מגבר איך אתם אוהבים את ההגברה שלכם

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
ערב לאוזן של מי?
לפי המגבר עם הזמרת או לפי המגבר של הלהקה?
הבטחון בסגנון הכתיבה שלך, לא ממש מקביל לתוכנה.
ערב אך ורק לאזנך.וכמובן גם עם הזמרת וגם עם הלהקה.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
די מסכים איתך לגבי התיאור שלך, שבעצם מתארת מערכת טובה.
מצד שני הבקשה להגדיר הגדרה מהי מוסיקליות מאנשים שונים - מקבלת הסברים ותאורים שונים אחד מהשני.

אז אתה יודע מה , בוא נפשט את העניין עוד יותר .
מערכת מוסיקלית תופשת לכל מי שנהנה להאזין לאורך זמן והמוסיקה לא מעייפת או שבא לו להנמיך.
אגב , יש מי שיאשים את ההקלטה ובצדק , אז המבחן הוא פשוט לקחת 10 אלבומים , ואם 8 מהם ישמעו לאורך זמן
בהנאה , אז הוא בכיוון הנכון .

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אם תענה להודעה זאת יהיו לך 69.
לא צריך להיות כ"כ פורמאלי איתי.
מצד שני עם 69 הודעות לא צריך להיות עם אובר ביטחון, ועם קביעות כאילו נחרצות כמו שלך.

609 ולא 69 כפי שרשמת פעמיים, זה מראה כמה אתה משקיע בקריאת פוסטים אחרים.
האובר ביטחון שלי לא התחיל מהצטרפותי לאתר אלא מ-40 שנה של להיות חובב התחום מאז שבגיל 13 קיבלתי את הקיט הראשון לבניה עצמית של מגבר דקדה ובבגרותי בעבודה כסאונדמן כולל באופרה הישראלית.

בחברות
G

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
609 ולא 69 כפי שרשמת פעמיים, זה מראה כמה אתה משקיע בקריאת פוסטים אחרים.
האובר ביטחון שלי לא התחיל מהצטרפותי לאתר אלא מ-40 שנה של להיות חובב התחום מאז שבגיל 13 קיבלתי את הקיט הראשון לבניה עצמית של מגבר דקדה ובבגרותי בעבודה כסאונדמן כולל באופרה הישראלית.

בחברות
G
כנראה שהניסיון של שנינו לא הביא אותנו לאותן מסקנות.
הניסיון שלי עד כה, הביא אותי למסקנה שדבר אינו חד משמעי או מושפע מגורם יחיד או ברור.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כנראה שהניסיון של שנינו לא הביא אותנו לאותן מסקנות.
הניסיון שלי עד כה, הביא אותי למסקנה שדבר אינו חד משמעי או מושפע מגורם יחיד או ברור.

זה נכון אבל לא הבנתי את ההקשר.
אדם נורווגי מותאם לחורף המקומי וישראלי לא יצליח להזיז את רגליו שם, מזרחי לא יאהב גפילטע וכו' יש מגוון טעמים שנרכשים בהתאם לנסיבות, אך לא נראה לי שאף אחד אוהב חריקת גיר על לוח.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כולנו מכירים את אוהבי ה EQ המטורף באוטו שחושבים שיש להם סאונד מדהים, זה בהחלט זה לא מוזיקלי בהנחה שאותו ערס מצוי שומע קלאסית ומעוות אותה כך.
אם הרפרנס למוזיקלי זה נגנים טובים שמנגנים במקום סביר אקוסטית בכלים אקוסטיים וכך זה נשמע בבית וזה אומר שכל שרשרת ההקלטה היתה ניטרלית וטובה אזי זה בשבילי מוזיקלי.

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
"ועוד דבר , מגברי מנורות תמיד יהיו יותר מוסיקליים ונעימים לאוזן מהסיבה שהם טיפה יותר איטיים בקצב
מה שנותן לאוזן האנושית לאבחן - לעקוביותר טוב אחר הפרטים."

אהבתי את הרעיון מאחורי ההסבר הזה. מעניין אם הוא נכון. למרות שהטענה לאיכותם המוסיקלית של מגברי מנורות היא בד"כ טונאליות ולא איכות מקצבית.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זה רע מאוד אם מערכת יותר איטית בקצב... את הקצב קובעים הנגנים והמערכת לא אמורה לשנות אותו. מגברי שפופרות שאני שמעתי, יקרים מאוד ונמוכי הספק, הציגו תמונת במה מדהימה ומוסיקה מאוד חייה - לטעמי הם פחות מפורטים ממיטב התוצרת מבוססת הטרנזיסטורים.
מי שמאזין למגברי שפופרות משלם מחיר (לא רק בנושא הפירוט, גם בתחזוקה) אבל מדרג ההנאה ללא ספק מאוד גבוה.

אריה

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
ערב טוב אמיר.

שכל הכלים והואקליות נשמעים בקו אחד , כאשר אף אחד לא בולט יותר מידי
לא בטוח ככ למה כיוונת בדבריך.
אבל אם בפירוש המילולי גרידא של דבריך, אזי .....
זה לא תלותי במע' בלבד, אלא גם בהקלטה.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
זה רע מאוד אם מערכת יותר איטית בקצב... את הקצב קובעים הנגנים והמערכת לא אמורה לשנות אותו. מגברי שפופרות שאני שמעתי, יקרים מאוד ונמוכי הספק, הציגו תמונת במה מדהימה ומוסיקה מאוד חייה - לטעמי הם פחות מפורטים ממיטב התוצרת מבוססת הטרנזיסטורים.
מי שמאזין למגברי שפופרות משלם מחיר (לא רק בנושא הפירוט, גם בתחזוקה) אבל מדרג ההנאה ללא ספק מאוד גבוה.

אריה
שוב עולה המנגינה "מגברי מנורות איטיים ולא מפורטים".אז אריה אמרתי לך פעם שהמלחמה בוויטנאם הסתיימה מזמן וגם מגברי המנורות השתנו. נכון שישנם מגברי מנורות עם סאונד חלזונות, אבל תדע לך שיש מגברי מנורות עם סאונד מהיר כברק ומפורטים לא פחות ממגברי טרנזיסטור.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
היו תמיד מגברי מנורות כאלה. גם בתקופת מלחמת ויאטנם. אפילו בעיקר.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113

ברור שלא עוד , ומזמן לא עוד.
וברוב המקרים לדעתי מגבר מנורות איכותי ומודרני עולה על מקבילו הטרנזיסטורי כמעט בכל פרמטר .
ב 80% מהמקרים , מי שחי כמה שנים עם מגבר מנורות איכותי לא חוזר לטרנזיסטור.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
"ועוד דבר , מגברי מנורות תמיד יהיו יותר מוסיקליים ונעימים לאוזן מהסיבה שהם טיפה יותר איטיים בקצב
מאוד לא נכון ולא מדוייק....

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
שוב עולה המנגינה "מגברי מנורות איטיים ולא מפורטים".אז אריה אמרתי לך פעם שהמלחמה בוויטנאם הסתיימה מזמן וגם מגברי המנורות השתנו. נכון שישנם מגברי מנורות עם סאונד חלזונות, אבל תדע לך שיש מגברי מנורות עם סאונד מהיר כברק ומפורטים לא פחות ממגברי טרנזיסטור.

לא שזה נורא חשוב, אבל איפה אתה קורא שאני טוען שמגבר שפופרות הוא איטי? אני רוצה להאמין שכשאתה מאזין למגבר שפופרות, אתה יותר מחודד מהתגובה הזו שלך.

אריה

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אני רוצה להאמין שכשאתה מאזין למגבר שפופרות, אתה יותר מחודד

לא רק שאני יותר מחודד ,אני גם נהנה מהפירוט שאין במגבר טרנזיסטורי.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
אני חושב שהניסיון לנכס תכונה ספציפית (חם, אנליטי, בהיר, מוסיקאלי, מפורט) כבלעדית לטופולוגיה מסויימת הוא לא בהכרח נכון. התוצאה תלויה במשתנים רבים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני חושב שהניסיון לנכס תכונה ספציפית (חם, אנליטי, בהיר, מוסיקאלי, מפורט) כבלעדית לטופולוגיה מסויימת הוא לא בהכרח נכון. התוצאה תלויה במשתנים רבים

זה לא שזה לא בהכרח נכון לתייג טופולוגיה על פי משפחת צליל. זה לא נכון בכלל.

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
מאוד לא נכון ולא מדוייק....

שלמה, זה לא אני טענתי. ציטטתי את הטוען וציינתי שזה רעיון מעניין ותהיתי באשר לנכונותו. לא יצא לי לשמוע מגברי מנורות נחשבים (הי אנד) מאוד מסקרן אותי לשמוע ולהבין על מה מדובר. בינתיים יכול רק לדמיין

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור