החדר הטוב ביותר בתערוכה דיגיטאון 2017

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
אני די אורח פה בפורום ולצערי לא הייתי בתערוכה, אבל לפי ההתבטאויות כאן, לא תהיה תערוכה הבאה.
לו הייתי עוסק בתחום, לא הייתי מציג כדי ששורה ארוכה של חברים פשוט תקטול את המוצרים שלי, שהם הפרנסה שלי, לפעמים בלי שום נימוק (אבל גם עם, זה לא כל כך משנה).
ובמקביל מתבטאים כמה חבל ולא מובן איך עוסק כזה או אחר לא הציג...

ממש לא מגיע ממקום של קטילה,והכל נאמר במסגרת אנשים שאוהבים את התחום.

כל אחד מהמציגים מקצוען ברמות,בתנאים הקיימים עם הציוד הקיים ועם המוסיקה שנבחרה
חלק מהמערכות נשמעו פחות טוב אותו מציג שהיו לו שתי מערכות באותו חדר
עם אחת גרם לך פשוט תענוג ועם האחרת פחות זה לא אומר שהיא לא שווה.
שינוי של פרט אחד יכול להפוך אותה למערכת אחרת לגמרי,יותר מזה אותה המערכת בחדר אחר תשמע לגמרי אחרת.

מי שמבין יודע לזהות את הפוטנציאל בכל חלק במערכת
לצערי אני לא ברמות האלו אבל... כמכלול יודע מה אהבתי ומה פחות אהבתי.

דרך אגב אם תשים לב פחות או יותר כולם בדעות דומות

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
ביום השני הקשבתי שוב להרבט, היה נהדר וגם הספנדור ,הרוקסן ומוראל בסדר, כך שלדעתי המצגים הרכיבו את המערכות בצורה מיקצועית , בשנתיים האחרונות בתערוכה במינכן היה לי פחות מה לשמוע למרות גודש הציוד ומראה עיניים מרשים יותר.בחדר של ניים רובם חושבים ששמעו את המערכת הגדולה , רוב הזמן ניגנה הקטנה , הזולה הניט הקטנים ומגבר האטום.

DeViL TeaM

אוהב את התחום
מעורבות
21
נקודות
8
החדר הטוב ביותר בתערוכה דיגיטאון 2017

לא היה כזה,לפחות חדרים עם רמקולים.החדרים עצמם אינם מותאמים.זה היה נורא.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אתם מזלזלים במציגים, שלכל אחד מהם יש ניסיון אודיופילי משמעותי, שמעו מגוון רחב של ציוד.

אני מניח כי רובם מתעלמים מה-"ביקורת", והפרמטר מבחינתם האם להציג פעם הבאה הוא עלות/תועלת

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
הרשמים שלי,הרגע חזרתי מהתערוכה.
הייתי בכל תערוכות האודיו,ונהניתי מאד.
אבל התערוכה הנוכחית,לא הרשימה אותי
לא בכמות הציוד,שחשבתי שיהיה,ולא בסאונד.
היו 2 חדרים שבהם הסאונד היה סביר,לא יותר.
חלק מהפרזנטורים,היו יותר יועצי מכירות מאשר
פרזנטורים,שרק ניסו למכור,ולא ידעו לתת פרטים
טכניים על מה שהם מנסים לשווק.
לא מנסה חלילה לפגוע באף אחד,אבל זו
ההתרשמות שלי.

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
יש פה פירגון ענק ליבואנים/המציגים

מי שלא היה מהיבואנים פיספס ובענק

סתם לשם ההמחשה-מי ששוקל לרכוש רמקול כנראה יקפוץ לגבי מסאונדקווסט וגם לערן מאודיופריק לסשן נוסף ...נכון?

אז מי שלא בא לתת פרזנטציה-- הפסיד!

נערך לאחרונה ב:

DeViL TeaM

אוהב את התחום
מעורבות
21
נקודות
8
מחר יהיו כמה וידאו מהתערוכה.היו שם חדרים שבהם צילמתי וידאו.

doron35

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
לטעמי וללא עוררין.. משאיר אבק לכל החדרים האחרים...
הוא החדר של

Sound quest

גבי עמרם מוכיח שהוא לא רק יודע להציג אלא להרכיב מערכת בכ- 40 אלף ש"ח (כולל הכל)
שנותנת בראש לכל השמות "הגדולים".

כל הכבוד !:כל-הכבוד:

גם אני התרשמתי לחיוב מהמערכת שהציג סאונד קווסט.
40000 ?
מדהים.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
כרגע חזרתי מתערוכה. הדירוג שלי מובילה מערכת של לוני (ORAC) שניגנה לגמרה לטעמי עם צליל גדול ומפורט ובאס פאנצי. המערכת אכלה בלי מלח הכל מהכל כולל רוק כבד. גם שתי מערכות של ערן (AUDIOFREAK) היו ברמה טובה וניגנו יפה.ערן כמו לוני השמיע מוסיקה נורמלית ולא קטעים אודיופילים פלצניים. החדר של גבי (SOUNDQUEST) נישמע נהדר בלהתחשב למחיר. גם בחדר של IGAL SABO נהנתי מהתוצאה, אבל מוסיקה, שהו ניגן היית שעמום אחד גדול, שכמעט נירדמתי. תודה ושאפו גדול למארגנים !!!

eyalw

אוהב את התחום
מעורבות
171
נקודות
43
נמר ליאור ויתר העוסקים במלאכה , אתם הקטליזטור של התחום .
התערוכה היא עדות לכך .
האופרציה ומשאבים הנידרשים להרים דבר כזה עצומים ומעטי מעטים יודעים באמת במה מדובר .
על כך אני רוצה להודות לכם ומקווה שתמצאו הן את המשאבים הנפשיים והפייזים ושיתוף פעולה רחב יותר מצד היבואנים כדי שתהיה לנו תערוכה גם בשנים הבאות .
אז לסיכום תודה תודה ושוב תודה .

ובכל זאת כמה הערות \ הארות או סתם הגיג.
  • חבל שלא כל היבואנים משתפים פעולה (ובייחוד עמודי התווך של התחום , שחורי , אמיר , ברוך , יגאל ובטח עוד כמה כאלו ששחכתי .)
  • מציגי השולחנות (תצוגות סטטיות ) , אני מנסה לחשוב על היעילות והאפקטיביות ודי מתקשה (אבל בטוח אתם יודעים טוב יותר ).
החוויה האישית שלי היא רק שלי ואין ליחס לה חשיבות גדולה .

החדרים שמצאו חן בעיני :
הראשון הוא החדר של ORAC לוני.
עם הסט הנוכחי שהוצג יש לי לא מעט שעות בביתו של לוני .
אין מה להשוות בין התוצאה שהתקבלה בחדר בתערוכה לבין התוצאה שמתקבלת בביתו .
ללא כל ספק זו פעם ראשונה שבאמת הבנתי את יכולות הציוד ואת האיכות שבציודי אריס סראט .
זה הי אנד במיטבו .

השני בתור היה הסט של דני בכור ( עם הרמקולים הגדולים כמובן (סליחה שלא זוכר את שמם ) , הגודל, הקריסטליות המיד, הבמה הראו את הפוטנציאל האדיר של הרמקול הזה .
ומעבר לכך תמיד כיף לפגוש את האדם הזה !!!

השלשי - ערן עם הלווינג וויס , אף על פי שבהדגמה שאני נוכחתי ערך מתח את הרמקול קצת יותר מדי, ועדיין הוא היה מוסיקלי ומהנה ... וכמובן כמובן ללוינג וויס יש לי פינה חמה מאוד מאוד.

יסלחו לי האחרים פחות מצאתי את עצמי נהנה .

בקיצור תודה לכולם .

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
קודם כל שאפו לDTOWN על הרמת התערוכה המעניינת, היה שווה להגיע, להתעדכן, לפגוש וגם להכיר את כל העוסקים המובילים בתחום.

כל העוסקים בתחום עשו מאמץ אדיר בהקמת חדרי ההאזנה ואצל כולם היה סאונד מעולה. החדר הכי בולט מבחינתי היה של אודיו אקסטרים בדגש על המגנאפן 0.7I, הסאונד היה מדהים בהשוואה למחיר :בעד:.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא מבין את הפוסטים פה. עצם המחשבה איזה חדר הוא הכי טוב היא מחשבה בעייתית כי ההתרשמות של כל אחד היא אישית.

אריה

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
לא מבין את הפוסטים פה. עצם המחשבה איזה חדר הוא הכי טוב היא מחשבה בעייתית כי ההתרשמות של כל אחד היא אישית.

אריה

נכון הדעה היא אישית, זה אמור להיות ככה אחרת מה הטעם בפורמים?

גדי בן עזרא

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
לדעתי הספנדור נתן את השילוב הכי מוזיקלי בתערוכה.שאר החדרים היתה התאמה פחות טובה לא משנה מה הסיבה.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
לילה טוב. ביקרתי היום בתערוכה מ-11 בבוקר עד 6 בערב וקודם כל נהנתי מאוד. אירוע מגניב וחשוב,אמן וזה יצא לפועל כל שנה ורק נלך ונתייעל. רוצה לומר תודה לכל המארגנים שהשקיעו המון שעות תכנון והפיקו לנו אירוע מיוחד.
נהנתי מאוד לפגוש את החברים ובכלל אנשים חדשים,לשמוע סגנונות רבים,דיעות שונות וטעמים אישיים.

מבחינתי הסאונד האנלוגי הטוב ביותר בערוכה היה אצל זיו. נכנסים לחדר ומרגישים רוח אנאלוגית שמנשבת בכל החדר וזה לא פשוט בכלל להפיק תוצאה כזאת בחדר גדול.הגנגו קיבלו חיים חדשים עם ראש ההרמוני. על הסט של קונסטליישן אני לא צריך להוסיף-חברת על. כיף שיש לנו את זיו השטח.

החדר הטוב ביותר בתערוכה לדעתי היה החדר של גבי סאונדקווסט.אמנם בחירת המוסיקה לא הייתה מאתגרת וגבי ידע לבחור את השירים שיעשו חסד עם הסטאפ. בחדר הזה כמו אצל זיו קיבלנו גם טיפול בחשמל,מה שלא עשו בכל החדרים.
חשוב לי לציין כי יש בלבול- המערכת שגבי הציג לו עולה 40 אלף שח. הכבלים של נורדוסט מדגם טיר עולים 25 אלף ומעלה. הרמקולים סביבות 18. תוסיפו את המכשיר המשולב של avm שפעל כסטרימר+ האינטגרייטד של הגל והגענו לאיזור ה-100 אלף שח. מערכת מצויינת,הרמקולים נעלמו בחלל,במה יפה מאוד.
עוד דבר מעניין שגבי עשה זה ההצגה של הסטאפ בחדר חדר ולא בכולו,במקום לאורך הוא הציג את זה לרוחב ומבחינתי זה מראה על הכנה עם מחשבה. כל הכבוד!

החדר הכי מפתיע היה חדרו של דני בכור בשילוב עם חיים סבג והלמפיזטור.
משימה לא פשוטה להפיק תמורה ראויה מרמקול אלקטרוסטטי. המגנפן 1.7 ניגן ברמה מדהימה ביחס למחירו. ביום הראשון אמרו טברנה,אני הגעתי היום ושמעתי אחלה מוסיקה שמכבדת מעמד תערוכה. בהחלט הפתעה נעימה.

החדר של לוני- קראתי כאן ביקורות מהממות אתמול.
היום בבוקר נכנסתי לחדר ולוני ביקש מהמבקרים לצאת לחצי שעה על מנת לסדר את המערכת. החליף ללימה ואז חזר למגברים של אריאס. סט מאוד מעניין, מערכת שיודעת לנגן,לצערי פחות הטעם שלי. הייתה חסרה לי מהירות.

ערן אודיופריק- התרשמתי יותר דווקא מהסט הזול יותר עם ליווינג וייס ומגבר מנורות של לקסמן. היו מספר רגעים קסומים.
לגבי המגיקו-זה החדר החלק שהכי סיקרן אותי בתערוכה- ערן חיבר הבוקר את הברינקמן והיו לי ציפיות מאוד גבוהות מהקטע הזה. הרגשתי הכל חוץ מאנאלוג. סט אפ שמנגן עם פטיפון ועם הגברה של לקסמן ולא נתן בי שום תחושב אנאלוגית. ניגן וניגן והשאיר רושם אחר כאילו הסורס לא קיים. תחושה מאוד מוזרה.

יגאל סאבו- ההרבת מאוד הרשימו אותי. רמקול מפורט מאוד. מנגן מוסיקה בצורה מקסימה. מילא יפה מאוד את החלל. בחירת המוסיקה הייתה החלק הפחות טוב לדעתי. מוסיקה שלא מאתגרת סט שכזה. בכל זאת דאק של לומין שנחשב לאחד שעושה חייל ברחבי העולם+כבלים זנסטי ומגבר MC. אחלה של סטאפ שיכל להפוך מטוב מאוד למעולה.

מוניטור אודיו- רמקולים נחמדים,לא מפורטים מספיק לטעמי. לא התכוננו מספיק טוב לתערוכה.

רמקולים מוראל בשילוב עם אקופייז. האקופייז הצליח לתרום לשדרוג הנגינה. בסך הכל תוצאה לא רעה אך גם לא גבוהה.

פוקאל-איזוטריק. חברים שלי היו אתמול בתערוכה והחמיאו מאוד לסטאפ הזה. התחושה שלי הייתה שהנציגים בחדר הזה החליטו להצטרף בדקה ה-90. חשמל וכבילה שלא ראויים לרמות האלה. פוקאל רמקול מדהים,לטעמי הפיקו ממנו אולי 15 אחוז יכולת. האיזוטריק לא עשה לו שירות טוב.

ניים אודיו- פחות התחברתי לתוצאה. קיויתי למשהו שונה.

ישנם יבואנים נוספים כגון:יגאל לסרי,מאסטרו אודיו,אמיר ארמה שלא השתתפו והיו חסרים.
כנל לרן שביט התותח שלא ניגן השנה.

שוב תודה רבה למארגנים-לכל הצוות האתר שעמל באירגון לדבר המבורך הזה.
מקווה שנתראה שוב בשנה הבאה.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
מבחינתי הסאונד האנלוגי הטוב ביותר בערוכה היה אצל זיו. נכנסים לחדר ומרגישים רוח אנאלוגית שמנשבת בכל החדר וזה לא פשוט בכלל להפיק תוצאה כזאת בחדר גדול.הגנגו קיבלו חיים חדשים עם ראש ההרמוני. על הסט של קונסטליישן אני לא צריך להוסיף-חברת על. כיף שיש לנו את זיו השטח.

:בעד:

רמקולים מוראל בשילוב עם אקופייז. האקופייז הצליח לתרום לשדרוג הנגינה. בסך הכל תוצאה לא רעה אך גם לא גבוהה.

הרמקולים שקופים ולכן התוצאה הייתה מטעה. צריך להתרגל לסאונד שלהם ועם הקלטות טובות, בדגש עם פטיפון והתקליט האיכותי שרכשתי הם נשמעו מעולה.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
מה שיפה /מעניין בתערוכה שכל מה שחשבתי על החדרים השונים,
בדיוק הפוך ממני חשב מישהו אחר. וזה כל העניין שהתחביב הזה מספק לנו.
כמובן שפועל יוצא מהשונות הזו מפתח קואליציות אופוזיציות ושוב הכל בסדר
רק לקחת הכל בפרופורציות ואיש איש יהנה ממה שחושב שנכון/טוב וממה שיש לו.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מה שיפה /מעניין בתערוכה שכל מה שחשבתי על החדרים השונים,
בדיוק הפוך ממני חשב מישהו אחר. וזה כל העניין שהתחביב הזה מספק לנו.
כמובן שפועל יוצא מהשונות הזו מפתח קואליציות אופוזיציות ושוב הכל בסדר
רק לקחת הכל בפרופורציות ואיש איש יהנה ממה שחושב שנכון/טוב וממה שיש לו.
אבל החדר שהכי אהבתה (גם אני) זה שבקרתה בו בשעה 20:10 לערך...ואם אתה לא זוכר אז הוא התחיל באות ש ונגמר באות נ סופית.(ורד)

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
1. מגנפן 3.7 - חלום! וזה בתנאים לא תנאים...

2. הרבט - וזה בלי פטפון העל ומנורות שהם באמת ראוים בהם-ולא קבצים מצ'וקמקים...

3. ספנדור - קלסה!

4. מגיקו...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור