חוויות ותובנות : עולם הכבלים

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
ברוח הומוריסטית- נראה שאם diz1 היה יכול היה נותן לך מתנה את זה:

http://www.thinkgeek.com/stuff/41/lebedev.shtml

(כל הזכויות שמורות ללוחם הקונגפו :) )

וברצינות- il1 מה המלצותיך בנושא ? ברמת שמות מוצרים וחברות (היות וחזרת וכתבת לא פעם "שנאי מבדל" אז העקרון ברור).

יש לעופר שחורי ציוד מצויין בתחום- אני בטוח שהוא יתאים לצורכיך את המוצר הנכון.
ואם תצטרך עצה איך משפרים אותו תתייעץ עם אלדר, הוא ישמח לשדרג אותו בעבורך.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
חבל מאוד

:כועס:
שגם הפורום הזה נדבק במחלה החשוכת מרפא של ויכוחים אין סופיים על כבלים.
חבל על האנרגיה.
(N)
(ורד נבול)
:(

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
יעקב,

אין בעיה אם וויכוחים כאלה או אחרים... גם בנושאי הכבלים. זה לגיטימי ונכון להתווכח/להתדיין
כל עוד נשמרים הקודים של כבוד הדדי.אגב,זה לא מחלה חשוכת מרפא -הנושא הנ"ל מהווה נושא לוויכוחים בכל מקום,גם בעולם הנאור.

il1,

צר לי שמותגים כגון: "קונרד ג'ונסון" "סונוס פאבר" "מרידיאן" "אודיוקווסט" מהווים מבחינתך
מוצרים אלמונים...אבל שהיה.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
il1

יש לעופר שחורי ציוד מצויין בתחום- אני בטוח שהוא יתאים לצורכיך את המוצר הנכון.
ואם תצטרך עצה איך משפרים אותו תתייעץ עם אלדר, הוא ישמח לשדרג אותו בעבורך.

1.היות ואנו בפורום פתוח של חברים/ שותפים לתחביב- שאלתי לעצתך מניסיונך ולא להכוונה ליבואן "שיתאים לי" ועדיין אני אשמח לקבל מבוקשי.

2.היות וטרחת וכיוונת אותי ליבואן הספציפי- נכנסתי, התרשמתי והרצתי חיפוש על השנאי-SAT - 5KV. הופתעתי מאוד לגלות את התמחור הגבוה !! של המוצר בארץ, לי זה הספיק (גם אם המחיר שבאתר מהווה "רק" בסיס למו"מ.........).

לעיונכם: לא צריך ללכת רחוק הכל ב 2 התוצאות הראשונות.
http://www.google.com/search?hl=iw&rlz=1T4GGLD_iw___IL202&q=SAT+-+5KV+Isolation+Transformer+&lr=

{אולי אחרי השידרוג (שאיני יודע מה הוא) של אלדר- הוא צריך להיות מתומחר כך}

נערך לאחרונה ב:

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
יעקב,

אין בעיה אם וויכוחים כאלה או אחרים... גם בנושאי הכבלים. זה לגיטימי ונכון להתווכח/להתדיין
כל עוד נשמרים הקודים של כבוד הדדי.אגב,זה לא מחלה חשוכת מרפא -הנושא הנ"ל מהווה נושא לוויכוחים בכל מקום,גם בעולם הנאור.

שלום עופר
נושא זה בהחלט לגיטימי לויכוח.
רק שמניסיון מהפורום הכתום,תמיד יש את ה"טכנוקרטים" ויש את האודיופילים
שתמיד מתבצרים בעמדה שלהם,וזה לגיטימי לגמרי,ומהר מאוד זה מגיע להטלת רפש אחד על השני.
פשוט התעייפנו מכל הויכוחים האלה.
הרי אף אחד לא ישכנע את אף אחד,נכון?

יעקב

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אילן
מסכים בהחלט על העניין של ניסוי ותעיה-אבל כדי לדעת מה להזמין צריך להתייעץ. רצוי להתייעץ עם כאילו שיש להם ניסיון אמיתי ולא כאילו שמתבוננים על תמונות ומזמינים לפי הברושור. רצוי להתיעץ עם כאילו שהייעוץ עבורם הוא על מנת לתת ולא לקבל לאגו.
לך יש ניסיון מועט מאוד בנושא החשמל .שאלתי גם את דעתיך ושיתפתי אותך בדעות של אנשים מנוסים יותר ממך בעניין (שזה ממש לא קשה למצוא). אחד מהם היה Serge SCHMIDLIN שהוא חלק מחברה שעיקר המוצרים שלהם מתיחסים לפיתרון בעיית החשמל, במוצרי אודיו "רגילים". הבחור היה אינפורמטיבי להפליא וייעץ על פתרונות שאינם קשורים במישירם למה שהוא מוכר. נתתי לך צ'ופר ושיתפתי אותך באחת מתשובותיו היות וכתבת לי שאתה רק מתחיל לחקור בנושא(כאן בפורום אתה פתאום עבו עלי בנושא?).
למרות שטענת שאתה רק בתחילת הדרך, ידעת ללכלך על דבריו ואפילו לא יכולת להבין מה הוא רוצה לרמוז.
למה ללכלך על מישהו זר שנותן מדעותיו?
ההבדל ביננו שאתה לא לומד ולא תצליח ללמוד כי אתה מלא באגו.כאשר תדע להקשיב לאחרים ואחר לנסות ולהבין-ייקל עליך הדבר. בנתיים תמשיך להתבונן בתמונות של עלוני אודיו ולהזמין עלפי התמונה.
לגבי המכשיר שהוזכר כאן -אני שאלתי את הבחור שמוכר כרגע באודיוגון למה הוא מוכר(לאחר שהבהרתי לו שאני לא עומד לקנות כזה)- אתה לא תאמין לתשובתו. אני פשוט לא רוצה לבאס אותך. לגבי המחיר ששלמת, אני לא רוצה להכנס לזה.אני באמת חושב שיבואן צריך להפגע מהקישקושים שלך.אתה עושה לו שירות דוב.
לגבי החשמל יש מגוון של פתרונות. השאלה הקודמת היא מה "הבעיה" שישנה שאותה אתה בא לפתור.
אשמח לשמוע מה הייתה הבעיה , כיצד "מצאת" אותה וכיצד הפיתרון הביא אותך למצב אופטימאלי בניגוד לפתרונות אחרים?
לא מצאתי את המידע הזה בשום עלון פירסומת של המוצר הסיני הזה(למוצר הזה גם אין כמעט עלונים באינטרנט, אולי יש מאמר סיני שקראת).
לגבי המפגש בחיפה-אם אתה יודע מראש איך מערכת תשמע ומה בעיות הסינרגיה (החבר שלך הטריח את עצמו כדי להקשיב)- למה אתה מתעסק עם מובינג והקשבה? פשוט תעשה את החשבון שלך על פי העלונים ותחשבן מה הסינרגיה ומה לא.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
יעקב, אם כל הכבוד, הכתום לא מהווה דוגמא {מבחינתי...} לתרבות דיון.{למרות שיש שם כמה אנשים נחמדים (Y)}

מכל מקום,גם בדיונים/וויכוחים/פולמוסים אלא -יש תרומת "מסוימת" לקידום נושא הכבלים לחבר'ה שהנושא כן חשוב/מעניין אותם.והם לא צריכים לצאת מקופחים משום שיש כמה "טכנוקרטים" שחושבים אחרת.. שזאת כמובן זכותם לנהוג/לחשוב כך.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
1.היות ואנו בפורום פתוח של חברים/ שותפים לתחביב- שאלתי לעצתך מניסיונך ולא להכוונה ליבואן "שיתאים לי" ועדיין אני אשמח לקבל מבוקשי.

עופר הוא היחיד שמחזיק מוצרים שאני מכיר מתחום האדיו, יש כמובן מוצרים תעשייתיים כדוגמת שנאי TOPAZ - ואחרים, שמוחזקים על ידי חברות לציוד חשמל.

ההבדל הוא שהם לא טארודייאלים (יתרון קטן)- ולא מזוודים כחלק ממערכת סטריאו.

יגאל לסרי (IL AUDIO ) למיטב הבנתי התחיל לייצג את איזוקלין- אבל המחירים של עופר הם משקל 'קל' לעומתם.

לגבי התימחור- אני לא צד בתחום.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
מכיון שדובר כאן על הצע בישראל , אבקש להוסיף

מידע בסיסי ללא הבעת חוות דעת בלשהיא:

אודיו פידליטי מייבאת את ISOL-8 שמייצרת מייצבי חשמל, רגנרטורים, וגם שנאים מבדילים. ISOL-8 היא חברה אנגלית, בראשית ניק פולסון, שהקים את חברת ISO-TECK המייצרת מוצרים דומים, וגם תכנן את כל הדור הקודם של מוצריה.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

הרבה ניים דרופינג ושום עשיה- כרגיל. 'בעיית החשמל' לא קיימת- אלא אם הכוונה שחברת החשמל מספקת חשמל עם הפרעות / 'ליכלוכים', ואין צורך לבצע אנליזה למה שלא קיים.

בניגוד להררי המילים על חברך המומחה לניתוח בעיות חשמל- אנחנו עושים דבר מאוד פשוט: מנסים זאת במספר רב של מערכות, ומקבלים את אותן התוצאות.

מסקנה- אין בעיה אופיינית- יש שיפור עקב שימוש באלמנט בדיוק כמו כבלים, מייצבים, כונניות יעודיות וכדומה- רק ברמת השפעה בדרגות יותר משמעותית.

ולראות כמה לוליינות מילולית אתה 'מבזבז' להסביר שאנחנו טירונים ולא מבינים- רק כדי להסביר שבעצם אתה לא מביא 'לשולחן' שום נתון או תובנה, ואתה עוד מצ'פר אותנו (אותי) בשיחות הבטלות עם חבריך- נו.. שיהיה.

'ודאגתך' ליבואן מדברי 'ההבל' שלי ובמקביל לעקוץ את המוצר והתימחור שלו- האין נפלא יותר מהקומדיה האלוהית.

אני עושה מובינג לציוד שאני רוצה ללמוד, ולא חוזר על אותם השוואות שעשיתי בעברי (רק אם הן רלוונטיות למשהו חדש)- ולגבי יכולתי 'הכורסאתית' לנתח סינרגיות, כולנו זוכרים איך אתה נמנע בקביעות לקרוא עליהן תיגר.

ואני מבין שאני מחוייב לזהות בתוכניות הפנאי שלי עם חברי- אחרת מה ?

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
מידע בסיסי ללא הבעת חוות דעת בלשהיא:

אודיו פידליטי מייבאת את ISOL-8 שמייצרת מייצבי חשמל, רגנרטורים, וגם שנאים מבדילים. ISOL-8 היא חברה אנגלית, בראשית ניק פולסון, שהקים את חברת ISO-TECK המייצרת מוצרים דומים, וגם תכנן את כל הדור הקודם של מוצריה.

התנצלותי- לא ידעתי, ויופי לדעת שיש עוד חלופות.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
il1,

צר לי שמותגים כגון: "קונרד ג'ונסון" "סונוס פאבר" "מרידיאן" "אודיוקווסט" מהווים מבחינתך
מוצרים אלמונים...אבל שהיה.

תזכיר לי מתי כתבתי שאלו מוצרים אלמוניים בשבילי ? אתה יכול 'לגזור' את הציטוט העיל.

סונוס פאבר בשבילי היא חברת רמקולים נפלאה באסטטיקה (אולי המובילה בתחום), עם סאונד נפלא במיד וסביר בשאר.

כמות הפעמים שאני הזכרתי את אדיוקווסט באתרים- להערכתי - היא לא צנועה, וחברת כבלים שאני מאוד מעריך.

(דווקא WIRE WORLD היתה צריכה לקבל קצת תשומת לב במפגש- חברה נהדרת למחירי מוצריה).

ויש לי 'קצת' הכרה עם מוצרי קונרד ג'ונסון- הלוואי עלינו עוד כמה עשרות של חברות כמותה (לצערי אין).

מרידאן לטעמי 'היא 'לא בשר ולא חלב'- לא גרועה ולא מרגשת, קיימת ולא מתחבר אליה.

ועדיין אשמח לדעת היכן כתבתי שהן אלמוניות לגבי.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מוגש כשרות לכל המתעניינים-

לגבי החשמל- אין לי בכלל ניסיון בעניין. אני יודע ובטוח שיש השפעה מכרעת של החשמל על איכות הסאונד.

לגבי יתר המערכת- בשלב זה אני לומד את העניין על מנת לרכוש פעם אחת דבר שיפסק את צרכי.במסגרת זו שאלתי אותך בפרטי לניסיונך הראשוני ושאלתי אנשים אחרים עם יותר ניסיון, אבל אתה חשבת שאין להם מושג והצעותיהם שטויות.

וגם לדיז, במקום לנהל (גם) רומן מעבר לקלעים עם מי שלדבריך הוא פרשן כורסא, ראה כאן חוות דעת לקוחות מרוצים ועוד לא מעט מידע בנושא אשר נמצא במרחק לחיצת כפתור בתחתית העמוד:

http://www.equitech.com/ourclients/ourclients.html

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אקוויטאק באה מתחום האולפנים, היא נחשבת לאחת החברות הנחשבות בתחום ובהחלט אחת מהטובות, אני מכיר אותה שנים ולא חשבתי שמישהו ירים את הכפפה ויביא אותה.

בנוסף יש ברשותי מיקרופון שלהם שאיתו אני מקליט, זהו אחד המקרופונים הטובים שיצא לי לשמוע. מתאים כמעט לכל קול. בכלים אקוסטים הוא מדהים יותר מכל מיקרופון שיצא לי לשמוע {כולל הנויימן}.

ניל תתכונן - אני בא.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
נכון שהסט לא הוצג בצורה מושלמת.

תזכיר לי מתי כתבתי שאלו מוצרים אלמוניים בשבילי ? אתה יכול 'לגזור' את הציטוט העיל.

ועדיין אשמח לדעת היכן כתבתי שהן אלמוניות לגבי
--------------------------------------------------------
אני מבין את הרצון לשמוע עוד סטים- וזה לגיטימי. אבל מה בין הרצון ללמוד ולחוות- לבין דירוג הביצועים, לפי ההגיון הזה כל מה שנשמע במו אוזנינו אוטומטי יועלה בדרגה למעולה או מצויין ?

אני מתנצל אבל לא כל סט של 50 - 100 אלף ש"ח הוא דבר 'שמצית' לי את הרצון 'לרוץ' ולשמוע אותו- ואיכשהו אחרי השוואות של כמה עשרות / מאות סטים אני פחות מתלהב מאיזה סטאפ אלמוני או פלוני, שכנראה לא הוצג במלוא יכולתו בגין בעיות סינרגיה.

.

מכאן אני מסיק את המסקנה שרשמתי.{אולי כוונתך אחרת?...} אבל עזוב...אנחנו מתעסקים בדברים שוליים - ולא בעיקר,שהוא החוויה/התרשמות/כיף/חברה טובה/מוזיקה וכו'. :)

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
קצת קפיצה להסיק את הנאמר- לא קרה כלום.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
על ההתלהבות
בהמשך למה שכתב אילן, יש מערכות בסכומים הנ"ל - ואפילו הרבה יותר - שעושות את העבודה נכון, מצוין וכו'. הבעיה היא שכאשר הן כושלות במקום מסוים - וכל אחת כושלת, מי יותר, מי פחות - ואותו מקום הוא לב העניין, נשארים עם מערכת "ממש-ממש בסדר", אבל לא כזאת שמצליחה להביא את מה שמרגש בעסק. מיקרו גל ותנור יחממו לאותן מעלות, התוצאה תהיה אחרת.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
לדיז

... ולתקן את הרושם: אני קונה לפי קטלוגים- מאמרים לא מעניינים אותי (האמת, לפי תמונות).

חדשות מרעישות העניין הזה שדובל הולכים להוציא רמקול במחיר כפול מהג'ופיטר
כיצד אתה יודע? הם התייעצו איתך לגבי הספסיקציות שלו?אישרת להם את התכנון?
האם תוכל לשלוח לי את הקטלוג של הרמקול החדש שהוא אחד החלומות שלך או הרכישות העתידיות כמו שציינת בפוסט אתמול?
מעניין אותי התמונות בקטלוג על הרמקול הזה .

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לדיז

בוודאי שהתייעצו איתי- חשבת שלא ?

וכל מה שכתבתי היה: שמעניין לערוך ההשוואה איך ישמעו שתי טכנולוגיות שונות שמעניינות אותי בתג מחיר של 45K .

עופר ישמח לשלוח לך תמונה- ותחביר המשפט שלי שאחד החלומות שלי זה לערוך השוואה, אבל כרגיל אין קשר בין הנאמר ודמיונך, התרגלנו.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
כאחד שמצהיר על עצמו כקונה ציוד על פי תמונות וקטולוגים- אני בטוח שיש לך דמיון מפותח.
הייתי מייעץ לך לפני התרשמויות קטלוגיות כאילו לבדוק מי צילם את התמונות. יכול להיות שהם שכרו צלמים מאוד מאוד טובים כדי שאודיופילים מסכנים שמתרשמים מתמונה ותג מחיר -ישתכנעו לרכוש את המוצרים.
אני מבין שעופר הראה לך את התמונה הסודית או זה שוב הדמיון המפותח שלך שדמיין
פורמייקה ב 45K
ולא לשכוח להתייעץ עם מהנדסים מהטכניון לגבי איכויות התיאורטיות של הרמקול.
זה באמת מידע מאוד רלוונטי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור