חברים שימו לב!

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בבית של נמר צריך לתת לו כבוד.

כה אמר המשורר.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
דיז

האם אתה מיתכוון אלי?

כי אם כן אז לצערי נהפכת לטרול מטעם ההנהלה- מה שמוכיח את טענותי על רמת הניהול, אם הם צריכים 'להעלות' אותך במקום להופיע בעצמם.

אני בכל אופן שוחחתי איתם על הכשלים במשך חודשים, עשרות פעמים, שיחות של שעות- והם לא עשו מאומה, למרות המשברים שהתרחשו.

אני אמור לפגוש אותם הערב- זה היה התיכנון הטנטטיבי- ועל סדר היום,שסוכם מראש, עמד בין היתר הנושא של איך ניתן לנתח ולשפר את המצב, ולמה הם טועים בהתנהלות.

אני מבין 'משליחותך' שהנהלת האתר מעדיפה להתחמק מהפגישה- מבלי להודיע על כך ישירות, כי בין היתר היא צריכה לענות על שאלות נוספות שהתעררו שמשמעותם חמורה יותר מהתנהגות החניך תורן שלהם כדרך לטיפול במשברים.

חבל שנפלת 'בפח' של השליח, ניסיתי לצמצם את הביקורת שלי על הנהלת האתר לתחום הנדון- כי האמן לי הם כל כך חובבנים בניהול שאם הייתי צריך לפרוס את השטויות שהם עושים ומודים בכתב שאכן הם כאלו- היית נבוך מאוד, וזה בעדינות.

דיז, זה נושא רציני מדי להתבדחות או לשמש שליח, ועזוב אותך מרכילות בשיחות הטלפון לשיחרור קיטורים.

(N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דיז

האם אתה מיתכוון אלי?

כי אם כן אז לצערי נהפכת לטרול מטעם ההנהלה- מה שמוכיח את טענותי על רמת הניהול, אם הם צריכים 'להעלות' אותך במקום להופיע בעצמם.

אני בכל אופן שוחחתי איתם על הכשלים במשך חודשים, עשרות פעמים, שיחות של שעות- והם לא עשו מאומה, למרות המשברים שהתרחשו.

אני אמור לפגוש אותם הערב- זה היה התיכנון הטנטטיבי- ועל סדר היום,שסוכם מראש, עמד בין היתר הנושא של איך ניתן לנתח ולשפר את המצב, ולמה הם טועים בהתנהלות.

אני מבין 'משליחותך' שהנהלת האתר מעדיפה להתחמק מהפגישה- מבלי להודיע על כך ישירות, כי בין היתר היא צריכה לענות על שאלות נוספות שהתעררו שמשמעותם חמורה יותר מהתנהגות החניך תורן שלהם כדרך לטיפול במשברים.

חבל שנפלת 'בפח' של השליח, ניסיתי לצמצם את הביקורת שלי על הנהלת האתר לתחום הנדון- כי האמן לי הם כל כך חובבנים בניהול שאם הייתי צריך לפרוס את השטויות שהם עושים ומודים בכתב שאכן הם כאלו- היית נבוך מאוד, וזה בעדינות.

דיז, זה נושא רציני מדי להתבדחות או לשמש שליח, ועזוב אותך מרכילות בשיחות הטלפון לשיחרור קיטורים.

תגיד לי, אתה הוזה ?

כנראה שבכל מהלך החודשים בהם קיים האתר, לא תפסה בינתך, כי הבעלים של האתר הוא אני ולא אחר ולא זכורות לי שיחות טלפון איתך.

לאיזה מצב הגענו כי צריכים לצלצל אלי, בזמן שאני נופש בצפון הארץ ולהודיע כי "אילן הודיע שקבעת איתו פגישה".

אני שמח ששמת עצמך ליועץ על, בינתיים מי שהאכיל אותנו XXX רב היה אתה בהתנהגותך, היה סמוך ובטוח כי כל "יעוץ ניהול" זוטר היה מייעץ לחסום אותך מכאן עוד מזמן.

כנראה שהגיע הזמן להוציא אותך לחופשה (קצרה או תמידית).

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
"היועץ"

ה"יועץ להנהלה" "מייעץ" לה, ללא ידיעתה. :)

ה"יועץ להנהלה" יוזם פגישות לצרכים אישיים שלו, ואחר כך מפרסם אותן ברבים, כאילו נועדו לשם "ייעוץ" מטעמו. :)

וכפי שכבר למדנו, ה"יועץ" כל כך מוכשר, כל כך מבין, כל כך מנוסה, כל כך יודע טוב מכולם, עד כי הוא מייבא ציוד בטרם שמע או הכיר אותו בכלל. :)

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
...ומהצד המסחרי (וגם האתי) של העניין

אתמול פרסם אילן סודרי בלוחות את המגבר audio space mimi-2se וציין את מחירו, כ-5,000 ₪.

בתגובה, הגיב מישהו וציין כי מחיר המגבר הוא 800 דולר. כהוכחה שלח את הקוראים לאתר הבא:
http://www.nysound.com/exec/servlet/CategoryServlet?action=shopping&category=2022

סודרי הגיב בזו הלשון: איזה כיף לראות שלמישהו מתחיל לרעוד למטה. אין ספק, שיא נוסף בשרשרת שיאים בלתי פוסקת.
כהוכחה הפנה לאתר הבא: http://www.charismaaudio.com/AS_Mini_2.html
שם מופיע של 1,500 דולר קנדי (זהה כמעט לדולר אמריקאי).

מי צודק?
ליד המחיר באתר שסודרי הפנה אליו מופיע המושג המאוד אמריקאי MSRP – מחיר מומלץ לצרכן של היצרן.

במוצרי צריכה רבים המחיר המומלץ הוא אחד, המחיר בפועל - Street Price או Discount Price – הוא סיפור אחר לגמרי ומגיע עד לחצי. כך מסתבר עם לפחות מחלק ממוצרי החברה הזאת, לפחות בחנות הנקראת NEW YORK SOUND.
ההנחה היא שמחיר זה ($797) משקף גם רווח סביר של החנות ושל היבואן.

בקיצור:
עם השתלחות מכוערת, לשון נמוכה, תבונה עסקית לא מזהירה, הטעיה ומה שנראה כמו מתח רווחים חגיגי נכנס מר סודרי לעולם היבוא של מוצרי אודיו.
אכן, כניסה מרשימה היא, ותוכה כתוכו של האיש

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
גודש רגשי

הלב מתרחב ומתקשה להכיל את שלל הרגשות לנוכח הדברים הנוקבים, המזוככים,
האמיצים הישרים השפויים הנאמרים מצד כל המשתתפים
(יתכן שהרופא (1) יאשר ו/או יפסול את המונח היפר-ונטילציה)

זוהי,ללא ספק, אחת משעותיו היפות והענוגות של הפורום.

ולכן ברגעים כאלה, בהן נאלמות המילים , עולה ומתרוננת אופציה אחת:

ה י ד ד !!!

רם

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני בדרך כלל לא מתרשם מהקשקשת שלך,
אבל אם אתה רוצה שאגרום מבוכה לך ולהנהלת האתר אני אשתדל לענות לרצונותיך.

זה לא יהיה הפעם- אולי פעם אחרת.

בהיותך מובטל, הגעת לבעל עסק מצליח בתחום הפרוייקטים (אודיו/וידאו) וניסית ללמד אותו כיצד לנהל את העסק שלו. ניסית גם ללמד את הנהלת האתר dtown כיצד לנהל את האתר.
אני מציע לך לנטוש את תפקיד המורה. לא לתקן שגיאות כתיב. לא לתקן ניהול של אחרים, ביחוד שההצלחה שלהם מלווה בקבלות.
תתרכז במוצרים שהשותף שלך מייבא. תדאג לעמוד בהבטחה שלך, שהוא לא יפסיד הרבה כסף.
ללא קשר וכפי שהבטחת, פצה את נמר על כך שביקשת שישמור לך חדר בתערוכה וזמן קצר לפני כן, הודעת על ביטול. הודעת ההתנצלות שלך היתה לענין וכבדה אותך, אולם, היא אינה תחליף לפיצוי כספי, לנזק הכלכלי שנגרם לנמר ולליאור.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לי זה יותר נראה כהיפוקסיה של מי שטיפס וטיפס וטיפס ללא לאות.....

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
בהיותך מובטל, .

(shocked)(shocked)(shocked)(shocked)
אתה מתבלבל, הוא כתב שהוא יועץ לממשלה ולרשויות המקומיות בפרוייקטים של תעסוקה ופיתוח אזורי תעסוקה.

בכל אופן, הבחור לא יכול להשיב לטענות השונות ולכן ראוי לנוח ממנו , מדבריו והתייחסות אליו (עד לפעם הבאה).

היה שלום חבר.:(

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
רק לי נראה שהזמן לנעילה עבר מזמן?

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא נורא, תמיד יש מקום למישהו חדש בשם - il2, il3, il4

או מינימום לראש הממשלה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זה ul1 ,ul2, ul3

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
וואלה השירשור היגיע לדף 12 ולא ננעל ?!!!!!! וואו . הימרתי על דף 10 והפסדתי(sad)

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
יעקב ח,זה לא דיז, אלא מישהו אחר.

אני לא יגאל לסרי- אני אילן סודרי.

בוקר טוב ותודה שחיכיתם עם הנעילה במהלך סופ"ש.

אני רם ברה ! זה ניק שאני משתמש בו כשאני עייף, שתוי, לומד מילים-גדולות חדשות או סתם אין לי כח לחשוב.
;)
אני מסתובב לי ביפו בכיף, ממלא לוטו אצל באסם [ בהמשך מתחת למע"מ ביהודה הימית, יש לו תמונה יפה של 'אבסולוט ג'רוזלם' ואיקונות למינהן ] ועושה לי חיים.
לפעמים אני קונה מקל ופיתיונות אצל הצרפתי והולך לי לדוג. שימו לב שהרולרים הסיניים שלו - לא משהו.
כיף להיות רם ברה [ בקיצור קוראים לי ברם ].

מה שכן, איני חובב רגל קרושה כלל [!] ומביא אותה לרוב כדוגמא להיתכנותו של טעם קיצוני.

...כל מה שנשאר הוא לסדר אתנחתא קומית.

(Y)(Y)(Y)

ביום שבו פורום זה יעסוק בדברים שלמענם נוצר ויעשה זאת באופן מכובד, הרווח יהיה של כולם. כל עוד הוא מהווה במה לצווחות ודברי הבל העטויים זיעת-אנטי מקומית, הוא לא יתרומם.
ולרועי: הנה ניסיון (נושא חדש)

יואל בוקר טוב ושבוע טוב !

אשמח לתשובתך בדיון דאז, האם יש "מקור " / "נאמנות לו ".

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אתמול פרסם אילן סודרי בלוחות את המגבר audio space mimi-2se וציין את מחירו, כ-5,000 ₪.

בתגובה, הגיב מישהו וציין כי מחיר המגבר הוא 800 דולר. כהוכחה שלח את הקוראים לאתר הבא:
http://www.nysound.com/exec/servlet/CategoryServlet?action=shopping&category=2022

סודרי הגיב בזו הלשון: איזה כיף לראות שלמישהו מתחיל לרעוד למטה. אין ספק, שיא נוסף בשרשרת שיאים בלתי פוסקת.
כהוכחה הפנה לאתר הבא: http://www.charismaaudio.com/AS_Mini_2.html
שם מופיע של 1,500 דולר קנדי (זהה כמעט לדולר אמריקאי).

מי צודק?
ליד המחיר באתר שסודרי הפנה אליו מופיע המושג המאוד אמריקאי MSRP – מחיר מומלץ לצרכן של היצרן.

במוצרי צריכה רבים המחיר המומלץ הוא אחד, המחיר בפועל - Street Price או Discount Price – הוא סיפור אחר לגמרי ומגיע עד לחצי. כך מסתבר עם לפחות מחלק ממוצרי החברה הזאת, לפחות בחנות הנקראת NEW YORK SOUND.
ההנחה היא שמחיר זה ($797) משקף גם רווח סביר של החנות ושל היבואן.

בקיצור:
עם השתלחות מכוערת, לשון נמוכה, תבונה עסקית לא מזהירה, הטעיה ומה שנראה כמו מתח רווחים חגיגי נכנס מר סודרי לעולם היבוא של מוצרי אודיו.
אכן, כניסה מרשימה היא, ותוכה כתוכו של האיש

הוא לא המציא כלום.
כל היבואנים מתייחסים ל MSRP כמחיר שעל פיו מתומחר המוצר בארץ.
נכון שבין המחיר המומלץ למחיר בפועל של מוצרים של חברות מסוימות ממדינות מסוימות,
ההבדלים גדולים מאוד:rolleyes:

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אל עצמי

בוקר טוב ותודה שחיכיתם עם הנעילה במהלך סופ"ש.

אני רם ברה ! זה ניק שאני משתמש בו כשאני עייף, שתוי, לומד מילים-גדולות חדשות או סתם אין לי כח לחשוב.
;)
אני מסתובב לי ביפו בכיף, ממלא לוטו אצל באסם [ בהמשך מתחת למע"מ ביהודה הימית, יש לו תמונה יפה של 'אבסולוט ג'רוזלם' ואיקונות למינהן ] ועושה לי חיים.
לפעמים אני קונה מקל ופיתיונות אצל הצרפתי והולך לי לדוג. שימו לב שהרולרים הסיניים שלו - לא משהו.
כיף להיות רם ברה [ בקיצור קוראים לי ברם ].

מה שכן, איני חובב רגל קרושה כלל [!] ומביא אותה לרוב כדוגמא להיתכנותו של טעם קיצוני.

הו ס.(broken)

האמת הופתעתי ,שלא לומר הוקסמתי , מתפיסתך המעט סטראוטיפית
החושפת אולי גם ניחוחות עדינים ,רחמנא ליצלן ,של אתנוצנטריות קלה?

ס. - לא ידעתי שאתה כזה.

אה כן , הידד

רם , יפו (ס.- זו מעין פרפראזה על "יואב טוקר-פריז")

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
ברוב המוחלט של מוצרי הי-אנד לא קיים כמעט תמחור מוזל פומבי, ואם כן הוא בטווח של 10% או משהו. זה כן קיים (גם) באלקטרוניקה בידורית לשוק הרחב.

זכותו של כל יבואן להציע את מרכולותו בכל מחיר הנראה לו ועם איזה מתח רווחים שהוא רוצה או צריך. הצרכן צריך להחליט באופן מושכל - וגם כאן אין חדש.

המובאות דלעיל לא התייחסו לפן המסחרי הטהור - עסקו של העוסק ובהמשך של הלקוח הפוטנציאלי - אלא בעיקר לשפה הגסה המגיבה לעובדות באופן מכוער ומבזה אדם.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
למר ס. הנכבד מאוד. בעוונותי לא מצאתי השרשור הנ"ל. אודה להפניה ישירה

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בכל אופן, הבחור לא יכול להשיב לטענות השונות ולכן ראוי לנוח ממנו , מדבריו והתייחסות אליו (עד לפעם הבאה).

עכשיו יאשימו אותך שאתה שליח מטעמו..(lol)...אני לפחות, לא יודע בוודאות שהוא אינו יכול להשיב.

אם אכן כך הדבר- חבל לי, זה יהיה הכפר שלישי שלא יהיה אותו הכפר בלעדיו :O

ועל משקל- "רם, יפו" / "יואב טוקר, פריז" / "דרורה פרל, וושינגטון" / "זוהיר בהלול, עכו"

נשאיר פתוח- אילן סודרי, ????

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור