מבחן לאוזנית Focal Utopia - האוזניה הטובה ביותר בעולם?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כמו שיש חוקרי אבולוציה שהם דתיים, בוגרי בית ספר לרפואה שהם הומאופתיים, כך גם יש גם מהנדסים שטוענים שיש הבדלים שמיעים בין אינטרקונקטים.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
כמו שיש חוקרי אבולוציה שהם דתיים, בוגרי בית ספר לרפואה שהם הומאופתיים, כך גם יש גם מהנדסים שטוענים שיש הבדלים שמיעים בין אינטרקונקטים.
בשביל לדעת האם יש או אין הבדלים בין מגברים יש שתי אפשרויות: או להפעיל את האוזניים (ובשביל זה לא צריך שום תואר) או להיות חשוף למחקרים סטטיסטיים עם נסיינים ושנעשו בצורה אמינה.
בכל מקרה מה שקובע זה זוג אוזניים ומוח שמפענח את הסיגנלים.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
וואו, נסחפתם קצת בתגובות.
פוסט על כבלים לאוזניות הפך למשהו אחר - לא מתאים.
מי שלא שומע הבדלים בין מגברים, כבלים וכו., מאושר עבורו, מי שכן שומע הבדלים טוב גם לו.
אין צורך להתדרדר לחלק מהתגובות שרצות בשרשור.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני שונא את נמר ? אני שונא אותך ? ....שונא ?.... לדעתי יש לך בעיה בהבנת המציאות.
אתה לא חייב לשנוא אישית את נמר או אותי כדי לרצות לפוצץ את האגו הנפוח של אודיופילים ולהתנשא עליהם בשם האמת.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בשם האמת אני מוכן לעשות הכל במסגרת החוק והטעם הטוב :)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בשביל לדעת האם יש או אין הבדלים בין מגברים יש שתי אפשרויות: או להפעיל את האוזניים (ובשביל זה לא צריך שום תואר) או להיות חשוף למחקרים סטטיסטיים שנעשו בצורה אמינה.
בכל מקרה מה שקובע זה זוג אוזניים ומוח שמפענח את הסיגנלים.
האפשרות הראשונה טובה בשביל "לשוחח עם החברה ביום שישי" וגם לכתוב בכיף בפורומים, האפשרות השניה כבר יש לה תוקף מדעי וזה כמובן הדבר האמיתי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

״אמת״ יותר נכון לכתוב.

רוברט.

שאלה אחת.
מה אתה עושה פה?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
״
מה אתה עושה פה?

מנסה להבהיר שרמקולים, Power -ים שמתאימים לרמקולים שנרכשו, אקוסטיקה ומערכות RC הם הדבר שצריכים להתרכז בו והשאר זניח.(*)

כואב לי (הנדסית והומאנית) על חבר אודיופיל שמנסה לתקן את הסאונד של חדר ריק ומהדהד באינטרקונקט או כבל חשמל - לדוגמא....וזה קורה המון....

(*) כמובן שפטפונים, ובעיקר הראשים, הם בעלי "אופי שמיע" וקיימים הבדלים רציניים בין המודלים השונים.

.....ובמאמר מוסגר לדעתי הגיוני להעדיף את הצליל האנלוגי מהדיגיטאלי בגלל הדחיסה וה"עושר ההרמוני" שהוא מייצר ביחס לדיגיטאל שאין ספק שהוא נעים מאוד לאוזן.

נערך לאחרונה ב:

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
האפשרות הראשונה טובה בשביל "לשוחח עם החברה ביום שישי" וגם לכתוב בכיף בפורומים, האפשרות השניה כבר יש לה תוקף מדעי וזה כמובן הדבר האמיתי.
אז לא צריך לדבר כל כך הרבה.
צריך לקבל לינק למחקרים ולבדוק את המטודולוגיה ואת מובהקות התוצאות.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
:בעד:(ורד):בעד:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
האמת היא כזאת!
גם הבדלים בין כבלים שונים הם הבדלים שאפשר למדוד אותם אם רק היה לך הציוד המתאים. אתן לך דוגמה, יצא לי לבקר במפעל אלקטרוניקה שמייצר ציוד אלקטרוני עבור תעשיה סודית כלשהיא, הראו לי שם שכל הכבלים בתוך המכשיר הם בעצם קשיחים ומכופפים למידה ולצורה הנכונה שתתאים למכשיר. כל כבל נבדק חשמלית במכונה מיוחדת שבודקת פרמטרים שונים ברמת דיוק גבוה ומסתבר שזה קצת יותר מתוחכם מחוק אוהם...

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
כל כבל נבדק חשמלית במכונה מיוחדת שבודקת פרמטרים שונים ברמת דיוק גבוה ומסתבר שזה קצת יותר מתוחכם מחוק אוהם...
מי משתמש היום בחוק אוהם הגולמי?
בימינו אפשר לעשות סימולציות ואופטימיזציה לפי משדי"פ מדוייקות בהרבה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא לא רוברט. אני לא צריך כאן רובין הוד.

יש כאן חבר׳ה גדולים, שיודעים על מה הם שמים את הכסף שלהם.

אבל יש אתר אחד שלא רק יקבל אותך בשמחה, אפילו יהפוך אותך לגורו בתחום. הוא כחול, יש בו מנגלים, רובוטריקים ולא מעט חובבים כמוך שאין להם מושג בסאונד.

למה אתה לא כותב שם?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

תביא לינק ואל תדבר כל כך הרבה.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
מי משתמש היום בחוק אוהם הגולמי?
בימינו אפשר לעשות סימולציות ואופטימיזציה לפי משדי"פ מדוייקות בהרבה.
ברור! זו היתה דוגמה לוויכוח האם ההבדלים בין הכבלים הם שמיעים או לא והעובדה גם ע"פ האוזן וגם מדעית טכנית שיש הבדלים בין כבלים...

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לא לא רוברט. אני לא צריך כאן רובין הוד.

יש כאן חבר׳ה גדולים, שיודעים על מה הם שמים את הכסף שלהם.

אבל יש אתר אחד שלא רק יקבל אותך בשמחה, אפילו יהפוך אותך לגורו בתחום. הוא כחול, יש בו מנגלים, רובוטריקים ולא מעט חובבים כמוך שאין להם מושג בסאונד.

למה אתה לא כותב שם?

אכן, כמה "גורואים"
אשר "שומעים" עם העיניים.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
למה אתה לא כותב שם?
לא מאתגר לכתוב באתר שדעתי כדעתם, חוץ מזה יש לי סימפטיה לאתר הזה על יושביו וכותביו.....באמת לא מבין למה.....אז בלי להבין.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
האמת היא כזאת!
גם הבדלים בין כבלים שונים הם הבדלים שאפשר למדוד אותם אם רק היה לך הציוד המתאים. אתן לך דוגמה, יצא לי לבקר במפעל אלקטרוניקה שמייצר ציוד אלקטרוני עבור תעשיה סודית כלשהיא, הראו לי שם שכל הכבלים בתוך המכשיר הם בעצם קשיחים ומכופפים למידה ולצורה הנכונה שתתאים למכשיר. כל כבל נבדק חשמלית במכונה מיוחדת שבודקת פרמטרים שונים ברמת דיוק גבוה ומסתבר שזה קצת יותר מתוחכם מחוק אוהם...
כן , אבל אני מניח שהם עובדים ב- RF ולא באודיו - אני צודק?

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
חברה, נסו לראות את הצד היפה והכדאי בטיעון של רוברט..
זה הרבה יותר משתלם מבחינה כלכלית לא לשמוע הבדלים בין כבלים ומגברים.
יוצאים ככה הרבה יותר בזול.;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור