חברים שימו לב!

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ספר היסטוריה?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

chalmh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כל הענין ממש מצחיק. יש כאן המרימים גבה לגבי הנעשה באתר האודיו הכחול. אני חדש כאן ואני חבר גם באתר ההוא. וואלה אני לא רואה איזה הבדל משמעותי בין שני האתרים מבחינת ההתנהגויות. האנשים פה הם כמעט אותם האנשים המשתתפים שם, אז למה שההתנהגות תהיה שונה. הרי ההתנהגות של כל אחד ואחד צרובה ב-EPROM האישי והוא נושא אותה עימו לכל מקום ולכל אתר. כנראה שהתנצחויות זה חלק מהחיים באתרים מסוג זה על אף שאני אישית חושב שאפשר גם אחרת. כיבוד הזולת אינה פחיתות כבוד גם אם חושבים למשל שיש לו ציוד "ירוד" או שהוא אינו עונה לטעם האישי או הכללי של הקבוצה. אם מתעורר ויכוח וכדאי שיתעורר כי זה סם החיים של פורום, אזי יש לתקוף את ה"ISSUE" ולא את האיש. אם נשכיל להפנים את הדברים הללו, יהא זה שכרנו ותהא זאת הצלחת הפורום.
שבת שלום ומבורך.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
(Y)

chalmh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הנה דוגמא לחוסר רצינות

הנה דוגמא פשוטה איך הופכים עיניין או נושא לחסר עניין וטעם. ומופע של "ליצנות" ושנינות ללא גבולות.
הכנסו למשל לאשכול הזה: http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=2687&page=2
עד לרגע כתיבת שורות אלו יש בו 14 הודעות. מתוך ה-14 ישנן 4 הודעות לא רלוונטיות לנושא. הרי הפורום הזה קשור לאודיו. הפורום אמור להיות "רציני" ולפתוח דיון/וויכוח עינייני. וכאן מועלים נושאים קולינריים.
נכון אי אפשר לאסור את חופש הביטוי כל עוד הוא אינו פוגע, מעליב, משפיל ואלים.
חברה, אם אתם מצפים שיתייחסו אליכם ברצינות - הפגינו רצינות. זה לא אומר שאפשר להעלות דברים בבדיחותא מידי פעם אבל 1/3 מההודעות זה ליצנות לשמה!
אתם יכולים להתרגז על מה שכתבתי וזה בסדר גמור. אין לי בעיה עם זה. אם שמתם לב זאת דוגמא קטנה כיצד תוקפים "ISSUE" ולא את האיש/אנשים. יש לי גם כבוד כלפי האנשים הללו גם אם מה שכתבו לא לרוחי ולא ממש קשורים לרוח הפורום. גם אני משטתה לעיתים - אנחנו רק בשר ודם, לא רובוטים.
שבת שלום לכולם.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
לעולם יהיה מי שהפורום הזה, כמו גם אחרים, הוא פשוט כלי ביטוי יחיד להפגנת שנינותו, דעתו, חוכמתו, כושר הביטוי המדהים שלו ועוד כהנה וכהנה פנים של אישיותו המגוונת. אם תוסיף לכך את העובדה שאותו "גאון נסתר" גם לא צריך להחשף בפומבי, הפליאה היחידה הנותרת היא למה יש כ"כ מעט התבטאויות כאלו.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
יש כאילו ש39 הפעמים שהשתתפו עד היום בפורום, התיחסה לביקורת על התנהלות משתתפים אחרים והפורום (חוץ מאיזכור רגעי של אוזניות).
אני מבין שאין הרבה מה לכתוב על מערכת שמורכבת מרמקול מוניטורי של סונוס פאבר (כמעט דגם הכניסה שלהם) ומגבר פלניוס- לא צריך להיות "גאון נסתר" כדי להבין את המוטיבציה עם ריח תפוזים של פעילות מדהימה כזו.
הפליאה היחידה הנותרת היא למה כאילו שלא טוב להם על הלב ,וחשים אכזבה עמוקה מהפורום, חייבים להיות כאן. תמיד ניתן לחזר "הביתה", או לשנות גישה ולכתוב הודעות תורמות הקשורות לאודיו.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
הנה דוגמא פשוטה איך הופכים עיניין או נושא לחסר עניין וטעם. ומופע של "ליצנות" ושנינות ללא גבולות.
הכנסו למשל לאשכול הזה: http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=2687&page=2
עד לרגע כתיבת שורות אלו יש בו 14 הודעות. מתוך ה-14 ישנן 4 הודעות לא רלוונטיות לנושא. הרי הפורום הזה קשור לאודיו. הפורום אמור להיות "רציני" ולפתוח דיון/וויכוח עינייני. וכאן מועלים נושאים קולינריים.
נכון אי אפשר לאסור את חופש הביטוי כל עוד הוא אינו פוגע, מעליב, משפיל ואלים.
חברה, אם אתם מצפים שיתייחסו אליכם ברצינות - הפגינו רצינות. זה לא אומר שאפשר להעלות דברים בבדיחותא מידי פעם אבל 1/3 מההודעות זה ליצנות לשמה!
אתם יכולים להתרגז על מה שכתבתי וזה בסדר גמור. אין לי בעיה עם זה. אם שמתם לב זאת דוגמא קטנה כיצד תוקפים "ISSUE" ולא את האיש/אנשים. יש לי גם כבוד כלפי האנשים הללו גם אם מה שכתבו לא לרוחי ולא ממש קשורים לרוח הפורום. גם אני משטתה לעיתים - אנחנו רק בשר ודם, לא רובוטים.
שבת שלום לכולם.

ולך בעל 8 ההודעות- מה אתה רוצה? לא טוב? יש לך את האתר הכחול.
רוצה לתרום כאן?
מצויין- תכתוב על אודיו.
יש בפורום שני מנהלים שבאמת לא זקוקים לעיצות , יש להם יועץ על עם 22 שנות ניהול בכיר- אז גם אתה רוצה לנהל כאן?
תכתוב על אודיו ותשאיר את עיניין הניהול למי שזה תפקידו

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
81
נקודות
28
505 הודעות... כבוד (great)

chalmh

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
diz1 כתב:

ולך בעל 8 ההודעות- מה אתה רוצה? לא טוב? יש לך את האתר הכחול.
רוצה לתרום כאן?
מצויין- תכתוב על אודיו.
יש בפורום שני מנהלים שבאמת לא זקוקים לעיצות , יש להם יועץ על עם 22 שנות ניהול בכיר- אז גם אתה רוצה לנהל כאן?
תכתוב על אודיו ותשאיר את עיניין הניהול למי שזה תפקידו

על זה נאמר "נאה דורש - נאה מקיים". למה הגבת על מה שכתבתי אם אתה מתעמק כל כך באודיו. כתוב גם אתה על אודיו ולא על פילוסופיה. האשכול הזה לא עוסק באודיו אלא באספקטים אחרים. השתתפותי באתר הכחול או באתר הזה הן עינייני הפרטי וברצותי אגיב כאן וברצותי אגיב שם ושניהם מוערכים בעיני.
ממש לא שואף לנהל. לפעמים גם עיצה של הדיוט כמוני עשויה להיות שוה כקליפת השום לפחות.
לקחתי לתשומת ליבי את דבריך.
שבת שלום.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
diz1 כתב:

לקחתי לתשומת ליבי את דבריך.
שבת שלום.

(Y)
ושבת שלום

ולכל המייעצים למינהם -יש אפשרות מדהימה שניתן לשלוח הודעה פרטית. אם יש לכם באמת הצעות יעול -יש אפשרות מדהימה לשלוח הודעה פרטית למנהלי הפורום.מי יודע אולי ההצעה המדהימה שלכם תתקבל ותיושם על ידיהם ותביא לשיפורים שלא נודעו שכמותם. אילו ש"דואגים" לפורום על גבי השירשורים -עושים זאת למטרות אחרות.

נערך לאחרונה ב:

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
יש כאילו ש39 הפעמים שהשתתפו עד היום בפורום, התיחסה לביקורת על התנהלות משתתפים אחרים והפורום (חוץ מאיזכור רגעי של אוזניות).
אני מבין שאין הרבה מה לכתוב על מערכת שמורכבת מרמקול מוניטורי של סונוס פאבר (כמעט דגם הכניסה שלהם) ומגבר פלניוס- לא צריך להיות "גאון נסתר" כדי להבין את המוטיבציה עם ריח תפוזים של פעילות מדהימה כזו.
הפליאה היחידה הנותרת היא למה כאילו שלא טוב להם על הלב ,וחשים אכזבה עמוקה מהפורום, חייבים להיות כאן. תמיד ניתן לחזר "הביתה", או לשנות גישה ולכתוב הודעות תורמות הקשורות לאודיו.
מיותר.

נערך לאחרונה ב:

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
(Y)
ושבת שלום

ולכל המייעצים למינהם -יש אפשרות מדהימה שניתן לשלוח הודעה פרטית. אם יש לכם באמת הצעות יעול -יש אפשרות מדהימה לשלוח הודעה פרטית למנהלי הפורום.מי יודע אולי ההצעה המדהימה שלכם תתקבל ותיושם על ידיהם ותביא לשיפורים שלא נודעו שכמותם. אילו ש"דואגים" לפורום על גבי השירשורים -עושים זאת למטרות אחרות.

דיז

האם אתה מיתכוון אלי?

כי אם כן אז לצערי נהפכת לטרול מטעם ההנהלה- מה שמוכיח את טענותי על רמת הניהול, אם הם צריכים 'להעלות' אותך במקום להופיע בעצמם.

אני בכל אופן שוחחתי איתם על הכשלים במשך חודשים, עשרות פעמים, שיחות של שעות- והם לא עשו מאומה, למרות המשברים שהתרחשו.

אני אמור לפגוש אותם הערב- זה היה התיכנון הטנטטיבי- ועל סדר היום,שסוכם מראש, עמד בין היתר הנושא של איך ניתן לנתח ולשפר את המצב, ולמה הם טועים בהתנהלות.

אני מבין 'משליחותך' שהנהלת האתר מעדיפה להתחמק מהפגישה- מבלי להודיע על כך ישירות, כי בין היתר היא צריכה לענות על שאלות נוספות שהתעררו שמשמעותם חמורה יותר מהתנהגות החניך תורן שלהם כדרך לטיפול במשברים.

חבל שנפלת 'בפח' של השליח, ניסיתי לצמצם את הביקורת שלי על הנהלת האתר לתחום הנדון- כי האמן לי הם כל כך חובבנים בניהול שאם הייתי צריך לפרוס את השטויות שהם עושים ומודים בכתב שאכן הם כאלו- היית נבוך מאוד, וזה בעדינות.

דיז, זה נושא רציני מדי להתבדחות או לשמש שליח, ועזוב אותך מרכילות בשיחות הטלפון לשיחרור קיטורים.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני אמור לפגוש אותם הערב- זה היה התיכנון הטנטטיבי- ועל סדר היום,שסוכם מראש, עמד בין היתר הנושא של איך ניתן לנתח ולשפר את המצב, ולמה הם טועים בהתנהלות.

אני מקווה שאתה מגיע עם שיק מהשותף שלך, בגין פיצוי על ביטול השתתפות בתערוכה.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
יי אילן
אתה טועה (כהרגליך...;) )
לא דיברתי עם ההנהלה לא עכשיו ולא בחודשים האחרונים אם לא יותר.
לא נשלחתי בעבר ותהיה בטוח שגם לא בעתיד.
התיחסתי לפוסט אחר שלך בו ציינת את הקוריקולום וויטה שלך בתחום הניהול ורצונך לרתום אותו לטובת האודיופליה בארץ , באשר הוא.
תרד מתאוריות קונספרציה נסתרות.
בהצלחה בפגישה.
תמסור ד"ש

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
כתיבה בפורום

אני בטוח שכולנו מודעים לכך שכתיבת הודעה בפורום, בכל פורום, באה כדי להביא מידע לידיעת כל קוראיו.

גם תגובה על שאלה ספציפית של מישהוא לגבי איזה רמקולים כדאי לו לקנות, אינה באה רק לשרת אותו, אלא כדי לשתף במידע את שאר חברי הפורום.

כתיבת הודעה על מחדלים בניהול הפורום, טיפשות וחוסר כשרון מנהליו, אוילותם המשרשת וסירובם להבין מה טוב בשבילם, היא, לכן, מחוץ למסגרת הפורום - אלא אם היה זה פורום בנושא ניהול פורומים. אגב, אני חושב שמנהלי הפורום עושים עבודה טובה מאוד.

בקיצור, מספיק ודי.

נ.ב.
ניהול פורום אינטרנט אינו דומה לניהול גוף עיסקי או מסחרי, וכל השוואה כזו אינה ממין העניין.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אני מקווה שאתה מגיע עם שיק מהשותף שלך, בגין פיצוי על ביטול השתתפות בתערוכה.

אני בדרך כלל לא מתרשם מהקשקשת שלך,
אבל אם אתה רוצה שאגרום מבוכה לך ולהנהלת האתר אני אשתדל לענות לרצונותיך.

זה לא יהיה הפעם- אולי פעם אחרת.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דיז

האם אתה מיתכוון אלי?

כי אם כן אז לצערי נהפכת לטרול מטעם ההנהלה- מה שמוכיח את טענותי על רמת הניהול, אם הם צריכים 'להעלות' אותך במקום להופיע בעצמם.

אילן!
הוא לא שליח ולא בתיך. אתה מכיר אותי מספיק טוב בשביל להבין שאני האחרון יחשוש מלהגיד את מה שאני רוצה.

אני בכל אופן שוחחתי איתם על הכשלים במשך חודשים, עשרות פעמים, שיחות של שעות- והם לא עשו מאומה, למרות המשברים שהתרחשו.

אילן כמה דברים.

1- את השיחות שלנו ב-4 עיניים תשמור ל-4 עיניים.

2- גם בשיחותינו לא הסכמתי איתך.

3- הפגישה הייתה מיועדת לך ולא לצורך יעוץ מיקצועי לאתר, אני תמיד שמח לשמוע את דעתך אך כאשר אני מבין כי מה שאנחנו מדברים הוא ביננו לבין כל העולם עדיף שלא נדבר על הנושא.

הפגישה הייתה אמורה להיות למטרה אחרת. לא אפרט כי זה לא עיניין של אף אחד מה אנחנו מדברים ב-4 עיניים ויתרה מכך שאתה מעוניין בפגישה, כאות כבוד אלייך אני לא מסרב.

אני מבין 'משליחותך' שהנהלת האתר מעדיפה להתחמק מהפגישה- מבלי להודיע על כך ישירות, כי בין היתר היא צריכה לענות על שאלות נוספות שהתעררו שמשמעותם חמורה יותר מהתנהגות החניך תורן שלהם כדרך לטיפול במשברים.

לא גידי ולא 5000 כמוהו יכולים להיות שליחים שלי!

חבל שנפלת 'בפח' של השליח, ניסיתי לצמצם את הביקורת שלי על הנהלת האתר לתחום הנדון- כי האמן לי הם כל כך חובבנים בניהול שאם הייתי צריך לפרוס את השטויות שהם עושים ומודים בכתב שאכן הם כאלו- היית נבוך מאוד, וזה בעדינות.

אילן. עזוב אותך בחייך, אתה מנסה להיכנס בנו בבית שלנו, כנראה שאני מכבד אותך יותר ממה שאתה אותי.

דיז, זה נושא רציני מדי להתבדחות או לשמש שליח, ועזוב אותך מרכילות בשיחות הטלפון לשיחרור קיטורים.

אילן.
צא מזה !

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אבל אם אתה רוצה שאגרום מבוכה לך ולהנהלת האתר אני אשתדל לענות לרצונותיך.

זה לא יהיה הפעם- אולי פעם אחרת.

אז עכשיו נהפכת לפסאודו טוני סופרנו?

אילן, איומים זה לא לעיניין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור