חוויות ותובנות : עולם הכבלים

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

הצלם היה אנסל אדמס- בשחור לבן, מטושטש- ועם קווי מתאר לא ברורים.
ועופר הראה לי אותה לאלפית שניה- וברור שמיד הזמנתי 10 זוגות בכל צבעי הקשת.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אז אפשר להגיד לך כבר
"תתחדש ותהנה"

rptkkuh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כאחד שמצהיר על עצמו כקונה ציוד על פי תמונות וקטולוגים- אני בטוח שיש לך דמיון מפותח.
הייתי מייעץ לך לפני התרשמויות קטלוגיות כאילו לבדוק מי צילם את התמונות. יכול להיות שהם שכרו צלמים מאוד מאוד טובים כדי שאודיופילים מסכנים שמתרשמים מתמונה ותג מחיר -ישתכנעו לרכוש את המוצרים.
אני מבין שעופר הראה לך את התמונה הסודית או זה שוב הדמיון המפותח שלך שדמיין
פורמייקה ב 45K
ולא לשכוח להתייעץ עם מהנדסים מהטכניון לגבי איכויות התיאורטיות של הרמקול.
זה באמת מידע מאוד רלוונטי

:D:D

אתה בודק מי מצלם את התמונות של הציוד שאתה רוכש ברחבי העולם דרך האינטרנט כמובן לפני שאתה מוריד לבונקר הסודי?

תסתכל במראה לפני שאתה מחלק פה עצות אודיופיליות מתקדמות.:p

נערך לאחרונה ב:

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
דיז ואילן , כל אדם שני מבקש ממכם במשך כל פוסט בערך שנפתח פה שתשמרו על ענייניות , כולל אני בפוסט הזה , לא יקרה מצב שתכבדו גם תאחר?

אני יודע שיש לכם ידע נרחב בתחום וזה נהדר ועוד אני מודה לכם על השתתפותכם בשירשור הזה אבל באמת בואו נתאמץ בשביל שלא כל שירשור יראה כאילו הוא איבד תצפון ויגמר בשיחה מהסוג הזה , תאכלו תמיד לפתוח פוסטים בנושאים אלו ולהתנגע עד עלות השחר או אחריו...

תודה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לדופו , כאחד שחלק לא קטן מהרכישות שלו הן על עיוור או ע"ס דיעה של מישהו , למרות שהתקציב שלי כ"כ קטנטן שהוא לא ידגדג את תקציב הכבלים של החברים המכובדים , אני אישית כבר מתחיל להשתעשע מכמות השטויות שנשפכת כאן
IL אנסל אדמס לא צילם אלקטרוניקה עכשווית , ואת פירסומו הוא קיבל מתצלומי נוף , הואל נה בטובך לא לגרור אותו לשירשורים שלך , אני נפגע עמוקות בשבילו

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ל truejoker

לא הבנת את ההומור ?

בוודאי שאנסל אדמס לא צילם אלקטרוניקה עכשווית, והוא נודע בחשיפות ארוכות להשגת חדות- בניגוד להנרי ברסון שהשתמש בצילום עם קווי מתאר מטושטשים, לעיתים.

הענין היה שאני ראיתי את התצלום 'הסודי' של עופר בערך כמו שאנסל צילם אותם, 'והזמנתי' אותם באותה מידה.

דיז כל כך מצטיין לאחרונה- אז הייתי חייב איזו בדיחה קצת תרבותית, עם 'טוויסט'.

אני מקווה שזה הרגיע את עלבונך.

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בעניין אנסל אדאמס

לדיז

הצלם היה אנסל אדמס- בשחור לבן, מטושטש- ועם קווי מתאר לא ברורים.

אילן יקירי, אני נאלץ למחות - אנסל אדאמס(המנוח , אגב)בכפיפה אחת עם התאור "מטושטש-ועם קווי מתאר לא ברורים" הוא פרדוקס פנימי מסמר שיער ודיסוננטי אף יותר מקונסנזוס בינך ובין diz

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ושוב תיקון

אילן (יקירי)
שמו המלא של הצלם שאליו אתה מתכוון הוא : הנרי קרטייה ברסון.
לידיעתך ,אין בין השניים (Ansel Adams/henri cartier bresson)
כל קשר תימטי, נרטיבי , אידאולוגי, טכנולוגי ,קונספטואלי ו/או קונטקסטואלי. 

(למעט העובדה שהם שני שמות השגורים על לשונות הדיוטות בתחום)

בשמחות

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ל ram_bra

כדי שלא תטעה בקריאה: " והוא נודע בחשיפות ארוכות להשגת חדות".

לגבי הצלמים, הם ההפכים במירב הדברים.

אחד המתין שעות כדי לתפוס את את הרגע 'הנכון' שישלב דינמיקה וסטטיקה כאחד,

השני השתמש בחשיפות ארוכות מאוד וזמנים שונים של חלקי הנגטיב, כדי למקסם את הפרטים (שיהיה לו את האפשרות להדפיס עם הסתרות כאוות נפשו).

אחד השתמש בלייקה M בעיקר בשביל המובליות, אחד במצלמות 8*10 ותיכנון ארוך של הסטאפים.

אחד השתמש בהדפסות בטכניקה להגיד / להדגיש את 'החיים' בדומם, אחד השתמש בתנועה / קומפוזציה כדי 'להחיות' את הרגש האנושי.

שניהם היו פיוטיים בדרכם, ויצרו זווית חדשה איך משלבים את המילה אומנות לתחום הצילום.

וזה היה ויקיפדיה להדיוטות, ופיתרון לבעיות דיסוננס למתקשים בהבנת ההומור.

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הו אילן

ל ram_bra

כדי שלא תטעה בקריאה: " והוא נודע בחשיפות ארוכות להשגת חדות".

לגבי הצלמים, הם ההפכים במירב הדברים.

אחד המתין שעות כדי לתפוס את את הרגע 'הנכון' שישלב דינמיקה וסטטיקה כאחד,

השני השתמש בחשיפות ארוכות מאוד וזמנים שונים של חלקי הנגטיב, כדי למקסם את הפרטים (שיהיה לו את האפשרות להדפיס עם הסתרות כאוות נפשו).

אחד השתמש בלייקה M בעיקר בשביל המובליות, אחד במצלמות 8*10 ותיכנון ארוך של הסטאפים.

אחד השתמש בהדפסות בטכניקה להגיד / להדגיש את 'החיים' בדומם, אחד השתמש בתנועה / קומפוזציה כדי 'להחיות' את הרגש האנושי.

שניהם היו פיוטיים בדרכם, ויצרו זווית חדשה איך משלבים את המילה אומנות לתחום הצילום.

וזה היה ויקיפדיה להדיוטות, ופיתרון לבעיות דיסוננס למתקשים בהבנת ההומור.

אילן יקירי
סוף סוף גם אני זוכה, כרוב חברי האתר ,להצטרף למועדון הנחשק של המואשמים באי הבנת הנקרא (על כך אני מודה לך משום שהפכת אותי שווה בין שווים - וזו מחמאה לחבר חדש כמוני)

אולם, למרבית האכזבה, מסתבר שאתה מסכים , בסופו של דבר,לכל הערותי לגבי השוני בין שני הצלמים,שאגב, נובעות מידע אישי מוצק ולא ויקיפדי ומקוטע כשלך(לפתע מתגנבת לליבי נימה שמא יתכן שאתה מתקשה בהבנת הנקרא , ויתרה מזאת יתכן שאינך רגיש לסב-טקסט?, או במילים אחרות: אילן ,היתכן שאינך מוסיקלי כלל ועיקר?
(לא , לא יתכן ,לא אילן)

לגבי עניין ההומור- פה אני מתנצל ,משום בקריאה שנייה זה באמת מאוד מצחיק , שלא לומר מעודן , דק ומושחז.(אגב גם החלקה על בננה ,בקונטקסט מסויים ,עשוייה להיתפס כהומור עילי)

נ.ב - התכונן:בפוסט הבא נדון ביצירתו של אדוארד ווסטון.

בשמחות
רם

נערך לאחרונה ב:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אוייי, כמה שזה מביך,
לשחק אותה מבין באומנות , יענו אינטלגנאט- לעשות שפגאט על קליפת בננה לפני כולם, לבוא ולהגיד שזה לא היה שפגאט ולא הבינו את הנאמר (כרגיל כולם לא מבינים) ואחר לרוץ לויקיפדיה ודומיהם כדי לנסות ולהראות אינטלגנט שוב. זה נעשה מצחיק מרגע לרגע
ולעניננו, אני מנחש שיש כאילו שמספרים סיפורים מסמרי שיער על טיפולים באספקת החשמל שנסמכים על מה ששמעו אצל חבר מארלזרוב בעוד להם אין אפילו מגבר(שלא לדבר על שנאי מבדל).
איזה מזל שהחברים נותנים לו להכנס ולהציץ.
בשמחות ויום טוב לכולם

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
"לקרוע את הבשר בשיניים"

ים של ציניות וארסיות נשפכים כאן - ממש ללימודים מתקדמים לסרקזם! (N)

ממליץ לכם לנסות לעבור את הגדר לצד השני, גם אם זה יילווה בכמה פגיעות קטנות {באגו...} ולגלות עולם יפה יותר של פרגון,תמיכה,הקשבה,סיוע אדם לחברו. כך אולי יהיה לנו נחמד יותר לקרוא/להבין את הגיגיכם המלומדים.{וכמובן לגלוש כאן...}

שבת שלום, ורק מוזיקה טובה. (ורד)

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
ושוב אותה שאלה ל-DIZ1
הדחף הזה באמת לאו בר-כיבוש?

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ל ram_bra

זה שאנחנו מסכימים זה בטוח- שני הצלמים שונים, ולכן הפכתי את אופיו של אנסל, ולאחר מכן החזרתי לסדר הנכון (כהסבר למקור השעשוע).

איזה סאב טקסט יש ב: "אילן יקירי, אני נאלץ למחות - אנסל אדאמס(המנוח , אגב)בכפיפה אחת עם התאור "מטושטש-ועם קווי מתאר לא ברורים" הוא פרדוקס פנימי מסמר שיער ודיסוננטי אף יותר מקונסנזוס בינך ובין diz "

שהשתמשתי בתכונה הכי 'מיוחדת' של חדות מדהימה- והפכתי אותה בצורה מודגשת בפוסט, והשתמשתי בשם של צלם שנפטר 'שצילם' מעולם אחר מודל עכשווי של רמקול- ואני מקבל 'הערה' על אי הבנת הסאב טקסט ? או על שימוש לא מושכל במידע, אותי זה משעשע.

דיז כל כך התלהב 'מהגילוי' שאני הדיוט שלא מבין כלום באומנות- 'שהתחלקה' לו הבדיחה הקטנה שהיתה על חשבונו, ועכשיו הוא כועס כי זה כבר לא בתחום האדיופיליה. מה אני יכול לעשות ?

חשבתי לשלוח לו שנאי מבדל- במקום זאת החלטתי שכאשר יגיע הציוד אקדיש שבת שלמה לסדנא אישית לדיז, מי יודע אולי זה ישמח אותו.

ובפורומים, רם, אני מתקשקש רק על אדיו- לא בגלל שבתחומים האחרים אני הדיוט כתיקוותו של דיז- אלא משום ששם אני ממוצע לחלוטין ולא חושב שיש לי עודף מידע ששווה כתיבת 'תורה', או לימוד ומחקר אינטנסיבי שבגינו ראוי לתת הערות לדעות אחרות.

נערך לאחרונה ב:

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ל ram_bra

זה שאנחנו מסכימים זה בטוח- שני הצלמים שונים, ולכן הפכתי את אופיו של אנסל, ולאחר מכן החזרתי לסדר הנכון (כהסבר למקור השעשוע).

איזה סאב טקסט יש ב: "אילן יקירי, אני נאלץ למחות - אנסל אדאמס(המנוח , אגב)בכפיפה אחת עם התאור "מטושטש-ועם קווי מתאר לא ברורים" הוא פרדוקס פנימי מסמר שיער ודיסוננטי אף יותר מקונסנזוס בינך ובין diz "

שהשתמשתי בתכונה הכי 'מיוחדת' של חדות מדהימה- והפכתי אותה בצורה מודגשת בפוסט, והשתמשתי בשם של צלם שנפטר 'שצילם' מעולם אחר מודל עכשווי של רמקול- ואני מקבל 'הערה' על אי הבנת הסאב טקסט ? או על שימוש לא מושכל במידע, אותי זה משעשע.

דיז כל כך התלהב 'מהגילוי' שאני הדיוט שלא מבין כלום באומנות- 'שהתחלקה' לו הבדיחה הקטנה שהיתה על חשבונו, ועכשיו הוא כועס כי זה כבר לא בתחום האדיופיליה. מה אני יכול לעשות ?

חשבתי לשלוח לו שנאי מבדל- במקום זאת החלטתי שכאשר יגיע הציוד אקדיש שבת שלמה לסדנא אישית לדיז, מי יודע אולי זה ישמח אותו.

ובפורומים, רם, אני מתקשקש רק על אדיו- לא בגלל שבתחומים האחרים אני הדיוט כתיקוותו של דיז- אלא משום ששם אני ממוצע לחלוטין ולא חושב שיש לי עודף מידע ששווה כתיבת 'תורה', או לימוד ומחקר אינטנסיבי שבגינו ראוי לתת הערות לדעות אחרות.

אילו יקירי

בוקר טוב, ומה שלומך?
בענייני אודיו (בניגוד לאמנות/צילום ) אוכל ללמוד ממך רבות.
בכל מקרה הדברים נאמרו ברוח טובה,ואני מבין שגם כך הם נקראו על ידך.
ולכן עד הקצף הבא, אני מאחל לך סופשבוע נעים.
ובהזדמנות זאת ממליץ לך על הספר vitamin ph
שעוסק בפריסה רוחבית של צילום עכשווי (כך כשתישאל(בניין פיעל) להבא ,מי צילם את המכשיר שקנית , תוכל לשלוף, ללא מצמוץ , וממקור ראשון, שם של צלם עכשווי.

להתראות
רם

נערך לאחרונה ב:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לרם

לא נגרם שום נזק.

לגבי צלמים עכשוויים- אני לומד לפעם הבאה את שמות הצלמים הסיניים (וכמו שאתה יודע קופוזיציה וצבע הם חזקים- צילום הומוריסטי קצת פחות), כך שאהיה מוכן.

מירב הציוד העתידי בתוך מספר שנים יגיע משם, גם אם הוא ישא שמות חברות אירופאיות או אמריקאיות, אז לפחות אני אהיה מעודכן קלות.

סופ"ש נעים

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
יש תבונות חדשות בנושא? הסוגיה מעניינת.

חברה , נתקלתי בתופעה מוזרה , תוכן הפוסט משלב מסויים כבר לא מתקשר לנושא , ברשתוכם אולי ננסה לחזור לנושא המקורי ואולי אפילו נלמד עוד כמה דברים לעניין :)

ברכות לכולם!,

אדם

אדם,

בתור אחד שעומד לבדוק את הכבלים של גי' פי אס שניל מייבא.האם יש דברים נוספים שבדקת?
ומה המסקנות שהפקת מהם...?{במידה ובדקת?} אשמח לדעת.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אדם,

בתור אחד שעומד לבדוק את הכבלים של גי' פי אס שניל מייבא.האם יש דברים נוספים שבדקת?
ומה המסקנות שהפקת מהם...?{במידה ובדקת?} אשמח לדעת.

עופר שמעתי שהכבלים של ניר מוצלחים (אבל לא שמעתי אותם),כך שאם אתה בודק אותם - אשמח לשמוע את דעתך עליהם

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
התכוונת לניל? לא ניר.

עופר שמעתי שהכבלים של ניר מוצלחים (אבל לא שמעתי אותם),כך שאם אתה בודק אותם - אשמח לשמוע את דעתך עליהם

כרמי,

אעשה את זה בשמחה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עופר - תודה
כן, ניל ניל בחור מקסים- סליחה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור