה שאנחנו מצליחים להפיק תערוכה, לקדם את התחום הזה קדימה, להכניס דם חדש לתחביב ולהישאר האתר הכי חזק, הכי רלוונטי והכי משפיע בתחום האודיו בישראל.

ידעתי שכשנפתח את הפורום לכל המושעים יגיעו גם אלה. אחד מהם נחסם מיד אחרי שלא יכל להתאפק ודחף את האג׳נדה חסרת הביסוס שלו לפורום. במידה וארגיש שזה מפריע להתנהלות באתר גם רוברט יחסם.

מנחם ידידי היקר. אם לא נשמור על הפינה החמה הזו ונאפשר לזן הזה של ה״אודיופילים״ (המרכאות חשובות כאן) להתנהל בדרכם כאן, לא ירחק היום שלא יהיה הבדל ביננו לבין האתר ההוא שפשוט הורס כל חלקה טובה בתחום הזה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
יאללה, חאלס, בואו נדבר על האוזניה....

לא ראיתי מאמר אחד ב-You Tube שטוען שהאוזניה הזו היא לא אחת הטובות אם לא הטובה ביותר ששמע בחייו.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני הוא הפושע המחבר את יציאת האוזניות ה"בריונית" עם התנגדות יציאה של 10 אוהם ועוותים של 0.05 % (נבדק בציוד המדידה שלי) למגבר ההספק (דרך אקוויליזר)...... הפשע המושלם.....

ב"מדינת האודיופילים"על חטאים קטנים מאלו נכנסים לקלבוש ואחר כך למספר שנים של "חינוך מחדש"

חד משמעית! שמח שעלית על זה. כאן זה המצב.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

אם זה המצב ..
אז גם אני מחזיק בדעה שאין הבדל בשמיעה בין כבלי אודיו שונים, אצלך במערכת...

אחרי שהסיגנאל עובר מגבר אוזניות של CD PLAYER מלפני שלושים שנה ואחרי זה עובר לאיקולייזר NAD דרך כ-20 מגברי שרת, שיהיו הכי טובים שיהיו, לא יכול להשאר הרבה מהאוטנטיות שבהקלטה בצליל שבוקע מהרמקול.
חטאים על חטאים, לא יוצא פטור.:לב-שבור:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
YB-7 , אני, ולדעתי כל הפורום ברוויה (יענו Distortion ;)) מה- 2-3 דפים האחרונים - בוא נדבר על האוזניה...או על כל נושא אחר....

נערך לאחרונה ב:

Lion Audio

עוסק בתחום
מעורבות
62
נקודות
28
אם מישהו מעוניין יש לי חבר שמוכר את elear שלו חדשות

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור