בעיה במערכת הסטריאו - שינויים באיכות השמע- באס נעשה חלש ומרוח

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
תומר תודה רבה שחשבת לבוא אלי, הפסד שלי אם זה לא יוצא. אבל מה זה העניין של לכתוב בעוד פורום. מקווה שאין פה איזה כלל נגד זה.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
בעניין העמדת הציוד. הדיון התלהט ונעשה ערכי ואידיאולוגי. אצלי זה עניין מאד מעשי. יש לי בבית סלון אחד שאני רוצה בו מערכת, ואשתי רוצה מזנון. אני קיבלתי מערכת ועד שיהיה מזנון, המערכת יושבת לא על הרצפה כמו שנאמר אלא על פלטת עץ שמצאתי בפח הזבל ושטפתי היטב. (ועל המגבר עומד זמנית עוד מכשיר לא גדול) אני מבין שזאת פשרה אבל גם אם אין אפשרות לשמוע על מעמד שעולה 10000 ₪ כמו שהוצע, אני עדין מאד רוצה לשמוע מוסיקה הכי טוב שאני יכול.
למרות האמור,אם אדע שהעמדת הציוד הנוכחית היא מה שעושה את הבעיה, אחשוב מה עוד ניתן לעשות.

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בעניין העמדת הציוד. הדיון התלהט ונעשה ערכי ואידיאולוגי. אצלי זה עניין מאד מעשי. יש לי בבית סלון אחד שאני רוצה בו מערכת, ואשתי רוצה מזנון. אני קיבלתי מערכת ועד שיהיה מזנון, המערכת יושבת לא על הרצפה כמו שנאמר אלא על פלטת עץ שמצאתי בפח הזבל ושטפתי היטב. (ועל המגבר עומד זמנית עוד מכשיר לא גדול) אני מבין שזאת פשרה אבל גם אם אין אפשרות לשמוע על מעמד שעולה 10000 ₪ כמו שהוצע, אני עדין מאד רוצה לשמוע מוסיקה הכי טוב שאני יכול.
למרות האמור,אם אדע שהעמדת הציוד הנוכחית היא מה שעושה את הבעיה, אחשוב מה עוד ניתן לעשות.

קנה מעמד משומש.

אריה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יש כמה וכמה פיזיקאים שכרגע מתהפסים במיטתם/קברם/וכו..

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא אגיב על זה.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אין קשר בין פיזיקה לאודיופיליה ולעתים קיימת גם סתירה בין התחומים , מה שלא הפריע לאנשים מסויימים בעלי רקע טכני ומדעי מובהק לצאת בהצהרות חסרות ביסוס שאף הם עצמם לא יודעים להסביר . משמע ,אהבת צליל עלולה, או עשויה תלוי איך מסתכלים על זה , להאפיל על הרציונל

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אין קשר בין פיזיקה לאודיופיליה ולעתים קיימת גם סתירה בין התחומים , מה שלא הפריע לאנשים מסויימים בעלי רקע טכני ומדעי מובהק לצאת בהצהרות חסרות ביסוס שאף הם עצמם לא יודעים להסביר . משמע ,אהבת צליל עלולה, או עשויה תלוי איך מסתכלים על זה , להאפיל על הרציונל

מעמד זה פיזיקה.

משפיע או לא - אפשר להתווכח בדיוק כמו שאפשר להתווכח עם כבלים שונים משפיעים או לא.

אריה

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אשמח לקבל קישור למאמר מדעי מוסמך מגוף או גורם רשמי בעל סמכות מעוגנת בקונצנזוס של כל אלה הקשורים/מתיימרים להיות קשורים לתחום המאשש את נכונות קביעתך לפיה מעמד , בין אם מגיע מחברה מסויימת זו או אחרת , עשוי להשפיע על הצליל של מערכת שמע .

מילא אם מדובר בבידוד של רכיבים מיכניים מובהקים כגון פטיפון או אף ציוד מנורתי , וגם אז הייתי מסייג את התועלת בעובדה שרזוננסים וויברציות עשויים להשתמש אף בחלל האוויר כתווך בדרך למערכת , דהיינו אינם מוגבלים לרצפה או מדף .

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
ברוח היום.. אני חייב לומר

חבר (ים) אתה /ם חופר (ים)

האם יש תכלית לכל הפוסט המשמים הזה???
(מלבד מלספק את השעמום)

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
מעמד זה פיזיקה.

משפיע או לא - אפשר להתווכח בדיוק כמו שאפשר להתווכח עם כבלים שונים משפיעים או לא.

אריה

מעמד זה לא פיזיקה , זה רהיט.
אפשר להתווכח על הכל... גם על העובדה ש 2+2=4...

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אז למה מעמד לא מרחף באוויר?.... סתאם.

מעמד זה פיזיקה. המבנה קשור בחלוקת משקל (בשביל מה צריך ספייקים?) וקשור לבידוד אקוסטי של המערכת מסביבתה. לשם כך משתמשים בחומרים שונים בחתכים שונים ועוד. למה למשל יש מעמדים שעומדים על שלוש רגלים ולא על ארבע? נכון שאפשר להתווכח על הכל, אבל כדאי לדעת דבר או שניים בנושא שרוצים להתווכח עליו.

אריה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אז בוא תאיר את עיננו במקום להגיד "נו אז בשביל מה צריך".
קדימה, קצת חישובים, קצת הסבר מעמיק .

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
אורי (ואחרים) שערת שהבעיה שלי היא של חשמל. מדדתי מספר פעמים את המתח בשקעים ע"י רב מודד פשוט. זה יצא בין 234 ל 237ן וולט במדידות השונות כולל מתי שהבעיה היתה. האם זה שולל או מחליש את השערת החשמל ?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
רב מודד פשוט לא אמור לספק מדידה מספקת.
מה גם שזה מראה על תנודתיות מאוד גדולה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איזו תנודתיות גבוהה....?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
234-237 זה הרבה.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
על פי איזה תקן?
(למיטב הבנתי אתה לומד הנדסה, ושם כנראה מדברים בהתאם לתקנים ולא בחוות דעת)
איציק
לך תסביר לאנשים מזה חשמל טוב...
כנראה שלא יודעים במה אתה עוסק.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אז בוא תאיר את עיננו במקום להגיד "נו אז בשביל מה צריך".
קדימה, קצת חישובים, קצת הסבר מעמיק .

אני נראה כמו בית ספר? לא. אם אתה סבור שמעמד זה סתם רהיט, סבבה.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור