חוויות ותובנות : עולם הכבלים

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
היי עופר,

כמו שציינתי בתחילת הפוסט כבלי שינדאק נבדקו אצלי ולטעמי פשוט לא יושבים עם המערכת (אפרט אם תרצה).
בדקתי כבל פשוט ביותר של VDH , רק לצורך קבלת פרספקטיבה ובקרוב אני מתכנן לבדוק כבלים נוספים.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אהלן אדם,

תרגיש חופשי לעדכן אותנו ברשמים שלך. (Y)

אגב,אני בודק בימים אלה את Superconductor FX של ג'י פי אס.
{מציע לך לא לפסוח עליהם}

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
בשמחה,

לגבי השינדאק הוא לקח את המערכת אחורה עיבה את הבאס , אטם את המערכת וגרם לה להשמע חנוקה ותפלה .
אינני יודע מה הכבל עלול לעשות לסטאפים אחרים אך לטעמי הבעיה העיקרית הייתה הסינרגיה שלא זרמה שם.
ההפתעה הייתה בתחום המיד שהיה מצויין , ברור טבעי מפורט ונוכחי.

חבר שאת דעתו ואת אוזניו אני מכבד היה שם , חשוב להדגיש שהוא איננו מבין מאומה במותגים , פשוט לא בעניינים וגם בגדר המושגים האודיופילים הוא לא מתמצא.

החלטתי לבדוק מה הוא חושב...

תחילה...ה-XLO חוברו הקשבנו , לדעתו היה חסר עומק אך בגדול אהב את התוצאה , שתקתי וחיברתי את השינדאק לאחר זמן מה של האזנה קשקושים ודיבורים הוא פנה אליי בבהלה ואמר לי "אבל המוסיקה נשמעת מתה" , חייכתי ומיהרתי לחבר לו את ה-XLO חזרה והוא הבין בדיוק מה הכניס שם חיים , מה שמצחיק שקודם לכן הוא אמר לי עזוב אותך שטויות זה לא ישנה כלום... , לאחר מכן דאגתי להחליף עוד כמה וכמה פעמים בינו לבין השינדאק בשביל להמחיש יותר את ההבדל.

לאחר מכן חיברנו סתם ככה בשביל הכיף כבל VDH מסוג פשוט ביותר העונה לשם "SNOWLINE" (אם אני לא טועה) , כמה שניות הרמקול הפך לצבחני ומבולגן מאוד , קלטנו מהר שזה לא זה :) ועברנו לשחק עם דפיוזרים ומיקומים.

ברכות,

אדם :)

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
אגב עופר הייתי שמח בהחלט אם היית משתף אותנו לגבי כבל זה ספציפית ולגבי כבלים אחרים שבדקת ושלדעתך שווה לי לבדוק ,

תודה :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אדם דבר עם ניל בקשר לכבלים של ג'י פי אס.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
תנו קצת מידע חברה נו אל תהיו קמצנים תראו איך אני רושם לכם יפה... :)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
יופי,המשך בעידכונים ובתחושות שאתה חווה.

אגב עופר הייתי שמח בהחלט אם היית משתף אותנו לגבי כבל זה ספציפית ולגבי כבלים אחרים שבדקת ושלדעתך שווה לי לבדוק ,

תודה :)

אהלן אדם,

כמו שציינתי אני בודק כרגע את גי' פי אס.{ סופרקונקטור} "ותחושות ראשונות" שהבס הדוק יותר...לא נמרח, פירוט ואווריריות בגבוהים...כמובן שרק אחרי האזנה ממוקדת/יסודית יותר אתן את רשמיי מהכבלים האלה. {בקרוב...}

בחנתי כבר כמה וכמה כבלים/אינטרקונקטים ביניהם"אקוסטיק זן"{מצוין}DIMARZIN ,CARDAS ועוד...אבל זה לא היה תמיד באותו סט אפ, כך שזה לא הוגן/נכון לתת רשמים מסוג זה.

גם כיום הסט אפ שלי לא מושלם מבחינת פונו סטייג' -ועד שלא יהיה לי פונו קבוע..?בשביל לזהות/להכיר כל שינוי/ניואנס במערכת שלי - לא אוכל לתת רשמים אמיתיים, שיהיו מבוססים על הכרות מלאה של הסט אפ שלי.רק כך אוכל לבדוק את הדברים בצורה נכונה ומעמיקה.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
בקרוב אבדוק גם את הכבל שנמצא ברשותך ובתוכניות גם אקוסטיק זן ואעדכן גם לגביהם , תודה על תמיכה , :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור