עשיית סדר בפורום אודיו

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
שלום שניצל
קח בחשבון שעמיר ומיכאל לנג נזרקו מהאתר השכן , ולא משנה מה הסיבה.
הם הושעו שניהם גם פה.
האם זה לא מעיד על התנהלות בעיתית מבחינתם ?
זה שהם נזרקו לא אומר כלום.
זה שאולי צורת ההתבטאות שלהם אינה מתאימה לקונסנזוס,
מבחינתי זה בסדר גמור- בכל מקום צריך את אילו שאומרים מה הם חושבים
ומתנהגים אחרת מהזרם.
במקרה של עמיר אני לא רואה מניעים פסולים של ניגוח אחרים,
הפיכתם קטנים, אגו נפוח ואטימות.
על האחר איני יכול להעיד אותו דבר.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,595
נקודות
113
שלום שניצל
קח בחשבון שעמיר ומיכאל לנג נזרקו מהאתר השכן , ולא משנה מה הסיבה.
הם הושעו שניהם גם פה.
האם זה לא מעיד על התנהלות בעיתית מבחינתם ?
גם אני לפני שהתחתנתי הייתי רגוע , והנה תראה מה נהיה ממני!
לעמיר קשה לסבול את המשיכה של מיכאל לכוונים המתאימים לו , כמו שאני אמשוך כל הזמן לכוון האקוסטיקה של חלל הפה בהאזנה עם פה פתוח ושלוש סתימות לבנות וכתר חרסינה קידמי , דחילאק רק נכנס התחיל עם כבלים והרחיב כמו מן מיקבץ לענינים המאפשרים לו להראות את גודל ידיעותיו , גם לי נשבר ממנו ומה"שלום" שפתאום נראית מילה לא לעניין , בקיצור עניין של אלרגיה שהפכה אצל עמיר לשוק אנפילקטי ואילו אצל האחרים רק לגרד ואדמומיות קלה ,
אבל עוד פעם - עמיר למרות הלוגיקה המשונה שהוא כל כך אוהב להשתמש בה תורם ויודע ,ומגלה סבלנות רבה לאחרים , ואילו מיכאל כשור הבר נוגח רק קדימה במטרה להגיע השם יודע לאן , אני מוותר עליו , לא מעניין אותי לקרוא את העושר העצום הזה של אלקטרוניקה שיש לכל בוגר "הולץ" או "סינגלובסקי", צריך משהו בעניין שואל את החברים שלי שגם יודעים להחזיק מלחם ולפתור לי בעיות ,
ודווקא בעמיר אני מקנא על ידיעותיו בתחום המוסיקה ועל היותו איש תרבות (שמעד הפעם) , חלאס נמאס לי להסביר למה אני אוהב אותו , הוא חבר וזהו!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ההשעיה היתה הכרחית במקרה הזה, מתי שהוא צריך לעצור, לעשות פסק זמן כי לפי מה שאני רואה, זה רק הלך והדרדר מרגע לרגע ואף אחד מהאנשים המדוברים לא חשב להפעיל ברקסים, אפילו לרגע.
אני נמצא בחו"ל כרגע, אגיע בתחילת השבוע לארץ ואז נעשה חושבים.
לגבי כל ענין האלקטרוניקה, זה לגיטימי בהחלט לדבר על זה, אבל, לטעמי האישי, רק כאשר זה נכנס למסגרת של חווית אודיו כוללת. אם מישהו מתבצר באופן מוחלט בעולם הנתונים, מבלי לרצות ולהאזין בפועל ולו לרגע, שילך לחפש פורום אלקטרוניקה, כי זה לא המקום המתאים לכך כאן.
זהו פורום אודיו, מי שלא מפעיל את אוזניו כאן, אין לו מה לחפש פה. בדיוק כפי שבפורום אוכל, מי שאינו טועם, גם לא מדבר.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
ליאור,

תראה: מצד אחד מדיניות מנהלי האתר היא לאפשר שיח חופשי ולאלהתערב ומצד שני הדברים מדרדרים,אפילו מאוד, ואז משתמשים בכלי החסימה/השעייה.

יש פה לא מעט פוסטים שנפתחו בנושא X ומהר מאוד הפכו לשיח על נושא Y ולא פעם,בעניין של Y,משהו רחוק מאוד משיח תרבותי. ובאותו עניין: יש פה לא מעט פוסטים שמהר מאוד לא דנים בגופו של עניין אלא לגופו של אדם. זה לא הומצא ביום א האחרון.

לפני ששולחים משהו לעולם הדממה יש למנהלי הפורומים,כלים טובים לעשיית סדר:

פוסטים ש"בורחים" לנושא אחר - צריך פשוט לפצל. פעם פעמיים ואולי שלוש והמשמתשים ילמדו לבד ויפצלו לבד והסדר והמשמעת יגיעו מעצמם.

לגבי פוסטים שמדרדרים מגופו של עניין לגופו של אדם:מזהירים פעם אחת ואם לא עוזר נועלים אותם. נעילת פוסט עושה עבודה מצויינת בעיקר אם הוא לגופו של אדם ולא לגופו של עניין - אם זה לא עוזר אז השתקה לתקופת השהייה היא הכרח המציאות.

טיסה נעימה בחזרה לארץ :(

מנחם.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
תחזור בשלום ליאור

אתה חסר כאן.

את דעתי על החבורה המדוברת, עדיף שאשמור לעצמי.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אף פעם לא הבנתי מאיפה אנשים שואבים את האנרגייה (והזמן ! ) לייצר עמודים שלמים של טקסט כתגובה לאמירות חסרות שחר כמו אלו שהציתו את הויכוח המדובר. לא מתאים לכם לקרוא שטויות - תמשיכו הלאה...

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,585
נקודות
113
מגניב! מתי? איפה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
מוקס.

הפורום הזה מעולם לא הוגדר על ידי כאתר חופשי. פורום "אודיו דו ערוצי" הוא פורום "דתי חרדי" לאודיופילים או כאלה שיש להם זיקה לכך בלבד. דיגי לא עונה על ההגדרה הזו ולכן גם לא יוחזר לפורום כל עוד אני כאן (ומה לעשות, אני כאן). מעבר לכך שגם אחרי שנחסם והוחזר, הוא בחר לחזור לדיוני הויכוח שלו מבלי להוכיח לי שהוא שמע משהו בדרך. וזה התנאי שלי בין אם מישהו כאן יקבל את זה או לא. אני לא ממש שואל.

מיכאל לעומתו אומנם אודיופיל מנוסה (לשיטתו) אך הוא הצליח להוציא אנשים משלוותם (כולל את עמיר שברגע שליאור יחזור מחו"ל (מחר) הוא יחזיר אותו לפעילות). מיכאל הצליח להביא לפורום הזה אנרגיות שליליות והגולשים העירו לי לא מעט ובקשו כבר מזמן שאחסום אותו. בפעם הראשונה הוא נחסם כי הוא קילל, בפעם השניה (עכשיו) הוא נחסם כי הוא הביא את הפורום לויכוחים אין סופיים ויצר אנטיגוניזם נגדו. וזה, למרות שסחבנו את זה הרבה זמן, דורש הקפאה.

עמיר יוחזר בהקדם האפשרי. מבחינתי הוא אחד מהגולשים החשובים ביותר בפורום הזה ועצם העובדה שהוא "נגרר" לויכוחים עם מיכאל רק ממחישה כמה אדם אחד יכול להשפיע לרעה על הטובים שבטובים.

לגבי כל המלינים על החסימה של מיכאל. מצטער אבל לא הולך איתו. שוחחתי איתו רבות בטלפון והוא בשלו. הפורום הזה מבחינתי אינו פורום דמוקרטי לעם ישראל כולו אלה דמוקרטי רק עבור חובבי האודיו מהזן "הדתי". שוב, לא בחירה - אג'נדה שלי שלא תשתנה ב-50 שנה הקרובות.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נמר,
אתה אחד האנשים היותר חביבים שיצא לי להכיר בתחום הפורומים ומאד קשה להגיד עליך מילה רעה או ביקורת.
יחד עם זאת, ייתכן שהתערבות נחרצת שלך, בשלבים מוקדמים יותר של כל הבלאגן, הייתה מביאה תוצאה אחרת.
ואגב, לא חייבים לתפוס צד, פשוט לתת בראש לכל המעורבים ולהמשיך הלאה.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
מוקס.

הפורום הזה מעולם לא הוגדר על ידי כאתר חופשי. פורום "אודיו דו ערוצי" הוא פורום "דתי חרדי" לאודיופילים או כאלה שיש להם זיקה לכך בלבד. דיגי לא עונה על ההגדרה הזו ולכן גם לא יוחזר לפורום כל עוד אני כאן (ומה לעשות, אני כאן). מעבר לכך שגם אחרי שנחסם והוחזר, הוא בחר לחזור לדיוני הויכוח שלו מבלי להוכיח לי שהוא שמע משהו בדרך. וזה התנאי שלי בין אם מישהו כאן יקבל את זה או לא. אני לא ממש שואל.

לגבי כל המלינים על החסימה של מיכאל. מצטער אבל לא הולך איתו. שוחחתי איתו רבות בטלפון והוא בשלו. הפורום הזה מבחינתי אינו פורום דמוקרטי לעם ישראל כולו אלה דמוקרטי רק עבור חובבי האודיו מהזן "הדתי". שוב, לא בחירה - אג'נדה שלי שלא תשתנה ב-50 שנה הקרובות.

נו אם גם שוחחתם טלפונית והוא בשלו ,אז באמת ניתן לאמר שנעשה הכל ומעל ומעבר.
כל הכבוד נמרי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
נמר,
אתה אחד האנשים היותר חביבים שיצא לי להכיר בתחום הפורומים ומאד קשה להגיד עליך מילה רעה או ביקורת.
יחד עם זאת, ייתכן שהתערבות נחרצת שלך, בשלבים מוקדמים יותר של כל הבלאגן, הייתה מביאה תוצאה אחרת.
ואגב, לא חייבים לתפוס צד, פשוט לתת בראש לכל המעורבים ולהמשיך הלאה.

אכן. זה בגלל שאני לא רובוט.
אבל מעולם לא עודדתי אנשים להיכנס במישהו.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מוקס.

מיכאל לעומתו אומנם אודיופיל מנוסה (לשיטתו) אך הוא הצליח להוציא אנשים משלוותם (כולל את עמיר שברגע שליאור יחזור מחו"ל (מחר) הוא יחזיר אותו לפעילות). מיכאל הצליח להביא לפורום הזה אנרגיות שליליות והגולשים העירו לי לא מעט ובקשו כבר מזמן שאחסום אותו. בפעם הראשונה הוא נחסם כי הוא קילל, בפעם השניה (עכשיו) הוא נחסם כי הוא הביא את הפורום לויכוחים אין סופיים ויצר אנטיגוניזם נגדו. וזה, למרות שסחבנו את זה הרבה זמן, דורש הקפאה.

עמיר יוחזר בהקדם האפשרי. מבחינתי הוא אחד מהגולשים החשובים ביותר בפורום הזה ועצם העובדה שהוא "נגרר" לויכוחים עם מיכאל רק ממחישה כמה אדם אחד יכול להשפיע לרעה על הטובים שבטובים.

נמר, רק תשים לב שיש אפשרות לפורום הומוגני ומשעמם, או לפורום רב-גוני ותוסס. אני בטוח שכולם רוצים את התוסס וחי, רק שזה יעשה בצורה מתורבתת וללא הטחות והעלבות. אבל לקבל את התוסס - תצטרכו לקבל פה גם דיעות שונות, וכן - אולי דיעות שלא כולם יאהבו. אבל לעניות דעתי חילוקי דיעות (שמועברות בצורה תרבותית!) עדיפות בהרבה ע"פ שעמום והסכמה מקיר לקיר.

משה לוי

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
18
תוסס מוקס, תוסס !!!

נמר, רק תשים לב שיש אפשרות לפורום הומוגני ומשעמם, או לפורום רב-גוני ותוסס. אני בטוח שכולם רוצים את התוסס וחי, רק שזה יעשה בצורה מתורבתת וללא הטחות והעלבות. אבל לקבל את התוסס - תצטרכו לקבל פה גם דיעות שונות, וכן - אולי דיעות שלא כולם יאהבו. אבל לעניות דעתי חילוקי דיעות (שמועברות בצורה תרבותית!) עדיפות בהרבה ע"פ שעמום והסכמה מקיר לקיר.

ישר כח מוקס, מי ייתן ובקשתך תיפול על אוזניים פתוחות וקשובות.

נערך לאחרונה ב:

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
יש לקבל דעות שונות ויש להרוג את הנשמה -בצורה תרבותית כמובן-בפורום הזה לא בא לי תיאורים של מספרים זה אני יכול להוריד PDF ולא זאת העיקר כאן אני מעדיף תיאורים על רגשות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113

מוקס ידידי היקר.
אני יכול להגיד לך שהרבה חברים נמנעים לכתוב בגלל דיגי ומיכאל.
אם עבורך פורום תוסס הוא פורום שמתווכח עם טכנוקרטים אז אחלה. כל פורום בישראל שהכיל את הגישה הטכנוקרטית המאוסה שטוענת ש"המדע טוען אחרת" מה שמהווה שקר גס ומוחלט נפל או הרחיק ממנו אודיופילים שמשתפים אחד את השני בתחביב.

מיכאל טען לא פעם ולא פעמיים על כך שיבואן שמוכר כבל יקר הוא מוכר "שמן נחשים". כן, המילה תרבותית ומכובסת שהנרדפת לה היא "רמאי" או "נוכל". גם הוא טען שאין הבדלים בין מגברים ורמקולים הם הרכיב המשפיע החשוב היחיד בעוד מגבר ניתן למצוא על פי התאמה טכנית בלבד. יחד עם זאת הוא גם טען שמקורות לא משפיעים ואין הבדל סוני בין dvd לנגן באלפי דולרים. ואם יש, הוא לא שמיע. הוא גם טען שאין הבדלים בין כבלי חשמל ואם יש זה לא שמיע. הוא גם נתן נוסחאות שאינן מראות דבר מעבר לכך שהוא יודע כיצד לקרוא אותן.

דיגי נחסם בגלל שאין לו קשר לתחום שלנו והוא יוצר אנטיגוניזם. ההתנשאות שלו היתה בלתי נסבלת. אני לא רוצה כאלה בפורום הזה. כאן אני רוצה ויכוחים על אודיו ולא ויכוחים על האם אודיו בכלל שווה משהו. מי שמתאים לו אז אחלה. מי שלא, לא חייב להיות כאן.

משה.
סיימתי להקשיב. בשנים הקרובות, בעניין שניהם, אני לא רק סגור אלה נעול. מתנצל מאוד אבל ממש לא בא לי לראות את האתר הזה הופך להיות עוד אתר שמחכים על הגדר עם מחסנית מלאה ונצרה פתוחה על כל אחד שהחליף כבל. בטח שלא מדענים בלי תעודות.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נמר,
השניים שהזכרת הם רק משל, מחר יבואו חבר'ה אחרים שיפעלו בשיטה דומה והכל יתחיל מחדש. להזכירך כבר היו כמה כאלו עם סגנון פעולה דומה שהושעו מהפורום.
הצעתי, מי שלא אוהב את דעתם שימשיך הלאה, כמו שכל ילד בכיתה א' לומד, מעצבנים אותך- תתעלם.

הרי לוויכוח דרוש שניים, לא תגיבו לפוסט לא יהיה לו עם מי להתווכח!
ואז כמובן לא נאלץ להגיע למקומות האלו שוב פעם

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
948
נקודות
113
נמר,
השניים שהזכרת הם רק משל, מחר יבואו חבר'ה אחרים שיפעלו בשיטה דומה והכל יתחיל מחדש. להזכירך כבר היו כמה כאלו עם סגנון פעולה דומה שהושעו מהפורום.
הצעתי, מי שלא אוהב את דעתם שימשיך הלאה, כמו שכל ילד בכיתה א' לומד, מעצבנים אותך- תתעלם.

הרי לוויכוח דרוש שניים, לא תגיבו לפוסט לא יהיה לו עם מי להתווכח!
ואז כמובן לא נאלץ להגיע למקומות האלו שוב פעם

זה כמעט נכון.
לויכוח צריך שניים אבל כל פעם זה יכול להיות עם פרטנר אחר...ובדרך מאבדים את כל השאר, שנמאס להם להתווכח כל הזמן או לדון בנתון אלקטרוני כזה או אחר.

ארז

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אני אמנם "ירוק" יחסית באודיופיליה, רק כ 3 שנים, אבל מאזין אדוק למוסיקה מכל הסוגים כבר למעלה מ 35 שנים ... אני אסיר תודה לאודיופיליה שגרמה לי להאזין יותר ממה שעשיתי לפני כן. יש משהו בצליל טוב ונכון שמושך אותך פנימה וגורם לך לרצות לשמוע עוד ועוד. ולכן זה גם ממכר כל כך.
אני חושב שהכי פשוט להגדיר את הנוכחים פה ככאלה שרוצים להאזין עם האזניים - ולא עם הרגליים, הכליות, או ה"שכל".
אני די בטוח שהטעם שלי לא זהה ואולי לא דומה אפילו לטעם של רבים מהנוכחים פה. יש פה בוודאי אנשים שיחשבו שאני חסר טעם, שההעדפות שלי מוטעות, שהאזניים שלי ערלות וסתומות, או בקיצור שאני סתם אידיוט מושלם. ואני בטח אחשוב אותו הדבר עליהם. אבל לפחות יהיה לנו בסיס משותף להשוואה ולדיון. ואני חושב שזה מה שחשוב. ברגע שמישהו מתנתק מאותו בסיס משותף , ומדבר על הכל חוץ מחווית ההאזנה עצמה, אין לו פה מקום ואין עניין לשמוע מה שיש לו לומר.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
948
נקודות
113
ברגע שמישהו מתנתק מאותו בסיס משותף , ומדבר על הכל חוץ מחווית ההאזנה עצמה, אין לו פה מקום ואין עניין לשמוע מה שיש לו לומר.

אני מבין על מה אתה מדבר.
מישהו אחר פה נתן אנלוגיה מוצלחת למזון - במקום לטעום מסוגי מזון שונים,להחליף מתכונים ולהמליץ על שילובים מוצלחים , המיקוד היה בצד הכימי של המזון - איזה מיקרובים יש בכל דבר, מה מידת החומציות והאם המיונז נקשר לתפוח אדמה בקשר קוולנטי או קשר יוני ....

מה לנו ולכימיה הזאת?
האם שפים לומדים כימיה? האם בכימיה עיקר עיסוקם?

ארז

נערך לאחרונה ב:

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
מישהו אחר פה נתן אנלוגיה מוצלחת למזון - במקום לטעום מסוגי מזון שונים,להחליף מתכונים ולהמליץ על שילובים מוצלחים , המיקוד היה בצד הכימי של המזון - איזה מיקרובים יש בכל דבר, מה מידת החומציות והאם המיונז נקשר לתפוח אדמה בקשר קוולנטי או קשר יוני ....

מה לנו ולכימיה הזאת?
האם שפים לומדים כימיה? האם בכימיה עיקר עיסוקם?
ארז,
מצטרף אליך ובתוספת קטנה:צריך גם לדעת לדבר וגם לכתוב.

מנחם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור