הגברה, היכן אתם עומדים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יהיו טובים יותר קודם כל מפני שהם טובים יותר. דבר שני אתה כתבת שבכל מקרה קדם ומגבר איכותיים ולא מאותה חברה, יהיו יותר איכותיים ממגבר משולב.

מה שינו שהפך אותם לטובים יותר?

ואיפה כתבתי את מה שסימנתי באדום?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אני מסכים עם רוב הדברים. פאוור ופרה מהווים יתרון. מצד שני, טרם ראיתי צמדים שאני יכול לומר עליהם, ואווו אלה פירקו את ה asr. אז הכל הופך לפרופורציות, מדובר באינטגרייטד שבנוי בצורה מסויימת ומדויקת. ובמקרה הזה נכנסים כאן פרמטרים- למשל שקט. לא מצאתי מוצר שהצליח או יכול לנצח אותו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אבל אם בסאונד נטו עסקינן, הם לא מתקרבים לביצועים של קדמגבר ומגבר הספק איכותיים.

קודם כל חשוב להכניס את דברי לקונטקסט. אבל סכל זאת, עומד מאחורי הטענה הזו גם כן. אם מדובר בהשוואה לבים קדמגבר ומגבר לעומת מגבר משולב ברמה מוגדרת, לקדמגבר ולמגבר הספק יהיה יתרון. ואני אתן לך דוגמאות.

המגבר הספק והקדמגבר של סגדן טוב יותר מהמגבר המשולב מהסדרה העליונה של yba, הקדמגבר והמגבר המשולב של נגרה טובים יותר מהמגבר המשולב של asr ששניהם באותו מחיר. מגבר ההספק וקדמהמגבר של קונסטליישן טוב יותר מהמגבר המשולב של דרטזיל.

ואיך אפשר לבסס את הטענה הזו שלי? מאוד פשוט. בכל החברות, כשאתה רוצה לטפס למעלה, למשהו טוב יותר מאותו יצרן, תמצא שבשביל לעלות באיכות יש להפריד בין יחידת ההגברה לבין יחידת הקדם הגברה. למה זה לדעתך?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני מסכים עם רוב הדברים. פאוור ופרה מהווים יתרון. מצד שני, טרם ראיתי צמדים שאני יכול לומר עליהם, ואווו טלה פירקו את ה asr. אז הכל הופך לפרופורציות, מדובר באינטגרייטד שבנוי בצורה מסויימת ומדויקת. ובמקרה הזה נכנסים כאן פרמטרים- למשל שקט. לא מצאתי מוצר שיכול לנצח אותו.

נגרה למשל, קונסטליישן, avm. העדפתי למשל את שלושת השילובים הללו על ה-asr. זה לא אומר שהוא לא טוב, הוא מצוין, מהטובים שיש, אבל הטובים ממנו, גם במחיר דומה, מופרדים זה מזה.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
קודם כל חשוב להכניס את דברי לקונטקסט. אבל סכל זאת, עומד מאחורי הטענה הזו גם כן. אם מדובר בהשוואה לבים קדמגבר ומגבר לעומת מגבר משולב ברמה מוגדרת, לקדמגבר ולמגבר הספק יהיה יתרון. ואני אתן לך דוגמאות.

המגבר הספק והקדמגבר של סגדן טוב יותר מהמגבר המשולב מהסדרה העליונה של yba, הקדמגבר והמגבר המשולב של נגרה טובים יותר מהמגבר המשולב של asr ששניהם באותו מחיר. מגבר ההספק וקדמהמגבר של קונסטליישן טוב יותר מהמגבר המשולב של דרטזיל.

ואיך אפשר לבסס את הטענה הזו שלי? מאוד פשוט. בכל החברות, כשאתה רוצה לטפס למעלה, למשהו טוב יותר מאותו יצרן, תמצא שבשביל לעלות באיכות יש להפריד בין יחידת ההגברה לבין יחידת הקדם הגברה. למה זה לדעתך?
אז דבר ראשון כן אמרת את זה.
דבר שני תוכיח לי שפרה פאוור של avm ישמע טוב יותר מאינטגרייטד של Nat.
הנט בנוי לא פחות מושקע ומופרד מהavm וגם נשמע טוב יותר. אני מדבר על הסט שלי. יכול להיות שאצלך זה ישמע שונה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אז דבר ראשון כן אמרת את זה.
דבר שני תוכיח לי שפרה פאוור של avm ישמע טוב יותר מאינטגרייטד של Nat.
הנט בנוי לא פחות מושקע ומופרד מהavm וגם נשמע טוב יותר. אני מדבר על הסט שלי. יכול להיות שאצלך זה ישמע שונה.

אני במכוון לא מכניס מותג אחר מול ה-nat כי שנינו יודעים בדיוק לאן הדיון יגלוש. אבל מכיוון שאני זה שהכיר לאזרחי ישראל את המותג הזה ובחר בו פעמיים (שים לב פעמיים) כמוצר השנה בתחום הקדמגברים אני אשתדל לענות לך בהיבט אחר. אם מדובר על הרמקול שלי, ה-avm ישמע טוב ממנו אבסולוטית רק משום היכולת שלו להניע את הרמקול שלי טוב יותר מה-nat. אם ברמקול אחר עסקינן, צריך לבדוק ולשמוע. יכול להיות שישמע טוב יותר ויכול להיות שלא. אבל אני אומר לך באחריות שהקדמבר והמגבר הספק של nat יהיו עדיפים על המשולב שלהם בכל תחום שאפשר להעלות על הדעת הקשור לביצועים (מוריד את עניין הנוחות מהפרק). ולכן, מכיוון שהם החליטו לבסס את המהדורה העליונה שלהם כמוצר בו הקדמגבר מופרד מיחידת המגבר, והיא לא היצרנית היחידה שבוחרת לעשות את זה, אני מניח שכנראה, אולי, יכול להיות, יש לי תחושה שזה פשוט עדיף.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אבל שוב אתה משווה ציוד מאותה חברה.
מכיוון שאנחנו יודעים לאן הדיון עלול לגלוש נסיים את זה בזה שאתה לא מסכים לדעתי ואני לא מסכים עם דעתך. :לב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אי אשפר להתעלם מהעובדה שכל חברת הגברה אבל כל חברה בתחום ההיי אנד מפרידה את המגבר והקדם בדגמים הבכירים שלה. הדיון על ASR לא רלוונטי כל כך היות ומדובר בחברה עם 2 או 3 דגמים. טובים ככל שיהיו עדיין זה המצב. מעניין מה היה קורה אילו היו מוציאים קדם ומגבר, היכן היו ממוקמים ומה הייתה התוצאה?

משה, אתה מעלה את המשולב של NAT, נו ו...? לאן אתה חותר? נכון, מכשיר פגז אבל האם אתה חושב שהוא נשמע יותר טוב מקדם וזוג מנובלוקים שלהם? כולנו יודעים את התשובה לשאלה הזו.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אי אשפר להתעלם מהעובדה שכל חברת הגברה אבל כל חברה בתחום ההיי אנד מפרידה את המגבר והקדם בדגמים הבכירים שלה. הדיון על ASR לא רלוונטי כל כך היות ומדובר בחברה עם 2 או 3 דגמים. טובים ככל שיהיו עדיין זה המצב. מעניין מה היה קורה אילו היו מוציאים קדם ומגבר, היכן היו ממוקמים ומה הייתה התוצאה?

משה, אתה מעלה את המשולב של NAT, נו ו...? לאן אתה חותר? נכון, מכשיר פגז אבל האם אתה חושב שהוא נשמע יותר טוב מקדם וזוג מנובלוקים שלהם? כולנו יודעים את התשובה לשאלה הזו.
אני חוזר ואומר שהשוואה היא לא מול קדם מגבר מאותה חברה. נמר אמר שבאופן כללי אבל אני בטוח שהתכוון גם גורף, שכל משולב איכותי ישמע פחות טוב מול קדם ומגבר לא מאותה חברה.
אז אני "חותר" לומר לך שזה לא נכון.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
נגרה למשל, קונסטליישן, avm. העדפתי למשל את שלושת השילובים הללו על ה-asr. זה לא אומר שהוא לא טוב, הוא מצוין, מהטובים שיש, אבל הטובים ממנו, גם במחיר דומה, מופרדים זה מזה.

לא מסכים. ודיברתי נטו על פרמטר של שקט. טובים יותר טובים פחות. זה עניין אחד. שקטים זה עניין אחר. אף אחד מהם לא מנצח אותו בשקט.ושוב, מדובר בטעם אישי של כל אחד. זה שאתה אוהב את השילובים שלהם יותר לא אומר שאתה צודק משום שאתה כתב האתר וסיקרת מוצרים כאלה ואחרים. כשאומרים על משהו טוב יותר, צריך לקחת בחשבון את כל הפרמטרים-לך ספציפית הם היו טובים יותר או עדיפים יותר-זה הכל. אישי נטו.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אני במכוון לא מכניס מותג אחר מול ה-nat כי שנינו יודעים בדיוק לאן הדיון יגלוש. אבל מכיוון שאני זה שהכיר לאזרחי ישראל את המותג הזה ובחר בו פעמיים (שים לב פעמיים) כמוצר השנה בתחום הקדמגברים אני אשתדל לענות לך בהיבט אחר. אם מדובר על הרמקול שלי, ה-avm ישמע טוב ממנו אבסולוטית רק משום היכולת שלו להניע את הרמקול שלי טוב יותר מה-nat. אם ברמקול אחר עסקינן, צריך לבדוק ולשמוע. יכול להיות שישמע טוב יותר ויכול להיות שלא. אבל אני אומר לך באחריות שהקדמבר והמגבר הספק של nat יהיו עדיפים על המשולב שלהם בכל תחום שאפשר להעלות על הדעת הקשור לביצועים (מוריד את עניין הנוחות מהפרק). ולכן, מכיוון שהם החליטו לבסס את המהדורה העליונה שלהם כמוצר בו הקדמגבר מופרד מיחידת המגבר, והיא לא היצרנית היחידה שבוחרת לעשות את זה, אני מניח שכנראה, אולי, יכול להיות, יש לי תחושה שזה פשוט עדיף.

לצערי גם כאן אני פחות מסכים. אבל מה שחשוב זה שאתה זה שחי עם המערכת ככה שזה פחות מעניין מה אחרים חושבים. התחושה שלי היא שאם נרים מבחן על המערכת שלך וניקח סט של נאט לצורך העניין מול סט של avm. רוב האודיופילים שכאן יעדיפו את השילוב עם הנאט. ןלמה זה?? כי כל המושגים שווים לתחת. בסופו של יום פירוט, רזולוציה, דינמיקה, מיקרו דינמיקה, שקיפות, ועוד ועוד לא מעניינים אם למערכת אין נשמה. יש אלקטרוניקה שיודעת לייצר את זה טוב יותר.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לצערי גם כאן אני פחות מסכים. אבל מה שחשוב זה שאתה זה שחי עם המערכת ככה שזה פחות מעניין מה אחרים חושבים. התחושה שלי היא שאם נרים מבחן על המערכת שלך וניקח סט של נאט לצורך העניין מול סט של avm. רוב האודיופילים שכאן יעדיפו את השילוב עם הנאט. ןלמה זה?? כי כל המושגים שווים לתחת. בסופו של יום פירוט, רזולוציה, דינמיקה, מיקרו דינמיקה, שקיפות, ועוד ועוד לא מעניינים אם למערכת אין נשמה. יש אלקטרוניקה שיודעת לייצר את זה טוב יותר.
הנשמה מגיעה מהאומן והאלקטרוניקה צריכה להעביר כמה שיותר מדוייק!

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
ואתה מכיר את nat ואת avm על בוריין נכון?
מה ש״רוב האודיופילים״ יעדיפו אינו קשור לדיון ואגב אתה עלול להיות מופתע אז תהיה כה בטוח כי דעתך רווחת על הרוב האחר. יש יכולות בסיסיות נדרשות מכל מערכת ורזולוציה, דינמיקה, פירוט, שקיפות וכו׳ מעניינים ועוד איך כי בלעדיהם עם כל הכבוד גם מערכת עם ״נשמה״ של כלב לברדור היא פשוט מה לעשות, לא טובה דיו כאשר רביעיית כינורות נשמעים כמו מסור אלומיניום. אז ״נשמה״ זה אחלה אבל זו לא הגדרה כלשהיא ליכולות או היעדר יכולות של מערכת כזו או אחרת.

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
מניסיון שלי , וכמובן שלחלק מחברי הפורום ניסיון אחר

כאשר הייתי צריך לבחור בתקציב מסוים ביו הגברה בחלקים (פרה+מגבר) למגבר משולב , אזי הגברה בחלקים היא יקרה יותר מהמקבילה של המשולבת , ולכן באותו תקציב אפשר להגיע לINTEGRATED מסדרה גבוהה יותר

אם אתה לוקח בחשבון שהגברה בחלקים ברמות האלו מצריכה גם חשמל וINTERCONNECT משובחים , אזי הטיעון שלמעלה עדיף שבעתיים , (מה גם שיש את הסיכוי שהכבילה לא תהיה MATCH טוב , ואז נכנסים לסבב של ניסיונות..)

אבל אם התקציב הוא לא ISSUE , אז נמר צודק , אם כבר אז לך על MONOBLOCKS ..

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
בקליבר הזה שאתה משחק בו (מג׳יקו, ברינקמן, מיוג׳ימה וכ״ו) קדמגבר ומגבר הספק איכותיים יהוו שיפור בלתי נתפס.

ונכון. למגברים משולבים יש המון יתרונות. יצא לי לבחון כמה וכמה כאלה. אבל אם בסאונד נטו עסקינן, הם לא מתקרבים לביצועים של קדמגבר ומגבר הספק איכותיים.

גיא , ניחוש שלי , אני מהמר שבעקבות התשובה של נמר , הגורל נסגר , אתה מחליף את ההגברה שלך ברבעון הקרוב , בין אם אתה עדיין מודע לזה או שלא .. ;)

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
גיא , ניחוש שלי , אני מהמר שבעקבות התשובה של נמר , הגורל נסגר , אתה מחליף את ההגברה שלך ברבעון הקרוב , בין אם אתה עדיין מודע לזה או שלא .. ;)

חחחחחחח ענק:שתוי:

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אני מסכים עם זה שבמידה ואין בעיה של תקציב אז בהחלט פרה ופאוור יהיו הבחירה המתבקשת. גם אני הייתי עושה את זה במידה והכיס היה מאפשר. יחד עם זאת בחירה של אינטגרייטד מסדרה גבוהה יותר אמורה להיות טובה מבחירה של פרה ופאוור מסדרה נמוכה ככה שרונן כתב דבר נכון.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113

אני מיומי הראשון בתחום עם ציוד מופרד.
לגבי החלפה, כבר מאוחר מידי, הוחלפה כבר לפני מספר חודשים ולא, לא בגלל נמר. את המונובלוקים מנורות החלפתי במפלצת טרנזיסטורית.
מצטער שהרסתי לך. ;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור