האנשים בפורום של תפוז מעייפים

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
אך אני לא מוותר להם

איזה חבורה נוראה

טכנוקרטים לשמצה

:D(lol):D

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,490
נקודות
113
אנחנו בעונת המלפפופונים אז מה יש לך מתפוזים?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
למה לטרוח?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
בדיוק.
די פתאטי מה שבדכ' הולך שם. למרות שמדובר בקבוצה של אנשים אינטלגנטים, הגישה שלהם לתחום ילדותית עד כדי משעשעת. ב - DVD פיוניר הם דווקא מצויינים.

mmhifi

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
18
בדיוק.
די פתאטי מה שבדכ' הולך שם. למרות שמדובר בקבוצה של אנשים אינטלגנטים, הגישה שלהם לתחום ילדותית עד כדי משעשעת. ב - DVD פיוניר הם דווקא מצויינים.

Where did you see intelligentsia there? I see some graphomaniacs and deaf Teknion graduates only. And as group they behavior as mafia with moderators as vanguard​

tilinger_y

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שרשור שכולו חוסר פרגון/ לכלוך יחסי אנוש...
מי שבוחר לפתוח שרשור שכולו תלונות מראה משהו על עצמו.....
לא מכובד לא מקצועי ומיותר בפורום שרוצה להיות ברמה .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האמת היא שפעם גם לי היתה בעיה עם זה, היום כבר לא.
לעיתים אפילו יוצא לי לקרוא כמה פוסטים מעניינים דווקא של הטכנוקרטים מבניהם.

ניתאי.
עזוב אותך מהויכוחים. לא מאמינים שיש הבדל? אחלה, מה זה משנה?
יותר חשוב שתתרכז בעצמך, תתחבר לאנשים שלא מעלים לך את הלחץ דם.

קצת ממה שאני חושב.
בשורה התחתונה לא מדובר באנשים רעים. הם פיתחו אג'נדה מאוד נוחה וחסכונית, הם מנסים לגבות אותה במדע בדיוק כפי שהם בטוחים שאנו מנסים לגבות את האג'נדה שלנו ברגש. בשורה התחתונה שנינו לא מצליחים להביא את האג'נדות שלנו להוכחה תכלס.

ניתאי.
הייתי במלחמות האלה בתור שחקן ראשי, הגענו לויכוחים קשים ביני לבין הרבה גולשים אחרים. ביזבזתי המון שעות עצבים על הדיעות שלהם, המון תיסכול בזה שפשוט לא הבנתי איך הם לא מצליחים לשמוע הבדלים. מה יצא לי מזה? כלום, נאדה, גורניש! סתם ביזבוז זמן שיכולתי לנצל אותו לדברים חשובים יותר.

בסך הכל הם נהנים מהפורום שלהם, וזה באמת הפורום שלהם. כך הם רוצים אותו וכך הם רוצים להשאיר אותו. הכי חשוב שכולם יהיו בריאים, יהנה ממה שמסב להם הנאה, ישמעו מוסיקה {כל אחד עם הכבלים שלו} ושלא נטריד אחד את מנוחתו של השני.

בקיצור. עזוב אותך אחי. תהנה מהמקומות שמסבים לך הנאה, תתרחק מהמקומות שמטרידים אותך.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
חחחחחחחחחחח....(lol)(lol)(lol)
גילית את אמריקה נתאי בהצתה מאוחרת

הפורום ההוא היה לצערי הרב מאוד מקום בו הייתי חלק פעיל וחבר...
באותה תקופה לא היה פשוט משהו אחר, אז היו מדברים שם גם על דברים מעניינים שקשורים למה שאני אוהב
עד שגיליתי כמה "דמויות" שם שנחשבות למסמריי הפורום, אנשים שלא מבינים שום דבר מהחיים שלהם עם מערכות סופר סתומות וחרא אוזניים ואחרי כל זה גם להטיף מוסר לזה שאין הבדלים בין מגברים/כבלים וכו'
בעיקרון הרבה אנשים שאני מכיר ברחו מהזוהמה הזו וטוב שכך,
חבל על האנרגיות שלך אני כבר לא ניכנסתי לשם לפחות 3 שנים ולא מרגיש צורך בכלל
אייל

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
האמת היא שפעם גם לי היתה בעיה עם זה, היום כבר לא.
לעיתים אפילו יוצא לי לקרוא כמה פוסטים מעניינים דווקא של הטכנוקרטים מבניהם.

ניתאי.
עזוב אותך מהויכוחים. לא מאמינים שיש הבדל? אחלה, מה זה משנה?
יותר חשוב שתתרכז בעצמך, תתחבר לאנשים שלא מעלים לך את הלחץ דם.

קצת ממה שאני חושב.
בשורה התחתונה לא מדובר באנשים רעים. הם פיתחו אג'נדה מאוד נוחה וחסכונית, הם מנסים לגבות אותה במדע בדיוק כפי שהם בטוחים שאנו מנסים לגבות את האג'נדה שלנו ברגש. בשורה התחתונה שנינו לא מצליחים להביא את האג'נדות שלנו להוכחה תכלס.

ניתאי.
הייתי במלחמות האלה בתור שחקן ראשי, הגענו לויכוחים קשים ביני לבין הרבה גולשים אחרים. ביזבזתי המון שעות עצבים על הדיעות שלהם, המון תיסכול בזה שפשוט לא הבנתי איך הם לא מצליחים לשמוע הבדלים. מה יצא לי מזה? כלום, נאדה, גורניש! סתם ביזבוז זמן שיכולתי לנצל אותו לדברים חשובים יותר.

בסך הכל הם נהנים מהפורום שלהם, וזה באמת הפורום שלהם. כך הם רוצים אותו וכך הם רוצים להשאיר אותו. הכי חשוב שכולם יהיו בריאים, יהנה ממה שמסב להם הנאה, ישמעו מוסיקה {כל אחד עם הכבלים שלו} ושלא נטריד אחד את מנוחתו של השני.

בקיצור. עזוב אותך אחי. תהנה מהמקומות שמסבים לך הנאה, תתרחק מהמקומות שמטרידים אותך.

תודה על תגובתך נמר

:cool:

לשאלתך-

ממש לא מתעצבן שם או מוציא אנרגיות לשווא

אפילו נהנה

זה רק מראה לי כל פעם מחדש

את צרות האופקים של הרבה אנשים אינטילגנטים בימינו

מפתיע ומשעשע אותי כל פעם מחדש

אנשים שחושבים שיש אמיתות מוחלטות בעולמנו

יום יפה אנשים יקרים

אתם לפחות מבינים על מה אני מדבר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
על מה המהומה? בסה"כ גילית פורום עם אנשים ודעות שונות... :)

לזכותו של פורום אודיו וקולנוע ביתי בתפוז יאמר שמקרבו יצאו האנשים שייסדו אתרים אחרים בתחום (גם אני הייתי חבר שם כבר משנת 2001).

כיום, יש לפורום אופי מסויים, שנגזר מן הסתם מדעות חבריו הקבועים, אפשר להסכים ואפשר לא, אני מניח שבסופו של דבר, כל אדם מוצא לעצמו בית שבו הוא מרגיש נוח עם דעותיו.

קחו שני פורומים: האחד מורכב מחברים מאמינים, דתיים יראי שמיים המתכתבים בנושא דת ואמונה, הפורום השני עוסק בחילוניים גמורים וחופש הנפש, דמיינו לכם חבר חילוני גמור המתפרץ לפורום הדתיים וצועק "אין אלוהים" או להפך, מהומת אלוהים גדולה...

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בשביל זה נתאי אני ממש לא מבין למה נכנסת לשם מלחתכילה...לא חבל על האנרגיות???

רק בשביל הספורט ניכנסתי וראיתי את הויכוח שלך עם דמויות שלא אזכיר את שמם שאני מכיר מאז וזה פשוט מדהים שהם לא זזו מילימטר מהקיבעון ומהעופקים הלוקים בחסר שלהם, ממש כאילו לא עברו 6 שנים...זה עצוב וזה ביזבוז זמן לדעתי

אגב זה הלך והחמיר כי האג'נדה החדשה שם היא שאין הבדלים גם בין נגנים ובין מגברים, עצוב עצוב, השיכנוע העצמי של אנשים והכל בגלל שקיבלו החלטה לא לשפוך סכומים על ציוד איכותי ויקר, העיקר שרסיבר של 1000 שח נשמע כמו מגבר של 10,000$
שיהיו בריאים, אין עם מי לדבר שם
אייל

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
על מה המהומה? בסה"כ גילית פורום עם אנשים ודעות שונות... :)

קחו שני פורומים: האחד מורכב מחברים מאמינים, דתיים יראי שמיים המתכתבים בנושא דת ואמונה, הפורום השני עוסק בחילוניים גמורים וחופש הנפש, דמיינו לכם חבר חילוני גמור המתפרץ לפורום הדתיים וצועק "אין אלוהים" או להפך, מהומת אלוהים גדולה...

דוגמה נאה. (great)

אגב, מי פה החילונים ומי הדתיים ? :O

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ידעתי שזה ישאל :)
פעם זה ופעם ההוא...

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
ברשותך תיקון,

איפה החילונים ?
נראה יותר כמו שתי קבוצות של דתיים.
:)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תחשוב לבד.
יש את המאמינים בבורא עולם ויש את אלא שאינם מאמינים. מי מהם דתיים לדעתך?

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אך אני לא מוותר להם

איזה חבורה נוראה

טכנוקרטים לשמצה

אומנם אני מנוע מלהביע דיעה בנושא היות ואני VIP בפורום שם אבל אני לא מבין על מה ולמה אתה מתפלא

אמרו לך את זה כבר בעבר, תקרא שוב ותבין:

http://www.dtown.co.il/forum/8189-מה-יודע-המדע-6.html#post65694
הודעה 44
והכי חשוב ומוצלח
הודעה 57
גם אם מתמחה למשפטים יצעק עד מחר.:מה??????????::(

ניתאי, אני את זמני לא אבזבז לקרוא את כל השטויות שם , אני מניח שאחרים שם יזבזו- אבל תמשיך לשגע אותם שם, (lol) גם בשביל הסיבוב והנישנוש זה בסדר.
בוקר טוב ותמסור ד"ש.:rolleyes:

נערך לאחרונה ב:

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
אומנם אני מנוע מלהביע דיעה בנושא היות ואני VIP בפורום שם אבל אני לא מבין על מה ולמה אתה מתפלא

אמרו לך את זה כבר בעבר, תקרא שוב ותבין:

הודעה 44
והכי חשוב ומוצלח
הודעה 57
גם אם מתמחה למשפטים יצעק עד מחר.:מה??????????::(

ניתאי, אני את זמני לא אבזבז לקרוא את כל השטויות שם , אני מניח שאחרים שם יזבזו- אבל תמשיך לשגע אותם שם, (lol) גם בשביל הסיבוב והנישנוש זה בסדר.
בוקר טוב ותמסור ד"ש.:rolleyes:

אנשים צרי אופקים

מזכירים לי כל הזמן את תמונת שלושת הקופים

אל תדאג

אני אמשיך לשגע אותם

עם מערכותיהם הסתומות

יום יפה לך

נית

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני חושב ש- "שיגוע לשם שיגוע" הוא לא המטרה, בדיוק כמו שאתה לא היית רוצה שיטרידו אותך רק לשם ההטרדה.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני חושב שלפי ההשוואה או לפחות לפי מה שאיזה ### אמר שם

אנחנו אלה החילוניים החיים בסרט ומדמיינים שהכל יפה רק בגלל שטוב לנו ככה

אבל הם כבר חזרו בתשובה הם יודעים הכל ומנסים להחזיר בתשובה כל אחד אחר שהולך בדרך "הכבלים" הרי היא דרך משוקצת וחילול הקודש

בשבילם לגרום למשהו לקחת את הכבלים היקרים שלו לימכור אותם וקנות כבלים זולים בשקם אלקטרי'ק זה שליחות (lol)(lol)(lol)

כמה אמיתי...ככה עצוב
אייל

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור