החדר הטוב ביותר בתערוכה דיגיטאון 2017

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אכן כן . יש לי ויכוח קטן איתך , אני יותר לכוון ה 90% אבל רק עכשיו חזרתי לפורום ואני בקטע של פיוס....אבל ברצינות 2 האוזניות מדהימות , כשאהיה גדול אקנה לי את היקרה.

במקום זאת אמור לי האם אתה חושב שמגבר הארקם אליו האוזניות היו משודכות באמת מימש את הפוטנציאל של האוזניות, דעתי שאם היו משודכות למשהו אחר כמו מגבר של schiit או Woo ניתן היה להנות מהן עוד יותר.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
במקום זאת אמור לי האם אתה חושב שמגבר הארקם אליו האוזניות היו משודכות באמת מימש את הפוטנציאל של האוזניות, דעתי שאם היו משודכות למשהו אחר כמו מגבר של schiit או Woo ניתן היה להנות מהן עוד יותר.

ראשית אתה כנראה מכיר את דעותי....אם מגברים נמדדים כמעט זהה ומתחת ליכולות השמיעה האנושית אזי אין הבדל שמיעתי ביניהם.

ובכל זאת לשאלתך, הארקם השמיע את האוזנית בווליום גבוהה מאוד כבר "בשעה 13:00" ... היה עוד המון מיץ למגבר ...ואיך אני יודע זאת ? איזה בחור "חסר רגש" סיבב לרגע את הווליום של המגבר עד הסוף וניתן היה לשמוע את האוזניה גם בסאפרי ברמת גן... שלא לדבר על כך שבאותם רגעים החברה שהודגם להם ההרבט בקומה הראשונה לא שמעו כלום וביקשו לשמוע את הקטע פעם נוספת.

מזל גדול, כי אם המגבר היה יותר "בריון" כמעט 17,000 ש"ח היו עולים באש ובתמרות עשן בסערה השמימה.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט. בגילך להיות גדול יותר זה כבר לקנות אוזניות במכון לשיפור השמיעה.:p

כפרון , הרמתי לך להנחתה אההה ? איך ידעתי שזה יגיע.......

ולעצם העניין, מכשיר השמיעה שלי יהיה בהזמנה מיוחדת, ה- Voice Coil שלו יעבור Cryogenic treatment ....והנחושת ? 99.99999% OFC כדי שאקבל "במה עמוקה" של הסלון שלי כשאשתי היקרה תצעק עלי.

כשאגיע לגבורות מגיע לי את הטוב ביותר !!! ....גם בנושא הכבלים

...
ולא , זה לא יתפתח לעוד דיון על כבלים.....

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
זו הסיבה שיש יותר מחברה אחת בתחום האודיו...

כל אחד מעדיף סאונד כזה או אחר כפי שרואים בבחירות של משתמשי הפורום.
לכן אין הסכמה מהו החדר המוצלח ביותר.

אבל המוצלחים שבינהם שיתאימו לרוב מוזכרים כאן הכי הרבה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ראשית אתה כנראה מכיר את דעותי....אם מגברים נמדדים כמעט זהה ומתחת ליכולות השמיעה האנושית אזי אין הבדל שמיעתי ביניהם.
אם שני מגברים הם אותו הדבר אז הם נשמעים אותו הדבר...
אתה יודע להגדיר את יכולות השמיעה האנושית?

אריה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כן אני יודע, אבל לא אעשה זאת בשירשור זה על מנת לא "לחרבש" אותו.
אפתח בהמשך שרשור נפרד שבו ירוכזו כל הנושאים השנויים במחלוקת - במידה ומקובל על נמר וליאור.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כן אני יודע, אבל לא אעשה זאת בשירשור זה על מנת לא "לחרבש" אותו.
אפתח בהמשך שרשור נפרד שבו ירוכזו כל הנושאים השנויים במחלוקת - במידה ומקובל על נמר וליאור.

ואתה סבור שתשכנע מישהו?
אני ממליץ שלא.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור