מגבר איך אתם אוהבים את ההגברה שלכם

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
היי אמיר, ערב טוב.

תתפלא, קראתי.
כי נמכרים יותר טרנזיסטורים.
כן, אבל באיזה יחס יותר?

נתת נתון כי ביד 2 היחס הוא 1:30
אבל אם היחס במכירות בארץ הוא גם 1:30
אזי לגיטימי שביד 2 היחס יהא 1:30.

נגיד והיחס במכירות היה 1:20
או אז הנתון של 1:30 ביד 2, אכן היה משקף את עמדתך.
אבל.....
אתה לא יודע, וגם לא תדע ... כמה היחס במכירות.
אלא אם כן, כל מי שרוכש מגבר בארץ מעדכן אותך.
אני בספק.
: -)

אגב, ואם היחס במכירות עומד על 1:40
'עמדתך' קרסה בין רגע.

מה שמוזר לי קצת.
מי שמוכר ביד 2
איך אתה יודע, מה הוא קנה/שידרג בהמשך?
אותה טופולוגיה?! שינה טופולוגיה?!

רק להסיר ספק.
אני ממש לא טוען כי טרנזיס' יותר טוב ממנורתי.
(בכלל לא נכנס לזה).
רק להדגיש, כי מדד X ביד-2, לא משקף כלום!

הכל בערך לפי מה שאני מבין ורואה את השוק ומוכר לא יותר מזה .
אל תתיחס לזה כנתון מדוייק .

נערך לאחרונה ב:

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
[

גם אני היתי מעדיף את מה שכתבת מתן מהסיבה הפשוטה שאין לי חברה עם מונו בלוקים מרובי מנורות , שכן החברה שאני מייצג Unison Research הם מגברים נמוכי הספק שמבוססים על Class A .

זה בכלל לא נכון שמגברי מנורות של 20-40 ואט עובדים עם רמקולים נצילים מאד עם וופר של 15״ , כי אני מוכר אותם עם כל סוגי הרמקולים מ 90db ומעלה .

לרמקולים כמו Gauder Akustik אי אפשר לחבר מגבר מנורות Class A נמוך הספק אם רוצים לקבל ביצועים כמו מפרה ופאוור טרנזיסטוריים איכותיים , ולכן בשביל לקבל שליטה אבסולוטית צריך מגברים עתירי מנורות עם הרבה זרם, ואין לי כאלה מהסיבה שאין למגברים כאלו שוק בארץ.

אולם , יש כאלה עם מגברי מנורות Class A ורמקולים בכלל לא נצילים , הנה אני לדוגמא שמעתי את ה Gauder Vescova וגם את ה Cassiano עם מגבר 24 ואט מנורות , ששולטים ברמקול עד ווליום מסויים
וסביר , ויש כאלה שאוהבים ושומעים בווליום סביר (כמו בשעה 10 בכפתור הווליום) ונמוך , ומקרים כאלו מתאימים בעיקר למי ששומע מוסיקה מהזנארים טריו , ואקאל ,וכו , ולא מחפשים את המכת חשמל של הבאס בווליום גבוהה ומסתפקים בזה . אני כמובן לא מאלה ....

אבל לרמקולים רגילים שיציבים בעכבה כמו OPERA לדוגמה או DeVORE ועוד רבים וטובים , מגבר מנורות Class A יוציא מהם סאונד בכמה רמות מהמקביל הטרנזיסטורי וזו גולת הכותרת , מאחר ובאותו התקציב מקבלים סאונד ברמה הרבה יותר טובה , ואני מוכן להוכיח את זה לכל מי שירצה , כמו שאני מוכיח זאת ללקוחותי וגם לדוגמא לברקצ ידידנו.

יש שני סוגים של לקוחות , אלה שרוצים מכשיר אסטטי , קטן, משולב ממיר , שיכול להשאר דלוק 24/7 ויש כאלה שלא מעניין אתם כלום חוץ מהתוצאה, אז אם הלקוח פתוח ולא מקובע ולא שולל ישר בגלל מראה והתעסקות ,לכאלה אני אומר את המשפט הבא : האם אתה רוצה להגיע לסוף מהתחלה ? ...בוא ושב, ותן לי כמה דקות לחמם מגבר מנורות לא יקר , ושעה אחרי הלקוח ב 99% יוצא מאצלי עם מגבר מנורות, כי אחרי מה ששמע , לא מעניין אותו אם יצטרך לקנות ממיר בנפרד.

מה שמשותף לאודיופילים הכבדים פה , שמתחילים בנמר , איציק,רוזי, מתן, וכל אלה עם הרמקולים הגדולים לרבות הקרמיים שדורשים הגברה עתירת זרם הוא שאף אחד מהם לא שמע את התוצאה עם מונו בלוקים 8-10 מנורות לצד
מהסיבה שמגברי מנורות מהשורה הראשונה בהספק גבוה אין אצל שום יבואן בארץ, ולכן אף אחד לא יודע איך הקרמי שלו ישמע, ומסיבות נוספות כגון אסטטיות ,יופי, והתעסקות מיותרת .
אז נכון , ושאף אחד לא יתבלבל פה , מגברים כמו MOON , Constalation , Luxman , וכו יוציאו תוצאה מדהימה
מרמקולים כאלו , ועובדה אני שומע את זה אצלי , אבל אני טוען שמנורות יהפכו את החוויה המוסיקלית להרבה יותר טובה.

זה מפתיע , כי פרה מנורות איכותי שהוא הלב של המערכת אמור לעגל,לעדן,ולהוציא צליל יותר הרמוני ואוורירי ממקבילו הטרנזיסטורי , אז או שהוא לא התלבש לך על המערכת טוב, או שיש גם מכשירים לא טובים גם במנורות כמו שיש בטרנזיסטוריים.

שאלה טובה

זה מקרה בעייתי מאד וכדאי להתאימו לסט ולשמוע כי לא חסר מקורות כמו מטרונום בדגמים מסויימים , Ear , אודיו ריסרץ , יוניסון , וגאדיס וגם נגרה , ועוד , המבוססים על מנורות שנשמעים סוף הדרך , למרות שפה הנגנים הטרנזיסטוריים שולטים ברוב השוק , ובצדק , מאחר ומקור זה לא הגברה , וכאשר יש לך מקור טרנזיסטורי איכותי עם הגברת מנורות לדעתי מדובר בשילוב מנצח . ושוב צריך לשמוע את מה שיש לשוק להציע בגזרה זו על המערכת .

אמיר ארמה

תביא צמד ונראה מה מונובלוקים עם 8 נורות 845 יכולים להניע..ואיך
טוב זה לא סביר להביא אותם בלי שלקוח הזמין, אבל זה מסקרן מאוד.

http://unisonresearch.com/it/prodotti/valvole/amplificatori-finali/reference.html

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
תביא צמד ונראה מה מונובלוקים עם 8 נורות 845 יכולים להניע..ואיך
טוב זה לא סביר להביא אותם בלי שלקוח הזמין, אבל זה מסקרן מאוד.

איזו טלפטיה אוהד
לפני שבועיים דיברתי עם מנהל השיווק של החברה על הסט הזה , שביום מן ימים אקנה לי לעצמי דבר שכזה , שנכון להיום
מחיר סט המונו בלוקים הללו עם הפרה התואם הוא מעל 45,000 יורו....
אגב מדובר ב 100w מנורות ב Class A שזה המון ומספיק למרבית הרמקולים.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
איזו טלפטיה אוהד
לפני שבועיים דיברתי עם מנהל השיווק של החברה על הסט הזה , שביום מן ימים אקנה לי לעצמי דבר שכזה , שנכון להיום
מחיר סט המונו בלוקים הללו עם הפרה התואם הוא מעל 45,000 יורו....
אגב מדובר ב 100w מנורות ב Class A שזה המון ומספיק למרבית הרמקולים.
קדימה, רק קח בחשבון שאתה תצטרך להדוף סקרנים שיסתובבו מסביב לבית.
בטח יש כאלו, אבל אני עוד לא נתקלתי במגברים עם ארבע מנורות 845 בכל צד.
אם הסמרט שלהם שולט ללא מיצרים בקווינטה se עם מנורה אחת לצד, קשה לדמיין מה יעשו 4 לצד במכשיר הרפרנס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור