הסיפור על יריב רימר מאודיו קונספט ו-KRELL KSA250.

מצב
הנושא נעול.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
טכנאי אודיו או טלפון?
הוא בוחר למי לענות ולמי לא?
מעניין אם יש חוב לטכנאי למה לא דורש אותו מיואל ?
וכל פעם שנותנים מכשיר צריך מסמך? , אין טיפת אמון?
ולמה הטכנאי לא מגיב בעצמו??? (חומר למחשבה)
ולמה העסק מגיב אחרי שהתחייב שלא להגיב ???
ולא שאני אוהב את יואל..לא מכיר אותו אפילו
אבל אותך אדי, אני זוכר מאוד לרעה
תנסה להיזכר- הבחור שהגיע לקנות כבלים מחיפה הרחוקה
ולא זכה אפילו לדקת האזנה בודדה....
יואל עשה טעות אחת- שהוא פתח את זה כאן
אבל גם אתם טעיתם..כשהגבתם כפי שהגבתם
ראו תגובות הגולשים.
אם תקראו, תבינו.

newboy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
  • אודיו קונספט לא היבואנית של krell.
  • אודיו קונספט לא מכרה ליואל פרלמן את המגבר.
  • אודיו קונספט לא קיבלה את המגבר לתיקון ( מה ההיגיון לקחת כזה מגבר לתיקון שלא נרכש מאיתנו ).
  • אז על מה אודיו קונספט צריכה לתת שירות ?
הקשר היחידי שהיה ושיהיה לאודיו קונספט וליואל פרלמן הוא מכירה של 4 מחברים של WBT.
האם יואל מסוגל להמציא איזה שהוא מיסמך על זה שהוא מסר לאודיו קונספט מגבר לתיקון ?

יואל מנסה לקחת את אודיו קונספט כבני ערובה כי הוא לא רוצה לשלם לטכנאי ( משיחה שנערכה עם הטכנאי יום שישי ) על ההחלפה של כול המחברים כולל החלפה של כניסות XLR
יואל מראש פעל בצורה לא ישרה שהכניס מגבר שרוף כדי להחליף טרמינלים
הטכנאי לא מוכן להמשיך להתעסק עם יואל ולתקן את המגבר
ציטוט של הטכנאי : "רוצה תשלום על ההחלפות ושלא יבוא לפה יותר לא מתעסק עם רמאים"
הסאגה הזאת יכולה להיסתיים עוד היום אם יואל יכניס יד לכיס וישלם לטכנאי מה שמגיע לו ובצדק
וכל הניסיון לרכב על הגב של אודיו קונספט הוא מעשה נתעב ושפל.

אדי.

שמע, אתה לא אמיתי ,אתה פיקציה.

לא משנה כרגע מי צודק ומי אמר מה.
אתה חנות והוא לקוח.
תעזור לו לפתור את הענין.
למה לך הטכנאי הדמיקולו עונה ולו הוא לא מוכן לענות?
אתה קשור לסיפור חד וחלק. קישרת בניהם, הלכת איתו ,תפסיק להתמם פה.

תעזור לו לקבל את המגבר חזרה.(אפילו ואתה צודק אתה קולט ? אפילו ואתה צודק)

קוראים לזה שרות אדי . מילה קטנה , שמכילה המון.
אתה לא קורא את המפה בגלל אגו מנופח.

השרשור הזה גרם לך כבר הפסדים של אלפי שקלים אתה קולט????

פשוט הזויה ההתנהלות שלך פה.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
עם הגישה הזו, אודיו קונספט תגמור כמו פסיפיק אודיו....

Audio-Concept

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
מה לא ברור
שיואל יגיע עם הסכום שהוא צריך לשלם לטכנאי ויקבל את המגבר עוד היום
מה יותר פשוט מזה

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
זו תשובה עניינית.
עכשיו הכדור אצלך יואל.
ובא ליואל גואל
ושלום על ישראל
(השרשור הזה ממילא לא הולך לשום מקום).

Audio-Concept

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
הלכתי עוד צעד אחד קדימה ודרשתי מהטכנאי שיביא את המגבר לפה והוא הגיע: המגבר פה בחנות.

אז יואל פרלמן אין כרגע תירוצים של חוסר מענה מצד הטכנאי או כל סיפור הזוי אחר, החנות פתוחה 6 ימים בשבוע והטלפון זמין תמיד כולל הניידים שלנו.
בוא עם הסכום שאתה חייב לטכנאי וקח את המגבר שלך.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אדי מאודיו קונספט כתב:
אודיו קונספט לא היבואנית של krell.
אודיו קונספט לא מכרה ליואל פרלמן את המגבר.
אודיו קונספט לא קיבלה את המגבר לתיקון ( מה ההיגיון לקחת כזה מגבר לתיקון שלא נרכש מאיתנו ).
אז על מה אודיו קונספט צריכה לתת שירות ?

****​
אודיו קונספט היא אכן לא היבואנית של קרל. לא נטען כדבר הזה מעולם
אודיו קונספט לא מכרה ליואל פלרמן את המגבר. לא נטען כדבר הזה מעולם.
אודיו קונספט לא קיבלה את המגבר לתיקון. לא נטען כדבר הזה מעולם.

"על מה אודיו קונספט צריכה לתת שירות?"

מיד, אדי, מיד.

****​

הקשר שהיה לאודיו קונספט עם יואל פלרמן הוא מכירה של מחברי WBT - ועכשיו שים לב טוב: התקנתם.
מי המתקין? הטכנאי שיריב רימר המליץ עליו כמי שהוא עובד אתו. מי עובד אתו? היבואן.

"הקשר היחידי שהיה ושיהיה לאודיו קונספט וליואל פרלמן הוא מכירה של 4 מחברים של WBT"

הרי זה כל העניין: לא נכון.

משנתגלה כי המגבר מקולקל, יריב רימר היה פעיל מאוד בהעברת התיקון לטכנאי שלכם.

והטכנאי, מי כמוך יודע, מעבר לעובדה שלא תיקן אז ועד היום, נעלם לסדר גודל של שנה. לי, בכל אופן, לכם לא.

"האם יואל מסוגל להמציא איזה שהוא מיסמך על זה שהוא מסר לאודיו קונספט מגבר לתיקון ."

כמובן שלא, הרי לא מסרתי את המגבר לתיקון, מכיוון שלא ידעתי שהוא מקולקל, דבר שנמסר לי מאוחר יותר מטעם הטכנאי על-ידי יריב רימר, דבר שהייתי מוכן לקבל – וכל זה נכתב כבר בהתחלה.
עד עכשיו עסקנו בהבהרה.

****​

עכשיו להמצאות, כדי לא לומר דברים אחרים. ומכיוון שהנפשות הפועלות לא ממש מדייקות, כדי שלא לומר דברים אחרים, מה שהן אומרות הוא אסופה מרשימה של דברי הבל.

"יואל מנסה לקחת את אודיו קונספט כבני ערובה כי הוא לא רוצה לשלם לטכנאי ( משיחה שנערכה עם הטכנאי יום שישי ) על ההחלפה של כול המחברים כולל החלפה של כניסות XLR"

פרט לעובדה המביכה שמדובר בשקר עלוב נפש, הרי מדובר במשהו מופרך מהיסוד.
הרי מקובל גם על הפירמה אודיו קונספט שהמגבר היה מקולקל והוא נשאר לאחר ההתקנה לתיקון, ברור שהתשלום צריך להיות על מגבר מתוקן. הלא לא טענתי שהפירמה הנכבדה שלכם ו/או הטכנאי המהולל אחראים לכך. ההפך: קיבלתי את הדיאגנוזה, את ההמלצה הגורפת והייתי שותף עם יריב רימר - מאודיו קונספט - בדיון על תיקון המגבר.

המגבר מתוקן? ממש לא; הרי ציינתי שהטכנאי שנעלם למשך זמן כולל של שנה, לא הצליח במפגש האחרון ביננו לגרום לכך שהמגבר יעבוד. ציינתי כבר שלאחר זאת הוא נעלם (שוב).

"יואל מראש פעל בצורה לא ישרה שהכניס מגבר שרוף כדי להחליף טרמינלים".

כאן, אדי, יש שתי אפשרויות: או שאתה משקר ביודעין או שאתה לא יודע. בשני המקרים מדובר בטענת הבל. הרי אין לעובדה הזאת - אומר שנית: לעובדה הזאת - כל קשר להתנהלות שלי.

"הטכנאי לא מוכן להמשיך להתעסק עם יואל ולתקן את המגבר".

לא מוכן אחרי ששנה נכשל בכך? הטכנאי נכשל בתיקון המגבר. נקודה. לפני המפגש האחרון, לאחר המפגש האחרון.

"ציטוט של הטכנאי : "רוצה תשלום על ההחלפות ושלא יבוא לפה יותר לא מתעסק עם רמאים".

טכנאי שנעלם לשנה, מעביר מידע לעו"ד שהמגבר מתוקן כאשר הוא אפילו לא מורכב, שאומר לבוא ולקחת אותו כאשר בזמן ההמתנה הוא קופץ לקנות חלקים – הוא לא בדיוק התקן הישראלי לאמינות.

"הסאגה הזאת יכולה להיסתיים עוד היום אם יואל יכניס יד לכיס וישלם לטכנאי מה שמגיע לו ובצדק".

מעניין שאתה יודע כל כך הרבה דברים אבל לאחר שנה של חיפושים וארבע שעות המתנה, כל זה לא נאמר על ידי באופן ישיר ואפילו עקיף על-ידי הטכנאי שלכם.

"וכל הניסיון לרכב על הגב של אודיו קונספט הוא מעשה נתעב ושפל".

או. על זה בדיוק רציתי לדבר אתך.

שים לב, ושים לב טוב: אודיו קונספט קיבל מגבר להתקנה על ידי הטכנאי שלו, העביר לו את המגבר, ולאחר שהתגלה כי יש בעיה במגבר התערב באופן אקטיבי בהעברת התיקון לטכנאי: בהמלצות ובמעורבות מעשית; הרי מדובר היה בטכנאי דגול, טכנאי הבית של יבואן נכבד.
לאחר כל הדברים האלה, לאחר חצי שנה של רדיפה הזויה, יריב רימר מאודיו קונספט פצח במסכת שקרים, ואיים פיזית עלי- זאת בתחילת 2012.

אם כל הסיפור היה תשלום, איך לא שמעתי על כך עד היום? ואיך האיש שכשל מול עיני בהפעלת המגבר מדבר על כך שהוא רוצה רק תשלום אחר? ואיך לאחר הכישלון הזה, הוא נעלם שוב?
ואיך מכל האנשים בעולם, דווקא אתם מוצאים אותו בקלות כזאת?

נסו, אדי, לקחת אחריות על פשלות, לא להכפיש אחרים ולפתור בעיות שאתם אחראים להן, ולו באופן חלקי. למשל: לחבר לקוח לטכנאי שלא ממש עמד במה שדובר עליו - וכל זה למשך שנה(!!!) אגב היעלמות הזויה לגמרי. היעלמות ביחס אלי, בעל הרכוש שקיבלתם, לא ביחס אליכם, מי שמסרו לו את המגבר. שלא לדבר על השקרים והאיומים, כאז כן עתה.

נכון, זה דורש בגרות. משום מה סברתי שדווקא לך יש מהעניין הזה.

טעיתי?

***​

בסופו של דבר, לאחר הכישלון הקולוסלי והמכוער הזה, אודיו קונפסט הייתה צריכה לעשות דבר אחד, ואחד בלבד: לדאוג להחזרת המגבר הלא-מתוקן, ולצרף פרופורמה על מה שכן נעשה.

התנצלות, סתם התנצלות, היא דבר שהוא כבר הרחק מעבר ליכולתכם, כנראה.

שנה, מגבר שנעלם, וקשר עמוק שלכם לעניין.

ואחרון: אפילו לא סברתם שאתם צריכים לנסות ולפתור את זה, ולו מסיבות אתיות בסיסיות (לקוח, קיבלתם, אתם מעורבים אקטיבית).

אינטגריטי, מסתבר, הוא לא משהו שאפשר ליבא.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הלכתי עוד צעד אחד קדימה ודרשתי מהטכנאי שיביא את המגבר לפה והוא הגיע: המגבר פה בחנות.

אז יואל פרלמן אין כרגע תירוצים של חוסר מענה מצד הטכנאי או כל סיפור הזוי אחר, החנות פתוחה 6 ימים בשבוע והטלפון זמין תמיד כולל הניידים שלנו.
בוא עם הסכום שאתה חייב לטכנאי וקח את המגבר שלך.

ביום שלישי, במהלך היום, יועבר הסכום המדובר, מול מסירת המגבר.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
זו תשובה עניינית.
עכשיו הכדור אצלך יואל.
ובא ליואל גואל
ושלום על ישראל
(השרשור הזה ממילא לא הולך לשום מקום).

אמן.

newboy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה לא ברור
שיואל יגיע עם הסכום שהוא צריך לשלם לטכנאי ויקבל את המגבר עוד היום
מה יותר פשוט מזה

כלום לא ברור
על מה הוא נדרש לשלם בדיוק?
על מגבר שלא תוקן? במידה והמגבר עדין לא תקין אתה מבין שהוא לא צריך לשלם כלום או שאתה לא ממש מבין
על החלפת ה WBT? במידה ולא שילם עד כה, ללא ספק צריך לשלם.

מאיפה הקרצת את הטכנאי הזה ? טכנאי סתרים .

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
חברים אני רוצה להזכיר שאודיו קונספט זה גם אדי.
החוויה שלי מאדי שונה לחלוטין.
רכשתי לפני כמעט שנה כבל TC12 עם מחברים של WBT כן, אותם מחברים :)
למרות שהעסקה היתה אלפים בודדים ואני לא גר קרוב לא לאודיו קונספט, לאדי או ליריב. אדי הגיע עד אלי (ר״ג) וחיבר לי את הכבלים (אני סובל ממגבלה כלשהי), ישב אצלי והאזין למוסיקה יותר משעה, כמו כן, ששאלתי האם הוא חושב שאני זקוק למשהו נוסף, יכל הבחור לדחוף אקוסטיקה, להציע שדרוג כלשהו לרמקול/ מגבר. כלום. אמר יפה שלום והלך
אין זה אומר שאני לוקח צד כלשהו בשרשור הזה, אבל הייתי חייב לומר שיש 2 פנים למטבע.
יואל מקווה שהסגה תסתיים. לא שוחחתי עם אדי או יריב יותר מחצי שנה, אני בכלל לא יודע עם זוכרים אותי ...ובאמת שרציתי להתקשר ולברר מה ניתן לעשות?
בסוף לא התקשרתי
בהצלחה לשני הצדדים.
ניר  

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
בסופו של דבר החנות יוצאת מפסידה ומאד חבל מבחינתם.
אני מבין בין השורות שהם מתחילים להפנים את זה ולכן אקטיביים בסגירת הסיפור
בדמות הבאת המגבר לחנות.
רוצים להציל חלק נכבד ממה שעשיתם?? אל תגבו ולו שקל אחד מהלקוח, צאו גדולים
״ההפסד״ שיהיה במקרה זה זעום לעומת הרווח בצעד כזה או מהפסד אם לא תעשו כך.

לשיקולכם כי אני רואה שלוקח לכם זמן כל דבר, שנה לתקן מכשיר, שבוע להפנים שאכן אתם ניזוקים...

בהצלחה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ניר

מכירה זה לא לתת שרות.

שים לב.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
691
נקודות
113
מיכאל מסכים. אבל כמה סוחרים אתה מכיר שעבור כבלי רמקולים באלפים בודדים יגיעו עד אליך. להתקנה וכו׳. באמת שלא לוקח צד. גם את מסע הרכישות שלי סיימתי לא מזמן. בכל מקרה חשבתי שהסיפור על אדי יכול לתקן במעט את הרושם שנוצר על אודיו קונספט. למרות שאם זה אני. ולפי השרשור פה הייתי מעדיף לסגור חשבון עם הטכנאי ולמנוע פרסום שלילי שכזה.
בתור אחד שעשה בעברו רילוקיישן שנה וחצי. הלוואי והסוחרים אצלנו היו מפנימים. וזה לא שאנחנו מדינה קטנה שבה 2 פורומים סהכ :) וכולם מכירים את כולם.
אבל תמיד יש יוצאים מן הכלל וזה לא שאין נותני שירות טובים בתחום. כולם מכירים שבזכות זה שהפריק היה מוכן להשאיר לי את ה living voice שלו אצלי לאחר הדגמה וכן לא יכולתי go back הרווח לקוח שרכש את ה IBX R2

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
מיכאל מסכים. אבל כמה סוחרים אתה מכיר שעבור כבלי רמקולים באלפים בודדים יגיעו עד אליך. להתקנה וכו׳. IBX R2

:מה??????????::מה??????????::מה??????????::מה??????????::מה??????????::מה??????????::מה??????????::מה??????????:

מכיר ועוד איך מכיר.
או שנותנים לך את הכבלים לנסיון למספר ימים או שבאים להדגמה.

אני גם מאד מסתייג מהביטוי "כבלי רמקול באלפים בודדים", מה זה כבר לא כסף?
לא יודע מה איתכם אבל בשביל אלפים "בודדים" אני עובד קשה :O

איתי

newboy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יריב ואדי
כתב BALANCE
"רוצים להציל חלק נכבד ממה שעשיתם?? אל תגבו ולו שקל אחד מהלקוח, צאו גדולים"

איך אומרים? תחשבו על זה.

מרקוס

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם - קורא בתאווה כל פיסת אינפורמציה מהפורום מאחר וגם אני (מתיימר כמו כולכם :) ) לתפוס את אלוהי השמע בשתי ידיי .
אני לא מהתחום - רק יודע להעריך סאונד - (או לפחות כך אני חושב ומרגיש ) - בעל עסק למזון - לא חשוב....
בשורה התחתונה מה שרציתי לומר - שמח על סגירת הסיפור בצורה יפה והוגנת לרווחתם של שני הצדדים -
<נערך על ידי נמר - התנהגות בלתי הולמת>
יום טוב

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אדון מרקוס.
אני לא מתערב ולא התערבתי בעניין הזה כלל. אבל כהודעה ראשונה, שבה "אתה לא תופס צד" הספקת להכפיש אדם בפורום במסווה של "לא תופס צד".

לנו (ל-dtown) אין את הזמן והעצבים להתמודד עם גולש "עוקץ". לכן, בכדי שלא ניפרד ממך עכשיו. אתה יכול לפנות אלינו למייל ונשוחח טלפונית (אני ואתה) לפני שאתה ממשיך לגלוש בפורום.

תודה.

נערך לאחרונה ב:

מרקוס

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
פשיזם?

אדון נמר לוי -
בתמימותי חשבתי כי פורום ברשת אמור לחזק את חופש הביטוי ולא לאזוק אותו -
אם היית קורא את ההתכתבות במלואה - היית מבין כי הייתי פחות בוטה מאחרים ובררתי בקפידה את מילותיי -
אולי אתה תופס צד נסתר בעניין ? אולי יש לך מניעים משלך? לצערי ולדעתי כך לא מנהלים פורום -אבל קטונתי מול תפקידך הרם אותו אתה נושא כאחראי הפורום.
כמו שכתבתי מבלי להכיר את הנפשות הפועלות \ הבעתי את דעתי - במשטרים אפלים נרתעים מגולש הפורום הקטן המתקתק בציפורניו הכסוסות על המקלדת לאור נר??
אתה יכול להיפרד ממני כאוות נפשך - לא מוצא סיבה לשוחח עמך טלפונית - (כנראה שגם לך זמן פנוי לא מועט )
אני מקווה שחיי לא ישתנו עקב הרחקתי מהפורום המפואר שלך - מה שאמור להיות בית לאודיו -
תהנה מחייך בכלוב הנמרים (לוי )

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נו. רואים, לא צריך מקרוסקופ בשביל לזהות חיידק.

בעצב ויגון ניפרד ממנו כולנו.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור