הסיפור על יריב רימר מאודיו קונספט ו-KRELL KSA250.

מצב
הנושא נעול.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
מה קורה כאשר אדם משתמש במושגים שאין לו מושג בתוכנם ובמהותם? מקבלים טקסטים מופרכים כאלה המדברים על "פשיזם", "משטרים אפלים", ושאר עניינים מגוחכים כולל "נרתעים" - בפורום אודיו, כן? - ומכניסים "אור נר" ליד מכשיר הפועל על חשמל.

דרך אגב, פורום בנושא כזה או אחר אינו אמור לחזק את חופש הביטוי (עוד שימוש נפוח במושג שלא שייך לעניין), וחופש ביטוי אינו כולל, למשל, זכות לדבר בכיעור על אנשים. נכון שיש כאלה, ממש בשרשור הזה שעשו זאת, ועדיין זה לא הופך את זה לתקין.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
שלום,
אני חייב לציין כי קראתי בשקיקה את התיאורים המרתקים וההתבצרות של כל צד בעמדתו.

יריב שלום,
הרושם שהותרת עלי מהאירוח שלי בחנותך שונה לחלוטין מהאופן בו אתה נוהג בשירשור זה.

מצד אחד אתה כותב כי אין לך כל קשר לטכנאי, וכי ההתקשרות של יאיר ישירה עם הטכנאי. עוד אתה מוסיף כי רק לצרכי נוחיות ובשל משקלו הרב של המגבר, הותיר יאיר את המגבר אצלך על מנת שילקח על ידי הטכנאי.

"המחברים הגיעו ואתה מוזמן להגיע לשלם ולקבל אותם. עד לפה הכל היה פשוט ברור וקל אךלפתע פתאום קפץ יואל ואמר מה יש לי לעשות עם המחברים אני צריך שאתה תחליף לי אותם ומפה התחיל הסרט. הסברתי ליואל שאני לא מעבדה ואני לא מתעסק בתיקונים ו/או בשדרוגים !!!
שאל יואל האם אני מכיר טכנאי שיוכל לעשות זאת ואמרתי לו שיש בחור נחמד שכן שלי ביפו שמתעסק בתיקונים ושדרוגים וניתן לתת לו את המגבר למטרת החלפת המחברים
.

עם זאת אתה מציין בהמשך בתגובה נוספת:
"המגבר הגיע אליי להחלפת קונקטורים את זה ביצעתי נקודה.
יואל הוזמן לקחת את המגבר והוא החליט להשאיר אותו לתיקון יסודי אצל הטכנאי משיקוליו הפרטיים".

ההתבטאות השניה קושרת אותך לחלוטין לביצוע הרכישה וההחלפה של המחברים.
מהתבטאות זו ברור כי יאיר לא קנה ממך רק את המחברים, אלא גם את השירות להחלפתם.
ההתבטאות כי את החלפת הקונקטורים אתה ביצעת, מבהירה כי החלפתם בוצעה על ידי טכנאי מטעמך.

יואל,
זה בדיוק ההתבטאות שהביאה אותך להבין כי קיים קשר מסחרי מלא והדוק בין אודיו קונספט לטכנאי.

חבל שיריב לא הבין זאת.

מילה נוספת ברשותכם.
אל תחפשו בבתי המשפט גלגלי צדק. הם מזמן לא שם. ההתבזות האישית וההוצאה הבריאותית והכספית של כל צד תביא את הצדדים מהר מאד להבין כי לא בחרו בנתיב המתאים לפתרון סיכסוכם.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
אפשר לאפסן את השרשור הזה

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אדון נמר לוי -
בתמימותי חשבתי כי פורום ברשת אמור לחזק את חופש הביטוי ולא לאזוק אותו -
אם היית קורא את ההתכתבות במלואה - היית מבין כי הייתי פחות בוטה מאחרים ובררתי בקפידה את מילותיי -
אולי אתה תופס צד נסתר בעניין ? אולי יש לך מניעים משלך? לצערי ולדעתי כך לא מנהלים פורום -אבל קטונתי מול תפקידך הרם אותו אתה נושא כאחראי הפורום.
כמו שכתבתי מבלי להכיר את הנפשות הפועלות \ הבעתי את דעתי - במשטרים אפלים נרתעים מגולש הפורום הקטן המתקתק בציפורניו הכסוסות על המקלדת לאור נר??
אתה יכול להיפרד ממני כאוות נפשך - לא מוצא סיבה לשוחח עמך טלפונית - (כנראה שגם לך זמן פנוי לא מועט )
אני מקווה שחיי לא ישתנו עקב הרחקתי מהפורום המפואר שלך - מה שאמור להיות בית לאודיו -
תהנה מחייך בכלוב הנמרים (לוי )

"פאשיזם"? "משטרים אפלים"? ראבאק, זה פורום, לתחביב...מוזיקה, החיים הטובים. לא קצת מוגזם?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סתם טרול. שחרר אותו, אין טעם אפילו להתייחס. (-:

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור